Menu
Pilnā versija
Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Jānis Vanags, arhibīskaps · 27.04.2021. · Komentāri (55)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tā ir

20.05.2021. 11:19

»

Kas īsti notiek?

Merķeļa ielas hostelis un Tukums


Hostelis tādēļ, ka tagad var aizvērt citus hosteļus. Aizver lētos hosteļus, lai cilvekiem nebūtu kur palikt. Skaita samazināšanu vienmēr sāk ar visneaizsargātākajiem un tiem, kuri protestē.

Atbildēt

Tā ir

20.05.2021. 11:14

»

manas domas

Varbūt atriebās dedzinātajam tie ko viņš izpostīja? Jo nekādu sodu par dedzināšanu viņš nesaņēma


Neko viņš nededzināja. Nu nevajag tik stulbiem būt. Nevienā neatrisinātā lietā neziņo potenciālo noziedznieku vārdus. Pat izvarotajus un slepkavas reti kad nosauc. Te viss ir saputrots speciāli.

Atbildēt

Tā ir

20.05.2021. 11:09

Tam nav sakara ar pašaizdedzināšanos vai neliešiem, kuri to varēja paveikt. Tas ir labi saorganizēts darbiņš, lai latviešus varētu apsūdzēt homofobijā, jo pie mums vēl ir daudz cilvēku, kuri nepieņems tādas vērtības kā geju un lezbiešu attiecību popularizešana.

Atbildēt

Džedajs

10.05.2021. 10:23

Viens garā vājš gejiņš sadedzina sevu, un tagad ir vainīgi visi tie, kas iestājas pret praidu un citādu homoseksuālistu izrādeīsānos.

Atbildēt

Ha, ha

01.05.2021. 11:04

»

Zeze

Par kādām kristīgajām vērtībām runā šis arhaiskais bīskaps? Vētības ir sena pagātne. Līdz Lutera reformāciju nostiprinājās jaunas vērtības - protestantiskās, kas ir visu mūsdienu nelaimju aizsākums.Padomājiet labi, bīskap, kādas vērtības jūs sludiniet! Un lūdziet Dievu, lai viņš atlaiž jūsu divkosības...


Pat šis "gudrais"pēc amata pravietis netiek tālāk par 5. klases skolnieka domāšanu un zīlē: "... man šobrīd, no malas raugoties, uzbrukums šķiet ticamākais izskaidrojums .."Ha, ha, tev sapnī rādījās, stāvot kancelē, ka tas ir uzbrukums? Jā, uzbrukums ir tautai, drošībai ar naida kurināšanu no visaugstākām instancēm - pat no valsts vadītājiem , masu medijiem un no pederastijas vai pat pedofīlijas perēkļiem, to biedrības par "baiso" noziegumu, pat nepārliecinoties, kas ir patiesībā, kad nekādas skaidrības nav. Ja to secinās policija, tad apvainojiet tautu ar neiecietību, bet to darīet visos smahgajos noziegumos, nevis izceļot vienu kā valsts svarīgāko, kad citiem var uzbrukt, tie nav cilvēki (?), tikai geji ir vissvarīgākie, kuri apdraud bērnus, Satversmē noteiktās vērtības utt.

Atbildēt

Zeze

01.05.2021. 00:47

Par kādām kristīgajām vērtībām runā šis arhaiskais bīskaps? Vētības ir sena pagātne. Līdz Lutera reformāciju nostiprinājās jaunas vērtības - protestantiskās, kas ir visu mūsdienu nelaimju aizsākums.Padomājiet labi, bīskap, kādas vērtības jūs sludiniet! Un lūdziet Dievu, lai viņš atlaiž jūsu divkosības grēku.

Atbildēt

Skolnieciņš no Olimpa kalna

30.04.2021. 16:35

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības un iespēju gadsimtā. Mūsu sabiedrībā sadzīvo dažnedažādākie cilvēki ar dažnedažādākajiem pasaules uzskatiem. Diemžēl pat 21. gadsimta sākumā mūsu sabiedrību vel joprojām nomoka aizspriedumi, neiecietība un naids. Bieži vien šie aizspriedumi, kas vairo ļaužu prātos neiecietību un naidu, ir iracionāli. Tiem pat nav loģiska pamatojuma. Tumšie viduslaiki – kristietības šovinisma laiki – ir beigušies. Eiropā valda miers un laime. Nežēlīgais un šausminošais laiks, kad inkvizīcija nesodīta varēja nogalināt jebkuru cilvēku, ir beidzies. Nevajag dzīvot viduslaiku tumsonībā. Nevajag dzīvot viduslaiku māņos. Mūsu sabiedrībai ir jākļūst atvērtākai, iecietīgākai un draudzīgākai. LGBTI kopienas cilvēki ir tādi paši sabiedrības locekļi kā visi pārējie sabiedrības locekļi. Gan lesbietes, gan geji, gan biseksuāļi (panseksuāļi), gan transseksuāļi, gan transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā visa pārējā sabiedrības daļa. Šo cilvēku jūtas un mīlestība ne ar ko neatšķiras no heteroseksuālo cilvēku jūtām un mīlestības. Dieva Erota priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Mīlestībai nav robežu. Mīlestības priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Lai godāts mīlestības un kaisles Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis ,tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava visvarenajam Dievam Erotam! Visa slava Olimpa kalna Dieviem!
Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Olimpa kalna
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai veicinātu sapratni pret LGBTI kopienu, iesaku noskatīties seriāla “Amerikāņu Dievi” 3. sezonas 8. sēriju: Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial. Katru gadu Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: https://youtu.be/T1BDcI-tAfQ (Japan's PENIS FESTIVAL! Why Japan LOVES PENIS.).
#dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no Olimpa kalna

30.04.2021. 16:32

Mēs dzīvoja Latvijā – brīvā un atkarīgā valstī. Mūsdienu Latvija ir vieta, kur katram cilvēkam ir tiesības atrast savu personīgo laimi. Diemžēl mūsu sabiedrībā vel aizvien valda neiecietība gan pret reliģiozajām, gan pret seksuālajām, gan pret cita veida minoritātēm. Mūsu sabiedrībai trūkst drosmes un empātijas, lai pieņemtu citādāko. Tādējādi šī nepatika rada spriedzi un diskomfortu mūsu sabiedrībā. Neiecietība vairo ciešanas, tā attālina cilvēkus citu no cita. Ilgie baiļu un terora gadi, kad valdīja Padomju Savienība, ir beigušies. Ir pienācis laiks pārmainām. Ir pienācis laiks saticībai, sapratnei un mīlestībai. Lesbietes, geji, biseksuāļi un transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā mēs. Būsim draudzīgi un iejūtīgi pret LGBT kopienu! Katram no mums ir tiesības mīlēt un tikt mīlētam neatkarīgi no mūsu seksuālās orientācijas un seksuālās gaumes. Mīlestība ir spēks, kas mūs vieno neatkarīgi no etniskās izcelsmes, seksuālās orientācijas, finansiālā stāvokļa, reliģiskās un politiskās pārliecības. Ielaidīsim savā sirdī mīlestības un kaisles Dievu Erotu. Mīlēsim un būsim mīlēti. Lai visvarenais Erots svētī katru no mums, kas viņam tic!
Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Olimpa kalna
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai vairotu saticību un mieru mūsu sirdīs, iesaku noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi”: Watch American Gods Season 3: Stream Full Episodes on STARZ - Free Trial. Gadu no gada Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: https://youtu.be/Bdq22ND56zI (Kanamara Matsuri Festival in Japan | 2019).
#dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš

Atbildēt

kāpēc

29.04.2021. 19:12

komeentētāji pret melno liekuli izturas kā pret normālu cilvēku?

Atbildēt

Neticams

29.04.2021. 15:10

»

marazm krepčal

Katrs muļķis, kam nav slinkums, izpļekst savas domas! Pirms pļūtīt šķidru, noskaidro faktus, homobobiskās histērijas advokāt! Škic, kancelē un murgo tur, savai varavīksnes kopienai


Pajutā speciālistam, kā var apliet ar degšķidrumu un tik viegli to aizdedzināt, ka tas uzliesmo kā benzīns un aptver visu ķermeni? NETICAMI. Priekš tā drīzāk vajadzēja stāvēt uz vietas, laistīt mierīgā atmosfērā un mierīgi pielikt uguni. Vai to darīt ļautu dzīvs, normāls cilvēks, lai neizsistu no rokām šķiltavas vai sērkociņus?

Kas viņš par geju, ka plkst. 4- 00 atnāk no "meitenes"- varbūt no nepilngadīgā ģimenes un no turienes viņam dzinās pakaļ, lai atriebtos

Visa šī situācija pilnā miglā tīta un tagad vairs neviens, neko nenoskaidros. Baznīctēvs, tavs stāsts ir nevietā un nelaikā.

Beidziet, svētie tēvaiņi kvalificēt notikumu kā noziegumu, ja nekas nav zināms!

Atbildēt

marazm krepčal

29.04.2021. 14:04

Katrs muļķis, kam nav slinkums, izpļekst savas domas! Pirms pļūtīt šķidru, noskaidro faktus, homobobiskās histērijas advokāt! Škic, kancelē un murgo tur, savai varavīksnes kopienai!

Atbildēt

med

29.04.2021. 13:33

»

Traktors

Spriežot pēc rakstīt [ne]prasmes un [ne]spējas noformulēt savu glupo domu, vai tik pats nebūsi tas apsargs no Tukuma


Visticamāk provokators , lai parādītu cik sabedrībaa neiecietīga . Un protams lai gūtu labumu no iekļaujošas sabiedrības veidošanas .

Atbildēt

Utuvanks

28.04.2021. 21:04

Ir Vatikāna spiegs.

Atbildēt

motorhead 1916

28.04.2021. 18:10

Ahaa...Dievs labi dar, ko dariidams... Taa tak juuseejie saka, vai ne?

Atbildēt

vēl jau nav

28.04.2021. 13:59

»

manas domas

Varbūt atriebās dedzinātajam tie ko viņš izpostīja? Jo nekādu sodu par dedzināšanu viņš nesaņēma


sprieduma.Kad tas būs,tad redzēsim,kādu sodu saņems vai nesaņems.process turpinās.

Atbildēt

manas domas

28.04.2021. 12:32

Varbūt atriebās dedzinātajam tie ko viņš izpostīja? Jo nekādu sodu par dedzināšanu viņš nesaņēma.

Atbildēt

nevajag domāt

28.04.2021. 12:04

ja nezini

Atbildēt

Pipo Franko

28.04.2021. 11:51

Mani pārsteidz žurnālistiskās domāšanas īpatsvars Latvijā - nu, ir traģēdija: Talsu pacēlājs, Alsungas veco ļaužu namms, tur, nezinu, finanšu lielķeza, ķēķis 200 kaut kas tur, Zolitūde, bet nekad netiek analizēts tas, ka šiem notikumiem ir simboliski ideoloģiska nozīme, spēku samēra nozīme, vērtību orientācijas nozīme. Vispār nekas nwetiek analizēts - rodins esot papildinājis robus izglītībā. Bet es apgalvoju, ka černobiļa iezīmē beigas, pēc kurām sākās mūžīgās beigas. Ķuzis iznāk ārā un saka - "galvas neripos.." ja tajā brīdī ķuzim galva neripo, tad es nesaprotu, kurā sabiedrībā es dzīvoju.. un tas izskaidro visas nelaimes, aber pilnīgi visas. Kā Merabs teiica - Krievijai 19. gs. nebija struktūras. Alternatīvās struktūras, vienu pakāpi uz augšu struktūras...

Atbildēt

garāmgājējs

28.04.2021. 11:31

Tavas domas ir tikpat patiesas kā tava mācība ...

Atbildēt

Kas īsti notiek?

28.04.2021. 09:21

Merķeļa ielas hostelis un Tukums

Atbildēt

kāpēc nevar nociesties

28.04.2021. 09:06

»

Otrais

Arī baznīckungs nevar nociesties, pagaidīt izmeklēšanas rezultātus!? Kurš, kādā veidā ir šajā lietā rīkojies, mēs tak nezinām, jeb Vanags zina? Nu kāpēc mēs dzenam muļķi, pagaidām tukšā vietā


Arhibiskaps ir spiests reaģēt uz veinbergu,streipu un visādu citādu "autoritāšu"uzbrukumiem baznīcai.Viņš kā nekā ir atbildīgs par luteriskās baznīcas godu un cieņu.Vai tad viņam bija jāklusē,kad baznīca tika brutāli apvainota naida noziegumu izraisīšanā pret ģejiem"?

Atbildēt

Labs piemērs

28.04.2021. 08:39

Ka talantīgi propogandisti var pilnīgi jebkuru notikumu apspēlēt sev vēlamajā virzienā. Neuzķeraties šādai liberastu / marksistu propogandai!

Atbildēt

paardomas

28.04.2021. 07:35

Gan jau arī Mozaīka zināja kas tas par kadru,bet,ļoti operatīvi paziņoja savu viedokli.Vai nav dīvaini?
Par vanadziņu,baznīca un valsts nekad nav bijušas šķirtas,baznīcas vienmēr ir kalpojušas un kalpo varai.
Domājiet un izdariet secinājumus,ja ir ar ko domāt.

Atbildēt

zinam

28.04.2021. 07:25

Pat arhibīskapam ir SAVS viedoklis, kurš balstīts tikai fantāzijās. Streips pat aprakstīja, ka paēdis makaronus ar lasi, un tad ķēries klāt sacerējumam par pederastu apspiešanu. Slimi cilvēki, un neviens no viņiem pat nav bijis tuvumā degšanas brīdī, bet vienalga ir SAVS PAREIZAIS viedoklis.

Atbildēt

Īzaks

28.04.2021. 07:17

Kas bez bauslības grēkojuši, bez bauslības ies bojā, bet, kas grēkojuši, pazīdami bauslību, pēc tās tiks tiesāti.(Romiešiem)

Atbildēt

RP

28.04.2021. 07:02

»

Fēlis

"meta savus mēslus uz cilvēkiem, par kuriem Kristus atdeva savu dzīvību" Dievs nemeta mēslus uz Sodomu un Gomoru, viņš tās sadedzināja


Baznīca ir vājiem. Stipriem ir sava pārliecība, sava ticība un savs Dievs un savs svētums.
Par cik vājo ir daudz, tad baznīca nekad neizzudīs.
Nevar visiem vājajiem piedāvāt psihoterapeitu, vai kādu citu dvēseles mierinātāju.
Žēl, ka baznīcas to izmanto savtīgos nolūkos, ... bet visiem taču kaut kā gribas LABI dzīvot.

Atbildēt

Secinājums

28.04.2021. 06:46

Nu jau ir pilnīgi skaidrs ka sodu par muldēšanu ir pelnījuši ļoti daudzi,tai skaitā kariņš,Levits,Rinkevičs,Mozaīka un daudzi citi.Kā tad būs ar to atbildību,biedri kariņ un biedri levit?

Atbildēt

Yes

28.04.2021. 06:43

Neizdzīvos, nemāniet sevi

Atbildēt

Fēlis

28.04.2021. 06:16

"meta savus mēslus uz cilvēkiem, par kuriem Kristus atdeva savu dzīvību" Dievs nemeta mēslus uz Sodomu un Gomoru, viņš tās sadedzināja.

Atbildēt

paklausīju Vanagam

28.04.2021. 05:26

"svarīgāk ir sevi iztēloties uzbrucēja vietā"

Kaut kā uzzinājis, kad nīstais pi.ars beidz darbu ar degmaisījuma pudeli gaidu šo pie viņa mājas, gaidu, gaidu, bet šis nenāk un nenāk. Jau pusnakts, bet no šī ne vēsts. Paliek auksti, tik auksti, ka rodas vēlme sakurt ugunskuru, bet nedrīkst. Turpinu gaidīt. Jau divi naktī, bet no šis kā nerādās tā nerādās. Vēl gaidu. Kur tas pi.ars vazājas, ka nenāk mājās, nu [cenzēts] es vairs nevaru. Ir jau gandrīz četri, drīz ausīs saule. [cenzēts] [cenzēts] [cenzēts] [cenzēts]. Sašķaidu pudeli pret sienu un zvērīgi pārsalis dodos mājās. Kur tie [cenzēts] [cenzēts] pi.ari vazājas [cenzēts] apkārt pa naktīm, ka nenāk [cenzēts] mājās!

Atbildēt

lauķis

28.04.2021. 04:21

Jā, baznīcai ir jāiestājas par patiesību.....Bet tā tomēr melo,nekaunīgi un sistematiski.
Kārtējais pajoliņš kas runa nezinot par ko runā.
Manas pārdomas nenozīmē ka atbalstu vardarbību.Varbūt kāds zina tās lietas apstākļus,lai stāsta,ja nē,klusējiet.

Atbildēt

FFS

28.04.2021. 00:39

»

Ārprāts, kādā "valstī" dzīvojam

Menti jūt, ka neviens vairs viņiem Latvijā neuzticas, tāpēc talkā nākusi prokuratūra, un izmantotas VDK psihiatrijas metodes – cilvēkam, kas vairs nevar aizstāvēties, piešuj kāda bomža-dedzinātāja lietu, var pat būt, ka viņam to lietu piešuva jau pirms pusotra gada, jo viss šajā VDK valstī ir pērkams...


Nezinu neko par ziņu, ka ir bijis psihiski slims, bet problēmas ar psihi strādājot medicīnā var būt. Cilvēki ar augstāko izglītību arī pilnīgi mierīgi var jūgties nost un viņi tiek ārstēti vairāk kā tie, kas savas psihes problēmas par tādām neuzskata un labāk dzer vai uzkāpj uz adatas.

Nevar saprast cik no šīs maldu teorijas ir policijas vaina, kas negrib sniegt nekādus komentārus par lietu(kas joprojām ir izmeklēšanā!), bet tas ka no malas tiek rakstītas visādas muļķības un tiek izzīsti no puņķa visādi secinājumi arī nav veselīgi.

PS 25% no visiem cilvēkiem ir psihiskas problēmas un tikai daļai no viņiem tās ir diagnosticētas. Par ko diez 25% no visiem cilvēkiem būtu jāatbild likuma priekšā? Likums nosaka, ka var tiesāt tikai tos, kas ir izdarījuši noziegumu - nevis kas potenciāli var izdarīt noziegumu.
Piemēram, tas ka puisim ir pauti un pipele, nenozīmē ka viņš automātiski ir izvarotājs, kaut tādā izklāstā arī sanāk ka pusotru gadu visas sievietes "bijušas visu laiku apdraudētas".

Atbildēt

Otrais

27.04.2021. 23:33

»

Derdz

arhbīskap, kuru Dievu tad jāpielūdz, un vai tas ir tas īstai Dievs, kuru pielūdzam! Arhb.vai gejiem un lesbēm var pieļaut, ka adoptē bērnus, un audzina! Man patika vairāku senu tautu sakāmais pirms ... divas rokas var vairāk labu darbu izdarīt, nekā, kad tūkstoš roku lūdzās. Bet puisim, lai veseļojas...


Arī baznīckungs nevar nociesties, pagaidīt izmeklēšanas rezultātus!? Kurš, kādā veidā ir šajā lietā rīkojies, mēs tak nezinām, jeb Vanags zina? Nu kāpēc mēs dzenam muļķi, pagaidām tukšā vietā?

Atbildēt

Ārprāts, kādā "valstī" dzīvojam

27.04.2021. 22:57

Menti jūt, ka neviens vairs viņiem Latvijā neuzticas, tāpēc talkā nākusi prokuratūra, un izmantotas VDK psihiatrijas metodes – cilvēkam, kas vairs nevar aizstāvēties, piešuj kāda bomža-dedzinātāja lietu, var pat būt, ka viņam to lietu piešuva jau pirms pusotra gada, jo viss šajā VDK valstī ir pērkams. Padomājiet labi – ja tas cilvēks tiešām tika atzīts par psihisku slimu, un menti, prokuratūra, tiesa viņam atļāva mierīgi braukt uz izsaukumiem pie cilvēkiem pusotru (!) gadu un būt brigādes vadītājam (!), tātad šie visi cilvēki, kuriem viņš sniedzis medicīnisko palīdzību, ir bijuši visu laiku apdraudēti, un par to šīm 3 iestādēm tagad jāatbild likuma priekšā! Jūs tiešām ticat šai nenormālajai VDK pasaciņai, ka psihiski slimajam pusotru gadu ļautu strādāt medicīnā, un nevienam par to nebūtu jāatbild?

Atbildēt

pideru ugunigas speles

27.04.2021. 22:43

pideru ugunigas speles mulku zeme latvija !

Atbildēt

www.govlawyer.lv

27.04.2021. 22:42

Levits tiks tiesāts -


Mutvārdu
25.05.2021 08:00
15160001403
K29-0009-10/11

Romāns Čugurs, Kaspars KUSRAJEVS, Kaspars KUSRAJEVS, Maksims LEVITS, Maksims LEVITS, Šahmurads ADILOVS, Jurijs ALEKSEJEVS, Kaspars KUSRAJEVS, Maksims LEVITS, Šahmurads ADILOVS

KL 185.p.1.d.KL 175.p.3.d.KL 175.p.4.d.KL 253.p.2.d.KL 253.p.2.d.KL 175.p.4.d.KL 176.p.2.d.KL 176.p.2.d.KL 175.p.4.d.

Atklāta
Vita Rūsiņa

Atbildēt

www.govlawyer.lv

27.04.2021. 22:39

Rīgā
Latgales pr. tiesā
tiesās citu ar tādu pašu uzvārdu -

Mutvārdu
18.05.2021 11:00
11860005616
K29-0125-21/1

Andis Paulovičs, Kristaps Feldmanis,
* Andrejs Kindzulis

KL 323.p.2.d.KL 180.p.1.d.KL 323.p.2.d.KL 320.p.1.d.

Atklāta
Signe Grīnberga

Atbildēt

klimovics

27.04.2021. 22:28

»

Traktors

Spriežot pēc rakstīt [ne]prasmes un [ne]spējas noformulēt savu glupo domu, vai tik pats nebūsi tas apsargs no Tukuma


labak apsargs no Tukuma, ne slims pitars, piromans no atras palidzibas dienesta, ?

Atbildēt

Derdz

27.04.2021. 22:09

arhbīskap, kuru Dievu tad jāpielūdz, un vai tas ir tas īstai Dievs, kuru pielūdzam! Arhb.vai gejiem un lesbēm var pieļaut, ka adoptē bērnus, un audzina! Man patika vairāku senu tautu sakāmais pirms ... divas rokas var vairāk labu darbu izdarīt, nekā, kad tūkstoš roku lūdzās. Bet puisim, lai veseļojas.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.04.2021. 22:02

»

zzz

Cilveki parasti pasi koridoros nesadedzinas. Un ja cietusais bija paklauts fiziskai ietekmesanai un draudiem, nebrinos ka sakas mentalas problemas


meliem un pasakai gals klat izradas ne pitarus dedzina Latvija bet pitari dedzina citus, butu vel janoskaidro ko viņs gribeja aizdedzinat cik saprotu 4 no rita Tukuma kindzulis pircis Mego veikala pircis degmaisijumu, pitari paši nesadedzinas tam par vaju ta ar saka radi kindzuļa

Atbildēt

orons

27.04.2021. 21:41

»

viņam

jau sen ir mentālas problēmas


ceru ka atgriezis naudu tiem cilvekiem kas to izradas ziedoja noziedzniekam kinzulim jo tika maldinati gan no viņa draudzenes un drauģeļa puses ka arī parejas pitaru bandas?

Atbildēt

gangrena

27.04.2021. 21:25

»

Nemet ar akmeni vellam- ka tik netrāpi Dievam


ka izrikojas kindzulis un visa ta pitaru banda tik nelietigi melojot , man tik kartejo reizi pierada ka pitari nav normali

Atbildēt

kaķa smiekli

27.04.2021. 21:20

»

zzz

Cilveki parasti pasi koridoros nesadedzinas. Un ja cietusais bija paklauts fiziskai ietekmesanai un draudiem, nebrinos ka sakas mentalas problemas


izskat ja kads sita to kindzuli tad tikai tas drauģelis kas viņu draza, viņi ir greizsirdigi, neaizmirstat ka kindzulis pa nakti itka esot spelejis spelites pie draudzenes un dzeris sidru lidz pulksten, četriem jus paciestu ja jusu sieva speletu speles pie sava drauga pa naktim un dzertu sidru?:)) visu to kindzuļa bandu jatiesa par meliem, nepatiesas informacijas sniegšana un policijas maldināšāna + vel naida kurinašana, melojot ka viņi apbižoti tapec ka pitari..

Atbildēt

nemo

27.04.2021. 21:15

»

viņam

jau sen ir mentālas problēmas


velviens vanags mekle popularitati un izradas ka aizstav visi noziedznieku pitaru?:))

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: