Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

04.07.2019. 20:10

(nope)(nope) Sociologi- ATKAL kārtējā MELU PARĀDE!..IR FAKTS,ka.1941.g 4...jūlijā Rīgā Vācu Vermahts Gogoļa ielā nodedzināja jūdu reliģijas kulta sinagogu. BET IR ARĪ 100 % FAKTS, KA ŠĪ KULTA CELTNE- SINAGOGA - nodegšanas laikā-BIJA NO JŪDIEM -TUKŠA CELTNE-Un par to arī...ŠODIEN ! LIECINA un ATGĀDINA CILVĒKS , kas tajā brīdī BIJA KLĀT šai nodegšanai. Un tās MELU GAUDAS... ,protams, atbilst ŠO PASTĀVĪGO MELU NESĒJU PATIESAJAI BŪTĪBAI

Atbildēt

Desperate Cotton

16.06.2019. 19:13

Vatāni jūtas apdraudēti no ķīniešiem. Visa pasaule tiem slikta tikai paraša labā. Tur jau tūlīt visa Sibīrija būs ķīniešu. Kā Jānis pavilkās uz to? Latvija nekad nespēs iespaidot nekādus procesus pasaulē. Vajag parūpēties par savas valsts tīrību no vates pirmām kārtām. Skumji, ka arī šo portālu apsēduši okupantu pēcteči.

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

16.06.2019. 14:26

»

Jānis Kalugins

Paldies, PIETIEK, ka publicējāt


nu bet kurš gan cits, ja ne tāds pats skapists kā tu..

Atbildēt

stalins-Tiesiskums

16.06.2019. 13:29

Protams , ka iekslietu un tieslietu joma vairuma valstu ir domata valdosas skiras hegemonijas, drosibas un labsajutas nodrosinasanai.Naivajai tautai bija un ir tiesibas uzstaties manifestacijas "par tiesisku valsti". Nu vai nav mums tada? Katra zina rezultats ir- daudzi juristi dzivo dargos namos un brauc ar lieliskiem auto.Bet valdosa elite pagaidam var but puslidz drosa.Ne velti tika pieminetas ASV-tur ir pasaule lielakais ieslodzito skaits %.Tas tika izmeginats jau Anglija- vispirms lordi atnjema kopienam zemi, pectam padzina no tas zemniekus un visbeidzot tika ieviesta brutala likumdosana pret klaidoniem un zagliem,jo sveto privatipasumu vajadzeja sargat.
Un tas izskaidro Kinas valdibas represijas pret savas valsts iedzivotajiem.Imperialistiem ir plani sagraut KTR teritorialo integritati,tas ekonomiku un tamlidzigi.Tur ir ljoti plashs planu komplekts.Ilustracijai var kalpot PSRS sagraushana auksta kara laika.Lidzigi paslaik Krievija tiek grauta(tikai legenda ir savadaka).
Tad luk.Tiek izmantotas nacionalo un regionalo nesaskanu iespejas.Religiskais faktors.PSRS tika iesaistita kara Afganistana(Z.Bzezinskis ir izlielijies, ka tas ir vina ieteikums).Tika izmantots sex. min. faktors-VDK aktivi verveja pa so liniju, izmantojot tos valsts sagrausanas procesos.Vina augstiba ASV dolars paradija savu speku.
Tapec Kinas valdiba visai kludaini censas aizsargat savu valsti un iekartu.Ar tadam brutalam metodem var tikai drupinat valsts drosibas pamatus. Sim metodem ir "legenda"-valsts drosibas stiprinasana.Tibetas un uiguru faktors- tas ir "regionalais seperatisms". Ticibas vai garigas prakses parasti specigi ietekme cilvekus un tiek pienjemts , ka ticigie viegli paklausies arzemju manipulatoriem.Bet , manuprat-ta ir neciena pret kiniesiem, parlieciba, ka vini pasi nav spejigi analizet, ka viniem nav iespejams izskaidrot patieso situaciju.Par dzivo cilveku izmantosanu organu parstadisanas biznesa- tas ir klasisks neokolonialisms+ atsevisku Kinas amatpersonu nesodamiba.
Dabiski , ka mums vajadzetu aizstavet Kinas pilsonus, bet pagaidam ,mes varam tik bazaret kuhna.

Atbildēt

EduadS- iedzeris "bumbu"

16.06.2019. 12:59

»

Eduads Lunis

---Ķīnā valda režims, kur augstākā vara pieder nevis Tautai, bet komunistiskajai partijai...


Viņam pēc alus "bumbas" atvēršanas spriežas kaklā "komunisti un čekisti" un nesaprot, ka šodien valda visbriesmīgākais okupants - naudas vara, bet lai slēptu savu neķītro politiku, bāž klāt komunistus un čekistus un tādi mēs kā Lunis - pavelkas līdzi okupantu režōima balstitājiem un raksta iniciatīvas "manaBalss".
Šī iniciatīva ir kārtējais strausu galvas bāžšana smiltīs izgudrojums.

Atbildēt

Ha, ha - komunisms

16.06.2019. 12:48

»

...

Nu nejauc iekšā tur krievus vai vāciešus,gan Goldšteini(Romanovi),gan Staļins,gan Hitlers bija žīdi,tikai Staļinam nepaveicās,viņu par nepaklausību noindēja


Visa ļaunums TOREIZ un TAGAD ir komunisti? Ha, ha. Tad visa ļaunums tagad ir TB/LNNK- NA biedri, Saskaņas biedri -krievi kā sociāldemokrātu piesegs - arī JV, JKP, KPV.LV utt. biedri?!?

Bet patiesība - visu partiju spicei TAGAD - tikai nauda, nauda un vēlreiz nauda. Partiju biedri - kalpi, kuri tikpat vērti, kā suņi, kurus var dresēt par palīgiem realizēt savus netīros mērķus.

Atrodi, kura partija tevi aizstāv pret OIKĀm? Vai pašu partijas uzklausa tavas sūdzības paša partijai? Smejies? Tevi tava spice nedzird un neredz - viņiem tikai kukuļi, nauda, vara, amati, prēmijas, algas un savstarpējie ķīviņi par ietekmi. Tu esi viņu sargsuns, kalps, vergs, ko izmanto kā grīdas lupatu. Komunistiskās partijas biedri partijā bija 100, 1000 reizes augstākā cieņā, nekā tagad. Tad varēja teikt - noņem okupāciju, pārējais lai paliek! Tāpat kā sieva saka dakterim - dakter, noņem vīram sāpes tajā vietā, bet "resnums lai paliek". Okupācijas sāpes noņēma un "resnums" arī pazuda.

Atbildēt

...

16.06.2019. 11:35

»

Kur ir komunisms?

KOMUNISTISKAIS REŽĪMS- kad tāds bija, kur tāds ir - NAV KO PIESEGT o k u p ā c i j a s režīmu ar komunismu, kura nav un nebūs...


Nu nejauc iekšā tur krievus vai vāciešus,gan Goldšteini(Romanovi),gan Staļins,gan Hitlers bija žīdi,tikai Staļinam nepaveicās,viņu par nepaklausību noindēja.

Atbildēt

Kur ir komunisms?

16.06.2019. 11:26

»

ko nosodīt

Un kapitālistiskos režīmos nav nekādu noziegumu? Piemēram, kà banka Baltija aplaupīja savus noguldītājus, kā lielie uzņēmumi izspiež mazākos, kā cilvēki zaudē mājokļus un nonāk uz ielas, to varētu turpināt un turpināt...


KOMUNISTISKAIS REŽĪMS- kad tāds bija, kur tāds ir - NAV KO PIESEGT o k u p ā c i j a s režīmu ar komunismu, kura nav un nebūs.

Ta`s ir krievu vai pareizāk, čekistu izgudrojums, la notušētu, l`ai nesauktu okupāciju īstajā vārdā Komunismu var lamāt visi, arī okupanti un tas skan skaisti un tas nevienu netraumē - nezināms, neredzēts un tikao "lasāms", vai "dzirdēts" zvērs - "mūsu paaudze dzīvos komunismā" - kas to teica?

Bāziet tikai savas dumjās galvas smiltīs un murgojiet savu "komunistisko okupāciju". Krievu režīms - tātad "komunistiskais", vācu okupācija - tātad tas nav komunistiskais? Krievu partija - sociāldemokrātija ar oligarhijas un korupcijas piegaršu (krievu - domāts Krievija vai Stalins kā agresors, vācu - domāts Hitlers)?

Atbildēt

Te es esmu - tiesiskums

16.06.2019. 11:16

»

stalins-Tiesiskums

Paldies kungs , Jus esat istens demokrats.Pagaidam sava kuhna varam bazunet, trubaduret un blauret.Bet cik ilgi vel mums Latvija tas tiks lauts? Saprotiet , par mums pastavigi kriit aizdomu ena par kalpibu zidiem...


Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi - DELFI
https://www.delfi.lv/.../vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?...
2019. gada 1. marts - Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi Foto: AFP/Scanpix. Lai sabiedrību turētu ciešā dūrē, var izmantot dažādas ...

Atbildēt

fakts

16.06.2019. 09:50

»

Mumins

Es arī gribēju šo pajautāt


Arī pirms 2003.gada Latvijai nekādas neatkarības nebija,bija ilūzija par neatkarību.
Oligarhi ir režīma,saukta par demokrātiju,neatņemama sastāvdaļa.
Levitu atbalsta viņu tautieši,tādi kā Zīle,Dombrovskis,Parādnieks,Mūrniece,plus vēl kangari,kuri savu tautību ir jau zaudējuši.

Atbildēt

Mumins

16.06.2019. 09:44

»

Ričījs

A.P. - Tev ir visas iespējas izpausties...


Nu, jā, komunisti šīs tautas nelaimēs droši būs vainīgi vēl pēc gadiem 200, ja vien būs vēl palikuši cilvēki, kuriem par to čīkstēt.

Atbildēt

ko nosodīt

16.06.2019. 09:05

Un kapitālistiskos režīmos nav nekādu noziegumu? Piemēram, kà banka Baltija aplaupīja savus noguldītājus, kā lielie uzņēmumi izspiež mazākos, kā cilvēki zaudē mājokļus un nonāk uz ielas, to varētu turpināt un turpināt...
Kā vara iebiedē mūslaiku disidentus, psiholoģiskā apstrāde, kas ir vēl briesmīgāka par izsūtīšanām..

Atbildēt

stalins-Tiesiskums

16.06.2019. 06:39

»

Tiesiskums

tu kas te,otrs rozenbergs,tie jau mēslainē,kaut gan "ēnas"parādās,tā ka bazūnē savā kuhņā


Paldies kungs , Jus esat istens demokrats.Pagaidam sava kuhna varam bazunet, trubaduret un blauret.Bet cik ilgi vel mums Latvija tas tiks lauts? Saprotiet , par mums pastavigi kriit aizdomu ena par kalpibu zidiem.
To jau Rozenbergs Alfreds nacistu galvenais ideologs pamanija:
"Drīz pēc vācu okupācijas, 1941. gada nogalē, A. Rozenbergs parakstījis rīkojumu, ka nepieciešams atmaskot bijušo neatkarīgo Baltijas valstu darbību, parādot, ka tās ir sadarbojušās ar žīdiem un nav gribējušas nodibināt draudzīgas attiecības ar Vāciju. Tajā, kas noticis ar Baltijas valstīm, vainojamas to valdības, uzsverot tieši K. Ulmaņa valdību. Berlīnes arhīvos redzami plāni par Latvijas kolonizāciju. Bija paredzēts piecpadsmit, divdesmit gadu laikā te izvietot 100 tūkstošus cilvēku no Vācijas, uzsverot, ka tas ir labi, ka padomju vara veikusi 1941. gada deportācijas, jo tagad vācu ieceļotājus varētu izvietot tukšajās mājās."
Sakam ,ka Rozenbergs meslaine,bet vina lieta dziva.Neviens tacu netrauce, visi aiznemti ar biznesu.Grib Kina uznjemums nopirkt Latvijas politikus un drosibniekus-ludzu,neviens netrauce.Gribes tikt gala ar zidiem- ludzu , visas durvis atvertas, neviens netrauces un nepieversis uzmanibu.Tai skaita pasi zidi, vini tacu pasi ieklauti biznesa, "kompensacijas" vien ko ir verts, tas veido labveiligu informativo fonu dazu jaut. galigam risinajumam.Vel nebija A.Hitlera-bija tikai cinitajs kapralis Siklgrubers , bet A.Rozenbergs jau lasija pirmas lekcijas par zidu sazverestibam. Un diplomdarbs , pabeidzot architehus bija par A-Eiropas apstakliem piemerotas krematorijas izbuvi. Ari tagad , nekas tacu nenotiek, kautkadaa Kinaa kautkadi ticigie tiek mazdruscin aizskarti.Vai mes jauksimies Kinas ieksejas lietas?! Labak pienemsim vel kadu deklaraciju par komunistiem.

Atbildēt

Žulis

16.06.2019. 06:00

Nosodām komunistiskā režīma noziegumus un ceļam valsts augstākajos amatos bijušos komunistus un čekistus. Vienīgais komunists, kam par savu darbību piespriests cietumsods mūsu valstī ir Rubiks. Un arī viņam par pārciestajām neērtībām tūliņ tika atlīdzināts ar vietu Eiroparlamentā. NOsodām komunistiskā režīma noziegumus, bet vairāk kā ceturtdaļgadsimtu apsargājam un slēpjam no atklātības čekas kartotēku. Nekāda lustrācija pie mums tā arī nav notikusi, nemaz nerunājot par deokupācijas un dekolonizācijas procedūru.Nosodām komunistiskā režīma noziegumus un laipni piedāvājam iespēju šeit apmesties uz dzīvi visām šī režīma pensionētajām PSRS militārpersonām. Nosodām komunistiskā režīma noziegumus un katru gadu 9. maijā svinam šī režīma uzvaras svētkus.
"Klausies uz maniem vārdiem, bet neskaties uz maniem darbiem." Cik vērta ir šāda komunistiskā režīma noziegumu nosodīšana?

Atbildēt

Secinājums

16.06.2019. 05:17

»

hm

Āfrikā joprojām dzīvo ciltis, kuras uzturā patērē cilvēka gaļu...


Demokrātijas šūpulis,pareizāk sakot,ļaunuma impērija.

Atbildēt

hm

15.06.2019. 21:48

Āfrikā joprojām dzīvo ciltis, kuras uzturā patērē cilvēka gaļu.
ASV labākie draugi saudieši un emirātieši nomētā ar akmeņiem, griež galvas un locekļus.
Bet kaut kā nav dzirdēts, ka šos jānosoda.
Arī pašā ASV ieslodzīto skaits gan skaitliski, gan procentuāli lielāks kā Ķīnā.
Ne tur tas apraktais suns meklējams!

Atbildēt

ha-ha

15.06.2019. 21:32

»

stalins

Musu droshibniekiem taka vajadzetu pieverst nopietnu uzmanibu siem jautajumiem, citadi tie nebus drosibnieki, bet kas cits.Pielaizu biznesmeni, teiksim...


Kadri izšķir visu!Mūsu komunisti visur ir pirmie-gan komunistu represiju upuru piemiņas pasākumos,gan represēto bonusu saņemšanā,gan valsts drošības sargāšanā.

Atbildēt

stalins

15.06.2019. 19:49

Raksta autora ceribas uz LR valdibas aktivo nostaju represeto Kinas pilsonu aizstaviba ir visai naivas.Bet tomer ir tacu kautkas jadara!Protams , var likties , ka vainiga ir komunistiska partija, tas ideologija, tapec jamaina sabiedriska iekarta Kina,Koreja un tas izlabos situaciju.Bet vai sabiedriskaa iekarta Kina ir komunistiska? Nebut ne, tada ir tikai izkartne,sen jau tur izplatits imperialisms , ka slepta valdisanas iekarta.Daudzi Kinas komunisti naivi tic partijas politiskajam kursam.Daudzi arii demokratijai tic.
Problema tada, ka neatkarigi no sabiedriskas iekartas nosaukuma vienmer ir maniaki un varaskari idioti.Atklati vai slepus.Un ir tas , kas agrak nebija- musdienu tehnologiju attistiba , kas lauj vienkarsi un slepus ieviest totalitaru iekartu, vai Leiba Bronsteins vai ari Eihmans kontroles podzinas-tas ir otskirigi.Svarigi , ka tadi plani ir un ir ari tehniskas iespejas.Tas kaa nav - terorisms bez naudas ir ka Napoleons bez armijas.

Atbildēt

stalins

15.06.2019. 19:16

Musu droshibniekiem taka vajadzetu pieverst nopietnu uzmanibu siem jautajumiem, citadi tie nebus drosibnieki, bet kas cits.Pielaizu biznesmeni, teiksim.
Ja jau ASV valdiba ir satraukta par Kinas elektronikas panakumiem un planiem, tad mums jabut mierigiem?!?
Vispirms noskatieties sis elektronikas reklamu,tas merkauditorija ir visadi varasviri un drosibnieki:

https://twitter.com/_U_R_I_c/status/1133279599557787651

Un tagad iedomajaties, ka esat ebrejs , un jums jamuk prom .Un uzkurieni aizmuksi ko? Vai, ka esat LR drosibnieks , un esat kadam uzkapis uz varzacs ta stipri. Un ir liela nepieciesamiba noiet pagride. Nekaa balini!
Lenins rakstija , ka visu izskir tehnika.Ne biedri, kadri izskir visu!Vinu speja dialektiski analizet situaciju un vinu proletariska solidaritate visas zemes.

Atbildēt

...

15.06.2019. 17:16

»

Ričījs

A.P. - Tev ir visas iespējas izpausties...


Iniciatīva laba,tikai jāsāk ar 1917.gadu,ar ASV pilsoni Leibu Bronšteinu un pārējiem cionistiem.

Atbildēt

Patriotiskais gars

15.06.2019. 17:06

mute un rok pirkst NOST NO ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKAS,sorosoīdnazikiem tur nav nekāda DAĻA!

Atbildēt

FKK

15.06.2019. 16:42

Par Kamparu ir nopietni ieinteresējušies stratēģisko sabiedroto ļoti ietekmīgi drošības dienesti - izrādās, ka viņš esot uzkrītoši lobējis kāda Ķīnas elektronikas giganta aktivitātes Latvijā un ES. Šī kompānija tiek turēta nopietnas aizdomās par spiegošanas aktivitātēm un šobrīd slēdz līgumus ar līdzīgiem uzņēmumiem Krievijā. Runā, ka šajos darījumos esot bijis iesaistīts arī ministrs Reirs, Rinkēvičs un deputāts Ašeradens. Viņu darbības un spiediens esot bijis krietni nepiemērots pašreizējai politiskais situācijai un esot pārkāpis visus iespējamos stratēģiskas drošības rāmjus. Iespējams, ka Kamaparam tas var beigties ar apcietinājumu un nopietnām apsūdzībām. Bet Reiram un Rinkēvičam ar politiskās karjeras beigām, jo SAB var tikt nopietni piespiests pārskatīt viņu pielaides valsts noslēpumam. Šie puiši ir smagi pārkāpuši sarkanās līnijas ar sartēģiskajiem partneriem, kas to uztver ārkārtīgi nopietni.

Atbildēt

kalugins

15.06.2019. 16:11

Kalugins ir krievs un te viņš grib provocēt latviešus. Aicinājums - visādus provokatorus kaluginus palūgsim deportēties prom no Latvijas.

Atbildēt

Ričījs

15.06.2019. 15:32

»

A.P.

Bet kas nosodīs latviešu noziegumus pret latviešu tautu? Kas nosodīs latviešu izdzimteņus -"prihvatizātorus" šķēleslopus, Oikmeņus mēslus, levitžīda atbalstītājus, neatkarības sagrāvējus 2003.gadā, humanitātes noziedzniekus, organizētās noziedzības ierēdņu barus? Kas nosodīs tautas bendes - medicības...


A.P. - Tev ir visas iespējas izpausties.

Tikai mieru.

Un vai tad tā režīma mīlētāji nav tie kas te pat Latvijā apšāva inteliģenci un garīgi viedus cilvēkus kam bija kaut cik svēts tikums?

Vai tad tas režīms nepielaida pie stūres zemāko šķiru, kam morāle pa gadiem kavējas atnākt atpakaļ.

Ko tur tagad brīnīties, kā ir cilvēki, kas māna un apkrāpj tautu?

Manuprāt, šī iniciatīva ir tieši laikā. Paldies.

Atbildēt

Eduads Lunis

15.06.2019. 15:28

---Ķīnā valda režims, kur augstākā vara pieder nevis Tautai, bet komunistiskajai partijai.
KAS TAD LATVIJĀ IR CITĀDI!? PARTIJU VARA, PIE TAM NELIKUMĪGA, JO NEATBILST SATVERSMEI!
UN ĶIŅAS PARTIJNIEKI IR NEVIS IZLAUPĪJUŠI SAVU VALSTI, BET TIEŠI OTR4ĀDI -!?
KAS PALĪDZĒS MUMS ATBRI'VOTIES NO PARTIJU VARAS!? UN TIE ARĪ IR PAMATĀ KOMUNISTI, ČEKISTI!?

Atbildēt

Jānis Kalugins

15.06.2019. 14:19

Paldies, PIETIEK, ka publicējāt.

Atbildēt

lauķis

15.06.2019. 14:04

»

Q

Autors galīgi nedraudzējas ar veselo saprātu, kurā valstī vara pieder tautai? Vienīgā valsts ,kas ir tuvu tam ir tikai Islande


Jā , vara pieder augļotājiem un viņu pakalpiņiem,biedriem partijniekiem,un tā ir gandrīz visur.
Par komunisma nosodīšanu.Visiem kuri to vēlas ir labi zināms ka komunismu radīja cionistu.Tātad,būtu jānosoda vispirms jau cionisms,un tikai tad viņu lolojums,komunisms.

Atbildēt

Guntis

15.06.2019. 13:53

Iedomājieties situāciju:
Ir izstrādāts dzīvojamās ēkas projekts.
Taču ēkas būvniecību organizē un vada savtīgi indivīdi, kuru mērķis ir iedzīvoties gan būvēšanas procesā, gan pēc tam šo ēku izīrējot.
būvēšanā tiek izmantoti nekvalitatīvi materiali, neatbilstošas tehnoloģijas, piesaistīti nevis speciālisti, bet gadījuma rakstura strādnieki.
īrnieki tiek apmānīti, solot augstas kvalitātes mājokļus.
Kad īrnieki saprot, ka ir apmānīti un protestē, pret viņiem tiek vērstas represijas.
Jautājums:
Kā vainas dēļ radās ši situācija?
Vai tas ir projekts un tā autors?
Jeb vainojami ir savtīgie, negodīgie ēkas būvētāji?

Atbildēt

Q

15.06.2019. 13:46

Autors galīgi nedraudzējas ar veselo saprātu, kurā valstī vara pieder tautai? Vienīgā valsts ,kas ir tuvu tam ir tikai Islande!

Atbildēt

A.P.

15.06.2019. 13:29

Bet kas nosodīs latviešu noziegumus pret latviešu tautu? Kas nosodīs latviešu izdzimteņus -"prihvatizātorus" šķēleslopus, Oikmeņus mēslus, levitžīda atbalstītājus, neatkarības sagrāvējus 2003.gadā, humanitātes noziedzniekus, organizētās noziedzības ierēdņu barus? Kas nosodīs tautas bendes - medicības un aptieku biznesa mērgļus? Kas nosodīs to latviešu stulbeņu elektorātu, kas 6.oktobrī ievēlēja padibenes, daunus, gobzemblēžus, bet premjera krēslā iesēdināja oligofrēnijas pārņemtu primātu? Kas nosodīs planetārā mēroga debilitāti - "583.darāmos darbus"? Kas nosodīs psihiski slimu jauniešu ekspluatēšanu kā troļļus?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: