Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artis

04.07.2018. 18:36

Vairāki punkti pievilkti aiz ausīm.
"Treškārt, lai gan KPV LV sevi prezentē kā cīnītāji pret korupciju, tie ne reizi nav kritizējuši „Saskaņas” vadīto Rīgas Domi. Arī „Saskaņa”, kas aktīvi kritizē visas latviešu partijas, no KPV LV kritizēšanas ir atturējusies." - nav iespējams nosegt visu laukumu, viņi koncentrējas uz maksātnespējas lietu, kur saskaņa maz pārstāvēta.
"Ceturtkārt, līdzīgi „Saskaņai” A.Gobzems ar savu elektorātu komunicē divās valodās un ir organizējis diskusiju ar t.s. krievu skolu aizstāvjiem. Gan KPV LV, gan „Saskaņa” cenšas radīt iespaidu, ka to mērķis ir apvienot latviešus un krievus, lai kopīgiem spēkiem cīnītos pret valdošo eliti." - viņi cīnās par elektorātu un tikai nacionāļiem principiāli jāizvairās runāt ar krieviem. Tieši šīs auditorijas neuzrunāšana noved pie tā, ka viņiem vienīgā sakarīgā iespēja ir Saskaņa.
"Sestkārt, abām partijām ļoti līdzīga PR stratēģija. Tā vietā, lai paļautos uz lielu mediju (izņemot „Dienas Biznesu”) piedāvātajiem pakalpojumiem, gan „Saskaņa”, gan KPV LV savai politiskajai reklāmai aktīvi izmanto sociālos tīklus..." - tā drīzāk ir citu partiju neizdarība, nevis kāda īpašā stratēģija.
"Pirmā epizode bija novērojama A.Kaimiņa aizturēšanas brīdī Saeimā šī gada 20.jūnijā. Kad deputāts devās uz KNAB busiņu, lai tiktu nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, pie viņa piegāja „Saskaņas” frakcijas deputāts Ivars Zariņš un laipni piedāvāja tam advokāta Saulveža Vārpiņa telefona numuru." - pirmkārt, Zariņš reklamēja savu kolēģi, jo vēsturiski viņam saistība ar šo biroju!

Atbildēt

Žīdmasonu cionists Meroni

04.07.2018. 18:33

sponsorēja Suņubūdu. Žīds Vj. Dombrovskis mācījās ekonomiku žīdmasonu cionistu augstskolā ASV. ASV cionisti Vj. Dombrovski turēja pie politiskas dzīvības ar milzu finasējumiem hibrīdveidojumā domnīca.

Atbildēt

Rolis

04.07.2018. 17:54

»

Kika

Vai Jūs zinăt, ka kaimiņduksis 80% cilvēku nosaucis par dzïvniekiem, kas neko nejēdz no politikas


Tai lugai scenāriju jau 1984.gadā uzrakstīja Džordžs Orvels. Saucās "Dzīvnieku ferma". Artuss Kaimiņš vepra Kviecēja lomā.

Atbildēt

asdfgh

04.07.2018. 17:22

kas ir rubenis?

Atbildēt

Jankelsons

04.07.2018. 16:33

Vai nacionālo partiju veikumu nevar salīdzināt ar vistrakāko komunistu laiku murgu? Vai nacionālās partijas nav izvarojušas, iztirgojušas un piesmējušas valsti? Un kārtējo reizi meklēt vainu krievos? Slima suņa murgi! Lai veicas KPV LV - par viņiem un pārmaiņām! Ps. Vai nav pēdējais laiks sēdināt apzagušos prezidentus, premjerus un ministrus, kā tas ir Itālijā, Spānijā, Francijā uc. pasaulē? Kāpēc mūsu nacionālos varoņus, kas izzaguši valsti neskar likums? Kurš slimnieks vēl gatavs balsot par nacionāļu izzadzēju ordu?

Atbildēt

ops

04.07.2018. 15:50

Ja autors redzēts vīriešu sabiedrībā ....
tāds arī raksts.

Atbildēt

ha

04.07.2018. 15:46

»

Pingvīne

Nekad par Kaimiņu nebalsošu! Viņa personība nav politikā, bet radīt ap sevi lielu jezgu, kas nav cienīgi pārstāvēt mūsu kopīgās Latvijas politiku un kultūru. Šajās vēlēšanās mana balss aiziet KP, jo esmu vīlusies Dzintara kungā, kurš Rīgu adeva svešajiem. Necīnījās, bet sēdēja ierakumos. Tas nebija ...


Nevajadzētu tik ļoti apvainot politiķus, Kaimiņu dēvējot par politiķi. Āksts paliek āksts, vienalga kādās drēbēs to ieģērbs.
Neatceros kuršto teica, bet super - ieģērb ēzeli (kaimiņu) lauvas ādā, viņš vienalga blēs kā ēzelis.

Atbildēt

hi hi

04.07.2018. 15:39

duraka vārsmojums,"SASKAŅAS CENTRS" tikai ar mazāko ļaunumu zs.PUNKTS.

Atbildēt

latviete

04.07.2018. 15:37

Kaimiņš izbijis aktieris un nekad nebijis politiķis.

Atbildēt

to Pingvīne

04.07.2018. 15:31

»

Pingvīne

Nekad par Kaimiņu nebalsošu! Viņa personība nav politikā, bet radīt ap sevi lielu jezgu, kas nav cienīgi pārstāvēt mūsu kopīgās Latvijas politiku un kultūru. Šajās vēlēšanās mana balss aiziet KP, jo esmu vīlusies Dzintara kungā, kurš Rīgu adeva svešajiem. Necīnījās, bet sēdēja ierakumos. Tas nebija ...


Viņa vīlušies!!! Vienmēr esi balsojusi par latviešu valsts un tautas ienaidniekiem: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotību un te nu mēs esam.
Ja izdosies LC kropļa Bordāna un staļinista, rusista, Ušakova, gatavotais valsts apvērsums, lai visi tavi tuvinieki nosprāgt tavās rokās!

Atbildēt

Ļerga

04.07.2018. 15:14

KAUNS KAIMIŅ.

Atbildēt

Pingvīne

04.07.2018. 15:10

Nekad par Kaimiņu nebalsošu! Viņa personība nav politikā, bet radīt ap sevi lielu jezgu, kas nav cienīgi pārstāvēt mūsu kopīgās Latvijas politiku un kultūru. Šajās vēlēšanās mana balss aiziet KP, jo esmu vīlusies Dzintara kungā, kurš Rīgu adeva svešajiem. Necīnījās, bet sēdēja ierakumos. Tas nebija politiķa cienīgi. Par Rīgu vajadzēja cīnīties pašam, nevis ielikt Brokas kundzi, par kuru tāpat bija skaidrs draudzība ar Saskaņu, hmm, bet skaitās nacionālo vidū. Nu, lūk, kāpēc mana balss aiziet Bordānam. Varbūt, lai nāk jauni spēki un strādā, nevis sēž ierakumos un izbāž galvu pa brīdim.

Atbildēt

Wes

04.07.2018. 15:07

Politika bez pārmaiņām mirst, un Latvija arī! Es par pārmaiņām, es par KPV!

Atbildēt

Laims

04.07.2018. 15:01

Ja šitas tiešām notiks, es būs šokā

Atbildēt

Janka

04.07.2018. 15:00

Pilnīgi pofig, jo pie varas esošie pilnībā ir pierādījuši, ka viņiem nav tur ko darīt. Ja kāds tic "veiksmes stāstam" tad cilvēkam jāiet ārstēties.

Lai nu kā būs ar to Saskaņu un Kaimiņu, bet vismaz cerība, ka kaut kas mainīsies.

Ar esošajiem varas tipiem nekādu izmaiņu nebūs un cisi tik dzīedās par savu veiksmes stāstu.

Atbildēt

Romans

04.07.2018. 14:47

Murgs, KPV.LV atbalsta un cīnās par katru Latvijas patriotu neatkarīgi no viņa ādas krāsas,ticības un valodas. Ir tikai viens kritērijs. LOJALITĀTE un TICĪBA neatkarīgai ,brīvai LATVIJAI. Bez komunistiem. A Saskaņā tādu ir pa pilnam . Tātad mūsu ceļi šķiras.

Atbildēt

U.U.

04.07.2018. 14:41

Tikai daunis var noņemties ap dauna dauniskajām izdarībām un daunisko līdzdalību "politikā".

Atbildēt

jibiorio

04.07.2018. 14:40

Precīzi, jo abām partijām galvenais ir sīle.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: