Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andis

26.12.2020. 21:34

»

Hmmmm

Kopš kura laika vīrusus apkaro ar antibiotikām??? Vīrusi nav baktereoloģiskā saslimšana. Līdz ar to ar Covida apkarošanu tam nav nekāda sakara


Slimnīcu nevainojiet, jo ja viņu slimnīcā būtu ārstējuši kā covid slimnieku, viņš noteikti vairs neko nerakstītu. Cita lieta, ka covid tests nav domāts, lai noteiktu konkrētu saslimšanu, bet ja ārstē covid, tad var nopelnīt otru algu....

Atbildēt

Andis

26.12.2020. 21:24

Pēc atstāsta spriežot slimnīcas rīcība ir bijusi adekvāta, tik nav saprotams, kādēļ tiek troļļots par covid? Covids ir vīrusa saslimšana un to ar antibiotikām neārstē. Covid kā vīrusa saslimšana pēc piektās dienas iet mazumā un tādēļ nonākot slimnīcā jau pēc septītās dienas ir skaidrs, ka covid tas vairs nav.
Vai no saslimšanas varēja izvairīties vai vismaz to pārslimot vieglākā formā?
Domāju ka jā, ja netiktu uzturēts mīts par covid pandēmiju un tādēļ visas saslimšanas apzīmētas ar covid un ja covid tests tiešām uzrādītu covid saslimšanu, bet ne vispārīgu organisma saslimšanu.
Par cik saslimšana ir baktēriju izraisīta, tad visdrīzāk tā ir iegūta ar sejas masku, aiz kuras ir ideāls inkubators visa veida baktērijām.

Atbildēt

Liliana

06.12.2020. 15:26

»

Covid- 19 nevar lokalizēt tieši tāpat, kā jebkuru vīrusu

Ar masku piespiedu valkāšanu palielina Covid-19 izplatību, mutējošajām vīrusa daļām uzkrājoties maskā kā filtrā. Ar to notiek inficēšanās. Inficēšanos izplata mērķtiecīgi ar piespiedu masku nēsāšanu policijas terora ar sodiem par masku nelietošanu apstākļos...


Mani neinteresē Sir Bil Gates.Lai viņš uz sevi labāk paskatās un uz savu sievu.Viņa runas esmu dzirdējusi oriģinālvalodā, ko iesaku arī citiem.Kas attiecas uz covid-19 vakcīnu, tā nevar būt obligāta.Tā ir brīvprātīga padarīšana un izvēle.Jo vakcīna netika pārbaudīta 3-5 gadus, tam vienkārši nav laika.Vīruss pārveidojas, pārejot no viena cilvēka uz otru, tas zaudē savu spēku.Drīz tas iznīks.

Atbildēt

Tony

03.12.2020. 20:06

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

to krievu garnizonu maukas bērns

01.12.2020. 12:39

»

autoram

Pataisīt visas valsts priekšā sevi par idiotu, tas ir jāmāk. Ne katrs to varētu. Apsveicu


Tu, slimais, taču neiedomājies sevi par "visu valsti"?

Atbildēt

autoram

01.12.2020. 07:45

Pataisīt visas valsts priekšā sevi par idiotu, tas ir jāmāk. Ne katrs to varētu. Apsveicu!

Atbildēt

elementāri

30.11.2020. 14:47

»

Hmmmm

Kopš kura laika vīrusus apkaro ar antibiotikām??? Vīrusi nav baktereoloģiskā saslimšana. Līdz ar to ar Covida apkarošanu tam nav nekāda sakara


Ar antibiotikām ārsti apkaro baktērijas, kas iemetinās bojātās plaušās.
RT un PBAnāla auditorija nezin antibiotiku nozīmi un tāpēc izpērk tukšas aptiekas un rij antibiotikas profilaksei.

Atbildēt

Hmmmm

30.11.2020. 14:33

Kopš kura laika vīrusus apkaro ar antibiotikām??? Vīrusi nav baktereoloģiskā saslimšana. Līdz ar to ar Covida apkarošanu tam nav nekāda sakara.
Jājautā, ko ārsti apkaro ar antibiotikām???

Atbildēt

Uldis

30.11.2020. 10:27

»

Nu lūdzu-lūdzu Tev uzmanība!

Tu esi hiperemocionāls. Nervozē un prasi pēc uzmanības daudz reižu. Traki pārbijies


Kad pēc ilgiem gadiem, beidzot, valdības prasības ir saprātīgas, būtu pareizi tās ievērot.

Atbildēt

Nu lūdzu-lūdzu Tev uzmanība!

30.11.2020. 03:20

»

kroplim

Lai tu ar savu kuci, šķaudot un klepojot, pilienu veidā neaplipinātu citus, jums veikalos un sabiedriskā transportā jānēsā maskas. Būtu mana teikšana, es tādus plānprātiņus vispār internētu nometnēs


Tu esi hiperemocionāls. Nervozē un prasi pēc uzmanības daudz reižu. Traki pārbijies?
Trennē sevi. Nervozitāte nerada respektu.
Ja tu katrā līdzīgā gadījumā- tici man- mūsu dzīvē ir daudz nopietnāki gadījumi- tik traki satrauksies, nespēsi brīvi un prātīgi dzīvot vispār.

Atbildēt

kroplim

28.11.2020. 14:35

»

kkk

Autors ir idiots vai arī apzināti atbalsta Viņķeles un Co. ieviestos murgus...


Lai tu ar savu kuci, šķaudot un klepojot, pilienu veidā neaplipinātu citus, jums veikalos un sabiedriskā transportā jānēsā maskas. Būtu mana teikšana, es tādus plānprātiņus vispār internētu nometnēs.

Atbildēt

kkk

28.11.2020. 12:06

Autors ir idiots vai arī apzināti atbalsta Viņķeles un Co. ieviestos murgus.
“Man mājās pirmā saslima sieva divas dienas iepriekš.” Un “Lūdzu, lietojiet maskas” – tak iebāz pakaļā savu masku, - kur tu norāvi covidu? – pats saki – no sievas. Un lielākā daļa saslimušo inficējās mājās.
Apbrīnojams valdības debīlisms – publiskās vietās jālieto uzpurņi, bet mājās viss ir kārtībā, - tur covid nedzīvo. Tak muļķim skaidrs – ja mājā viens noķer vīrusu, tad visi pārējie arī pēc dienas ir inficēti.

“Infekciju nodaļā katru dienu sanitāri, māsiņas un ārsti riskē ar savu un tuvinieku dzīvību. Viņu darbs ir jānovērtē. Iespējams, nodaļā vajag uz šo brīdi arī psihologu” – varbūt vajag māsiņām un ārstiem maksāt adekvātas algas? Un pie psihologa viņi aizies paši un par savu naudu – ja būs tāda nepieciešamība.
Vai raksta autors var pateikt vienu iemeslu kādēļ slimnīcas māsiņa smagi strādā un strādā virssundas par kurā papildus nemaksā, - un mēnesī saņem 500-600 eur uz rokas. Summu par kuru var iegādāties ļoti zemas kvalitātes pārtiku un apmaksāt dzīvošanu graustā, - un viss, nauda beidzās.
Manuprāt iemesls ir viens – viņai nav citu variantu. Bet bada nāvē nomirt arī negribās.
Un mēs gribam kvalitatīvu medicīnisko aprūpi!

Atbildēt

NIKNAIS

26.11.2020. 02:20

»

zāle

Ārprāts...


Es citējot Autora viedokli citās lietās, gribu norādīt uz to, ja reiz viņš atbalsta spēļu zāles, un atklāti pauž kā tās var ieviest apejot pašvaldības liegumus, tad tas liecina par to, ka Autors ir fanātisks spēlētājs, vai arī, kas ticamāk, viņš ir pērkams un savu viedokli var paust par jebko, par attiecīgu samaksu.

Atbildēt

Metodes!!

26.11.2020. 02:11

Es nesaprotu,tie masku fani ir pārbijušies no covida tik traki? ka tā uzbudinās un sāk apsaukāties.. zaudē emocionālo līdzsvaru.
Vai tie ir vienkārši cilvēki no tādām mājām.. ?
Laikam jau viens un otrs kopā.
Man neizprotami. Neracionāli.

Atbildēt

Njaaa..

26.11.2020. 02:01

Skatos,ka te ir viens uzbudināts masku fans. Kurš rada iespaidu par zemu sarunu kultūru..Katrreiz mēģinot palasīt komentārus, saprotu, kašāda komentētāja kompānija nebūs priekš manis ceļoša.

Atbildēt

plānprātiņam

25.11.2020. 18:47

»

Moderna nāves krava latviešu tautai

Eksperimentē ar vakcīnu nosaukumiem, bet neizskaidro, ka visas vakcīnas pret Covid-19 ir cilvēka genomu rediģējošas. Ar vienu EK Zāļu aģentūras lēmumu simtiem miljonu ES iedzīvotāju plāno sakropļot dabisko imunitāti steigas, haosa un panikas apstākļos...


Neviens tevi nespiež injicēt sev "Moderna" ražoto vakcīnu. Vēl jo vairāk, neviens tevi netur ciet. Vari doties pie saprāta brāļiem aiz Zilupes, ielaist sev Putina "vakcīnu" un tikt ar buldozeru aprakts garā tranšejā Brāļu kapos

Atbildēt

Moderna nāves krava latviešu tautai

25.11.2020. 17:21

Eksperimentē ar vakcīnu nosaukumiem, bet neizskaidro, ka visas vakcīnas pret Covid-19 ir cilvēka genomu rediģējošas. Ar vienu EK Zāļu aģentūras lēmumu simtiem miljonu ES iedzīvotāju plāno sakropļot dabisko imunitāti steigas, haosa un panikas apstākļos.

EK parakstījusi līgumu ar "Moderna" par Covid-19 vakcīnas iegādi
ESI VESELS Šodien 16:44
 

Eiropas Komisija (EK) Eiropas Savienības (ES) vakcīnu stratēģijas satvarā šodien apstiprinājusi jau sesto līgumu par vakcīnas pret Covid-19 iegādi, kas šoreiz noslēgts ar ASV farmācijas uzņēmumu "Moderna", informēja EK pārstāvniecības Latvijā pārstāve Kristīne Liepiņa.

Atbildēt

Daktere

25.11.2020. 16:23

Tirpšanas sajūtas norāda uz nervu sistēmas darbības traucējumiem, bojājumiem. Autors nenorāda šo sūdzību tālāko progresiju. Vai arī tās bija tēlaini aprakstīti panikas lēkmes, hiperventilācijas simptomi?

Atbildēt

interesanti

25.11.2020. 13:18

»

zāle

Ārprāts...


Vai tikai tāpēc, ka autors nepārstāv čekas projektus, bandītu kājslauķus: JV, JKP un A/Par, viņš saka nepatiesību?

Atbildēt

zāle

25.11.2020. 11:19

»

NIKNAIS

Autora teiktais - Kā aģentūru LETA informēja Ventspils pilsētas domes Ekonomikas nodaļas vadītājs Austris Galindoms, patlaban Ventspilī ir 11 spēļu zāles, bet nav nevienas četru un piecu zvaigžņu viesnīcas. "Ar šo lēmumu sagaidām, ka spēļu zāļu īpašnieki sasparosies un izveidos viesnīcas, kas atbilst...


Ārprāts!
Visam teiktajam ir jāpieiet uzmanīgi. Cilvēks ir Ventspils domes ekonomikas ! nodaļas vadītājs. Ticies ikdienā ar apmēram visu domi - Lembergu un viņa kalpus ieskaitlot. Šobrīd šamie ir iSolācijā, bet nekad neviens Ventspilī un citur neuzzinās patiesību. Tā ir bijis un būs. Kamēr amatā būs Lembergs.

Atbildēt

NIKNAIS

23.11.2020. 21:09

Autora teiktais - Kā aģentūru LETA informēja Ventspils pilsētas domes Ekonomikas nodaļas vadītājs Austris Galindoms, patlaban Ventspilī ir 11 spēļu zāles, bet nav nevienas četru un piecu zvaigžņu viesnīcas. "Ar šo lēmumu sagaidām, ka spēļu zāļu īpašnieki sasparosies un izveidos viesnīcas, kas atbilst Azartspēļu un izložu likumam, kam azartspēļu organizācijai nav jāsaņem pašvaldības atļauja," teica Galindoms.

Atbildēt

līmes ostītājiem

23.11.2020. 17:43

»

Un vēl

Covid-19 vīruss ir mutējošs un tas nozīmē, ka,cilvēka organismā nonākot niecīgai vīrusa genomas olbaltuma daļai, cilvēks var pat nejust, ka ir inficējies, nav nekādu simptomu, bet nonākot maskas filtrā uzkrātām vairāk Covid - 19 genomas olbaltumvielām apstākļos, kad imūnā sistēma saņem par 25 procentiem...


"Ārsti sen ir izskaidrojuši, ka maskas Covid-19 vīrusam ir kā “žoga siets odiem”."
--------------
Ārsti sen ir izskaidrojuši, ka maskas nepieciešamas, lai tādi, netīrās krievu kazarmās taisīti deģenerāti, kā tu, šķaudot un klepojot, pilienu veidā zarazu neizplatītu uz apkārtējiem.

Atbildēt

Un vēl

23.11.2020. 08:15

»

Covid- 19 nevar lokalizēt tieši tāpat, kā jebkuru vīrusu

Ar masku piespiedu valkāšanu palielina Covid-19 izplatību, mutējošajām vīrusa daļām uzkrājoties maskā kā filtrā. Ar to notiek inficēšanās. Inficēšanos izplata mērķtiecīgi ar piespiedu masku nēsāšanu policijas terora ar sodiem par masku nelietošanu apstākļos...


Covid-19 vīruss ir mutējošs un tas nozīmē, ka,cilvēka organismā nonākot niecīgai vīrusa genomas olbaltuma daļai, cilvēks var pat nejust, ka ir inficējies, nav nekādu simptomu, bet nonākot maskas filtrā uzkrātām vairāk Covid - 19 genomas olbaltumvielām apstākļos, kad imūnā sistēma saņem par 25 procentiem mazāk skābekli un nevar pretoties infekcijai, cilvēks var saslimt ar izteiktiem simptomiem.

Tādēļ apgalvojums, ka maskas pasargā no citu inficēšanas arī ir meli. Covid-19 ir visās publiskajās vietās, kur cilvēki apgrozās, elpo un izelpo. Ārsti sen ir izskaidrojuši, ka maskas Covid-19 vīrusam ir kā “žoga siets odiem”.

Atbildēt

Covid- 19 nevar lokalizēt tieši tāpat, kā jebkuru vīrusu

22.11.2020. 22:47

»

Kristīna

"policijas terors starp pircējiem un pārdevējiem, ja nelieto maskas, kā tas ir Latvijā."- ,kāpēc uzreiz terors ?,ja paši policisti un politiķi maskas velk...


Ar masku piespiedu valkāšanu palielina Covid-19 izplatību, mutējošajām vīrusa daļām uzkrājoties maskā kā filtrā. Ar to notiek inficēšanās. Inficēšanos izplata mērķtiecīgi ar piespiedu masku nēsāšanu policijas terora ar sodiem par masku nelietošanu apstākļos.

G20 digitālajā samitā Ķīna ierosina izveidot globālu personu veselības kodu reģistru specdienestu vajadzībām, lai, ieviešot globālās Veselības pasu digitālās platformas PVO prasībā varētu kontrolēt ikvienu, lai it kā “ierobežotu jaunu vīrusu izplatību” Tas došot iespēju atjaunot ceļošanu, tūrismu un ekonomiku.


Globālā Veselības pase

“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No “Veselības pases” prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 infekciju cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai “Veselības pasei” neder un nav prasību pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka! Tādēļ ir pilnīgi pamatotas aizdomas, ka ar masveida testēšanu iedzīvotāji tiek masveidā inficēti ar Covid-19.

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko piedāvā Eiropas Komisija, ko iegūst, vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar kārtējo mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, manipulējot ar pārdošanas cenu atkarībā no valsts pirktspējas. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot “palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā”.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskās un kolektīvās imunitātes sakropļošanai (rediģēšanai) Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas sola nākošgad janvārī. Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti precizētas un paredzētas sabiedrības “riska grupām”, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā ir jau pielemti, pirmkārt, visi mediķi un pensionāri, tie, kuri par spīti genocīdam sasnieguši 65 gadu robežu, tiem, vistiicamāk, sekos pedagogi un policisti, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredzēja, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

Pircējs un pārdevējs atrodas publiskā telpā

22.11.2020. 22:07

»

Kristīna

"policijas terors starp pircējiem un pārdevējiem, ja nelieto maskas, kā tas ir Latvijā."- ,kāpēc uzreiz terors ?,ja paši policisti un politiķi maskas velk...


Teroru starp viņiem realizē likumdošana caur policijas uzraudzību un sodiem.

Masku piespiedu lietošana arī publiskā telpā ir terors pret masku lietotāju veselību, jo maskas aiztur baciļus un vīrusus, caurmasmu cilvēks saņem par 25 procentiem mazāk skābekli un pakļauts inficēšanās riskiem. Un tad ministre Viņķele brīnās - nav izsekojami inficēšanās avoti.

Atbildēt

Es

22.11.2020. 21:23

»

intelekts

sejā rakstīts, ka dulburs kurš to vien dara, kā montē iekšā šaibas


No iesnām diez vai notiktu tas, ko viņš raksta. Domāju, ka ir sanācis sameloties vai noklusēt būtiskas lietas.

Atbildēt

Es

22.11.2020. 21:21

Uz telefona šādi samaketēt rakstu nav iespējams. :)

Atbildēt

Kristīna

22.11.2020. 19:58

»

Lūdzu!

Covid-19 afēra ir Pasaules Bankas un tās kreditēto centrālo banku un privātbanku stratēģija, lai ekonomikas krīzes apstākļos bankas atsavinātu tajās ieķīlātos īpašumus. ASV valdība ir nacionalizējusi FRS un ar sadrukāto naudu atbalsta savu ekonomiku. Ja patiesībā būtu pandēmija, tad juridiski tas ir...


"policijas terors starp pircējiem un pārdevējiem, ja nelieto maskas, kā tas ir Latvijā."- ,kāpēc uzreiz terors ?,ja paši policisti un politiķi maskas velk .
Manikīres strādā gunijas cimdos un maskās kad pieaudzē vai vīlē nost nagus ,ķirurgi operē maskās,ugunsdzēseji,ūdenslīdēji ,zvejnieki strādā specapģērbos smagos ,vai mēs nespējam maskās staigāt lai lokalizētu vīrusu kā Ķīnā ?!
Terors ir jūsu prātos.
Bet par bankām piekrītu.

Atbildēt

hans

22.11.2020. 19:52

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais,sāksies jauns biznesa paveids,ārsta zīmju tirgošana par covid antivielām.

Atbildēt

Kristīna

22.11.2020. 19:45

Jūs izjutāt visu to simptomu buķeti ,kuru izjūtam ik mēnesi mēs,saņemot rēķinus,kredītkantoru terora zvanus,ziņas par nodoklu paaugstināšanu (oik) ,lai jums, ofisu planktonam iznāktu algas un piemaksas un lai varētu salūtu sprakšķos nelietīgi izlietot nodokļu maksātāju naudu.
Ak jā ,vēl jau visas ierēdņu telpu apkures ,veselības apdrošināšanas u.c ekstras .

Atbildēt

to Fosdyke

22.11.2020. 14:54

»

Fosdyke

Loti laba ilustrācija, kā savas nezināšanas/muļķibas pēc ar Covid-19 tikt slimnīcā... labi, ka paveicās un netika līdz kapiem. Bet nu plaušas gan jau ka sačakarēja uz visu atlikušo mūžu


Cerēsim, ka tu būsi "gudrāks", nekā Trampa kungs, kuram uzreiz uzsāka ārstēšanu un kurš ir atkal ierindā un ar savu aiziešanu, samazināsi slogu uz mūsu daudz cietušo zemīti.

Atbildēt

ārsti nesaprot?

22.11.2020. 14:51

»

Tevi vakcinēs pirmo, kā “brīvu brīvprātīgo plānprātiņu”

Ar likumu un noteikumiem tā, kā ietobežo tavas cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un savu veselību, ar policijas sodu teroru par masku, kas tev atņem 25 procentu skābekļa, piespiedu nēsāšanu publiskās vietās. Maskā uzkrājas baciļi un vīrusi, kas izjauc dabisko cilvēka imunitāti, saņemot par 25 proc...


Krievu popsas klausītāji un līmes ostītāji saprot?
Atkārtoju plānprātiņam: brīvu cilvēku neviens nevar piespiedu kārtā vakcinēt.
Maska domāta, lai tu un tev līdzīgas padibenes, kas dzīvo kā lopi, kam jau ir tuberkuloze, zarnu infekcijas un AIDS, šķaudot un klepojot, neaplipinātu ar korona vīrusu normālus cilvēkus.

Atbildēt

Fosdyke

22.11.2020. 14:11

Loti laba ilustrācija, kā savas nezināšanas/muļķibas pēc ar Covid-19 tikt slimnīcā... labi, ka paveicās un netika līdz kapiem. Bet nu plaušas gan jau ka sačakarēja uz visu atlikušo mūžu...

Atbildēt

65 g izslimoju bez antibiotikām plaušu karsoni mājās ar lielu t

22.11.2020. 13:53

»

sodien atskārtu

Tagad atceros. pirms gadiem 7 mira radineice, kurai pēc sirds operācijas,pielipa gripa ar komplikāciju plaušu karsoni. Paziņas tēvam pirms gadiem 5 strauji un pēkšņi piemetās plaušu karsonis, aizveda uz slimnīcu, kur viņš pēc pāris dienām mira. u.t.t. u.t.jpr...


ārstu nemeklēju. Kad viss bija cauri, aizgāju pie arsta un man pateica ka izslimoju abpusēju plaušu iekaisumu. Nosūtīja uz renge u. Neko neatrada. Tāpēc stiprinu imunitāti. Bez paracetamoliem un antibiotikām - brūklenes, medus, dzērvenes, propoliss visu dabisko, ko paaudzēm pazīst..

Atbildēt

Hmmm

22.11.2020. 13:46

Ar šādu zāļu daudzuma sadzīšanu organismā nav brīnums, ka imunitāti nogrāva līdz pamatiem. Pieņemu, ka apvēlās no kādas zāļu pārdozēšanas, nevis COVID.
Bet viena problēma ir identificēta precīzi- neviens ārsts nekomunicē ar pacientu pēc analīžu un izmeklējumu rezultātu saņemšanas, ja vien jau pacients nav slimnīcā. NEVIENS! Ģimenes ārstus ieskaitot. Lūk te vajadzētu medicīnā ieviest pareizo algoritmu, lai analīžu rezultāti nepazūd bez pēdām. Tieši tā ir man- neviens izmeklējums vai analīzes netika no speciālista puses atzītas par kaut cik nozīmīgām, lai mani informētu par rezultātiem, Laima slimību un plēstu ribu ieskaitot. Murgs, ne medicīna!

Atbildēt

Metodes!!

22.11.2020. 13:17

Un tās publiskās raganu medības pastiprina aizdomas.Tīrām dabiskām, lietām nav nepieciešams mehānisku komplekss - neredzēta propagandas mašinērija sazobē ar morālo vardarbību viduslaiku ķeceru iznīcināšanas stilā.

Atbildēt

sodien atskārtu

22.11.2020. 13:12

Tagad atceros. pirms gadiem 7 mira radineice, kurai pēc sirds operācijas,pielipa gripa ar komplikāciju plaušu karsoni. Paziņas tēvam pirms gadiem 5 strauji un pēkšņi piemetās plaušu karsonis, aizveda uz slimnīcu, kur viņš pēc pāris dienām mira. u.t.t. u.t.jpr.
covid keisi pa pirmo. tikai bez sausmu sova un propagandas.

Atbildēt

Tevi vakcinēs pirmo, kā “brīvu brīvprātīgo plānprātiņu”

22.11.2020. 12:01

»

plānprātiņam

Tu nedzīvo Krievijas Pederastijā, kur dzimtcilvēks ir pilnīgi beztiesīgs, kur to var iesaukt armijā, izdrāzt virsnieks un aizsūtīt suņa nāvē karā pret Ukrainu un, kad to nebūs ar ko barot, iešpricēs Putina "vakcīnu" un aizraidīs uz laimīgiem medību laukiem...


Ar likumu un noteikumiem tā, kā ietobežo tavas cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un savu veselību, ar policijas sodu teroru par masku, kas tev atņem 25 procentu skābekļa, piespiedu nēsāšanu publiskās vietās. Maskā uzkrājas baciļi un vīrusi, kas izjauc dabisko cilvēka imunitāti, saņemot par 25 proc mazāk skābekļa, provocējot inficēšanos ar Covid-19 (Latvijas Veselības ministrija un idioti - virusologi nesaprot lielo inficēto skaita palielināšanos, liekot valkāt maskas visiem) un citas saslimšanas.

Atbildēt

plānprātiņam

22.11.2020. 11:49

»

Paldies LL

Noderīgs raksts. "Caurspīdīgi" uzrakstīts. Tikai duraks noticēs, "ārstēsies", indēsies ar medikamentiem un nosprāgs, tuda jemi i doroga... Saprātīgs cilvēks ņems šo dezu vērā un darīs visu lai ieturētu distanci no šīs banku "medicīnas" un banku propagandas...


Tu nedzīvo Krievijas Pederastijā, kur dzimtcilvēks ir pilnīgi beztiesīgs, kur to var iesaukt armijā, izdrāzt virsnieks un aizsūtīt suņa nāvē karā pret Ukrainu un, kad to nebūs ar ko barot, iešpricēs Putina "vakcīnu" un aizraidīs uz laimīgiem medību laukiem.
Brīvu cilvēku nevar vakcinēt piespiedu kārtā.

Atbildēt

Lūdzu!

22.11.2020. 09:01

»

Paldies LL

Noderīgs raksts. "Caurspīdīgi" uzrakstīts. Tikai duraks noticēs, "ārstēsies", indēsies ar medikamentiem un nosprāgs, tuda jemi i doroga... Saprātīgs cilvēks ņems šo dezu vērā un darīs visu lai ieturētu distanci no šīs banku "medicīnas" un banku propagandas...


Covid-19 afēra ir Pasaules Bankas un tās kreditēto centrālo banku un privātbanku stratēģija, lai ekonomikas krīzes apstākļos bankas atsavinātu tajās ieķīlātos īpašumus. ASV valdība ir nacionalizējusi FRS un ar sadrukāto naudu atbalsta savu ekonomiku. Ja patiesībā būtu pandēmija, tad juridiski tas ir “nepārvaramas varas stāvoklis” un pārskatāmi visi kredītlīgumi ar bankām. Bet tā nenotiek. Un tas pilnīgi loģiski pierāda, ka “pandēmija” ar publisku psihozi, ko veicina masveida testēšana ar jauniem inficēto antirekordiem, ir “taktisks banku solis” - pasliktināt kopējo ekonomikas stāvokli, kas pasliktina kredītu atdošanas iespējas.

Maskējoties ar “Masku šovu” bankas parādos iedzen valstis, plānojot jebkurā brīdī atsavināt valstu kapitālsabiedrības - kā HESi, lidostas utt.

Vienlaikus, lai sabiedrība nespētu pretoties, to obligāti vakcinēs, ieviešot un pieprasot apliecināt imunitāti ar digitālo e-veselības platformu “Veselības pasi”, lai ekonomika “atgūtos”, varētu ceļot, nelietot maskas utt.

Tā ir žīdu banku afēra! ASV ortodoksālie ebreji Ņujorkas ebreju rajonos maskas nelieto vispār!!!! Nav arī izsludināts ar likumu policijas terors starp pircējiem un pārdevējiem, ja nelieto maskas, kā tas ir Latvijā.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Paldies LL

22.11.2020. 04:07

Noderīgs raksts. "Caurspīdīgi" uzrakstīts. Tikai duraks noticēs, "ārstēsies", indēsies ar medikamentiem un nosprāgs, tuda jemi i doroga... Saprātīgs cilvēks ņems šo dezu vērā un darīs visu lai ieturētu distanci no šīs banku "medicīnas" un banku propagandas.
Ja kas, ir jākrāj naudiņa lai atpirktos vai citādi izvairītos no piespiedu vakcinēšanās. Kaut vai ar šaujamo kabatā, ja kāds "medicīniskais" slepkava mēģinās tuvoties. Ceru ka to drīz sāks saprast konkrēti apdraudētie (ar "obligāto" vakcinēšanos) armijnieki, policisti un specdienesti. Arī paši mediķi. Kas nesapratīs, pats vainīgs, te nu tāda "dabīgā" selekcija. Ciniski, bet kautkur pat pozitīvi. Pārāk daudz stulbeņu pasaulē saradies. Tā saucamais "demokrātiskais" vairākums, kas automātiski pakļaujas varu sagrābušajiem žīdmasonu kontrolētajiem propagandas bandītiem. Nekad nav ļaunuma bez labuma.

Atbildēt

k

22.11.2020. 02:08

»

bezdomas

Lapsa ienīst vienādības zīmi ( ) un cenzē to


Kļūdījies! Latvijā vēl + PVN

Atbildēt

intelekts

21.11.2020. 21:17

sejā rakstīts, ka dulburs kurš to vien dara, kā montē iekšā šaibas.

Atbildēt

?

21.11.2020. 21:14

Vai tik kungam nav kāda no Venēras slimībām, ja diva veida antibiotika izrakstīta? Krampjus, sāpes locītavās, iesnas ar antibiotiku neārstē.

Atbildēt

protams normāla

21.11.2020. 21:02

»

Velta

Kur tu redzi Ventspilī normālu pilsētu? Jāsmejas


Bez krievu un krievmīļu pederastiem pie varas.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: