Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:

1) Vīruss ir ļoti nejauks, jo kā čūska izložņā katru orgānu, meklējot vājās vietas.

2) Vīruss ir nepatīkams, un slimošana nav patīkama (man 9 dienas pēc kārtas sāpēja galva un bija 37.8 temperatūra), taču vīruss nav bīstams, ja tas tiek ārstēts. Es ārstēšanu sāku 6.dienā, kas bija novēloti un tamdēļ prasīja ļoti daudz pūļu, savukārt pārējie mani ģimenes locekļi – ar pirmo dienu, kas viņu slimības gaitu padarīja daudz vieglāku.

3) Ģimenes ārsti (kontaktējos ar savu un savu bērnu ģimenes ārstu) nesniedz nekādas rekomendācijas saistībā ar C19 ārstēšanu, izņemot – dzeriet šķidrumu. Vēl vairāk, no ģimenes ārsta uzzināju, ka C19 ārstēšanai ir vadlīnijas, kas liedz ārstam izmeklēt pacientu, piemēram, lai izklaušinātu un savlaicīgi konstatētu iespējamus plaušu bojājumus.

Tādējādi 14 dienas pacients tiek atstāts viņa paša un Dieva rokās ar iespēju saņemt tikai telefonisku konsultēšanu. Cik zināms ne mēra, ne Spāņu gripas laikā ārsti neatteicās no pacienu tiešas apskates un klīniskas diagnostikas. Tādējādi C19 ārstēšana atbilstoši minētajām vadlīnijām nav pieņemama un, manuprāt, tīši noved pie pacienta stāvokļa pasliktināšanās un iespējamas hospitalizācijas.

4) Padomus saistībā ar ārstēšanu saņēmu nevis no ģimenes ārstiem, bet gan no manis ļoti cienītiem un mīlētiem ārstiem Ingunas Vecvagares un Ilzes Aizsilnieces, kuras sniedza savu padomu ārstēšanai, kā arī psiholoģisku atbalstu. Ieteikumus organisma imunitātes stiprināšanai un vīrusam netīkamas vides radīšanai saņēmu no Ritas Ašmanes, kura nozīmēja īpaši jaudīgu dabas produktu kokteili, ko lietojām ik 4 stundas.

5) Ļoti svarīgi ir daudz dzert, es vidēji izdzēru 3-4 litrus šķidruma dienā, un neaizmirst par ēšanu (badoties var pie citām saslimšanām), jo ir ļoti liels nespēks. Pats nepatīkamākais bija nevis slimības simptomi, bet gan milzīgā baiļu ažiotāža, kas līdz ar analīžu atbildi “POZITĪVS” neaicināta ienāk prāta mājās un gribot negribot izaicina uz gara izaugsmi. Te lieti noderēja Ilzes Aizsilnieces uzmundrinājums: “Šī slimība ir tavu transformāciju tunelis, ej droši cauri un kļūsi vesela”, kā arī Līgas Zemnieces teiktais: “Tu savā ģimenē tam izej cauri pirmā, lai vēlāk palīdzētu pārējiem.”

Esmu vesela un esmu kapitāli pastrādājusi ar savām bailēm, iegūstot arī daudz citu atziņu. Esmu dabiski stiprinājusi savu imunitāti un ieguvusi mūža aizsardzību pret koronavīrusu, lai ko melotu valdība par 180 dienām.

Esmu gatava dabiski iegūtu imunitāti aizstāvēt arī juridiski, tādēļ aicinu sūtīt man personīgi zinātniskus rakstus un pētījumus, kas apliecina dabiski iegūtas imunitātes pēc C19 pārslimošanas dzīvildzi, kā arī tiesu praksi, ja tāda pieejama citās valstīs.

Vēlreiz liels paldies maniem eņģeļiem Ilzei Aizsilniecei, Ingunai Vecvagarei un Ritai Ašmanei!

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

132
13