Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Eu Rodij!

13.02.2020. 17:25

TU ko, pats nemaz nekomentē savu rakstu?

Atbildēt

AHA

13.02.2020. 11:41

Rodijs apalpo plaša spektra klientus, par jebkuru tēmu var kādā vietā ko iesniegt un nopublicēt. Ar to viņš ir populārs daudzās vlsts iestādēs un pašvaldībās,jo latvieši ir ļautiņi, kuri, ja kādam grib ieriebt, labāk to dara anonīmi - caur Rodiju, laikam jau dārgi tas nav!

Atbildēt

liekat mierā

13.02.2020. 06:37

Liekat tam dzeltenajam mierā,māja dzeltena un visus ar savu dzeltenību aplaimo.......

Atbildēt

Kāpēc?

13.02.2020. 06:33

»

Kāpēc

ar tik neglītu veidojumu jāsabojā skaistā Ķīpsala. Reāli nesmuks objekts, atgādina degradētus objektus. Arī visa krastmala nesakopta, katrs var atstāt savus atkritumus. Kad tas mēsls tiks aizvākts


Tāpēc, ka tu esi kolonijas vegs! Un turi muti ciet, stulbeni! Ieskaties savā pasē, ko tev izdevusi valsts - kolonija! Tava pase ir saskaņā ar jūras tiesībām pēc visiem starptautiskajiem pasu standartiem un tu kā vergs atbildi par kopējo valsts - kolonijas ārējo parādu un peldošie šķūņi Daugavā ir un būs tava seja. Šanhaja tikai plešas.

Ieskaties Satversmē - tur rakstīts, ka demokrātija ir vairākuma tiesības. Tie ir meli, jo Latvijā ir liberālisms - globālās finansu korporokrātijas varas instruments, ar ko paverdzina ikvienu pret valsts ārējo parādu, kas ar Saimas lohiem un augstākajām valsts amatpersonām tevi paverdzina kā kolonijas vergu pret valsts ārējo parādu un tu ar sava “vairākuma tiesībām” neredzēt šanhaju Daugavā vari ieskrieties!

Atbildēt

Kāpēc

12.02.2020. 23:49

ar tik neglītu veidojumu jāsabojā skaistā Ķīpsala. Reāli nesmuks objekts, atgādina degradētus objektus. Arī visa krastmala nesakopta, katrs var atstāt savus atkritumus. Kad tas mēsls tiks aizvākts?

Atbildēt

vecais spekulants

12.02.2020. 23:18

Ta saucama "brivosta" ir parasts ofsors . Un drikst darit sava "valsti" darit ko grib . Pat nodokli nav jamaksa.

Atbildēt

Objektam

12.02.2020. 23:00

Bez gariem penteriem, objektam jābūt drošam cilvēkiem, dabai un jāiekļaujas apkārtnes ainavā. Tas nav lielveikals vai kaut kas sarežğīts, viens domes nozīmēts eksperts varētu caurskatīt projektu un sniegt atzinumu. Vai nevar noslīkt, nokrist, vai nepiesārņos upi un nebojā skatu uz upi. Viss!

Atbildēt

Īgņa

12.02.2020. 22:45

Misters pats nonācis loģiskajās pretrunās. Vienā vietā, kur tam izdevīgi - šis piesauc likuma garu, ne burtu. Citā vietā paģēr, ka stingri jāievēro likuma burts. Un salīdzināt Pāvilostas objektu Nr.1, kas tiešām bija uz sauszemes, ar objektu Nr.2, kas ir acīm redzami uz ūdens, ir profānisms, un neviens daudz maz jēdzīgs jurists vilkt šādas paralēles vienkārši atteiktos. vārdu sakot, pasūtījuma raksts, kā jau te minēja.

Atbildēt

NEVIENS

12.02.2020. 20:46

Kāds, kurš gribētu ieņemt Rīgas būvvaldes vadītaja amatu, kas atrbrīvojas, slēpjas zem Rodija par nelielu bet taisnīgu samaksu, nu kiss kiss kauns, vajag runāt atklāti!

Atbildēt

Drum

12.02.2020. 20:26

Izskatās, ka puisis ir ilgi gājis savu biznesa nišu - apšaubāmu pasūtījuma kļauzu sacerēšanu par dažādām būvniecības un attīstības iecerēm :-/ šķiet, ka pirmais, kas izteicās pret šo brīvostas ieceri bija zināmais blakus dzīvojošais pasaules apburātājs -ļauži traucējot ekskluzīvajam dzīvesveidam :-/

Atbildēt

Aga

12.02.2020. 18:17

Cienītie līdzpilsoņi, vai jūs esat pamanījuši, ka Latvijas brīvvalsts Saeima 30 gadus intensīvi ir ģenerējusi aizliegumus un jaunus nodokļus. Tā sakot Adolfs aiz prieka kapā grozās. Varbūt laiks ko mainīt?

Atbildēt

Kas te trako

12.02.2020. 17:31

Ha ha ha, vienīgais kas te viens pats plosās un pāriet uz personīgiem apvainojumiem citiem komentētājiem ir nožēlojamais raksteļa autors.

Atbildēt

Plānais

12.02.2020. 16:54

»

Bura

Raksts zemisks...


Čura, domā, ko raksti!

Atbildēt

Tīnne

12.02.2020. 16:39

Rīgas brīvstas īpašas valdes un padomes izlases ;akstīšanas uz izradīšanās jau pašsaprotama, te arī radinieku bari nodarbināti, neba tur SIA Pantaloni kaut kāda īpaša Par to cik jauki nauda griežas , kur tas Rīgas Namsaimnieks vel tikai bērnu autiņos

Atbildēt

Kas aizstāv bezpredelu

12.02.2020. 16:31

Visi te lasāmie komentētāji, kas laikam ir viens komentetājs un ks aizstāv likumu pārkāpumus, ir nelieši. Tad varbūt visi sākam būvēt māju uz pontoniem un turēt, kur iepatīkas? Nekas dārgs nav un ātri Rīgas krastmalās uztaisīsim nākamo centāltirgu,balagānu ar kontrabandas spirķikiem un cigaretēm. Ja ārzemēs ir redzamas dzīvojamās laivas, tas visu šo pasākumu precīzi regulē attiecīgi likumi. Bet mūsu nelieši bāleliņi izdomā, ka stāv pāri likumam: neesmu es nedz jūrlietu attiecībās, nedz ar būvvaldi, tā teikt. Bet to, ka viņš ir prasts sūds, to arī viņš noliegs, lai gan smird pa gabalu.

Atbildēt

Tukša muldēšana

12.02.2020. 13:33

»

Oki

Nez kāpēc Nīderlandē, Parīzē un Londonā cilvēki dzīvo mājās uz pontoniem un pielāgotos peldlīdzekļos . Fekin matu skaldītāji un kapeiku draugi - kādreiz bija tāds Krišjānis Valdemārs , kurš aicināja latvjus braukt jūriņā un vispār uz lielām lietām . Tagad kaut kādi gnīdas un utubungas vaimanologi pārņēmuši...


Ir kontinentālās tiesības un jūras tiesības. Latvija ar visiem vergiem pakļauta jūras tiesībām, to apliecina pilsoņu pases un to paraugi. Šveices, Anglijas, Vācijas, Austrālijas pases ir kontinentālo tiesību parauga. Ar savām pasēm Latvijas pilsoņi ir vergiASV kolonijai Latvijai un tās ārējam parādam. Pat nēģeriem ASV ir lielākas tiesības nekā Latvijas pilsoņiem. K. Kariņš kā ASV pilsonis ir izredzēto kastā Latvijas kolonijā.

Atbildēt

ronja

12.02.2020. 12:43

Par ko cepiens :)? Rododendrs paņēma piķi no celma kuram liekas ka tā var ko mainīt.

Atbildēt

Bura

12.02.2020. 12:32

Raksts zemisks.
1. Skola un bērni ir reāli. Siltajā laikā trešdienās paskatieties paši pa auto logu uz Daugavu.
2. Konstrukcija reāli atrodas uz ūdens, tā ir peldoša un uz enkuriem. Tad jau tūristu pastaigu kuģīši jādēvē par šķūnīšiem.
Atliek tikai saprast, kuram no biezajiem Ķīpsalas pirmās līnijas iemītniekiem sagribējies izdabūt ārā bērnus no savas “noprivatizētā” skata pa logu.

Atbildēt

Oki

12.02.2020. 11:27

»

Mamma

Ārā šogad Itālijas ziema, tāpēc jau plāni tagad par vasaru jāsaliek


Manis pēc plāno kaut vai vasaru 30 gadus uz priekšu, bet ja neesi reāla, neprasi būt nereāliem citiem, kas dara reālas lietas .

Atbildēt

???

12.02.2020. 11:19

Kurš sarakstījis šo rakstu, kam Plaudis uzrādīts par autoru? Pats viņš tik garu rakstu uzrakstīt nemaz nav spējīgs.

Atbildēt

Mamma

12.02.2020. 09:49

»

Oki

Aiz loga ziema , pacieties līdz sezonas sākumam


Ārā šogad Itālijas ziema, tāpēc jau plāni tagad par vasaru jāsaliek.

Atbildēt

Mamma

12.02.2020. 09:44

Klau,tekstā minēta bērnu apmācība. Vai kāds zin kur var pieteikties un cik maksā? Atrašanās vieta super un labprāt savu meitu vestu burāt.

Atbildēt

Oki

12.02.2020. 09:41

Nez kāpēc Nīderlandē, Parīzē un Londonā cilvēki dzīvo mājās uz pontoniem un pielāgotos peldlīdzekļos . Fekin matu skaldītāji un kapeiku draugi - kādreiz bija tāds Krišjānis Valdemārs , kurš aicināja latvjus braukt jūriņā un vispār uz lielām lietām . Tagad kaut kādi gnīdas un utubungas vaimanologi pārņēmuši līderību . Nebrīnaties , ka neiet labi . Šitā tik turpiniet - traucēt tiem, kas dara , un ies vēl nelabāk .

Atbildēt

Blēņu pilns raksts

12.02.2020. 09:26

Uz peldlīdzekļiem ūdeņos, kas nav iekšējie ūdeņi attiecas jūras tiesības. Rīgas dome neregulē neko jūras tiesībās. Kuģis- māja -2 var peldēt uz Āfriku vai Jaunzēlandi, vai atrasties, kur atrodas.

Lai būtu saprotams. Ar piemēru. Pret A. Lembergu Tieslietu ministrija Bordāna personā realizēja sankcijas un pret vina 3 nevalstiskajām organizācijām, vienu pusē valstisku.. A. Lembergs uzrakstīja iesniegumu Tieslietu ministrijai uzzināt savas tiesības apstrīdēt sankcijas likumiski saskaņā ar Satversmi - tiesības zināt savas tiesības, jo uzskata, ka notiek politiska izrēķināšanās. Jā, Latvija ir parakstījusi vienošanos ar ASV par sankcijām, bet nav izstrādāti MK noteikumi, ar kuriem sankcijas jārealizē. Bordāns ieteica jautāt ASV vēstniecībā un atbildes meklēt ASV vēstn. tīmekļa mājaslapā un viss. Bet A. Lembergs nav ASV pilsonis kā K. Kariņš, žurkulēns. Tad kā uz A. Lembergu un ikvienu no mums attiektos ASV sankcijas? Ieskatieties savā pasē. Redziet, tā atbilst jūras tiesībām pēc visām starptautiskajām regulām un kuģis - māja 2 un puzes punduris arī tiek vērtēti pēc jūras tesībām, no kā automātiski izriet, ka LV atsķirībā no Šveices nav suverēna valsts, bet atrodas pelēkajā zonā kā iekarojama kolonija. Kamēr Latvija nebūs neatkarīgas, suverēnas valsts statusā kā Šveice, tai nekad nebūs pašnoteikšanās tiesību.

Atbildēt

Aga

12.02.2020. 09:18

Spriežot pēc miljons atsauksmēm uz likuma pantiem, rakstu ir sarakstījis kārtējais Administratīvā Fašisma Pārstāvis ar kuru nav padalījušies. PS. AF ir pašreizējais politiskais režīms EU teritorijā.

Atbildēt

Vai tiešām

12.02.2020. 09:06

Liekas, Rododendra kungs sajaucis savā pasūtījumā rakstā medu ar siļķi un kāpostiem. Cik izskatās šī te patiešām ir uz ūdens un peld. Un jahtklubs attīstās un sāk izskatīties pēc normāla Eiropas kluba. Vai tik kādam vietējam Ķīpsalas iedzīvotājam tas jahtklubs nav sabojājis skatu pa logu uz Daugavu?

Atbildēt

par ko cepiens?

12.02.2020. 08:37

Pilns Stokholmas centrs ar šādām peldmājām bija ap Milēniumu, pats biju, redzēju, man rādīja un stāstīja. Ar visu pirti, kā jau skandināviem pienākas. Apnīk Stokholma, pārvelk citur.

Atbildēt

Yes

12.02.2020. 08:27

Kopš tas idiots ielīda arī apsaimniekot Andrejostas jahtklubu, kā rezultātā tur vairs nav nevienas jahtas, visa atmosfēra sačakarēta kā viss, kam ķeras klāt

Atbildēt

Burātāji

12.02.2020. 08:09

Ehē, beidzot ķērušies garajam šlangam Jankam pie oliņām, cik tam tās tur palikušas, malači, sen bij laiks. Tik melīgu un nelietīgu razpizģaju pasaule nav redzèjusi

Atbildēt

Secinājums

12.02.2020. 07:27

Viens likums viena taisnība visiem partijniekiem un pietuvinātajiem.Likumi tikai priekš reņģēdājiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: