Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anekdote

17.12.2020. 11:41

»

Skaudības Dievs

Ilze Viņķele ir īpatnēja personība. Vienmēr, kad I. Viņķeles kundze ieņem ministra amatu, notiek kaut kas slikts. Kad I. Viņķeles kundze ieņēma Labklājības ministres amatu no 2011. gada līdz 2014. gadam notika “Simtlatnieku programma”. Ilzei Viņķelei bija pietiekamas dienesta pilnvaras, lai izlabotu...


Padomju laika anekdote. Slaucēja Ķiņķele nolēmusi apmeklēt seksopatologu. Dakteris vaicā - par ko sūdzaties? Slaucēja - man šķiet, ka man ir seksuālais vājums. Dakteris - kā tas izpaužas? Atbild - nevienam vīrietim nespēju atteikt. Dakteris, brīdi uzmanīgi viņu vērojis, vaicā - vai tad ir tāds pieprasījums un kam nespējat atteikt? Ķiņķele - tur jau ir tā nelaime un tāpēc arī esmu ieradusies - ka nav kam atteikt.

Atbildēt

vērotājs

17.12.2020. 11:30

Esmu ievērojis, ka fb arvien biežāk parādās materiāli, kas labā noformējumā un izvērstiem tekstiem vērsti pret opozīciju, bet papētot viena šāda profila turētāja fb lapu, redzams cilvēks ar uzblīdušu alkoholiķa seju, alus pudelēm piekrauts galds un daži vārdi nesaprotama teksta, ko acīm redzot, pats mēģinājis rakstīt. Tatad, visus pārējos tekstus gatavojuši un šī cilvēka vārdā ievietojuši cilvēki no propagandas sfēras.

Atbildēt

Skaudības Dievs

15.12.2020. 06:47

Ilze Viņķele ir īpatnēja personība. Vienmēr, kad I. Viņķeles kundze ieņem ministra amatu, notiek kaut kas slikts. Kad I. Viņķeles kundze ieņēma Labklājības ministres amatu no 2011. gada līdz 2014. gadam notika “Simtlatnieku programma”. Ilzei Viņķelei bija pietiekamas dienesta pilnvaras, lai izlabotu “Simtlatnieku programmas” netaisnības, taču Ilzei Viņķelei bija nospļauties par simtlatniekiem un simtlatnieku ģimenēm. Kopš 2019. gada 23. janvāra Ilze Viņķele ir Veselības ministre. Tauta par viņu nebalsoja, bet viņu tāpat iecēla. Ilze Viņķele pievelk mūsu tautai nelaimes. Pašlaik mūsu valstī plosās SARS-CoV-2 (COVID-19) sērga. Taču I.Viņķeles kundzei tauta nerūp, tā vietā, lai rūpētos par savu tautu, viņa parāda tautai divus vidējos pirkstus palēcienā. Viņa nav pusaudze, viņa ir māte. Vai šāda sieviete drīkst audzināt bērnus? Pēc izglītības I. Viņķeles kundze ir sociālā darbiniece. Vai sociālā darbiniece, būdama augstā amatā, drīkst tā uzvesties? Kādus bērnus I.Viņķele spēj izaudzināt, ja tautai rāda vidējos pirkstus? Aizlūgsim Latvju Dievus, lai simtlatnieku apspiedēji saņem pelnīto sodu! Iedegsim pelēku sveci par godu Veļu Mātei. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte tiesā mūsu valdību! Veļu Mātes sirpis ir ass. Augstākā labuma vārdā Veļu Māte nopļaus jebkuru alkatīgo dvēseli. Karmas rats ir iegriezts.
Ar Latvju Dievu spēku, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#SimtlatniekuProgramma #simtlatnieki #nabadzība #SimtlatniekuDēls #SkaudībasDievs #Skolnieciņš #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #karma

Atbildēt

Jelena

14.12.2020. 04:10

Viņiem ir Jums jāatvajnojas!!!

Atbildēt

HOPE

12.12.2020. 20:55

Everybody can earn upto $ 15k every month from home by working online. I have received $ 17294 last month by doing this easy and simple job online from home. Its an easy and simple job to do online and even a little child can do this job from home. Everybody can get this job now by just copy this site in browser and then follow the instruction to get starte_d _........ ??? www.earn75.com

Atbildēt

kā vienmēr

12.12.2020. 09:51

»

nu un?

vai tam kāda nozīme? tās ir sporta spēles uz rezultātu, ar ko lielīties


Ja troļļa meli tiek apgāzti, tad seko atbilde - vai tam kāda nozīme. Pirmstam gan trollim škita, ka ir liela nozīme jo šo tekstu bija saskricelējis desmitiem reižu pie dažādiem rakstiem dažādās vietās, reizēm pat pa vairākiem pie viena raksta.

Atbildēt

noklausīta saruna

12.12.2020. 08:46

No Baltkrievijas atbraucis cilvēks stāsta anekdoti - mūsu valsts vadītāji, ieradušies Baltkrievijā un lūguši pieņemšanu pie Lukašenko, lai tas padalās pieredzē - kā uzvarēt vēlēšanās un iegrožot opozīciju. Bet Lukašenko atteicis pieņēmšanu, motivējot ar to, ka pieņemot tikai NEATKARĪGU valstu vadītājus, bet šīs mēslu vaboles paši ir imigranti un pie tam ieradušies no Eirozonas filiāles un ASV kolonijas.

Atbildēt

pensis ar stāžu

12.12.2020. 08:28

»

frukc

Nu delfi jau ir pilnīgs pederastu portāls


Vēl histēriskāks siles turētāju rupors ir jauns.lv - tas pat šķiet pārspēj komunisma laiku ''padomju jaunatni'' melu izplatīšanas ziņā - slavinot zaglīgo melīgo kariņvienotības kliķi - jā, jā, kliķi, jo ne kariņš, ne vienotība netika ievēlēti likumīgajās vēlēšanās, šos ielikteņus iebīdīja bijušais prezis Vājonis, kas patiesībā arī izpildīja Vienotības glābēja-prezervatīva funkciju.

Atbildēt

proponēt

12.12.2020. 07:59

»

Mx

Covid-19 propaganda


propoganda. Muļķiem tā gēnos.

Atbildēt

nu un?

12.12.2020. 01:22

»

statistika

Uz miljonu iedzīvotāju


vai tam kāda nozīme? tās ir sporta spēles uz rezultātu, ar ko lielīties?

Atbildēt

Ekonomikas mērķtiecīga sagraušana

11.12.2020. 22:03

»

arī fakts

Kad taisīja maz testu, tad arī bija maz inficēto, smagā stāvoklī nonāk arī no bailēm, - vakcīnas izmēģinājumā 4 nomira no placebo grupas un tikai 2 no vakcinētajiem


Par budžeta naudu veic masveida testēšanu, iegūto statistiku izmanto, lai slēgtu tirdzniecību un citus biznesus. Ekonomikas slepkavas. Nekas cits.

Atbildēt

statistikas dati runa pasi par sevi !

11.12.2020. 18:36

»

Mx

Covid-19 propaganda


Krievija saslimtiba ar covid-19 diena rekinot uz 100000 cilvekiem ir 2x zemaka neka asv kolonija latvija ! https://jauns.lv/komentari/arzemes/418120-krievu-rezisors-atvadu-vardos-riga-mirusajam-kimam-kidukam-iedzel-latvijai?page 2

Atbildēt

Mx

11.12.2020. 17:31

Covid-19 propaganda.

Atbildēt

Oki

11.12.2020. 16:42

»

Kā gūt taustāmu faktu!

1) Piezvani 113...


Tev ar galvu nav labi ?

1. Viltus izsaukums ārkārtas dienestiem - minimums naudas sods;
2. WTF ? Tur drīzāk nogādās aptiekas ielā pēc tādiem interesantiem lūgumiem;
3.Nodaļu apmeklējums ir aizliegts . Tu ierosini pārkāpt likumu valstī ārkārtas situācijas laikā , kur veselības sistēmai ir pasludināts defolts ? Nopietni ???
5.6. - Bez komentāriem .

Ceru, ka tev neviens nepaklausīja .

Atbildēt

arī fakts

11.12.2020. 16:07

»

fakts

Jurčas un kremloīda Toča video ir precīzi novērtēts kā daļēji patiess, jo ierobežojumi netiek pieņemti balstoties uz kopējo inficēto skaitu, bet uz dienā vai nedēļā inficēto un slimnīcās nonākušo skaitu


Kad taisīja maz testu, tad arī bija maz inficēto, smagā stāvoklī nonāk arī no bailēm, - vakcīnas izmēģinājumā 4 nomira no placebo grupas un tikai 2 no vakcinētajiem! 😂

Atbildēt

Paldies Jurčai par rakstu un atklātību

11.12.2020. 11:27

Jurčas pretinieki, atklātības un patiesības pretinieki, galveno argumentu pret Jurču izviza viņas “atkrišanu” no 4. maija valsts finanšu korporācijas, mēģinot viņā radīt mazvērtības kompleksu, viņu identificējot ar Kremļļa troļļiem.

Turieties, Jurčas kundze!

Atbildēt

skatītājs

11.12.2020. 07:32

tas ka ir vairaak kaa 300 tk skatitaju nenozīmē ka tāds skaits cilvēku ir atbalstītāji.. šiem skaitļiem nav nekāda sakara..

Atbildēt

fakts

11.12.2020. 06:21

»

s

Piebildīšu, ka tā jūtūbe saite ir kliba, neatvērās. Taču atradu to Jurčas viedokli, vienkārši ierakstot youtube.com meklējamo vārdu Jurča...


Jurčas un kremloīda Toča video ir precīzi novērtēts kā daļēji patiess, jo ierobežojumi netiek pieņemti balstoties uz kopējo inficēto skaitu, bet uz dienā vai nedēļā inficēto un slimnīcās nonākušo skaitu.

P.S. Saitei nav ne vainas, tikai Lapsa cenzē vienlīdzības zīmes.

Atbildēt

Slimnīcas ir ir visa veida infekciju perēklis

11.12.2020. 06:09

»

Kā gūt taustāmu faktu!

1) Piezvani 113...


Tur pat vesels cilvēks nonākot, var saķert kādu kaiti, ja imunā sistēma novājināta ar stresu, smēķēšanu, alkoholu utt.

Jo cilvēka organisms ir ķīmiska un vienlaikus ļoti trausla laboratorija. Tā ka nevajag baidīt!

Kovidšovs rada papildus stresu uz pašiedvesmas pamata - placebo efekta pamata - “ak vai! Ja nu mani ir Covid-19? Tulīt būs beigas, mani un es citus jau aplipinu, vainas sajūta?” Šovs? Nē, bioloģisks ierocis ir Covid-19 kopā ar mākslīgi radītu testēšanas un informācijas teroru! Mērķis ir nogalināt un sakropļot, cik vien var vairāk cilvēku.

Kā pretoties? Saglabājot veselo saprātu, ko izdarīt ir visgrūtāk psiholoģiskā uzbrukumā sabiedrībai, pielietojot masu psiholoģiskos uzbrukuma ieročus, paralizējot sabiedrības apziņu.

Svarīgi ir strādāt pie savas psiholoģiskās un fiziskā ķermeņa iminitātes. Kara laikā cilvēki, kas nepadevās arī tā neslimoja. Viss atkarīgs no paša gara stāvokļa..

Atbildēt

frukc

11.12.2020. 03:17

»

!

Uz Delfiem nevajadzētu apvainoties, tas nav nopietns portāls, tur tikai muļķi dzīt


Nu delfi jau ir pilnīgs pederastu portāls

Atbildēt

s

11.12.2020. 00:27

»

s

Paldies


Piebildīšu, ka tā jūtūbe saite ir kliba, neatvērās. Taču atradu to Jurčas viedokli, vienkārši ierakstot youtube.com meklējamo vārdu Jurča.
Labi, ka vēl ir iespējams atrast informāciju arī ārpus feisbuka.
Ceru nekad nepienāks laiki, kad bez tizlā feisbuka lietošanas vairs nevarēs iegūt nozīmīgu informāciju.

Atbildēt

!

11.12.2020. 00:16

»

fakts

Rublis ir tas pats dolārs,tikai modificēts.FRS


bez valsts piederibas norades.to izdevas panakt 1991 gada ,kad asv 15 PSRS republikas nodibinaja ,,neatkarigas centralas bankas,, un sabuveja kakdonaldus mulkiem,kuriem apzinu un ricibspeju paralizeja ar holivudas muviz palidzibu.

Atbildēt

reptilis

10.12.2020. 23:17

»

s

Kur var iepazīties ar Jurčas to viedokli par Covid statistiku tie, kuri nelieto Facebook


https://www.youtube.com/watch?v 8wHQlRMBIt4&t 12s -jūtūbā

Atbildēt

R

10.12.2020. 22:14

»

viedoklis

Ja jau esam nonākuši tik tālu ka par runāšanu , lai arī būtu nepatiesa, vai kādam tā tikai šķistu nepatiesa, sāk jau cilvēkus apcietināt, tie ir jau pirmie stabilie soļi Lukašenko pārvaldības stilā. Visdrīzāk ka varam nonākt drīzumā pie totalitāra režīma. Man žēl tevis Latvija, cik zemu tu esi kritusi...


Kāpēc jāsalīdzina ar kādu??? Te ir Latvija! Te jau sen ir totalitārisms, te cilvēki tiek kontrolēti, te jau sen viedokli izteikt nevar, valsts iestādēs parastu cilvēku iekšā tālāk par durvīm nelaiž.... Nevajag salīdzināt, te ir visa savā pilnībā pašu asv pakalpiņu izveidota totalitāra sistēma, kura tālāk tiks arvien pilnveidota! Te pie varas ārzemē sapmācītie un no ārzemēm importētie kadri, vai tiešām neredzi?

Atbildēt

fakts

10.12.2020. 22:10

»

tas nenāk viens

Sievietēm ir tiesībasa, arī izpausties un jebkurā vecumā


Tikai nesauc sevi par vīrieti ja nespēj aizstāvēt sievieti.

Atbildēt

tas nenāk viens

10.12.2020. 22:06

Sievietēm ir tiesībasa, arī izpausties un jebkurā vecumā.

Atbildēt

fakts

10.12.2020. 22:03

»

centus nepieņem

tikai rubļus


Rublis ir tas pats dolārs,tikai modificēts.FRS.

Atbildēt

turi muti vaļā...

10.12.2020. 22:00

kur problēmas??? Ak, tevi nedzird...

Atbildēt

lauķis

10.12.2020. 21:57

»

Kā gūt taustāmu faktu!

1) Piezvani 113...


Tad tu zini vai tici?

Atbildēt

Kā gūt taustāmu faktu!

10.12.2020. 21:55

»

lauķis

TĀTAD JŪS AR SAVU RĪCĪBU (nelietojot aizsargmaskas u.t.t) APDRAUDIET CITU SABIEDRIBAS LOCEKĻU TIESĪBAS UZ DZĪVĪBU! Tātad, kurš no mums ir traktējams kā SLEPKAVA...


1) Piezvani 113;
2) Palūdz lai tevi nogādā Stradiņu un pēc tam RAKUS slimnīcā;
3)Apmeklē (bez jebkādiem aizsardzības līdzekļiem) tās nodaļas, kur "atpūšas tie "aktieri" no covidšova izrādes;
4)Sasveicinies ar katru "aktieri" pasniedzot tam savu roku;
5) Tie , kuri "neatņem" tavu sveicienu- kaut vai noskūpsti uz pierītes;
6)Apsolu gūsi "neaizmirstamu baudījumu" un kas galvenais gūsi "taustāmu faktu".

Atbildēt

virale

10.12.2020. 21:52

delfi ir privata bodīte.Iemaksā,un viss būs.Nekāda īdēšana nelīdzēs.Redz kā no jums nebaidās.

Atbildēt

ne tādi vien ir redzēti

10.12.2020. 21:49

Korupcijas novērotāja un attīstītāja tagad aizsargās demokrātiju?Kāda ir šis darbības civiltiesiska adrošināšana?Kā parasti,tikai politiskā atbildība?Uzškaudīs bez maskas!Točs afektā vicinās as dūrīti?

Atbildēt

Z

10.12.2020. 21:46

»

ss

To ka pneimonijas slimnieki , kuri pieslēgti pie ventilēšanas aparātiem gandrīz visi nomirst , pateica arī Ārstu biedrības viceprezidents Fūrmanis (LA.LV 26.11.2020. raidījums Uz līnijas...


Gan jau, ka ir otrādi, Remdisivir esot ietekmīgs līdzeklis, taču Latvijā tik 80 flakoniņi. Runā, ka tāpēc arī mirstot, ka šo zāļu nav un tāpēc tās iesaka nelietot, lai neceltu traci, ka to nav !

Atbildēt

s

10.12.2020. 21:45

Kur var iepazīties ar Jurčas to viedokli par Covid statistiku tie, kuri nelieto Facebook?

Atbildēt

Here what MI6 has to say about the so-called Covid-19 crisis:

10.12.2020. 21:38

“We see the creation of the public health emergency and the proposed responses or remedies as Ordo ab Chao in Stealth State Capture at a global level. This is the pure military mind thinking and difficult for civilians to grasp because of the sheer scale and complexity of the theatre.

...Šī ir tīra militārā prāta domāšana, un civiliedzīvotājiem to grūti uztvert teātra milzīgā mēroga un sarežģītības dēļ.

Atbildēt

lauķis

10.12.2020. 21:37

»

Veltījums autorei

Pirms runāt par LR Satversmes "bradāšanu kājām" iesaku jums ar to kaut mazliet iepazīties un īpaši akcentēju ! pamattiesībās izklāstīto! Izlasiet 93.pantu , kurš garantē cilvēkam dzīvību. Un lai jūs neiebilstu par savām tiesībām tad tās var tikt ierobežotas ar LR Satversmes 116. PANTU, KURŠ NOTEIC KA...


TĀTAD JŪS AR SAVU RĪCĪBU (nelietojot aizsargmaskas u.t.t) APDRAUDIET CITU SABIEDRIBAS LOCEKĻU TIESĪBAS UZ DZĪVĪBU! Tātad, kurš no mums ir traktējams kā SLEPKAVA?!...

Zināt vai ticēt?Pagaidām tā saucamā ortodoksālā zinātne ir tā pati reliģija.
Varbūt sāksim operēt ar taustāmiem faktiem,nevis ar Ugas,perevozšķkova vai viņķeles izdomājumiem.
Pirmais jautājums,vai ir tests kas identificē covid 19?

Atbildēt

Par sestdienas sapulci!

10.12.2020. 20:56

»

Viss pa vecam gobzemē!

Izskatās ka šie sestdienas organizatori taisās izveidot


Jā, partijas ir dibinātas ar dažādiem saukļiem ; piemēram -tiesiskuma nesēji; nacionālo vērtību aizstāvji; "zaļo lauksaimnieku" aizstāvji; cittautiešu aizstāvji; pediņu aizstāvji u.t.t. Šoreiz gan tiks iets krietni tālāk pat spēlējot uz paša galvenā kas cilvēkam ir dots- veselības rēķina ,jo šie "vadoņi" domā dibināt savu "partiju" uz cilvēku veselības rēķina. Cik gan šodienas politika ir kļuvusi bezkaunīga, jeb precīzāk sakot noziedzīga!

Atbildēt

anti soross

10.12.2020. 20:47

»

Viss pa vecam gobzemē!

Izskatās ka šie sestdienas organizatori taisās izveidot


vienalga kadi saukli,galvenais ir vienota nostaja pret prettautisko arzemnieku karinlevit rezimu Latvija !

Atbildēt

Viss pa vecam gobzemē!

10.12.2020. 20:35

Izskatās ka šie sestdienas organizatori taisās izveidot
vēl vienu partiju : KPV LV Nr.2. Saukļi tieši tādi pasi kā tolaik!

Atbildēt

Veltījums autorei

10.12.2020. 20:07

»

ss

Slepkavas, tādi ka jūs ,kuri bradā kājām Latvijas satversmi, ES konvencijas,ES cilvēktiesību hartu, Nirnbergas kodeksu, izplata melus par kovid šausmām tādā veidā uzturot šo kovidšovu. Jūs vienkārši esat nobijušies no tautas un sākiet agonēt jo Latvijā visa vara pieder Latvijas tautai. Tāpēc tauta sanāks...


Pirms runāt par LR Satversmes "bradāšanu kājām" iesaku jums ar to kaut mazliet iepazīties un īpaši akcentēju ! pamattiesībās izklāstīto! Izlasiet 93.pantu , kurš garantē cilvēkam dzīvību. Un lai jūs neiebilstu par savām tiesībām tad tās var tikt ierobežotas ar LR Satversmes 116. PANTU, KURŠ NOTEIC KA JŪSU TIESĪBAS VAR BŪT IEROBEŽOTAS JA TAS APDRAUD CITU SABIEDRIBAS LOCEKĻU TIESIBAS - TĀTAD JŪS AR SAVU RĪCĪBU (nelietojot aizsargmaskas u.t.t) APDRAUDIET CITU SABIEDRIBAS LOCEKĻU TIESĪBAS UZ DZĪVĪBU! Tātad, kurš no mums ir traktējams kā SLEPKAVA?!...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: