Menu
Pilnā versija
Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Ainārs Šlesers · 29.01.2023. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.

Šodien, izlasot Tavu rakstu, kurš ir pilns ar žulti un rupjībām, man radās sajūta, ka Tu visas savas problēmas gribi atrisināt, nolamājot citus cilvēkus. It kā pie visām Tavām problēmām ir vainīgi citi cilvēki, nevis Tu pats.

Tava atbilde sātanam, kā Tu to raksti, parāda tikai to, ka Tu pats meklē Dievu! Andri, kas notiek ar Tevi? Tu esi foršs vecis, bet tad, kad Tev ir grūti, tad, kad Tev ir kādas problēmas, nemēģini nozākāt citus!

Kas attiecas uz Denisu un Jolantu, tad gribu Tev pateikt, ka, pateicoties tieši viņiem, mēs apbraukājām visu Latviju ar 50 koncertiem, kur uzstājās Deniss un Jolanta. Kopā ar Vīru biedrību mēs aģitējām par dabiskajām ģimenes vērtībām. Rezultātā 57 000 cilvēku parakstījās par šo iniciatīvu. Bez Denisa un Jolantas tas nebūtu iespējams. Pateicoties tam visam, Latvijā netiks legalizētas viendzimuma ģimenes!

Jolanta un Deniss ir kolosāli mūziķi, labi cilvēki, uzticami draugi un Dievu mīloši cilvēki! Jolanta un Deniss kopā ar citiem kristiešiem katru nedēļu aizlūdz no Saeimas KAPELLAS par Latvijas tautu un Latvijas valdību. Ja tādu cilvēku Latvijā būtu vairāk, tad Latvija noteikti būtu labāka valsts!

Kas attiecas uz pārdošanos, tad vēlos Tevi informēt, ka Jolanta kā Saeimas deputāta palīgs saņem 500 eiro algu. Pēc nodokļu nomaksas viņa saņem tikai 350 eiro. Ja Tu uzskati, ka tā ir pārdošanās, tad es uzskatu, ka tā ir patiesa un nesavtīga kalpošana Latvijai! Deniss nesaņem nekādu atalgojumu!

Andri, Tev ir jauka sieva, Tev ir daudzi bērni, tāpēc baudi šo laiku, ko Tev Dievs ir atvēlējis uz zemes! Pavadi vairāk laika ar saviem mīļajiem! Nemeklē problēmas citos. Tu esi stiprs un kruts vecis, izturies ar cieņu pret cilvēkiem, kuri Tev nav izdarījuši neko ļaunu. Lai Tev un Tavai ģimenei jauka un Dieva svētīta nedēļas nogale!

Novērtē šo rakstu:

196
37