Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā un paturēt spēkā valsts valodas prasības uzturēšanās atļaujām nepilsoņiem iepriekšējā kārtībā.

Valdība konceptuāli ir vienojusies aicināt Saeimu lemt par grozījumiem Imigrācijas likumā, ar kuriem tiktu pagarināts termiņš, kādā Krievijas pilsoņi varēs iegūt uzturēšanās atļauju, nokārtojot valsts valodas eksāmenu.

Aicinu atteikties no šā lēmuma un paturēt spēkā noteikumu, ka uzturēšanās atļaujas tiek atņemtas tiem, kas nav nolikuši vai nav pieteikušies nolikt valsts valodas pārbaudi līdz 1. septembrim.

Ir pienācis laiks beigt ņirgāties par sabiedrību un dot skaidru signālu Krievijas pilsoņiem par spēles noteikumiem, nemainot tos visu laiku. Citādi šī prasība par valsts valodas zināšanām tiek pārlikta un atlikta ik pa brīdim.

Mums ir jāciena pašiem sevi. Ja kāds valsts valodu nevar iemācīties 30 gadu laikā, tad papildu divi gadi neko nepalīdzēs, un šī 22. augusta vienošanās par izmaiņām Imigrācijas likumā ir piekāpšanās agresorvlasts pilsoņu spiedienam.

https://manabalss.lv/atcelt-22-augusta-veiktos-grozijumus-imigracijas-likuma-par-vlasts-vlaodas-prasmem/show

Novērtē šo rakstu:

67
49