Menu
Pilnā versija
Foto

Mamuška

Rids Bruners · 16.04.2022. · Komentāri (76)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

DTR (daugavpils tautas republika)

17.04.2022. 12:06

»

Paskat, Bruneram shkjiet, ka ukrainji vainiigi

Ka krievs pievelk karaspeeku, lai uzbruktu


Ja Ukrainā valdītu ukraiņi, tad karu sauktu par karu un to oficiāli pasludinātu vismaz no Ukrainas puses, bet nekas tāds nenotiek, jo Ukraina nav tiesiski atdalīta no PSRS. Politiķi uz to skatās kā vienas valsts iekšējo konfliktu ko sauc par specoperāciju. Tautai protams to nesaka, tāpat kā latviešiem radīta šķietamība, ka okupācija ir izbeigta. Tas ka Ukrainas likvidācijas specoperācija izgāja no ieplānotajiem rāmjiem ir cits jautājums un KOPĪGIEM spēkiem tiek risināts Mariopolē. Ja to neizdarītu, tad Ukrainas nodevēju dienas būtu skaitītas.

Atbildēt

bet

17.04.2022. 12:04

Kura okupācija ir labāka un hummānāka - miera un demokratizēšanas misija, vai speciālā operācija - kura okupācija tautai būtu labāka?

Atbildēt

Bruneram

17.04.2022. 11:43

Gribi zināt , kāpēc būs liela kauja? Nebīdi tāpēc muļķīgas konspiroloģijas , bet pajautā! Tāpēc ,ka AZOV un Donbas divīziju ujoboki tur ir rakušies un betonējuši 8 gadus. Un bez klints sitamajām bumbām un termobariskajiem ieročiem viņus neizkvēpināt. Tur ielieti miljons tonnu betona. Turklāt tur sakoncentrētas VISAS kaujas spējīgās vienības, jo nupat iesauktie rezervisti ne sūdam neder. Katlā sēž ap 70 000 pirmklasīgu un augsti motivētu karavīru, kas šobrīd tur fronti.Aiziet no sava katla viņi nevar, jo stepē kļūs par upuri aviācijai. Paliekot- tiks izkvēpināti un pārmalti ar artilēriju, reaktīvajām sistēmām,termobariskajiem ieročiem, Sīrijas kalniem domāto bumbu rezervēm, turpat netālu ir lidlauks , kur bāzejas bumvedēji. Tā kā Donbasa grupējums ir nolemts, viņi vai nu padosies vai arī ies bojā. Ar viņu likvidāciju arī iestāsies frontes sabrukums un vispārēja demoralizācija. Jūlijā viss būs cauri un uz jauno mācību gadu būs citas grāmatas un cita TV. Uz atveseļošanos aizies gadi 20...

Atbildēt

RB

17.04.2022. 11:38

»

Apmierinātais

Nu, cik saprotu viņš ir Jūsu piekritējs, ja jau publicē Jūsu, visai saprātīgos prātojumus savā LRTT lapā, man tikai nav saprotams kāpēc Jūs publicējaties pie viņa, jo, manuprāt viņš ir kaganāta radīta "žurka dzels mucā", priekš mērķiem, kurus viņš pats, LG, nesaprot...


Domu sapratu. Mums ar LG ir domstarpības būtiskos jautājumos, tomēr tas nav šķērslis, lai manus rakstus publicētu LRTT. Tikpat labi varētu teikt, ka esmu "LL piekritējs", ja publicējos PIETIEK. Šis ir strupceļš no birku karināšanas viedokļa, jo, piemēram rodas diezgan bezjēdzīgi jautājumi. Kas ir "LL piekritējs"? Vai kas ir "PIETIEK piekritējs"?

Autora piederību nosaka viņa izteiktais viedoklis. Tas var būt tuvāks vai tālāks citu cilveku uzskatiem vai viedokļu grupām. Ja autors nepinas pretrunās un nemelo, viņam ir personiskā pozīcija, kurai citi var piekrist, nepiekrist, sekot, cīnīties ar to .. apmēram tā.

Atbildēt

Apmierinātais

17.04.2022. 10:42

»

rediģēt

Nevis Gabsburgu klans, bet Habsburgu. Nevis Zeļenskis, bet Zelenskis...


Nemaisies lietās, par kurām tev nav sajēga.

Atbildēt

rediģēt

17.04.2022. 10:21

»

Apmierinātais

Nu, cik saprotu viņš ir Jūsu piekritējs, ja jau publicē Jūsu, visai saprātīgos prātojumus savā LRTT lapā, man tikai nav saprotams kāpēc Jūs publicējaties pie viņa, jo, manuprāt viņš ir kaganāta radīta "žurka dzels mucā", priekš mērķiem, kurus viņš pats, LG, nesaprot...


Nevis Gabsburgu klans, bet Habsburgu. Nevis Zeļenskis, bet Zelenskis.
Ir tādi tipi, kuriem pie pašu sastrādātām nejēdzībām citi ir vainīgi, tikai ne pats.
Tādi joki- man dažas dienas Pietieks nebija pieejams, kamēr atradu apkārtceļus kā piekļūt (neesmu jau liels spečuks). Sākumā domāju, portāls pavisam atslēgts dēļ nejaukiem komentiem. Kad tomēr atradu, izrādījās, nē, visi ērmi tāpat komentē, laikam mani gribēja aizdabūt projām, varbūt ar Bites palīdzību.
Lai Dievs palīdz ukraiņu tautai!

Atbildēt

Apmierinātais

17.04.2022. 09:44

»

RB

Vai varētu precizēt par tām LG sliedēm? Kas tās par kaganāta interesēm un stulbībām


Nu, cik saprotu viņš ir Jūsu piekritējs, ja jau publicē Jūsu, visai saprātīgos prātojumus savā LRTT lapā, man tikai nav saprotams kāpēc Jūs publicējaties pie viņa, jo, manuprāt viņš ir kaganāta radīta "žurka dzels mucā", priekš mērķiem, kurus viņš pats, LG, nesaprot.
Te ir jāsaprot, jau 5 gadu tūkstošos, kaganāta radītā politika, kura darbojas pa visu zemeslodi, svešu roku izmantošanā savu mēŗķu sasniegšanai.
Tas kas notiek šodien, ir tiešs kaganāta darbības rezultāts.
Ar "žurka dzelzs mucā" palīdzību, sanaidot brāli pret brāli, dēlu pret vecākiem un tā tālāk....., kaganāts pat nekautrējas upurēt daļu kaganāta, lai radītu viltus iedvesmas avotu - holokausts...... noziegums pacelts likuma kārtā un uzspiests visai pasaulei.
Kas radīja Napoleonu, kas radīja Hitleru, kas tagad radīja Ukrainu ar Porošenko un Zeļenski, ir jau vēl daudz sīkāku un smalkāku lietu, Dekabristi, Ļeņins, Pirmais pasaules karš, daudz sīku konfliktu, Trockisti Buhārinieši ( liberālā demokrātija un 4 internacionāle), piemēram kas ir Vindzoru klans, kas ir Gabsburgu klans un viņu nozīme, ietekme, Itāļu mafijas galveno klanu sastāvs, to būtība ( Romas klubs un Davosas klubs) u.t.t... neskaitāms NVO katrā valstī ar to adeptiem ( Soross, Bžezinskis, Nūlande, Makeins, Baidens, Klintone, un vēlviena kura tikko nosprāga, stikla vātē zeme šiem sprāgoņām ).
Parokoties vēsturē var atrast daudz, pat pārāk daudz Samariešu ordeņa ļaundarbus, praktiski viss kas ir sadarīts pēdējo 2000 gadu laikā ir kaganāta brīnumdarbi, par galveno ieroci izvēloties anglosakšus, padarot tos par asiņainākajiem cilvēkēdājiem, kaut gan viņi paši par sevi jau tādi ir.

Atbildēt

Paskat, Bruneram shkjiet, ka ukrainji vainiigi

17.04.2022. 08:49

Ka krievs pievelk karaspeeku, lai uzbruktu.
Patrejota maska pamazaam kriit, es teiktu.

Atbildēt

Tavs Belamorkanal TV

17.04.2022. 08:41

»

pagāns Skolnieciņš

Ir Lieldienu laiks. Katoļiem, protestantiem un citiem kristiešiem šogad Lieldienas ir 17. un 18. aprīlī. Bet pareizticīgo baznīcai Lieldienas šogad ir 24., 25. aprīlī. Tomēr gadu no gada Latvijā uzvirmo jautājums. Kad tad patiesībā ir Lieldienas? Kas ir Lieldienas? Šie jautājumi ir mūžseni, pat lielākā...


Dažai viņa ekselences padomniecei Lieldienu saziņā ar sabiedrību pārstāja darboties skats uz bidlu būšanu, jo logi, piebāzti ar sāli, atteicās atvērties. Žopa piesala pie krēsla, bet neraizējaties! Viņa augstība kolgotkas spēj novilkt ar zobiem! Šajā labdarībā bija pizdabolu balle, tiesa to noskaidros vasarā. Bet jums parīt uz darbu! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

līgsmotājam

17.04.2022. 06:59

Iemācies rakstīt!
https://tezaurs.lv/l%C4%ABksmot:1

Atbildēt

язычник Сколниециньш

17.04.2022. 06:49

Наступило время Пасхи. Католики, протестанты и другие христианине Пасху в этом году отмечают 17. и 18. апреля. Православная церковь Пасху отмечает 24., 25. апреля. Каждый год в Латвии возникает вопрос. Когда надо праздновать Пасху? Что такое Пасха? На эти вечные вопросы неспособны внятно ответить большинство христиан.
У нас – в землях балтов – христианство нашим предкам насильно навязал Ватикан со своими вассалами. После смены различных управ, земли балтов оккупировала православная церковь (по своей сути православная церковь это очередной вассал Ватикана). Так крепостное право (узаконенное рабство) длилось до 1861. года. Православная церковь находиться под Московским патриархатом (на попечение Московского Кремля). Какого лешего в Латвии нужна православная церковь? Кого лешего латышам надо терпеть 5. колонну Кремля? Это даже я не могу понять. Когда Советский Союз оккупировал Латвию 17. июня 1940. года, язычество (диевтурибу) запретили, а православная церковь почти не пострадала. Диевтурибу уничтожили. Наши местные христиане и иудаисты сдали латвийского язычника и жреца Латвийских Богов Эрнеста Брастиня в руки НКВД (в руки чекистов), его арестовали 6. июля 1940. года и вывезли в ГУЛАГ. 1942. году его расстреляли. Скорей всего православная церковь приложила руку к смерти Эрнеста Брастиня.
В эпоху свободы и демократии человек может верить во что угодно, даже в раввина Моисея или в раввина Исуса Христа, или в христианина Мухамеда. Всё-таки нам стоит знать историю авраамических религий – иудаизма, христианства и ислама – их кровавую историю. В нашем мире существует множество политеистических религий. Тогда зачем себя ограничивать монотеизмом?
С благословением Богини Остары, язычник Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #ПасхальныйЗаяц #ПасхальныйКролик #ПасхальныеЯйца #Пасха #17.04.2022. #18.04.2022.

Atbildēt

pagāns Skolnieciņš

17.04.2022. 06:48

Ir Lieldienu laiks. Katoļiem, protestantiem un citiem kristiešiem šogad Lieldienas ir 17. un 18. aprīlī. Bet pareizticīgo baznīcai Lieldienas šogad ir 24., 25. aprīlī. Tomēr gadu no gada Latvijā uzvirmo jautājums. Kad tad patiesībā ir Lieldienas? Kas ir Lieldienas? Šie jautājumi ir mūžseni, pat lielākā daļa kristiešu nemācēs atbildēt uz šiem kutelīgajiem jautājumiem.
Pie mums – baltu zemēs – kristietību varmācīgi uzspieda Vatikāns un Vatikāna vasaļi. Vēlāk mainoties dažādām varām, baltu zemēs iesoļoja pareizticīgo baznīca (pēc būtības pareizticīgo baznīca ir kārtējais Vatikānā vasalis). Tā arī mūsu senču strādināšana un kalpināšana turpinājās līdz 1861. gadam, kad dzimtbūšana tika atcelta. Mūsdienās pareizticīgo baznīca atrodas Maskavas patriarhāta (Maskavas Kremļa) pakļautībā. Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? To arī es pats līdz galam nesaprotu. Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta, bet pareizticīgo baznīca no okupācijas praktiski necieta. Dievturība tapa iznīcināta. Mūsu vietējie kristieši un jūdaisti ziņoja par dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu NKVD darboņiem (čekistiem), rezultātā 1940. gada 6. jūlijā Ernestu Brastiņu arestēja un izveda uz Padomju Krieviju. 1942. gadā Ernestu Brastiņu notiesāja ar nāves spriedumu – nošāva. Pieļauju, ka arī pareizticīgo baznīcas garīdzniecība pielika izpalīdzīgu roku Ernesta Brastiņa nāvē.
Mūsdienās cilvēks var ticēt jebkam, pat rabīnam Mozum vai rabīnam Jēzum Kristum, vai kristietim Muhamedam. Tomēr mums ir jāapzinās ābramisko reliģiju – jūdaisma, kristietības un islāma – asiņaino vēsturi. Pasaulē eksistē daudzas jo daudzas politeiskās reliģijas. Tad kāpēc sevi aprobežot ar monoteismu?
Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #17.04.2022. #18.04.2022.

Atbildēt

Tavs Belamorkanal TV

17.04.2022. 02:37

»

RB

Vai varētu precizēt par tām LG sliedēm? Kas tās par kaganāta interesēm un stulbībām


Sveiki inteliģenti! Mums pie dirsas, kad ir slikts laiks un parasts strādnieks smēķē uz balkona. Tas ir Absurdums, ka tautu drā tē par Krievijas kontrabandas “spirķik, vodka, sigerat” atbalstu Centrāltirgū, tas nesasaucas ar “Rinkeviča papirosu sūkāšanas mākslu”. Ārlietu ministrija izdevusi rīkojumu iekšējai palietošanai. Ar to ieteikts nevi jo bov atsa un nediskriminēt lezbie tes un pida ra sus. Nāksies smēķēt uz balkona, kur nav aiziegts buržujiem mīst uz galvas un jebatsa. Šī ir ziņa, ko beidzot esat pelnījuši un ņevij jo biivaiķes! Ņeh uja i sebe! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Apmierinātais

17.04.2022. 00:27

RB, Man šķita ka Tu visimaz apjēdz kas notiek, bet Tu arī tajās pašās LG sliedēs.......... kas jums tajās galvās darās, ........... Vismaz Tu tak varēji tam LG apskaidrot ka viņš darbojas vispasaules Kaganāta interesēs, un kad viss beigsies, tādus kā viņš, ja tādi būs palikuši dzīvi, ieslaucīs atkrutmos un nodos anafēmai.
Dieva dēļ, RB, nedari tās pašas stulbības ko LG.

Atbildēt

iet runa???

16.04.2022. 23:23

Kriev, nekropļo latvju valodu!!!

Atbildēt

Riga horošij gorod, toļko latišej mnogo

16.04.2022. 21:37

Visu tautību mamuška, I.Parādnieku nosauc par nacistu. ha ha, visi kā cilvēki cenšas runāt krieviski, bet šitais pats uzprasās uz denacifikāciju.
https://twitter.com/Paradnieks/status/1514988012593160192?s 20&t tMIRn025wXzhyYpfg2HDiQ

Atbildēt

sakoncentrējis cietumniekus, narkomānus, bomžus

16.04.2022. 21:02

debilos...puķinam jau arī to bidlu massu nevajag

Atbildēt

язычник Сколниециньш

16.04.2022. 20:40

Что такое свобода веры? Есть ли в нынешней Европе свобода веры? Есть ли свобода веры в Латвии? 9. статья Европейской конвенции по правам человека говорит нам, что каждый имеет право на свободу мысли, совести и религии; это право включает свободу менять свою религию или убеждения и свободу исповедовать свою религию или убеждения как индивидуально, так и сообща с другими, публичным или частным порядком в богослужении, обучении, отправлении религиозных и культовых обрядов. А также свобода исповедовать свою религию или убеждения подлежит лишь тем ограничениям, которые предусмотрены законом и необходимы в демократическом обществе в интересах общественной безопасности, для охраны общественного порядка, здоровья или нравственности или для защиты прав и свобод других лиц.
99. статья Сатверсме Латвийской Республики говорит, что каждый имеет право на свободу мысли, сознания и религиозных убеждений. Церковь отделена от государства. А 100. статья Сатверсме Латвийской Республики говорит, что каждый имеет право на свободу слова, которая включает в себя право на получение, владение и распространение информации, высказывание своих взглядов. Цензура запрещена.
Звучит задорого. А как дела обстоят в жизни? В настоящее время в Латвии доминирует христианство. Очень большую роль в популяризации христианства сыграл Советский Союз. После оккупации и дальнейший аннексии Латвийской Республики 17. июня 1940. года, советская власть запретила диевтурибу – Латвийскую языческую веру. В результате полувековой оккупации и аннексии Латвии у христианства и иудаизма не осталось конкурентов. Таким образом советская власть того не хотевши укрепила позиции христианства и иудаизма. Диевтуриба так и не смогла оправиться от пережитого. С древних времён наши предки были язычниками, то есть многобожниками. Политеизм (многобожие) — это коренная вера нашей земли и нашего народа. Ситуация поменялась в середине 12. века, когда безжалостные крестоносцы и лицемерные христианские миссионеры вторглись в Балтию. Римский папа Иноцент Третий начал геноцид народов балтов. Ватикан вместе со своими вассалами поступил омерзительно. К сожалению, свобода веры существует только на бумаге. Правительство всеми средствами поддерживает христианство и иудаизм. Язычникам в поддержке отказывают. Политеистические религии правительство не поддерживает. Правительство консеквентно поддерживает только авраамические религии.
С благословением Богини Остары, язычник Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #ПасхальныйЗаяц #ПасхальныйКролик #ПасхальныеЯйца #Пасха #17.04.2022. #18.04.2022. b

Atbildēt

pagāns Skolnieciņš

16.04.2022. 20:39

Kas ir ticības brīvība? Vai mūsdienu Eiropā ir ticības brīvība? Vai mūsdienu Latvijā ir ticības brīvība? Eiropas Cilvēktiesību Konvencijas 1. sadaļas «Tiesības un brīvības» 9. panta «Domu, pārliecības un ticības brīvība» 1. daļā ir teikts, ka ikvienam cilvēkam ir tiesības uz domu, pārliecības un ticības brīvību; šīs tiesības ietver arī brīvību mainīt savu reliģisko piederību vai ticību un nodoties savai reliģijai vai pārliecībai, kā vienatnē tā kopā ar citiem, publiski vai privāti, pielūdzot, izpildot reliģiskas vai rituālas ceremonijas, ievērojot paražas un sludinot mācību. Savukārt, Eiropas Cilvēktiesību Konvencijas 1. sadaļas «Tiesības un brīvības» 9. panta «Domu, pārliecības un ticības brīvība» 2. daļā ir teikts, ka brīvību nodoties savai ticībai vai pārliecībai var ierobežot tikai likumā paredzētajā kārtībā un tiktāl, cik tas ir nepieciešams demokrātiskā sabiedrībā, lai nodrošinātu sabiedrisko drošību, sabiedrisko kārtību, sabiedrības veselību vai tikumību, vai aizsargātu citu cilvēku tiesības un brīvības. Latvijas Republikas Satversmes 8. nodaļas «Cilvēka pamattiesības» 99. pantā ir teikts, ka ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts. Bet Latvijas Republikas Satversmes 8. nodaļas «Cilvēka pamattiesības» 100. pantā ir teikts, ka ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.
Skan jauki. Bet gan ir dzīvē? Mūsdienu Latvijā dominējošā reliģija ir kristietība. Lielu nozīmi kristietības popularizēšanā nospēlēja Padomju Krievija, jo, okupējot Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā, Padomju Krievija pilnībā aizliedza un iznīcināja dievturību. Protams, ateistiskās, komunistiskās partijas veiktās represijas skāra arī kristietību un jūdaismu, tomēr šo represiju apjoms bija nebūtisks. Šīs represijas nedz kristietībai, nedz jūdaismam neradīja izzušanas draudus. Rezultātā 50 gadus ilgās okupācijas un aneksijas laikā tika iznīcināti visi kristietības un jūdaisma konkurenti. Tādējādi padomju vara netieši nostiprināja kristietības un jūdaisma pozīcijas. Dievturība tā arī mūsdienās nav atkopusies no pārciestā.
Kopš sen seniem laikiem mūsu senči bija pagāni jeb daudzdievji. Politeisms ir mūsu zemes un tautas pamatticība. Situācija mainījās 12. gadsimta vidū, kad varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri ielauzās Baltijā. Romas pāvests Inocents Trešais uzsāka baltu tautu genocīdu. Vatikāns un Vatikāna vasaļi rīkojās zemiski. Diemžēl mūsdienu Latvijā ticības brīvība ir vien uz papīra. Valdība nodrošina spēcīgu kristietības un jūdaisma protekciju. Politeiskajām reliģijām (dažādām pagāniskajām ticībām) atbalsts netiek piešķirts. Valdība konsekventi atbalsta vien ābramiskās reliģijas.
Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #17.04.2022. #18.04.2022.

Atbildēt

RB

16.04.2022. 17:54

»

...

Kazaki bija sociāls slānis nevis tautība.Tie bija labi bruņoti brīvi vīrieši,tiem bija sava zeme un tie bija neatkarīgi no centrālās varas


PIETIEK ir sākotnējo tekstu krietni paplucinājuši. Pieņemsim, ka tā vajag un tā ir labāk.

Attiecībā par Donas - Zaporožjes kazakiem un Hazāriju kopumā, es uzticos pašu hazāru teiktajam. Par kazaku izcelsmi pētījumus ir veicis rabīns - habadņiks Finkels. Acīmredzot, viņam ir pamats tā runāt TV pārraidēs.

Vēlāk, pēc Hazārijas iznīcināšanas, tur patiešām veidoja bruņotu kazaku "sociālo slāni", kura uzdevums bija Krievijas nomaļu aizsardzība.

Atbildēt

...

16.04.2022. 17:38

Kazaki bija sociāls slānis nevis tautība.Tie bija labi bruņoti brīvi vīrieši,tiem bija sava zeme un tie bija neatkarīgi no centrālās varas.

Atbildēt

ARĪ

16.04.2022. 17:26

Latvija bija ir un būs.
https://youtu.be/CexA4B_whYs

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: