Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ceris

28.08.2023. 07:22

»

bezceris

Vai mums ir daudz kārtīgu cilvēku, kārtīgu vīru? Ir dziedātāji, dejotāji, teātra spēlētāji. Svešos karos karotāji


... un Bruners. Kopš agras jaunības tik spējīgs, jau skolā.(Nedod Dievs kādam būt spējīgam tādā veidā.)

Atbildēt

Ne ta'Tukums

28.08.2023. 07:14

Bruner, pastāsti, kā un kāpēc aizgāja bojā Raitis Blumbergs!!!

Atbildēt

Edgars A

29.08.2020. 12:34

Vulfsons vareetu buut priekshnieks, tachu raksti Tu arii bleenjas.

Atbildēt

!

23.08.2020. 09:39

»

nekrietnajam autoram

Nekrietns raksts: cilvēks, kas miris, nevar jums atbildēt... Tā vietā, lai pastāstītu par sevi, apgāni mirušos


trockis miris,vulfsons miris,novodvorska mirusi,atliek tikai mutes atverusiem skatities sorosam,troickim,tihanovskai un zelenskim mute !

Atbildēt

vienigais cinas lidzeklis

23.08.2020. 09:37

»

precizēsim

Arī šobrīd mēs pret CIP un liberastiem esam bezspēcīgi. Viņi pilnībā kontrolē visus lielos masu medijus


boikots jebkadam ,,velesanam,, nato okupantu karaspeka klatbutnes apstaklos !

Atbildēt

nekrietnajam autoram

23.08.2020. 09:22

Nekrietns raksts: cilvēks, kas miris, nevar jums atbildēt... Tā vietā, lai pastāstītu par sevi, apgāni mirušos.

Atbildēt

Kaža

22.08.2020. 16:53

»

RB

Par vērtībām neviens nerunā, ja runā, jo tad tikai žīdu strīdi ceļas! Vērtības, par kurām nerunā, apvieno. Virsvadības riska punkti ir subjektu konkurence, tukšas ambīcijas, ko dēvē par populismu un mazvērtības kompleksu kompensācijas - dārgiem auto, neadekvāti lieliem NĪ utt. Mankārība nav savienojama...


Nekādi plaši informācijas avoti nav pieejami.Ir pieejama vienpusīga,dzeltenās preses informācija.Juku laikos barojos no krievu tālaika man simpātiskās sociāldemokratiskās preses,kurā izrādījās ir tikai mežonīgā kapitālisma sagatavošanas ierocis un tika gatavota tāpat kā Latvijā,tikai augstākā līmenī,PSRS ideologu,specdienestu kabinetos.

Atbildēt

savējie > sofa

22.08.2020. 16:13

»

sofa

Te jau visādi troļļi atkal ļerkšķ


Komjaunatnes sekretāri ir jūtīga tēma, kas vieno neskatoties uz tautību, kā valsts, tā pašvaldības sektoru - nosaka ekonomiku valstī, cīnās par mēra vietu Rīgā utjpr..

Atbildēt

sofa

22.08.2020. 15:40

Te jau visādi troļļi atkal ļerkšķ.

Atbildēt

Latvija var

22.08.2020. 14:31

Nav iespējams noslēpt to, ka šobrīd vara, formālā un reālā, atrodas komjauniešu līderu rokās un nevienam tas nerada jautājumus un diskomfortu. Daļa komunistu pēdējā brīdī, paužot savu attieksmi, izstājās no KP, bet nav dzirdēts, ka jel viens komjaunatnes sekretārs būtu nolicis savu biedra karti un izteicis nožēlu.

Atbildēt

precizēsim

22.08.2020. 13:20

»

RB

Mans pēdējais komentārs ir 21.08.2020. 14:48. Sekojošos komentārus ar niku RB ir rakstījis kāds trollis no J. Dikļiem


Arī mans pēdējais komentārs ir “precizēsim 21.08.2020. 14:32”, arī man liekas, ka komentārus mūsu vārdā raksta no J. Dikļiem vai LRTT.

Atbildēt

RB

22.08.2020. 12:46

»

precizēsim

Tu tā arī neko nesaprati.Vēlreiz,ģimene,dzimta ,tauta,balstīti uz vērtību sistēmu.Ienācējiem nāksies pieņemt esošo vērtību sistēmu,vai arī doties mājup


Par vērtībām neviens nerunā, ja runā, jo tad tikai žīdu strīdi ceļas! Vērtības, par kurām nerunā, apvieno. Virsvadības riska punkti ir subjektu konkurence, tukšas ambīcijas, ko dēvē par populismu un mazvērtības kompleksu kompensācijas - dārgiem auto, neadekvāti lieliem NĪ utt. Mankārība nav savienojama ar vērtībām, par kurām nerunā.

Problēma ir neizpratne par šodienas situāciju. Neinformētība, lai gan pieejami visplašākie informācijas resursi.

Atbildēt

Jons

22.08.2020. 12:02

»

izdevusies valsts

Šodien nra.lv Veidemanes intervija ar D.Īvānu par Baltijas ceļu, kuru, izrādās, ierosinājuši igauņi. Tur rakstu komentēt nevar, jo ir tādi svētie, kurus nedrīkst aiztikt...


Ja kāds nezina- Ivans ir bijušais okupētās Latvijas augsta ranga okupantu idelogs.Viss viņa teiktais attiecībā uz neatkarību ir jāuztver kā parodija un pamflets un iederās melnā humora klasifikācijā.Okupantu dresētais klauns darbībā.

Atbildēt

precizēsim

22.08.2020. 11:40

»

no malas

Nacionālisma ideoloģija valdīja Latvijā K.Ulmaņa laikā. Kaut arī iekārta nebija demokrātiska, kas bija trūkums, tomēr tautsaimniecības sasniegumi bija ievērojami...


Tu tā arī neko nesaprati.Vēlreiz,ģimene,dzimta ,tauta,balstīti uz vērtību sistēmu.Ienācējiem nāksies pieņemt esošo vērtību sistēmu,vai arī doties mājup.
Kādreiz balsoju gan,pēc iestāšanās eirokolchozā nekādās vēlēšanās dalību neesmu ņēmis.

Atbildēt

RB

22.08.2020. 11:35

Mans pēdējais komentārs ir 21.08.2020. 14:48. Sekojošos komentārus ar niku RB ir rakstījis kāds trollis no J. Dikļiem

Atbildēt

no malas

22.08.2020. 11:16

»

precizēsim

Vērtību sistēma nav abstrakts lielums,tā ir visa pamatā


Nacionālisma ideoloģija valdīja Latvijā K.Ulmaņa laikā. Kaut arī iekārta nebija demokrātiska, kas bija trūkums, tomēr tautsaimniecības sasniegumi bija ievērojami.
Mūsdienās nacionālisms nepieciešams valstīs, kur imigrantu pieplūdums draud iznīdēt pamatnāciju. Kura tauta gan gribēs apmierināties ar tādu kā indiāņu rezervāta statusu?
Bet tie, kas aicina boikotēt vēlēšanas, parasti paši gan teciņiem skrien balsot...

Atbildēt

precizēsim

22.08.2020. 10:41

»

RB

Visaugstākā virsorganizācija nav abstrakta vērtību sistēma, bet subjektu apvienība - reālas personas ar vienotu ideoloģisko nacionālo vai pārnacionālo koncepciju...


Vērtību sistēma nav abstrakts lielums,tā ir visa pamatā.
Ideoloģija un nacio/anālisma ir surogātvērtības.

Atbildēt

izdevusies valsts

22.08.2020. 10:05

Šodien nra.lv Veidemanes intervija ar D.Īvānu par Baltijas ceļu, kuru, izrādās, ierosinājuši igauņi. Tur rakstu komentēt nevar, jo ir tādi svētie, kurus nedrīkst aiztikt.
Protams, visi pasākumi, lai atbrīvotos no impērijas, bija noderīgi.
Tikai - Īvāns piedraud tiem, kuri "ļerkst par Latviju kā neizdevušos valsti". Viņaprāt, laikam ir pareizi runāt, ka Latvijā ir demokrātija, ja patiesībā valda oligarhija. Kas ir nopirkuši lielākos masu medijus? Vai nav vienalga, vai vietējie, vai ārvalstu oligarhi?
" Pietiek" vismaz ir tāds demokrātiskāks (ja publicēs manu komentu :))

Atbildēt

ha-ha

22.08.2020. 08:55

»

RB

Visaugstākā virsorganizācija nav abstrakta vērtību sistēma, bet subjektu apvienība - reālas personas ar vienotu ideoloģisko nacionālo vai pārnacionālo koncepciju...


Ļeņina jaunatnes miljonāri ietērpušies tautas tērpos un dziedot tautas dziesmas sadarbībā ar ārzemju miljonāriem plucinā tautu kā vanags vistu.

Atbildēt

RB

22.08.2020. 08:22

»

precizēsim

Visaugstākā virsorganizācija ir vērtību sistēma,tieši ar to arī jāsāk.Ģimene ir viens no vērtību sistēmas balstiem


Visaugstākā virsorganizācija nav abstrakta vērtību sistēma, bet subjektu apvienība - reālas personas ar vienotu ideoloģisko nacionālo vai pārnacionālo koncepciju.

Nacionālo interešu virsorganizācija nav arī latviešu tautas tērpos ietērpts deju kolektīvs, paužot nacionalitāti tukšā nacionālā atribūtikā.

Latviešu tautas ienaidnieki mēģina aizstāt patieso latviešu idenditāti ar tautastērpos ietērptiem dziesmu un deju kolektīviem un tukšām runām par vērtībām.

Atbildēt

RB

21.08.2020. 19:03

»

precizēsim

Liksim mierā seno vēsturi,mēs to nezinām un mēģināsim iztikt bez nācijām,jo, ir ģimene,ir dzimta un ir tauta,bez šīm pamatvērtībām neiztikt


Diemžēl ģimene sairstošā valstī nav aizsargāta. Un svarīgi ir saprast, ka pašnoteikšanās bez virsorganizācijas - pašpārvaldes atrauti no vēstures nav iespējama. Ne velti ir spēkā aksioma - kas kontrolē pagātni un tās vēsturi, tas kontrolē nākotni.

Atbildēt

RB

21.08.2020. 18:29

»

precizēsim

Ignorēt vēlēšanas nevajadzētu,tās jāboikotē.Vietējās pašpārvaldes jāveido,tikai pēc citiem noteikumiem,tās jau būs citas vēlēšanas


Valsts pirms valsts. Es domāju, ka ir jāapskata latviešu nāciju vienojošā atmiņa un tās aspekti. Pirms valsts bija Livonijas ordenis. Ordeņa varas aspekta doktrīna šodienas latviešu nācijas pašpārvaldes kontekstā, kā alternatīva esošās valsts nespējā strādāt pamatnācijas interesēs ar savām bojāejas pazīmēm.

Atbildēt

precizēsim

21.08.2020. 16:49

»

RB

Ignorēt vēlēšanas nevajadzētu...


Ignorēt vēlēšanas nevajadzētu,tās jāboikotē.Vietējās pašpārvaldes jāveido,tikai pēc citiem noteikumiem,tās jau būs citas vēlēšanas.

Atbildēt

RB

21.08.2020. 14:52

»

precizēsim

Arī šobrīd mēs pret CIP un liberastiem esam bezspēcīgi. Viņi pilnībā kontrolē visus lielos masu medijus


Esmu akmeņkalis Anglijā, domāju, ka daudzi to nezin. Man nevajag Latvijas zemi, netaisos to ēsts (to eat) esmu 4. maija varas verdzināts pagaidu darbos izsūtījumā. Es to visu esmu aprakstījis. Lasīt šeit. Pienāks diena un Latvija kļūs brīva un mani kā tās prezidentu no trimdas sagaidīs visa Latvija Rīgas lidostā. Ir viens veids, kā sagaidīt, un ir daudz citu veidu! Bet nekas nav akmenī iekalts, bet, ja ir, tad arī tas ir nekas.

Vakar komentāros bija palaists trollis, kurš rakstīja dumības no mana vārda, to es saku, lai citi, kas mani pazīst (to suck), lai zin.

Atbildēt

Kaža

21.08.2020. 14:32

»

Atis Priedītis

Arī šobrīd mēs pret VDK un komunistiem esam bezspēcīgi. Viņi pilnībā kontrolē visus lielos masu medijus. Un cilvēki šos bagātos, slavenos joprojām mīl no visas sirds. Tas tiešām tā ir jo "tolaik taču jau citādāk nevarēja". Savukārt tiem, kurus okupācijas laikā vajāja un aizliedza arī šobrīd ir līdzīga...


Padomju okupantu kontrolētie pašvaldnieki un ideologi miermīlīgi teatrālā ceļā pārņēma absolūto varu,kuru tagad sargā ar ES,NATO un arī Krievijas atbalstu.Vislabāk tas vērojās lauku pašvaldībās,kurās kadru mainība notiek vecuma nevarības dēļ.Visa okupācijas totalitārā režīmā pielietotā tautas apspiešanas tehnoloģija strādā vēl efektivāk.Rezultats-tautas bēgšana,varmācīga sociālā nevienlīdzība,cilvēktiesību tulkošana tikai varas valodā,dzīves līmenis pat zem okupācijas laiku līmeņa,vieta ES nabagu sarakstā bez izredzēm.

Atbildēt

RB

21.08.2020. 13:48

»

precizēsim

Arī šobrīd mēs pret CIP un liberastiem esam bezspēcīgi. Viņi pilnībā kontrolē visus lielos masu medijus


Ignorēt vēlēšanas nevajadzētu.

Varētu padomāt, kā organizēties pašiem, izveidojot savu vietējo pārvaldi. Ir atrodami piemēri kā to izdarīt pilsētā daudzu dzīvokļu mājā, un citur. Tas būs jādara, citas izejas nav. Tautas pašpārvalde.

Vakar komentāros bija palaists trollis, kurš rakstīja dumības no mana vārda.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.08.2020. 13:14

»

Lasītājs

Ļoti izglītojošs raksts. Citādi domāju, ka mēs bijām muļķi, bet pret pieredzes bagāto čeku, mēs bijām bezspēcīgi


Arī šobrīd mēs pret VDK un komunistiem esam bezspēcīgi. Viņi pilnībā kontrolē visus lielos masu medijus. Un cilvēki šos bagātos, slavenos joprojām mīl no visas sirds. Tas tiešām tā ir jo "tolaik taču jau citādāk nevarēja". Savukārt tiem, kurus okupācijas laikā vajāja un aizliedza arī šobrīd ir līdzīga situācija. Masu mediji un oficiālās izdevniecības viņus ignorē. Zaļā gaisma joprojām ir bijušajiem stukačiem un komunistiem.

Atbildēt

vai nav smieklīgi

21.08.2020. 11:12

»

pie mums

daudzas "cienījamas" personas nav smādējušas naudu... Vēl trakāk - klanījušās uz visām debess pusēm


ka bijušās komjaunietes un partijnieces Veidemane un Monika Zīle no la (augstākā partijas skola Maskavā!) izsmej Zatlerpāri, ka tie devušies uz veikalu nevis svētcełojumā uz Aglonu.

Atbildēt

Pilsonis

21.08.2020. 10:47

Bet kādi ir latviešu tautas mērķi. Ja tie ir nedaudz pakaifot(un ne visiem) un tad nosprāgt, tad visi tie LTF darboņi ir malači. Ja mērķi ir tautai kļūt stiprākai, lai dzīvot simtiem gadu, tad LTF darbība ir jāizmeklē ar tendeci viņus tiesāt, protams pie pastāvošā kangaru režīma tas nav iespējams.
Ko sēsi to pļausi. Nākotne veidojas pagātnē.

Atbildēt

porno trijata butu interesants,to apskatitu

21.08.2020. 10:30

»

vēsture

Bildē vidū Kalniete - vecā Jurkāna un Godmana mīļākā


bet ta,pilniga vienaldziba pret siem 3 latviesu mulkotajiem.

Atbildēt

pie mums

21.08.2020. 10:17

»

...

Gluži pretēji,autors malacis,lai laba veselība.Ir tikai atsevišķas nianses,piemēram,mūziku pasūta tas kurš maksā,bet kam tad pieder nauda


daudzas "cienījamas" personas nav smādējušas naudu... Vēl trakāk - klanījušās uz visām debess pusēm.

Atbildēt

Hehe

21.08.2020. 09:27

Dīvānā traki labi esot gājis iekšā kokaīns un citas vielas, kuras šim pārdeva kā kokaīnu

Atbildēt

tā viš i...

21.08.2020. 08:35

»

Pārfrāzējot Ēvalda Valtera vārdus

“Man pieder tēvu zeme ar visām atmatām. Man pašam kalpam būt, čekistam - saimniekam


DĪvāns 90.to sākumā vēl čurāja biksēs, jo bija nobijies ka nepiegriež skrūves. Sieviņa ar šoferi aizlaidās uz Zviedriju, pats arī taisījās.

Atbildēt

...

21.08.2020. 08:16

»

skatos

Kādam baigi nepatīk autors un viņa raksti. Labāk dzīvot absurda teātrī


Gluži pretēji,autors malacis,lai laba veselība.Ir tikai atsevišķas nianses,piemēram,mūziku pasūta tas kurš maksā,bet kam tad pieder nauda.

Atbildēt

bezceris

21.08.2020. 08:15

Vai mums ir daudz kārtīgu cilvēku, kārtīgu vīru? Ir dziedātāji, dejotāji, teātra spēlētāji. Svešos karos karotāji.

Atbildēt

skatos

21.08.2020. 07:59

Kādam baigi nepatīk autors un viņa raksti. Labāk dzīvot absurda teātrī.

Atbildēt

nu gnu

21.08.2020. 07:57

primitīvisma paraugstunda

Atbildēt

RB

21.08.2020. 06:02

»

Kā teica Nikola Tesla

:"Never trust a Jew!" Un latvieši to nav ņēmuši vērā jau kopš 19.gadsimta, kad žīdu melu dēļ piedzīvoja nežēlīgu izrēķināšanos no muižnieku puses. Tas ir aprakstīts Latvijas pareizticīgās baznīcas vēsturē - žīdi iestāstīja latviešiem, ka kaut kur Krimā vai tamlīdzīgi visiem dodot par brīvu zemi, vajagot...


Esmu akmeņkalis Anglijā. Man nevajag Latvijas zemi, esmu 4. maija vara verdzināts izsūtījumā. Es to visu esmu aprakstījis. Lasīt šeit. Pienāks diena un Latvija kļūs brīva un mani kā tās prezidentu no trimdas sagaidīs visa Latvija Rīgas lidostā. Ir viens veids, kā sagaidīt, un ir daudz citu veidu!

Atbildēt

Kā teica Nikola Tesla

20.08.2020. 19:07

:"Never trust a Jew!" Un latvieši to nav ņēmuši vērā jau kopš 19.gadsimta, kad žīdu melu dēļ piedzīvoja nežēlīgu izrēķināšanos no muižnieku puses. Tas ir aprakstīts Latvijas pareizticīgās baznīcas vēsturē - žīdi iestāstīja latviešiem, ka kaut kur Krimā vai tamlīdzīgi visiem dodot par brīvu zemi, vajagot tik pāriet pareizticībā, un tad varēšot izceļot. Realitātē šo zemi deva tikai žīdiem, bet latviešus, kas pārgāja pareizticībā, vācu muižnieki nežēlīgi apspieda, bet pareizticīgā baznīca - rusificēja. Reāli skatoties, tā bija tāda pirmā rusifikācija, kas paveikta Latvijā tieši ar žīdu rokām.

Atbildēt

RB

20.08.2020. 18:40

»

paardomas

Tautības tiešām nav pie vainas,ne katrs žīds ir cionists,toties katrs cionists gan ir žīds


“Ja ebrejs nav žīds, tad noteikti ir cionists. Bet, ja cionists ir ebrejs, tad noteikti ir arī žīds. Ir tikai viens veids un ir arī daudz citu veidu Nekas nav iecirsts akmenī. Bet, ja ir, tad arī tas ir nekas.” R. Bruners/

Atbildēt

paardomas

20.08.2020. 17:54

»

RB

Man arī nepatīk rakstīt par tautībām, jo neesmu ne pret vienu tautību. Problēma tā, ka lietas notiek pārsvarā vienas tautības interesēs. Ja pārējās tautības ir atstumtas, kādam taču ir jāsāk par to runāt


Tautības tiešām nav pie vainas,ne katrs žīds ir cionists,toties katrs cionists gan ir žīds.
Nu jau nelaiķis Bžezinskis un galvenais pederastu un cionistu vadonis Kisindžers bija galvenie PSRS demontāžas kuratori.Laikam jau lieki piebilst ka tie ir žīdu cionisti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: