Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NIKNAIS

23.11.2020. 21:09

Autora teiktais - Kā aģentūru LETA informēja Ventspils pilsētas domes Ekonomikas nodaļas vadītājs Austris Galindoms, patlaban Ventspilī ir 11 spēļu zāles, bet nav nevienas četru un piecu zvaigžņu viesnīcas. "Ar šo lēmumu sagaidām, ka spēļu zāļu īpašnieki sasparosies un izveidos viesnīcas, kas atbilst Azartspēļu un izložu likumam, kam azartspēļu organizācijai nav jāsaņem pašvaldības atļauja," teica Galindoms.

Atbildēt

līmes ostītājiem

23.11.2020. 17:43

»

Un vēl

Covid-19 vīruss ir mutējošs un tas nozīmē, ka,cilvēka organismā nonākot niecīgai vīrusa genomas olbaltuma daļai, cilvēks var pat nejust, ka ir inficējies, nav nekādu simptomu, bet nonākot maskas filtrā uzkrātām vairāk Covid - 19 genomas olbaltumvielām apstākļos, kad imūnā sistēma saņem par 25 procentiem...


"Ārsti sen ir izskaidrojuši, ka maskas Covid-19 vīrusam ir kā “žoga siets odiem”."
--------------
Ārsti sen ir izskaidrojuši, ka maskas nepieciešamas, lai tādi, netīrās krievu kazarmās taisīti deģenerāti, kā tu, šķaudot un klepojot, pilienu veidā zarazu neizplatītu uz apkārtējiem.

Atbildēt

Un vēl

23.11.2020. 08:15

»

Covid- 19 nevar lokalizēt tieši tāpat, kā jebkuru vīrusu

Ar masku piespiedu valkāšanu palielina Covid-19 izplatību, mutējošajām vīrusa daļām uzkrājoties maskā kā filtrā. Ar to notiek inficēšanās. Inficēšanos izplata mērķtiecīgi ar piespiedu masku nēsāšanu policijas terora ar sodiem par masku nelietošanu apstākļos...


Covid-19 vīruss ir mutējošs un tas nozīmē, ka,cilvēka organismā nonākot niecīgai vīrusa genomas olbaltuma daļai, cilvēks var pat nejust, ka ir inficējies, nav nekādu simptomu, bet nonākot maskas filtrā uzkrātām vairāk Covid - 19 genomas olbaltumvielām apstākļos, kad imūnā sistēma saņem par 25 procentiem mazāk skābekli un nevar pretoties infekcijai, cilvēks var saslimt ar izteiktiem simptomiem.

Tādēļ apgalvojums, ka maskas pasargā no citu inficēšanas arī ir meli. Covid-19 ir visās publiskajās vietās, kur cilvēki apgrozās, elpo un izelpo. Ārsti sen ir izskaidrojuši, ka maskas Covid-19 vīrusam ir kā “žoga siets odiem”.

Atbildēt

Covid- 19 nevar lokalizēt tieši tāpat, kā jebkuru vīrusu

22.11.2020. 22:47

»

Kristīna

"policijas terors starp pircējiem un pārdevējiem, ja nelieto maskas, kā tas ir Latvijā."- ,kāpēc uzreiz terors ?,ja paši policisti un politiķi maskas velk...


Ar masku piespiedu valkāšanu palielina Covid-19 izplatību, mutējošajām vīrusa daļām uzkrājoties maskā kā filtrā. Ar to notiek inficēšanās. Inficēšanos izplata mērķtiecīgi ar piespiedu masku nēsāšanu policijas terora ar sodiem par masku nelietošanu apstākļos.

G20 digitālajā samitā Ķīna ierosina izveidot globālu personu veselības kodu reģistru specdienestu vajadzībām, lai, ieviešot globālās Veselības pasu digitālās platformas PVO prasībā varētu kontrolēt ikvienu, lai it kā “ierobežotu jaunu vīrusu izplatību” Tas došot iespēju atjaunot ceļošanu, tūrismu un ekonomiku.


Globālā Veselības pase

“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No “Veselības pases” prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 infekciju cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai “Veselības pasei” neder un nav prasību pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka! Tādēļ ir pilnīgi pamatotas aizdomas, ka ar masveida testēšanu iedzīvotāji tiek masveidā inficēti ar Covid-19.

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko piedāvā Eiropas Komisija, ko iegūst, vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar kārtējo mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, manipulējot ar pārdošanas cenu atkarībā no valsts pirktspējas. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot “palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā”.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskās un kolektīvās imunitātes sakropļošanai (rediģēšanai) Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas sola nākošgad janvārī. Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti precizētas un paredzētas sabiedrības “riska grupām”, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā ir jau pielemti, pirmkārt, visi mediķi un pensionāri, tie, kuri par spīti genocīdam sasnieguši 65 gadu robežu, tiem, vistiicamāk, sekos pedagogi un policisti, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredzēja, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

Pircējs un pārdevējs atrodas publiskā telpā

22.11.2020. 22:07

»

Kristīna

"policijas terors starp pircējiem un pārdevējiem, ja nelieto maskas, kā tas ir Latvijā."- ,kāpēc uzreiz terors ?,ja paši policisti un politiķi maskas velk...


Teroru starp viņiem realizē likumdošana caur policijas uzraudzību un sodiem.

Masku piespiedu lietošana arī publiskā telpā ir terors pret masku lietotāju veselību, jo maskas aiztur baciļus un vīrusus, caurmasmu cilvēks saņem par 25 procentiem mazāk skābekli un pakļauts inficēšanās riskiem. Un tad ministre Viņķele brīnās - nav izsekojami inficēšanās avoti.

Atbildēt

Es

22.11.2020. 21:23

»

intelekts

sejā rakstīts, ka dulburs kurš to vien dara, kā montē iekšā šaibas


No iesnām diez vai notiktu tas, ko viņš raksta. Domāju, ka ir sanācis sameloties vai noklusēt būtiskas lietas.

Atbildēt

Es

22.11.2020. 21:21

Uz telefona šādi samaketēt rakstu nav iespējams. :)

Atbildēt

Kristīna

22.11.2020. 19:58

»

Lūdzu!

Covid-19 afēra ir Pasaules Bankas un tās kreditēto centrālo banku un privātbanku stratēģija, lai ekonomikas krīzes apstākļos bankas atsavinātu tajās ieķīlātos īpašumus. ASV valdība ir nacionalizējusi FRS un ar sadrukāto naudu atbalsta savu ekonomiku. Ja patiesībā būtu pandēmija, tad juridiski tas ir...


"policijas terors starp pircējiem un pārdevējiem, ja nelieto maskas, kā tas ir Latvijā."- ,kāpēc uzreiz terors ?,ja paši policisti un politiķi maskas velk .
Manikīres strādā gunijas cimdos un maskās kad pieaudzē vai vīlē nost nagus ,ķirurgi operē maskās,ugunsdzēseji,ūdenslīdēji ,zvejnieki strādā specapģērbos smagos ,vai mēs nespējam maskās staigāt lai lokalizētu vīrusu kā Ķīnā ?!
Terors ir jūsu prātos.
Bet par bankām piekrītu.

Atbildēt

hans

22.11.2020. 19:52

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais,sāksies jauns biznesa paveids,ārsta zīmju tirgošana par covid antivielām.

Atbildēt

Kristīna

22.11.2020. 19:45

Jūs izjutāt visu to simptomu buķeti ,kuru izjūtam ik mēnesi mēs,saņemot rēķinus,kredītkantoru terora zvanus,ziņas par nodoklu paaugstināšanu (oik) ,lai jums, ofisu planktonam iznāktu algas un piemaksas un lai varētu salūtu sprakšķos nelietīgi izlietot nodokļu maksātāju naudu.
Ak jā ,vēl jau visas ierēdņu telpu apkures ,veselības apdrošināšanas u.c ekstras .

Atbildēt

to Fosdyke

22.11.2020. 14:54

»

Fosdyke

Loti laba ilustrācija, kā savas nezināšanas/muļķibas pēc ar Covid-19 tikt slimnīcā... labi, ka paveicās un netika līdz kapiem. Bet nu plaušas gan jau ka sačakarēja uz visu atlikušo mūžu


Cerēsim, ka tu būsi "gudrāks", nekā Trampa kungs, kuram uzreiz uzsāka ārstēšanu un kurš ir atkal ierindā un ar savu aiziešanu, samazināsi slogu uz mūsu daudz cietušo zemīti.

Atbildēt

ārsti nesaprot?

22.11.2020. 14:51

»

Tevi vakcinēs pirmo, kā “brīvu brīvprātīgo plānprātiņu”

Ar likumu un noteikumiem tā, kā ietobežo tavas cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un savu veselību, ar policijas sodu teroru par masku, kas tev atņem 25 procentu skābekļa, piespiedu nēsāšanu publiskās vietās. Maskā uzkrājas baciļi un vīrusi, kas izjauc dabisko cilvēka imunitāti, saņemot par 25 proc...


Krievu popsas klausītāji un līmes ostītāji saprot?
Atkārtoju plānprātiņam: brīvu cilvēku neviens nevar piespiedu kārtā vakcinēt.
Maska domāta, lai tu un tev līdzīgas padibenes, kas dzīvo kā lopi, kam jau ir tuberkuloze, zarnu infekcijas un AIDS, šķaudot un klepojot, neaplipinātu ar korona vīrusu normālus cilvēkus.

Atbildēt

Fosdyke

22.11.2020. 14:11

Loti laba ilustrācija, kā savas nezināšanas/muļķibas pēc ar Covid-19 tikt slimnīcā... labi, ka paveicās un netika līdz kapiem. Bet nu plaušas gan jau ka sačakarēja uz visu atlikušo mūžu...

Atbildēt

65 g izslimoju bez antibiotikām plaušu karsoni mājās ar lielu t

22.11.2020. 13:53

»

sodien atskārtu

Tagad atceros. pirms gadiem 7 mira radineice, kurai pēc sirds operācijas,pielipa gripa ar komplikāciju plaušu karsoni. Paziņas tēvam pirms gadiem 5 strauji un pēkšņi piemetās plaušu karsonis, aizveda uz slimnīcu, kur viņš pēc pāris dienām mira. u.t.t. u.t.jpr...


ārstu nemeklēju. Kad viss bija cauri, aizgāju pie arsta un man pateica ka izslimoju abpusēju plaušu iekaisumu. Nosūtīja uz renge u. Neko neatrada. Tāpēc stiprinu imunitāti. Bez paracetamoliem un antibiotikām - brūklenes, medus, dzērvenes, propoliss visu dabisko, ko paaudzēm pazīst..

Atbildēt

Hmmm

22.11.2020. 13:46

Ar šādu zāļu daudzuma sadzīšanu organismā nav brīnums, ka imunitāti nogrāva līdz pamatiem. Pieņemu, ka apvēlās no kādas zāļu pārdozēšanas, nevis COVID.
Bet viena problēma ir identificēta precīzi- neviens ārsts nekomunicē ar pacientu pēc analīžu un izmeklējumu rezultātu saņemšanas, ja vien jau pacients nav slimnīcā. NEVIENS! Ģimenes ārstus ieskaitot. Lūk te vajadzētu medicīnā ieviest pareizo algoritmu, lai analīžu rezultāti nepazūd bez pēdām. Tieši tā ir man- neviens izmeklējums vai analīzes netika no speciālista puses atzītas par kaut cik nozīmīgām, lai mani informētu par rezultātiem, Laima slimību un plēstu ribu ieskaitot. Murgs, ne medicīna!

Atbildēt

Metodes!!

22.11.2020. 13:17

Un tās publiskās raganu medības pastiprina aizdomas.Tīrām dabiskām, lietām nav nepieciešams mehānisku komplekss - neredzēta propagandas mašinērija sazobē ar morālo vardarbību viduslaiku ķeceru iznīcināšanas stilā.

Atbildēt

sodien atskārtu

22.11.2020. 13:12

Tagad atceros. pirms gadiem 7 mira radineice, kurai pēc sirds operācijas,pielipa gripa ar komplikāciju plaušu karsoni. Paziņas tēvam pirms gadiem 5 strauji un pēkšņi piemetās plaušu karsonis, aizveda uz slimnīcu, kur viņš pēc pāris dienām mira. u.t.t. u.t.jpr.
covid keisi pa pirmo. tikai bez sausmu sova un propagandas.

Atbildēt

Tevi vakcinēs pirmo, kā “brīvu brīvprātīgo plānprātiņu”

22.11.2020. 12:01

»

plānprātiņam

Tu nedzīvo Krievijas Pederastijā, kur dzimtcilvēks ir pilnīgi beztiesīgs, kur to var iesaukt armijā, izdrāzt virsnieks un aizsūtīt suņa nāvē karā pret Ukrainu un, kad to nebūs ar ko barot, iešpricēs Putina "vakcīnu" un aizraidīs uz laimīgiem medību laukiem...


Ar likumu un noteikumiem tā, kā ietobežo tavas cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un savu veselību, ar policijas sodu teroru par masku, kas tev atņem 25 procentu skābekļa, piespiedu nēsāšanu publiskās vietās. Maskā uzkrājas baciļi un vīrusi, kas izjauc dabisko cilvēka imunitāti, saņemot par 25 proc mazāk skābekļa, provocējot inficēšanos ar Covid-19 (Latvijas Veselības ministrija un idioti - virusologi nesaprot lielo inficēto skaita palielināšanos, liekot valkāt maskas visiem) un citas saslimšanas.

Atbildēt

plānprātiņam

22.11.2020. 11:49

»

Paldies LL

Noderīgs raksts. "Caurspīdīgi" uzrakstīts. Tikai duraks noticēs, "ārstēsies", indēsies ar medikamentiem un nosprāgs, tuda jemi i doroga... Saprātīgs cilvēks ņems šo dezu vērā un darīs visu lai ieturētu distanci no šīs banku "medicīnas" un banku propagandas...


Tu nedzīvo Krievijas Pederastijā, kur dzimtcilvēks ir pilnīgi beztiesīgs, kur to var iesaukt armijā, izdrāzt virsnieks un aizsūtīt suņa nāvē karā pret Ukrainu un, kad to nebūs ar ko barot, iešpricēs Putina "vakcīnu" un aizraidīs uz laimīgiem medību laukiem.
Brīvu cilvēku nevar vakcinēt piespiedu kārtā.

Atbildēt

Lūdzu!

22.11.2020. 09:01

»

Paldies LL

Noderīgs raksts. "Caurspīdīgi" uzrakstīts. Tikai duraks noticēs, "ārstēsies", indēsies ar medikamentiem un nosprāgs, tuda jemi i doroga... Saprātīgs cilvēks ņems šo dezu vērā un darīs visu lai ieturētu distanci no šīs banku "medicīnas" un banku propagandas...


Covid-19 afēra ir Pasaules Bankas un tās kreditēto centrālo banku un privātbanku stratēģija, lai ekonomikas krīzes apstākļos bankas atsavinātu tajās ieķīlātos īpašumus. ASV valdība ir nacionalizējusi FRS un ar sadrukāto naudu atbalsta savu ekonomiku. Ja patiesībā būtu pandēmija, tad juridiski tas ir “nepārvaramas varas stāvoklis” un pārskatāmi visi kredītlīgumi ar bankām. Bet tā nenotiek. Un tas pilnīgi loģiski pierāda, ka “pandēmija” ar publisku psihozi, ko veicina masveida testēšana ar jauniem inficēto antirekordiem, ir “taktisks banku solis” - pasliktināt kopējo ekonomikas stāvokli, kas pasliktina kredītu atdošanas iespējas.

Maskējoties ar “Masku šovu” bankas parādos iedzen valstis, plānojot jebkurā brīdī atsavināt valstu kapitālsabiedrības - kā HESi, lidostas utt.

Vienlaikus, lai sabiedrība nespētu pretoties, to obligāti vakcinēs, ieviešot un pieprasot apliecināt imunitāti ar digitālo e-veselības platformu “Veselības pasi”, lai ekonomika “atgūtos”, varētu ceļot, nelietot maskas utt.

Tā ir žīdu banku afēra! ASV ortodoksālie ebreji Ņujorkas ebreju rajonos maskas nelieto vispār!!!! Nav arī izsludināts ar likumu policijas terors starp pircējiem un pārdevējiem, ja nelieto maskas, kā tas ir Latvijā.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Paldies LL

22.11.2020. 04:07

Noderīgs raksts. "Caurspīdīgi" uzrakstīts. Tikai duraks noticēs, "ārstēsies", indēsies ar medikamentiem un nosprāgs, tuda jemi i doroga... Saprātīgs cilvēks ņems šo dezu vērā un darīs visu lai ieturētu distanci no šīs banku "medicīnas" un banku propagandas.
Ja kas, ir jākrāj naudiņa lai atpirktos vai citādi izvairītos no piespiedu vakcinēšanās. Kaut vai ar šaujamo kabatā, ja kāds "medicīniskais" slepkava mēģinās tuvoties. Ceru ka to drīz sāks saprast konkrēti apdraudētie (ar "obligāto" vakcinēšanos) armijnieki, policisti un specdienesti. Arī paši mediķi. Kas nesapratīs, pats vainīgs, te nu tāda "dabīgā" selekcija. Ciniski, bet kautkur pat pozitīvi. Pārāk daudz stulbeņu pasaulē saradies. Tā saucamais "demokrātiskais" vairākums, kas automātiski pakļaujas varu sagrābušajiem žīdmasonu kontrolētajiem propagandas bandītiem. Nekad nav ļaunuma bez labuma.

Atbildēt

k

22.11.2020. 02:08

»

bezdomas

Lapsa ienīst vienādības zīmi ( ) un cenzē to


Kļūdījies! Latvijā vēl + PVN

Atbildēt

intelekts

21.11.2020. 21:17

sejā rakstīts, ka dulburs kurš to vien dara, kā montē iekšā šaibas.

Atbildēt

?

21.11.2020. 21:14

Vai tik kungam nav kāda no Venēras slimībām, ja diva veida antibiotika izrakstīta? Krampjus, sāpes locītavās, iesnas ar antibiotiku neārstē.

Atbildēt

protams normāla

21.11.2020. 21:02

»

Velta

Kur tu redzi Ventspilī normālu pilsētu? Jāsmejas


Bez krievu un krievmīļu pederastiem pie varas.

Atbildēt

spēlēt bumbu

21.11.2020. 12:34

»

ko darīt

ja glupāķs par žīdiem. Skolā vajadzēja mācīties, ne spārdīt bumbu un ēst


Nevis kopā ar krieveļiem spēlēt kariņu un ostīt līmi.

Atbildēt

visīstākā patiesība

21.11.2020. 12:32

»

Patiesība

Patiesība tāda ka šis cilvēks reklamē Ventspils slimnīcu,jo viņš strādā pilsētas domē


Ventspils ir normāla pilsēta, atšķirībā no Rīgas, kur vienus pederastus pie siles ir nomainījuši tādi paši.

Atbildēt

deģenerātam

21.11.2020. 12:30

»

Nacionālais Atkritums

Jā! Parādniekam dzimst tikai tārpi. Bet ar noslieci uz pederastiju


Palasot tevi, izdzimteni, skaidrs, kas dzimst smirdīgām maukām, kas vazājās pa krievu armijas garnizoniem.

Atbildēt

LANA

21.11.2020. 11:56

Šeit arī ir SPECIĀLISTA personīgas domas:https://www.lifesitenews.com/news/full-transcript-doctor-destroys-utterly-unfounded-public-hysteria-over-covid?utm_source LifeSiteNews.com&utm_campaign 3c2d816d43-EMAIL_CAMPAIGN_BANNED_FROM_YOUTUBE&utm_medium email&utm_term 0_12387f0e3e-3c2d816d43-407201842
FULL TRANSCRIPT: Doctor destroys ‘utterly unfounded public hysteria’ over COVID-19
'This is not Ebola. It’s not SARS. It’s politics playing medicine and that’s a very dangerous game...masks are utterly useless.'

Atbildēt

Barba

21.11.2020. 11:48

»

Patiesība

Patiesība tāda ka šis cilvēks reklamē Ventspils slimnīcu,jo viņš strādā pilsētas domē


Nevis reklamē, bet attaisno pa visu Latviju izskanējušo ziņu par šausmīgo nolaidību Ventspils slimnīcā covid slimnieku atstāšanā bez jebkādas aprūpes.

Atbildēt

Diemžēl

21.11.2020. 11:46

»

ko darīt

ja glupāķs par žīdiem. Skolā vajadzēja mācīties, ne spārdīt bumbu un ēst


arī gudrākos par žīdiem ar likumu var piemeklēt obligāta vakcinācija ar genomu mainošu vakcīnu, no kuras var izvairīties tikai ar korupciju.

Bet korupcija arī nedos nākotnes rezultātu “gudro” pēctečiem, jo visas sabiedrības dabiskā imunitāte būs iznīcināta un dabiskā pēctecība.

Šodien ASV ir kompānijas, kuras pārņem padauli ar graudaugu modificētām sēklām - sēklas der tikai vienai reizei. Lai iesētu, sēkla atkal jāpērk jaunai ražai.

Ar Covid-19 cilvēka gēnus rediģējošo vakcīnu grib panākt to pašu, ko ar tomātu gēnu maiņu - tie ir cieti un ilgi saglabājas, bet sēklas iesētas nedīgst.

Cilvēkus paredzēts modificēt ar noslēgtu sistēmu - dažādos ceļos inficējot ar Covid-19, tostarp vakcīnām. Vakcinizācijas obligātais mērķis ir modificēt katra cilvēka genomu, lai cilvēka šūnas pašas izstrādā aizsardzību pret Covid-19 un citiem vīrusiem vienlaikus, sterilizējot cilvēku masas.

Pagaidām par to nerunā, bet pēc tam, kad visi būs obligāti vakcinizēti, “zinātnieki sajūsmā” no PVO pavēstīs, ka obligātā vakcinizācija sasniegusi labus rezultātus - samazinājušās citu vīrusu izraisītas slimības. Faktiski tie mūs kārtējie meli - sagrautajā dabiskajā iminitātē daudzi nomirs “mokošā nāvē īsā laikā”.

Kas izdzīvos, būs sterili.

Atbildēt

Skolā mācīja zinību pamatus, bet neko par tiesībām

21.11.2020. 11:32

»

jautaajums

Un ko tad labu skolā iemācīja


Tagad māca tiesību pamatus, kā bērnam izvēlēties dzimumu pašam un neklausīt vecākus. Angļu val ir pat google platforma, kurā aprakstīts, kā satracināt vecākus, kā manipulēt ar viņiem, ja neļauj darīt, ko grib. Kā apskatīties bērniem liegtus saitus savā datorā utt. ja bērna datorā iestādīts aizliegums.

Kā sūdzēties soc dienestiem. Visa rezultātā ģimene tiek iznīcināta. Bērns nonāk internātveida “pārmācības” namā, kur kultivē homosokseuālismu. Tas viss, lai samazinātu pasaules iedzīvotāju skaitu un neveidotos personības, kas varai uzdos neētrus jautājumus.

Zināms procents labi attīstītu bērnu nonāk citās skolās, kur viņus gatavo “dzīvnieku fermas” uzraudzībai un pārvaldei.

Atbildēt

Kaža

21.11.2020. 09:41

»

Žīdu nauda

Žīdu nauda, ebreju nauda, kas uzspiesta pasaulei,usd/€ ir vienīgā vērtība, kas oficiālā līmenī vēl ir palikusi Latvijā. Ar tādu uzpērk valsts amatpersonas, kas iznīcina latviešu tautu...


Ir gana interesanti.Rentgenu fotogrāfijas var līmēt ģimenes albumā,jo nekāda ārstēšana neseko,tas pats ar nosūtījumu rezultātiem,kurus var karināt mazmājiņā uz nagliņas.Izņemot covidu nekas cits mediķiem nav interesants.

Atbildēt

Žīdu nauda

21.11.2020. 05:59

Žīdu nauda, ebreju nauda, kas uzspiesta pasaulei,usd/€ ir vienīgā vērtība, kas oficiālā līmenī vēl ir palikusi Latvijā. Ar tādu uzpērk valsts amatpersonas, kas iznīcina latviešu tautu.

Maskas, karantizācija, diktatūra, terors mūsdienās. Lai sagrautu ekonomiku. Nespējot segt banku kredītus, izputēs daudzi, ieķīlātos īpašumus atsavinās bankas, Pasaules Bankas “filiāles”.

Paskaties, kādi naudas uzkrājumi miljonos ir E. Levitam un citām amatpersonām no valsts pārvaldes finanšu korporācijas.

Mākslīga panika ar testēšanu uz Covid-19 ir mērķtiecīga panikas radīšana, pakļaujot valstis Pasaules Bankas stratēģijai. Tad sekos “brīvprātīga”, brīvprātīgi obligāta, obligāta vakcinācija ar prasību pēc Veselības pasēm e-veselības digitālajās platformās, kaut vakcīnas vēl “formāli nav gatavas”.. Bet jau ir ražošanā. Pilnīgi neviens juridiski neatbildēs par vakcinācijas radītajām sekām. Vakcīnu ražotāji jau juridiski ir nodrošinājušies pret atbildību.

Valsts kā “bībele” katram ir sava. Man valsts vairs neeksistē. Viņa ir man naidīga visos veidos - toksiska ar piespiedu masku lietošanu un policijas teroru pārdevējiem un pircējiem, teroru starp pārdevēju un pircēju bailēs no policijas terora.

No visām vīrusu saslimšanām tikai piecpadsmit procentu ir Covid-19 mutējošais vīruss. Bet terors, diktatūra ir neiedomājams!

Man 13. Saeima neeksistē, jo tā nobalsoja par atbalstu teroram un diktatūrai kopā ar valdību un E. Levitu, kurš izsludina visus ar Covid-19 teroru un diktatūru saistītos jaunos likumus un noteikumus.

Satversmes tiesa un SAB atzīst terora un diktatūras likumus un noteikumus atbilstošus Satversmei, rupji pārkāpjot cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un katra veselību. Satversme nestrādā.

Šī 4. maija valsts ir tā, kura ir ienaidnieks tautai Nr.1. Jo ir korporācija - finansu korporācija, kuru finansē Pasaules Banka. Pasaules Bankas mērķi ir samazināt bij. PSRS teritorijas iedzīvotāju skaitu. Mēs esam NATO, bet jūtamies okupēti kā kāda ASV kolonija, kurai uzspiež ekonomikas, veselības aprūpes, izglītības sistēmas sagrāvi it kā cīņā ar Covid-19. Paša Covid-19 sekas nav ne tuvu salīdzināmas ar “cīņas ar Covid-19” radītajām sekām.

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

“Veselības pase”


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No “Veselības pases” prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 infekciju cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai “Veselības pasei” neder un nav prasību pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka! Tādēļ ir pilnīgi pamatotas aizdomas, ka ar masveida testēšanu iedzīvotāji tiek masveidā inficēti ar Covid-19.

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko piedāvā Eiropas Komisija, ko iegūst, vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas, ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar kārtējo mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskās un kolektīvās imunitātes sakropļošanai (rediģēšanai) Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas sola nākošgad janvārī. Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti precizētas un paredzētas sabiedrības “riska grupām”, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā ir jau pielemti, piemkārt, visi mediķi un pensionāri, tie, kuri par spīti genocīdam sasnieguši 65 gadu robežu, tiem, vistiicamāk, sekos pedagogi un policisti, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredzēja, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

Patiesi,

21.11.2020. 05:58

»

paardomas

Covid vai pneimonija,kāda veida pneimonija(mediķi sapratīs jautājumu)?Varu derēt ka netika veiktas analīzes par pneimonijas veidu,viss tapat skaidrs,kovid...


gan pats slimais sāka sevi “ārstēt”
ar paracetamolu. Ko vispār nedrīkst, bendējot imūnsistēmu!

Atbildēt

Patiesība

20.11.2020. 23:42

»

Pomeranču Vainadziņš

Skaisti...


Patiesība tāda ka šis cilvēks reklamē Ventspils slimnīcu,jo viņš strādā pilsētas domē.

Atbildēt

Hmmm

20.11.2020. 22:21

Pie tāda zāļu kokteiļa........

Atbildēt

Kā tad!

20.11.2020. 21:54

»

Putina trollis

Priecājos par šādiem komentāriem. Jau sagatavoju pilnu sauju ar kapeikām, lai šo trolli apdāvinātu, tikai lai tur stipras kabatas, jo kapeikas kā peles, izgraužas cauri un izkrīt...


Un L. Lapsa lai vēl pieķeksē klāt, ka maskas der nēsāt un Covid-19 ir nāvējošs. Tad vēl dažus epitetus ”mirs mokošā nāvē”. Labi, ka pats LL beidzot lasa komentārus un mācās un pats klusē beidzot par Covid-19 tēmu.

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

20.11.2020. 21:21

»

protams

Kad tu, Vienotības pederasts, barosi tārpus, Parādnieka kungs vēl taisīs bērnus


Jā! Parādniekam dzimst tikai tārpi. Bet ar noslieci uz pederastiju.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: