Menu
Pilnā versija
Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Ainārs Šlesers · 29.01.2023. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

T

11.02.2023. 07:53

Sacerēja Jolanta..ja kas

Atbildēt

Vieda

06.02.2023. 16:05

Tautība nav rādītājs un Ainārs Šlesets to labi zin, katrā tauta ir gan labi, gan slikti cilvēki. Kivičs diemžēl ir beidzies ka artists palicis šovinists, un gatavs no ādas izlīst lai uzturētu sevi uzmanības lokā, bet vēl pāris gadu un par viņu vispār aizmirsīs. Kivicam nav finansēs par ko šerpi dzivot vot i skaudība tuk tuk klāt.

Atbildēt

Ingrīda Šeflere paldies AINĀR PAR TI

06.02.2023. 09:35

AinĀr paldies par tik gudru padomu lai DievsJūs svētī🙏

Atbildēt

Ritvars

06.02.2023. 06:39

»

Skolnieciņš

Es, mana mamma un mans tētis parakstījās caur internetbanku. Man patīk manabalss.lv


Parakstaties pret cenu paaugstinājumu,jo tikai tupais paraksta sev nāves spriedumu Sevišķi apdāvinātiem,jo mazāk tautas jo augstākas būs cenas veikalos.Mēģinat ar mammu un tēti saskatīt īstos okupantus,kuri pakāpeniski likvidē šo valsti

Atbildēt

Uga

06.02.2023. 06:33

»

Es

Slāvs ir slāvs, arī ukrainis ar savu krievu brālēnu


Pilnīgi precīzi,Latviju okupēja kā vieni tā otri,tie otri bija vēl nežēlīgāki.Tagad ļausim šiem mūs okupēt bez ne viena šāviena?Atpakaļ jau viņi nebrauks,nebūs kur

Atbildēt

karlovs pēteris

04.02.2023. 09:13

»

Ainār

beidz tukši muldēt-izdari ko labu: paraksties www.manabalss.lv par tovarišču repaatriāciju. Vismaz no tevis būs kāds labums


ManaBalss.lv norāda uz tautas aprobežotību, jo tikai pie mums var ķert muļķus tādā veidā. Parakstiem uz tās platformas nav pat rekomendējošā rakstura. 16 000 parakstījās par amatpersonu algu iesaldēšanu, bet Kariņš pateica, ka nepiekrīt tam Jūtat proporcijas starp 16 000 un vienu amerikāni?

Atbildēt

ups

02.02.2023. 21:55

kā no 90-tajiem :
Andri, Tev ir jauka sieva, Tev ir daudzi bērni, tāpēc baudi šo laiku, ko Tev Dievs ir atvēlējis uz zemes!

Atbildēt

Negaidi no āboliem čiekurus un no eglēm ābolus

01.02.2023. 09:44

»

Ainār

beidz tukši muldēt-izdari ko labu: paraksties www.manabalss.lv par tovarišču repaatriāciju. Vismaz no tevis būs kāds labums


Viņš ta;cu ir Welkomists. Visus krievus saaicinājis uz Latviju. Tagad tu ceri, ka viņš teiks saviem viesiem- Poģina- maķ zovjot?

Atbildēt

Ar saviem murgu palagiem

31.01.2023. 22:14

»

Skolnieciņš

BRĪVPRĀTĪGU UN VALSTS APMAKSĀTU REPATRIĀCIJU UZ KRIEVIJU...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Ainār

31.01.2023. 18:51

beidz tukši muldēt-izdari ko labu: paraksties www.manabalss.lv par tovarišču repaatriāciju. Vismaz no tevis būs kāds labums.

Atbildēt

Es

31.01.2023. 11:19

Aināram, protams, taisnība, taču jāsaprot arī tas, ka Kiviča tēls dzīvo tieši no skandalēšanās, jo bezjēdzīgāka, bet skaļāka tā ir, jo lielāks PR, un varbūt arī kapeiciņa atlec. Ergo - nekustiniet sūdu.

Atbildēt

bet

30.01.2023. 22:42

»

paldies

parakstīju,bet nesaprotu,kā tas var būt,ka tik maz ir parakstījušos..Lūdzu dariet to


parakstīšanās par repatriāciju ir pirmais solis uz tiesisku valsti un kolonizācijas seku likvidēšsanu. Bez tā nekas te tik pat nesanāks.

Atbildēt

tas tiesa

30.01.2023. 22:41

»

Skolnieciņš

BRĪVPRĀTĪGU UN VALSTS APMAKSĀTU REPATRIĀCIJU UZ KRIEVIJU...


aicinu visus palīdzēt latviijciem pārcelties atpakaļ uz vareno un bagāto rodinu no nabagās Latvijas. Cilvēkiem vajag palīdzēt-esiet izpalīdzīgi un līdzcietīgi: Parakstieties.

Atbildēt

paldies

30.01.2023. 21:19

»

Skolnieciņš

BRĪVPRĀTĪGU UN VALSTS APMAKSĀTU REPATRIĀCIJU UZ KRIEVIJU...


parakstīju,bet nesaprotu,kā tas var būt,ka tik maz ir parakstījušos..Lūdzu dariet to!

Atbildēt

Trubadūrs uz ēzeļa

30.01.2023. 21:12

»

Tālavas taurētājs

Atbildi AŠ, kāda starpība ar kuriem kučieriem un caur kādiem vārtiem, Latviju ieved nolādētajā krievu impērijā


Kādi vēl kučieri! Viņam taču ir vesels autobusu parks. Ar to arī vedīs.Lai lustīgāka braukšana džezistus paķers līdzi. Dreskods- tērpi Georga lentīšu krāsā. Ja buksēs, Buldozers pastums, bet Bārda pakonsultēs.

Atbildēt

Brīnumi, brīnumi

30.01.2023. 21:05

Pats "ģimenes tēvs" uzrakstījis aizstāvības rakstu. Trenējies , trenējies! Digitālgeita jau min uz papēžiem, bet aiz stūra plivinās autobusu karteļa lieta.
Bet ,cik pieklājīgi uzrakstīts teksts! Īstenā kristiešu garā. Nu ne miņas no Rīdzenes sarunu rupjībām. Ģimenes vērtības tiešām pirmajā vietā.
Bet izcilie džezisti, tāpat kā Šlesera, kurš tur projekts,nu gan nekādu uzticību neiedveš. Kaķi baložu barā. Tā džezistes kleita Georga lentīšu krāsā uz afišas vien bija , ko vērta.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.01.2023. 19:32

»

tu pats vainīgs un tava mamma un tavs tētis arī


BRĪVPRĀTĪGU UN VALSTS APMAKSĀTU REPATRIĀCIJU UZ KRIEVIJU
LATVISKI РУССКИЙLATVISKI
РУССКИЙ

PĀRSTĀVIS: OĻEGS ZADORECKIS
PUBLICĒTA: 03. AUG (2022)
BRĪVPRĀTĪGU UN VALSTS APMAKSĀTU REPATRIĀCIJU UZ KRIEVIJU
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas Saeimā
1'067
JAU PARAKSTĪJUŠI 1'067PALĪDZI SAVĀKT VĒL 8'933
Aicinu nodrošināt brīvprātīgu un Latvijas valsts apmaksātu repatriāciju uz Krievijas Federāciju Latvijas iedzīvotajiem, kuri to izvēlas. Pašlaik ir Latvijas iedzīvotāji, kuri ir vairāk lojāli Krievijai, nekā Latvijai, bet finansiālu apstākļu dēļ nevar atļauties repatriēties. Krievijas pašas esošā repatriācijas politika ir mazefektīva (skat., piemēram, ResearchGate publicētu pētījumu https://bit.ly).

Latvijas Republikas atjaunotās neatkarības gados visiem Latvijas iedzīvotajiem bija, ir un būs iespēja integrēties Latvijas sabiedrībā, saņemot vai nesaņemot Latvijas pilsonību atbilstīgi demokrātiskas valsts vērtībām un principiem. Tomēr aizvien ir Latvijas iedzīvotāji, kas acīmredzot ir lojālāki Krievijas Federācijai. Viņi neredz sevi kā suverēnās, demokrātiskās Latvijas sabiedrības sastāvdaļu, bet drīzāk asociējas ar Krievijas sabiedrību. Šī situācija ir īpaši bīstama Krievijas Federācijas bruņotās agresijas laikā Ukrainā un paredzami tāda būs arī pēc kara beigām. Starp tiem, kuri pašu vērtējumā ir vairāk lojāli Krievijai, nekā Latvijai, noteikti ir gan maznodrošinātie, gan vienkārši cilvēki bez pienācīgiem uzkrājumiem, lai atstātu Latviju un izbrauktu uz Krieviju, lai gan viņi to vēlētos. Šo situāciju risinātu Latvijas valsts apmaksāta repatriācija uz Krievijas Federāciju Latvijas iedzīvotajiem, kuri to izvēlas.

Šāds risinājums mazinās konfliktus sabiedrībā un pastiprinās Latvijas iekšējo drošību un labklājību.

Atbildēt

Shallow grave

30.01.2023. 17:38

Nu ja, nu jau no sava dranjkjiigaa liimenja nolaidies liidz sarakstei ar kivichu. Tas ir, atejas bedree. Zemaak nevar. Ja jau nepatiik, buutu iedavis tam durakam pa dullo. Nevari? Savulaik tak kopaa treneejaamies, es gan biju 3 gadus jaunaaks, un svara kategorija man tolaik bija zem 81.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.01.2023. 14:31

»

>Aināram

Vai Tu jau parakstījies www.manabalss.lv par okupācijas laikā iebraukušo repatriāciju


Es, mana mamma un mans tētis parakstījās caur internetbanku. Man patīk manabalss.lv.

Atbildēt

>Aināram

30.01.2023. 13:57

Vai Tu jau parakstījies www.manabalss.lv par okupācijas laikā iebraukušo repatriāciju?

Atbildēt

dievturis Skolnieciņš

30.01.2023. 12:43

»

Az oh en vei!

Svētīgi lai ir tie garā nabagie, jo tiem piederēs debesu valstība


Vai esi saskaries, ka kāds Tavs radinieks ir neticīgais (ateists jeb bezdievis), bet uz viņa kapa tik un tā uzbliež krustu? Un visi tie runas vīri un runas tantes muld bērēs kristīgā mēlē. Kapličā arī ir sabāzti krusti, kapu sveces ar krustiem. Štrausi vai bēru vainagi ir krustiem uz lentām. Kapu sveces ir ar krustiem un eņģeļiem. Lūk, Tava bezdievība uzreiz izčākstē Tā Kunga Ebreja priekšā. Tu pat vārdu pretī nedrīksti bilst, citādi trako nams. Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Az oh en vei!

30.01.2023. 11:53

»


Svētīgi lai ir tie garā nabagie, jo tiem piederēs debesu valstība!

Atbildēt

Skolnieciņš

30.01.2023. 10:57

Padomijas gadi ir nolikvidējuši krievu un baltkrievu kultūru. Šīs tautas ir aizmirsušas savus senos Dievus un senās Dievietes. Slāvu Dievi – Dievs Belobogs, Dievs Černobogs, Dievs Veļes, Dievs Svarogs, Dievs Jarila, Dievs Perūns, Dievs Daždzbogs, Dievs Stribogs, Dieviete Lada, Dieviete Ļeļa, Dieviete Živa, Dieviete Māra, Dieviete Makoša – īsteno krievu vidū ir nicināti kā pasaku tēli. Un arī Krievijas pagāni (rodnovjeri) zināmā mērā ir rašisti, jo ir auguši sociāli toksiskā vidē. Lai slāvu pagānisms būtu kaut cik normāls un adekvāts, to ir jātīra no lielkrievu šovinisma un no krievu imperiālisma sārņiem. Latvijai krievu kultūra nav vajadzīga.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

30.01.2023. 10:56

“Labi” okupanti ir, kad ir pa vienam, kad ir vārgi vai citādi atkarīgi, bet kā tie salien bariņā, tā pārveršas par pretīgu, ļaunu un agresīvu šovinistu—bandītu bariņu! Tāda ir patiesība par krievu pasauli. Nesmuka un skaudra…
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

Skolnieciņš

30.01.2023. 10:53

Ukraiņi ir ļoti talantīgi ļaudis. Patiesi talantīgi. Iesaku noskatīties YouTube lietotāja Eagle Eye Lens video ”Ukrainian Actress Appears in Video where her character slits the throat of a Russian soldier”. Video var redzēt, kā Dieviete Māra veic savu pļauju. Dieviete Māra ir nikna uz Krievijas karavīriem, kuri bradā un posta Ukrainas zemi. Un Dieviete atriebjas.
https://youtu.be/TbBJgHQ1IVU
https://www.youtube.com/watch?v TbBJgHQ1IVU
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
P.S. Dieviete Māra ir pazīstama ne tikai baltiem, bet arī slāviem. Slāvu pagāniskajā ticībā Dieviete Māra ir Veļu valstības Dieva Černoboga civilsieva. Priekš slāviem Dieviete Māra ir nāves un ziemas Dieviete, kas saglabā dabā līdzsvaru starp dzīvību un nāvi.

Atbildēt

Ainār

30.01.2023. 09:50

paldies par Tavu kārtējo sacerējumu www.pietiek.com. Tā vietā lai mazgātu sevi baltu, labāk ieej www.pietiek.com un paraksties par osvoboditelu repatriāciju uz rodinu.

Atbildēt

mutīte pavērta

30.01.2023. 01:01

»

djelo drjanj

Sātans ar lielo S,tumsoni.Ja deputats sasaukājas ar pamuļķi,kas viņu ievēlējuši


Par krievu naudu ne to vien atbildēs.

Atbildēt

djelo drjanj

30.01.2023. 00:59

Sātans ar lielo S,tumsoni.Ja deputats sasaukājas ar pamuļķi,kas viņu ievēlējuši ...

Atbildēt

aber

29.01.2023. 23:37

Visa tā jezga beigsies ar putiniskās impērijas sabrukumu pa kolonijām, starptautisku tiesu pret Kremli un bijušo koloniju deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju un reparāciju pieprasīšanu no tā, kas paliks pāri no Krievijas impērijas. Un vēl par šo laiku uzņems, kādu 100 gadu garumā, visādas dokumentālās un mākslas filmas, rakstīs grāmatas, lugas, zinātniskās disertācijas, gleznos, izdos gleznas, plakātus, lozungus utt. Tas būs ļoti bagātīgs materiāls ar ko Dieva bērniem strādāt.

Atbildēt

kom.

29.01.2023. 23:19

Idiota un nelieša dialoga fragments.

Atbildēt

Edis

29.01.2023. 20:42

Kivicsir fors,kruts vecis?!?Jezus!Kas tad ir parasts normals vecis?Lai Dievs nograbstas....

Atbildēt

nu bet

29.01.2023. 20:16

»

Arvids

Šlesers dikti jau nu glaimo Kivičam, rakstot: tev ir jauka sieva un Tu esi stiprs un kruts vecis. Būtu tak labāk rakstījis patiesību


Šleseram sanākusi īsti kristīga atbilde.Nav kur piesieties.Vēl varēja piebilst,ka Andra sieva ir tik jauka,ka viņai būtu jābūt ne tikai viņa piektajai sievai,bet arī pēdējai sievai.Tik Jauka.

Atbildēt

Arvids

29.01.2023. 20:09

Šlesers dikti jau nu glaimo Kivičam, rakstot: tev ir jauka sieva un Tu esi stiprs un kruts vecis. Būtu tak labāk rakstījis patiesību.

Atbildēt

iztieku bez taures

29.01.2023. 19:27

»

Tālavas taurētājs

Atbildi AŠ, kāda starpība ar kuriem kučieriem un caur kādiem vārtiem, Latviju ieved nolādētajā krievu impērijā


Tālavas taurētājs vareni taurē ar okstu, skaļi, un smirdina uz nebēdu!

Atbildēt

Aleksandrs Poika

29.01.2023. 18:58

»

Tālavas taurētājs

Atbildi AŠ, kāda starpība ar kuriem kučieriem un caur kādiem vārtiem, Latviju ieved nolādētajā krievu impērijā


...nesmīdini tautu...kas tu par ...,...tā, šakālis bez vārda un dzimtenes...latviski prosts ziņu pienesējs kas pat no sava uzvārda baidās...

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.01.2023. 18:54

Atbildi AŠ, kāda starpība ar kuriem kučieriem un caur kādiem vārtiem, Latviju ieved nolādētajā krievu impērijā.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

29.01.2023. 17:18

...kivičš...tā jau ir vīrieša parodija...tāda ir mana doma...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: