Menu
Pilnā versija
Foto

Mamm, piedod, ka tev ir jācieš manis dēļ…

Sandis Ģirģens, iekšlietu ministrs · 10.06.2019. · Komentāri (104)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Žulis

11.06.2019. 06:05

Mūsu valstī pārkrāsotais komunistu režīms ir iedibinājis savu sistēmu. Pa šiem gadiem šī sistēma ir nostabilizējusies un iestrādājusies, cauraužot visas jomas. To, cik tā ir netaisnīga, noziedzīga, mafioza, antidemokrātiska un cik veikli tā sevi māk nomaskēt zem šķietamās demokrātijas un cilvēkmīlestības maskas, mēs varam spriest katrs atbilstoši savām prāta spējām un informētībai. Taču mūsu spriedumiem ir maza nozīme. Būtiski ir saprast, ka šī sistēma lielākā vai mazākā mērā kaitē mums visiem. Arī tiem, kuri visu šo laiku ir sistēmai kalpojuši, to stiprinājuši vai klusējot atbalstījuši. Ja arī vienā gadījumā kāds pateicoties šai sistēmai ir nopelnījis kādus jūdas grašus nododot savas tautas intereses vai pateicoties šai sistēmai iedzīvojoties uz līdzcilvēku rēķina, tad citā gadījumā, pateicoties šai sistēmai viņš ir zaudētājs. Un zaudējumi mums visiem kopā ir nesalīdzināmi lielāki par ieguvumiem. Galvenais zaudējums šeit ir tā parādu jūgā un nabadzībā iedzītā valsts, kur normāli, atbilstoši 21. gs. nefunkcionē neviena nozare un kur mums visiem nākas dzīvot. Var jau cerēt tie, kuri šobrīd ir sagrābušies naudu, ka nepieciešamos medicīnas pakalpojumus viņi nopirks ārzemēs un arī savus bērnus viņi izskolos ārzemēs. Tikai, cik no mūsu vidus būs tādu, kam tas tiešām izdosies? Jā, to Latvijā izshēmoto vai sazagto naudu jau ārzemes labprāt paņems pretim, bet tālāk.... Postā dzenot savu valsti, kas ir mums visiem labklājības un izaugsmes pamats un cerēt šo labklājību un izaugsmi priekš sevis un saviem bērniem iegūt svešumā ir visai tuvredzīgi. Diemžēl, šeit iedibinātā sistēma spēj ne tikai mūs visus padarīt par skrūvītēm savā mehanismā, bet arī efektīgi sevi aizstāvēt, apkarojot katru, kurš apdraud tās pastāvēšanu. Tāpēc visas tās runās par kādas atsevišķas nozares vai jomas reformēšanu, uzlabošanu, sakārtošanu ir visai utopiskas. Kamēr pastāvēs šī partokrātiskā sistēma,šajā virzienā iespējama tikai darbības imitācija, nevis reāla darbība un uzlabojumi labākajā gadījumā var būt tikai kosmētiski. Vienīgi pēc nacionālisma principiem būvēta valsts var būt labklājības un progresa garants latviešu tautai un visiem šeit dzīvojošajiem cittautiešiem, kas ir lojāli Latvijai!

Atbildēt

Policija ir saaugusi

11.06.2019. 05:19

»

Sandi

Paskaties sev apkārt, nav tālu jāmeklē, sāc kaut ar Policijas iepirkumiem, pietiekoši liels cirks atklāsies. Iespējams tavas mammas apcelšanas organizatori ir no tavas pašas policijas. Pieredze rāda, ka visās ministrijās ir savi ģimeņu klani, kas barojas no samērā dīvainiem iepirkumiem. Liela daļā ir...


ar irganizēto noziedzību it kā lai to kontrolētu, vadītu un organizētu VDD un policijas interesēs - viss kā LPSR balstās uz stučīšanu un citādi, izrēķinoties ar čekistu- komunistu 4. maija varas pretiniekiem. Kam tad pieder valsts? Korumpantiem Zakatistovam un Kaimiņam, kuri līdzīgi Zatleram politikā ievilka virkni naivu cilvēciņu? Kāpēc? Lai iznīcinātu jebkādu ticību un cerības pretoties šai žicionistu- komunistu- čekistu varai.

Atbildēt

par to pašu

11.06.2019. 00:14

NEVIENS ministrs nevarēs panākt izmaiņas ministriju koruptīvajās konstrukcijās, ja nenāks ar savu spēcīgu komandu, kas nekavējoties veiks revīziju pilnīgi visos līmeņos. Pretējā gadījumā tiks iedarbināts prettdarbības mehānisms, kā tas notiek šajā gadījumā!

Atbildēt

vēl

11.06.2019. 00:10

Uzdod kriminālpolicjas izmeklētājiem atskaites par Vienotības vadībā izšiverēto miljonu lietām, nu kaut vai par neesošo e-klasi, kur valsts samaksāja 3 miljonus kādai prominentas dāmītes kompānijai vai e-veselības miljonu apguve tai pašai kundzitei. Kā punkts uz i ir 31. maijā noslēgtais VID ligums par IT konsultāciju pakalpojumu 1 miljona apmērā!!! ar kompānijām, kuras iespējams iesaistītas vairākos skaļos Eiropas fondu naudas izšiverēšanā! Nedod ievilkt elpu miljonu izšiverētājiem no valsts budžeta!

Atbildēt

Sandi

11.06.2019. 00:05

Paskaties sev apkārt, nav tālu jāmeklē, sāc kaut ar Policijas iepirkumiem, pietiekoši liels cirks atklāsies. Iespējams tavas mammas apcelšanas organizatori ir no tavas pašas policijas. Pieredze rāda, ka visās ministrijās ir savi ģimeņu klani, kas barojas no samērā dīvainiem iepirkumiem. Liela daļā ir lojāli darbinieki, bet atslēgas figūras der pārbaudīt! Kā beidzās stāsts ar autotransporta iepirkumu vai iekārtu nesaderību policijas patruļauto?

Atbildēt

?

10.06.2019. 23:17

»

Je

Kapēc tad tu Sandri nerīkojies ,lai šo sistēmu attīrītu


kapec oik patiesa labuma guveji un to advokati vel nav aresteti ?

Atbildēt

sistēmrūsa

10.06.2019. 22:39

»

Je

Kapēc tad tu Sandri nerīkojies ,lai šo sistēmu attīrītu


Kur Jūsu "nāves eskadrons"?Nav,nu-nu ....

Atbildēt

whisky vai whiskey?abus!

10.06.2019. 22:37

»

beerdrinkers

Vispār šis ir ļoti skandalozi. Mafija izdara spiedienu uz iekšlietu ministru. Par šo gadījumu ir jāzin Eiropas parlamentā un Eiropas komisijā


Kā arī D.Trampa k-gam,Mexikas narkobaroniem,Sahalīnas gubernātoram un Tongas regbija-7 meistariem.Un diskusiju Reperbānā,Hamburgā,Vācijā.Bet par pašu naudu!

Atbildēt

Je

10.06.2019. 22:37

Kapēc tad tu Sandri nerīkojies ,lai šo sistēmu attīrītu ?

Atbildēt

Tā viš i!!!

10.06.2019. 22:21

Apkārt viens vienīgs psihoterors. V2K. gang stalkings. Cilvēki tiek pataisīti par TI Targeted individuals.....bet pierādījumu jau nav....bet būs....noeteikti būs!

Atbildēt

jocīgi

10.06.2019. 22:17

ģirģens laikam pats īsti nesaprot, kur ielīdis. būtu sācis atlaišanas ar savu valsts skretāru tromifovu, kas ir čekas aģenta dēls. paskatieties paši amatpersonas deklarācijā un vdk kartotēkā.

Atbildēt

jaajaa

10.06.2019. 20:33

...tas priekšpēdējais teikums par "skaļu"...iekšlietu ministram diplomātiskākam būt prasās...bet citādi - atbalstu un visu cieņu...:)

Atbildēt

Tas ir pieràdîts

10.06.2019. 20:25

»

Lana

dēlā iekšā bija narkotikas


ka dèlam iebaroja narkotikas.

Atbildēt

komunisti un čekisti

10.06.2019. 20:25

paràda Girgenam, kam patiesîbà pieder 4. maira republika!

Atbildēt

skabarga

10.06.2019. 19:52

Nezinu gan, kā ar VISU likumu ievērošanu, tomēr vienu dokumentu gan ninisterelim vajadzēja kaunēties publicēt.
Par izmaksām no uzņēmuma, MUN maksātāja.
Visparastākā izvairīšanās no nodokļu nomaksas. Un vēl publiski, pa visu valsti tēlo pamuļķi.
Ja pats ir dumjš, būtu vismaz pajautājis kādam grāmatvedim.
Bet laikam jau ir tā, ka otra acīs smilgu redz, savējā baļķi neredz.
Un vēl puņķojas pa visu internetu, līdzīgi kā Šlesers kādreiz lēja krokodila asaras un vilka nēzdodziņu no kabatas.
Un tāds vēl raksta, ka viņš nācis cīnīties ar stulbumu. Ar ko tad cīnīsies - vai pats ar sevi?
Pietiek.com vajadzētu publiski šim "apbižotajam" pajautāt minēto jautājumu.

Atbildēt

Pilsonis

10.06.2019. 19:49

Kā teica mans vectēvs (94.gadi) : "Būs vēl sliktāk! Mūsu vieta ir Eiropas pažobelē un mēs šo vietu ar godu ieņemam. Jā, tas ir mazliet aizvainojoši, bet toties- godīgi. Tautai, kurai ir kašķīgi, nonovīdīgi un augstprātīgi ierēdņi un padumji politiķi, tā ir labākā vieta. Dievs neļauj vairoties tai tautai, kura spļauj tam acīs un iznīcina savus līdzcilvēkus..."

Atbildēt

to hmm

10.06.2019. 19:16

»

hmm

Savulaik tāds Jaundžeikars arī uz baigo iekšlietu mafijas ravēšanu bija sataisījies. Un kas notika? Dēlam piesvieda narkotikas, tad pašam krimināllietu sashēmoja, i beidzās ravēšana :D


Nevajag ! Viss bija pēc faktiem un viņam vēl jāsaka paldies Dievam,ka tik labi lietas nokārtojās.Nez,vai tam apkrāptajam piena piegādātājam parādu ir atdevis? Kā bija puikam-pajautā viņam pašam!

Atbildēt

Kārtējais

10.06.2019. 19:02

ministrs puņķutapa. Vēl jurists skaitoties. Var taču mamma uzrakstīt sūdzību un pats pasekot līdzi sūdzības izskatīšanai. Tā pa gabalu.
Drīzāk jau sāp, ka autoritātes nav nemaz un poliči neņem aubē un vēl ieņirdz.
Tas, ka esi ministrs vēl neko nenozīmē. Vispār neko. Autoritāte ir jānopelna, bet izskatās, ka vecie ir novērtējuši puisi pareizi. Uzreiz sāka raudāt un sūdzēties. Nu tad tā būs līdz ministrēšanas galam.

Ja esi vecis, tad pierādi!
Iespēju pietiek.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.06.2019. 18:53


American psy-ops (25M skatījumu) -

https://www.youtube.com/watch?v LjF9IqvXDjY

Atbildēt

hmm

10.06.2019. 18:41

Savulaik tāds Jaundžeikars arī uz baigo iekšlietu mafijas ravēšanu bija sataisījies. Un kas notika? Dēlam piesvieda narkotikas, tad pašam krimināllietu sashēmoja, i beidzās ravēšana :D

Atbildēt

Rupucs

10.06.2019. 18:38

Iekšlietu ministrs pīkst kā puika? Dīvaini. Vai tad tiešām neko nezināja par to, ka varas sistēmā jādzied kopkorī vai lido ārā? Jocīgi. Pavisam jocīgs tips.

Atbildēt

vispār

10.06.2019. 18:34

»

Alnis

Tik patētiski! Asariņa nobira.. Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka teksta autors ir Aldis Gobzems


Drīzāk jau Gobzems skricelē kļauzas par to kafejnīcu.

Atbildēt

Dauka

10.06.2019. 18:05

Nozares ministrs šņukst par tiešā pakļautībā esošas iestādes rīcību?
Nu, tad atliek tikai kā dolžņikam par bračku iet pie Inča nolūgties - tjipa, lai viss "pa godīgo", "bez lobēšanas"...

Atbildēt

Izskatās,

10.06.2019. 18:04

»

Šmurgulis

pus gads jau pagājis. Vai vispār ir kāds izravēts? Ar kādu ātrumu tad ravēsi? viens cilvēks 20 gados


ka komunistu un čekistu šmurguļi kā mīzis nedos pielaidi valsts noslēpumiem, jo jau meklē utis!

Atbildēt

Alnis

10.06.2019. 18:02

Tik patētiski! Asariņa nobira.. Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka teksta autors ir Aldis Gobzems 😂

Atbildēt

zane

10.06.2019. 17:53

Lai atlaiž visu ministriju no darba, un būs miers

Atbildēt

Šmurgulis

10.06.2019. 17:42

»

Šmurgli

vairāk dari. Savādāk pagaidām tik viena pļurkstēšana. Arī māc šaubas vai tev vispār ir kāda sajēga ko un kas jādara...


pus gads jau pagājis. Vai vispār ir kāds izravēts? Ar kādu ātrumu tad ravēsi? viens cilvēks 20 gados?
Brālis arī ravēt gribēja EU? naudu ko maksā EU deputātiem vai?

Atbildēt

Šmurgli

10.06.2019. 17:39

vairāk dari. Savādāk pagaidām tik viena pļurkstēšana. Arī māc šaubas vai tev vispār ir kāda sajēga ko un kas jādara.
Vara - spēja pārvaldīt praksē.
Pārvaldīt - spēja sasniegt izvirzītos mērķus.
Izravēt? tie ir tie mērķi? tad uzreiz dzīvosim visi laimīgi. Pats visgodīgākais, pats visur būs, visur visus darbus padarīs

Atbildēt

jautaajums

10.06.2019. 17:36

»

Umka

Beidz dirst, un noslauki savu smirdīgo pakaļu


Ķiļķēn , tu?

Atbildēt

???

10.06.2019. 17:32

Droši vien, ka būs bijis ziņojums no "aģenta" vai anonīmais iesniegums utml. Pēc tam it kā reakcija, nereaģēt nevar :). Ja Girgenam ir komanda aiz muguras, jāizdara analoģisks solis, vai ta Jēkabpilī nepietiek točku? Anonīms iesniegums, reakcijas nav, pārbaude un tā desmit reizes.

Atbildēt

Brasa

10.06.2019. 17:09

»

Grišins

Kā iet Intam


Ints rij kā cūka un arī smird kā cūka.

Atbildēt

Eduards Lunis

10.06.2019. 17:07

---Kamēr netiks nomaini'ti un saukti pie atbildi'bas visi atbildiģie par korupciju, noziegumu brīvību noziedznieku nesodami'bu.tikmēr te nekas nemainīsies!
Bordāns pareizi iesāka-informēja vēstniecības,.Vajadzēja saukt paliģā arī Ādažu ANO spēkus!

Atbildēt

Egde

10.06.2019. 17:03

Redzams, ieksl. min. S. Ģirģens, pirms devās politikā, nesaprata ar ko viņam būs darīšana! Nesagatavojās, ka pret viņu uzsāks teroru, jo iekāpis svešā laivā. Tagad tā viņu šūpo. A. Ģirģens domāja, ja laivai ir Latvijas karogs un nu viņš tur ievedīs kārtību. Bet zem Latvijas karoga izrādās laivo citi varneši, bet karogu paceļ tādu, kā ūdeņis laivo! Vajadzēja izdomāt, sagatavoties, maldināt, lai notic, ka būs savējais, sveškarodznieks, kurš arī gatavs tikai vicināt karogus pēc vajadzības! Bet nekā! Nesagatavojās. Iekrita kā circenis pelnos! Nav lstudējis Suņ Dzi Karamākslu! Pareizi bija jāsaprot, ka Latvija pašlaik ir "smagā zeme" un "satiksmes zeme" utt. Un kādi likumi tajās valda! Un ka svešu valstu specdienesti valda!

Mazākais, pirms gāja politikā, bija jāmaldina visi, jo latvieši ir izdzīti uz klints kraujas malā! Bet nē! Iziet Ģirģens ar brāli bez ieročiem kaujas laukā un bļauj - mēs ieviesīsim kārtību.. piedod mamu man! Tu nebiji to pelnījusi! Kuram tad nebija skaidrs, ka latviešu uzņēmējs ir šīs "valsts" ienaidnieks ?

Pirms gāja politikā, nevajadzēja uzķerties un narkomāna A. Kaimiņa šovu, bet vajadzēja dibināt vēl vienu "ebreju cilvēktiesību aizstāvības grupu kā H86 " ar vienu ebreju tajā. Saņemtu valsts, ASV vēstniecības, cionistu galu galā atbalstu, tostarp finansiālu... Būtu bijuši gudrāki par žīdiem! Izmantotu viņus, lai sakautu!

Atbildēt

insider

10.06.2019. 16:54

Ņemot vērā kāds ir uzsāktais reorganizācijas virziens Iekšlietu ministrijā, nav brīnums, ka Soziks un viņa pakalpiņi cenšās atrast jeb kādu veidu kā ieriebt Ģirģenam... Uzņemtais virziens ir pareizs, un beidzot IeM struktūras ir jāatrivo no šiem parazītiem, kas darbojās kā "naudas mašīna" ar saviem pērkamajiem krim.processiem. Reģiona pārvalde ir visīstākais neliešu perēklis. Ķuzis arī ir drusku aizsēdējies... Jādod iespēju jauniem cilvēkiem sevi pierādīt...
Cerams, ka Sandim izdosies tas, ko viņš ir uzsācis.

Atbildēt

Ha

10.06.2019. 16:43

Ko te čīkst, kā tāds memmītis! Lai māte uzraksta sūdzību, jo 23.daļa, ar ko pamatota pārbaude, paredz veikt darbības noziedzīgu nodarījumu tautsaimniecībā novēršanai un atklāšanai, ja ir pietiekams pamats uzskatīt, ka tiek gatavoti vai ir izdarīti šādi noziedzīgi nodarījumi. Tātad, ja "pietiekama pamata" nebūs bijis, tad caur tiesu piedzīt kārtīgu kompensāciju....... Un tad var masu mēdijos lielīties ar rezultātu. Savādāk tāda bērnišķīga čīkstēšana vien ir....

Atbildēt

kode

10.06.2019. 16:39

Kā vecā anekdotē no "Imanta-Babīte nepietur": ko nāc mūsu parciņā?
Skatoties TV pārraides ar jaunākā brāļa piedalīšanos, varu teikt, ka ne zinošs, ne gudrs. Trakākais, ka pats to nesaprot. Vecāko neesmu dzirdējusi

Atbildēt

Mārīte Upeniece

10.06.2019. 16:24

Man gan žēl šo puisi.Mūsu netīro politiku aizliegts aiztikt,tā sāk smirdēt.Tā jau tika teikts,ka KPV ministri ar laiku atsijāsies.

Atbildēt

Secinājums

10.06.2019. 16:15

Kārtējās krokodila asaras un tukša,liekulīga muldēšana.Neticu nevienam ķiļķena vārdam.

Atbildēt

!!

10.06.2019. 16:10

tā tas notiek un ar to ir jāsamierinās, ja grib pa priekšu grozīties. Tie argumenti gan skan kaut kā bērnišķīgi... visi jau grib tikai "uzlabot un glābt" pasauli

Atbildēt

Labais

10.06.2019. 16:04

Šis ministrs ir jocīgāks par pašu KAIMIŅU!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: