Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tālavas taurētājs

10.08.2021. 21:49

Latvietības šūpulis ir latviešu lauku sēta, tur dzimuši un uzauguši mūsu tautas dižākie vīri, lielākie darītāji un viedākie domātāji. Ne velti lauku sētas postīja okupācijas režīms 50 gadus un centīgi to turpina tagad 31 gadu, tikai ar citām metodēm. Pilsētvide ar retiem izņēmumiem var izaudzināt vienīgi slaistus, slīmestus un dienaszagļus, bet okupantu mikrorajonu daudzstāvenēs uzaugot, ir pat neiespējami nepārkrievoties, tas vienkārši ir izdzīvošanas jautājums.

Atbildēt

DD

10.08.2021. 21:46

Autor un Co, nav tik vienkārši gaidīt DD. Iedodam tev varu. Tu sāksi DD? Tu jau trešajā dienā sēdēsi uz savu s.... čupasmeklējot savu DD un savu mankurtismu ... ismu.

Jādomā ko un kā darīt šodien, lai ietu uz priekšu. Deokupācija un dekolonizācija - noiets etaops, nerealizējams ne 1990. gadā ne tagad.

Tātad nav ko baurot ar/par nereālām lietām, kā DD, lai bremzētu attīstību, sakārtošanu, dzīvošanu.

Tev iesaku izlasīt Inkina rakstu, tur viss pateikts labi un perfekti. izlasi, kļūsi gudrāks.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.08.2021. 21:22

Lumpeņiem domāta primitīva debīlības centra propaganda. Vajag sākt ne jau ar padomju laikiem. Ne jau krievi pirmie iekaroja Latviju. Latviju pirmie 13.gadsimtā iekaroja vāciski runājošie krustneši, kuri te izveidoja savu feodālu valsti- Livoniju. Latvijas valstiskums un vietējā aristokrātija te vēl nebija izveidojusies. Rezultātā visa zeme un viss te piederēja vācu baroniem, bet latvieši savā zemē 700 gadus varēja būt tikai par kalpiem. Starp citu Rīgas pils ir Livonijas laika vietējo valdnieku pils. Ne jau latvieši toreiz te valdīja. 16.gadismtā Livonija beidza eksistēt. Vidzemei iekaroja Zviedrija, bet Latgali Polija. Kurzeme un Zemgale palika par neatkarīgu hercogisti. Krievija Vidzemi atņēma zviedriem Ziemeļu kara laikā 1710-1711.gados. Pēc tam Krievi atņēma Polijai Latgali un beigās pievienoja Krievijai Kurzemi. Zemi vācu muižniekiem neviens neatņēma. Zemi viņiem atņēma tikai 1922.gadā zemes reformas laikā. Latvieši visu šo laiku savā zemē bija kalpi un kalpoja nevis krieviem, bet vācu muižniekiem. Pa šiem gadiem latviešiem ir ieveidojies noturīgs kalpu ģēns. Pat vietējie vietvalži visu laiku meklē sev kungus. Bija vācieši, tad bija krievi. Tagad ir merikosi. Neatkarīgi domāt neesam spējīgi.

Atbildēt

patiesība

10.08.2021. 21:16

Lielākais ļaunums Latvijai-abi ASV viesstrādnieki: Levitz un Kariņš!

Atbildēt

Khhmmm

10.08.2021. 20:54

»

hm

91. gadā Jeļcins iedeva Latvijai brīvību


un ,kur viņai bija jāstājas? Atpakaļ pie Kremļa?

Atbildēt

hm

10.08.2021. 20:23

91. gadā Jeļcins iedeva Latvijai brīvību.
Ko Latvija ar to iesāka? Jeļcinu pagodināja ar Triju Zvaigžņu ordeni un fiksi iestājās ES un NATO.
Autor, kā to pareizāk nosaukt - par kolaboracionismu vai mankurtismu?

Atbildēt

Autoram savu enerģiju jāvērš nākontnes pārņemšanai

10.08.2021. 19:47

kuru mums nozog, nozogot latviešu bērnu nākontni.

Tāpēc uz esību jāskatās citādi. Tie, kuri pakļaujas svešai varai, domā, ka apkrāps to unizdzīvos.

Nesenredzēju tipiska latvieša sejas vaibstus ar smaidu. Smaids bieži nenozuda. Laiar korunātu, smaids izteica būtību - esmu draudzīgs, manas doas nezināsi, es pasmaidu par tavu muļķību unotu manpadarīsi? Esmu draudzīgs.Visampiekrītu, betdaru pa savam. Reāls kinofilmas varoņtēls.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.08.2021. 19:39

Pēc līdzdalības Irākas, Afganistānas un Mali okupācijā latviešiem vairs nav nekādu morālu tiesību runāt par jebkādu okupāciju.

Atbildēt

Annelīte

10.08.2021. 19:30

Nepamodinás. Bez tam, sen jau ir cits bieds latvju vērtībām- Rietumu subkultūra. Latvju inteliģence ir kļuvusi tik gļēva un bezzobaina, ka reizēm māc šaubas, vai vēl kāds ir palicis dzīvs. Viss ir pārdots. Arī sirdsapziņa. Nevajag šai valstij stipru nāciju. Vajag vergus. Vajag bezsmadzeņu radījumus. To visu ir izdevies panākt, iedzenot cilvēkos bailes....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: