Menu
Pilnā versija
Foto

Mans viedoklis

Jurģis Liepnieks · 11.09.2023. · Komentāri (47)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Балаган

15.09.2023. 16:48

чей Крым, petuh liepniek?

Atbildēt

Ainārs Vilnis

13.09.2023. 15:49

Jurģi, paldies par rakstu!

Gribu piedāvat savu redzējumu, - ja jūs vai kāds cits, tiešām ir apņēmies tautai atdot viņas īpašumu - valsts plašsaziņu, kuru ir nozaguši ar utopisku ideoloģiju (liberālisms) aptrakuši tautieši/ žurnālisti.

Problēmas atrisinājums ir ļoti, ļoti vienkāršs.Proti, pēc nākošām vēlēšanām ir jāmaina likumi. Pirmie mainīšanai būtu "Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likums" un "Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likums." un vēl viens par tā saukto Plašsaziņas tiesībsargu. Šie likumi ir ļoti greizi!

Visupirms ir jāagriež veselais saprāts likumā, paskaidrojot, ka plašsaziņa dalās pēc īpašumtiesībām - un tikai! Ir jāpaskaidro, ka katrai plašsaziņai ir atšķirīgas funkcijas un prasības. Proti, ir -

1) Valsts plašsaziņa (žurnālistiem ir jāatspogoļo visi sabiedrībā esošie viedokļi, - bez savas privātās interpretācijas. Izmeklējošai žurnālistikai ir jāgarantē drošība un pilnīga neatkarība no valsts. Valsts plāšsaziņā strādājošiem žurnālistiem par ienākumu deklarācijas viltojumu, ienākumu noklusēšanu krimāllikumā ir jābūt ļoti bargiem sodiem).

2) Pašvaldības plašsaziņa

3) Privātā plašsaziņa (žurnālistiem nav jāatspoguļo visi sabiedrības viedokļi. Savs privātais tulkojums vai redzējums var būt vienīgais.

Un vēl. Lūgums jums, Jurģi, un citiem tautas brāļiem un māsām, - nelietot barbarismu "mēdijs," bet gan tikai un vienigi latvisko nojēgumu "plašsaziņa." Lūdzu! Šī īsā piezīme/komentārs man neļauj apskatīt tādu apjomīgu zinātni, kā "kognitīvā valodniecība," lai izvērsti iedziļinātos teicienā, ka "valoda, vārdi veido to, kā mēs domājam." Starp citu, ir spēkā 2009. gada Ministru kabineta noteikums "Par terminu plašsaziņas līdzeklis un medijs lietošanu," kurš noraida aizguvuma "mēdijs" lietošanu.

Atbildēt

Liana

13.09.2023. 12:38

Kādam jau būs jāsedz šī MN izmaksas. Pirmā doma, vai tik tie nebūs no siles atstumtie. Un, kas maksā, tas pasūta mūziku. Ja jau gribētu piepūlēties, tad diskusijas dažādos līmeņos arī tagad var atrast. Nu, jā, nevar zināt, vai tie ir tie pareizie diskutētāji, vēlams arī vēl kādu svešvalodu saprast, te visu /vienā sola. Diemžēl Panorāmas efekts parādīja, ka vienvirziena trilleris ir ilgtspējīgs, mani paziņa informēja, ka zvanīt viņai var tikai sākoties sporta ziņām. Lai gan Apiņa stila daudzpusīgā vāvuļošana nogurdina tāpat. Bet MN lai sāk, gan jau klausītāji atradīsies.

Atbildēt

Osis

13.09.2023. 09:08

Jautājums, vai tiks ņemta jebkāda nauda no valsts - dezinformācijas apkarošanai, vakcīnu popularizēšanai utt. Vairs nav runa par politisko cīņu starp partijām, bet gan par vienotu varai izdevīgu naratīvu, ko žurnālistu uzdevums būtu spēt apstrīdēt. Piemēram, vai nākamā kovida gadījumā MN spēs publiski apstrīdēt varas "ekspertus" jeb kopā ar pārējiem medijiem piedalīsies sabiedrības iebiedēšanā un maldināšanā?

Atbildēt

13.09.2023. 07:19

»

Skumjais Bruņinieks

Ja kāds grib zināt..ar ko nodarbosies MN, tad rūpīgi izlasiet un iegaumējiet raksta pirmo, trekniem burtiem izcelto rindkopu...


man ar “patika”šīs tēzes.Skaidrs,ka normālam cilvēkam tās raisa pretreakciju.Pārfrāzējot”Manā sētā vieni vienīgi kretīni dejo...”.Kurš kretīns labāks vai sliktāks,ja visi pērkami?

Atbildēt

Дорогая Индули Дукси!

12.09.2023. 19:09

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Будда сказал: « Мысль воплощается в слове, слово воплощается в действии, действие превращается в привычку, а привычка укореняется в характере. ⠀
Внимательно следи за мыслью и её путями, чтобы она рождалась из Любви, порождённой заботой ко всем существам. И как тень следует за телом, так и мы становимся тем, что думаем.» ⠀

Atbildēt

Evita- Evika Siliņa

12.09.2023. 19:02

»

Skumjais Bruņinieks

Vēl es gribētu nokomentēt Jurģa Liepnieka izteikumus par Eviku Siliņu...


kastingā nederēja par pornoaktrisi mums nezināmu apstākļu dēļ, klitora lielumu viņai neredzējām un baudu acīs. Tad nu kļuva par Latvijas politiskā bordeļa saimnieci - dala maukumājā portfeļus, valsts kase zem āmura žīdu Ņujorkas biržā.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.09.2023. 18:31

»

Skumjais Bruņinieks

Vēl es gribētu nokomentēt Jurģa Liepnieka izteikumus par Eviku Siliņu...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Par naudu var nopirkt daudzas labas lietas, BET – par to pašu naudu var nopirkt arī pat nesalīdzināmi daudz vairāk sliktu lietu, tajā skaitā arī ļaunumu, ienaidu, nodevību..."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

"KOMPROMATS!!!" dveš "sabiedrība"...
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

ATKAL Muļķu Zemes "valstī" ~
SISTĒMAS un SILES balsti,
Zobus klabinot, šļupst kreņķus:
"KOMPROMATI 'ļoga beņķus'!!!..."
...
Konkurenti 'politbandās',
Arhīvos pa failiem vandās,
Kā pa sū#iem kūtspakaļā ~
"KOMPROMATU karš" iet vaļā.
VISIEM "skeletu pilns skapis" ~
Kas par "polit(kl)aunu" tapis,
Tam no skapja šie krīt laukā,
MU.ĻĶU Zemes "brīnumlaukā":

Kurš pa krogiem 'aizlej mūli',
'Pālī' gānot "glupo pūli" ~
Bildēts tiek ar "viedtālruni":
KOMPROMATS - ko 'laidi luni'?!

Kuram "shēma izgaismojas",
Lai kā "lūzers" netaisnojas,
Ka NAV "kreiso piķi" grābis ~
KOMPROMATU 'ķidās' KNĀB'is!

Kas pa "geišām" šļūc (vai čaļiem),
"Fitnesējot", vēkšķiem skaļiem ~
"Paparaci" 'ņems pie dziesmas',
Lai svilst KOMPROMATA liesmās!

Kam uz "kastingiem" 'velk miesu',
Kaut pēc gadiem "linča tiesu",
Masmē.dekļos "baudīt" varēs ~
KOMPROMATS, F(ui), izčakarēs!

Kurš ko "lobējot" (pa dumjo),
"Kukuļus" 'uz ķepas stumjot',
"Kolēgām" no 'kodlas' svešas ~
KOMPROMATA dēļ (svīst) 'vešā'!

Ja mīt 'korišs' austrumkrajā,
Vai iekš rietumširmja haja,
"Viendzimuma partnerība" ~
"KOMPROMATS!!!" dveš "sabiedrība".

Vai par "banderlohiem" fano,
Vai kā "kremļa trolli" 'bano',
Vai (pat) "neitrālais" skaitās ~
KOMPROMATS jebkuru maitās...
...
"Politika" drāž šo "valsti" ~
'Mīž pa kluso' SILES balsti,
Konkurentu 'izcūkāti':
"KOMPROMATS - ka šamā māti!..."
"Titulnācija" laiž muļķi,
Strebjot "masmē.dekļu" duļķi:
"Rullē MU.ĻĶU zeme, lopā ~
KOMPROMATI - 'immer' "topā"!..."
...
Kamēr LUMPE.ŅIEM 'raus jumtu',
ZOMBĒJUMS, ko 'fiškā stumtu',
"Kompromatu" shēmotāji ~
"valsts" būs 'kruta', "bauri" - vāji...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.09.2023. 18:02

Vēl es gribētu nokomentēt Jurģa Liepnieka izteikumus par Eviku Siliņu.
Noskatījos video...tur bla, bla, bla..pierādījumu nekādu nav..nekādu apstiprinājumu apvainojumiem nav..tad vēl - "..un, ja būtu - maz ko mēs visi esam jaunībā darījuši..!?".
Nu diezgan dīvaini dzirdēt tādus vārdus no cilvēka, kas pretendē uz politikas komentētāja - apskatnieka, polittehnologa nosaukumu.
"Nav pietiekamu apstiprinājumu".."nav pierādījumu" - "a Jūs pierādiet vispirms", tā varētu teikt par parastu ierindas pilsoni.
Bet Evika Siliņa pretendē uz 3. augstāko amatu valstī..politikā tāda lēta attaisnošanās - " a ti dokaži!" - nedarbojās.
Tāda līmeņa politiķei, pat pie mazākajām aizdomām, pie mazākajām šaubām par kaut ko nelikumīgu vai apkaunojošu, pašai pirmajai jānāk sabiedrībā ar izskaidrojumiem un pierādījumiem par savu nevainību.
Tas ir nerakstīts likums politikā...lai būtu uzticība no vēlētāju puses.
Man bija "gods" dzīvē kādu laiku dzīvot ar sievieti - pataloģisku meli, stervu un krāpnieci. Tad, lūk..viņai bija tie paši Siliņas argumenti..a tu pierādi..man nevienam nav jātaisnojās un jāpierāda..tas ir zem mana goda tagad taisnoties..utt.
Mana sterva nebija politiķe..bet Siliņa ir..pie tam, visaugstākās raudzes politiķe.
Tā kā Jurģa teiktais..ka pierādījumu nav..pamata apsūdzībām nav..davai liekam Siliņu mierā..ir neprofesionāls, liekulīgs spriedums.
Vēl smieklīgāk ir tas, kad Liepnieks beigās saka.."..nu un, ja kaut kas tāds ir bijis...maz ko mēs katrs dzīvē esam jaunībā darījuši..?".
Laikam lielākā daļa jaunībā " ir kaut ko darījuši"..bet, atvainojiet..ar tādu pagātni tomēr laikam politikā lielākā daļa nelīstu vis..
Kaut gam..mēs taču dzīvojam Greizo spoguļu karaļvalstī..pie mums viss ir iespējams un atļauts.
Vairs neparko neviens neatbild..vairs nenokā politiķi nebaidās un nekaunās..bez angļu valodas lien par prezidentiem..ar apšaubāmām biogrāfijām par premjeriem..TV politiskos raidījumus vada oligarhu pakalpiņi - "žurnālistu izstrādājumi"..par politiku TV spriež un citus māca caurkrituši politikāņi un kriminālsodītas personas..politiķi, kas valsti purvā ieveduši, tagad visi Saeimā atkal ievēlēti..un, kā Vienotība - visu sāk no baltas lapas.
Tautai politiskā atmiņa - NULLE !!!
It kā nekas nav bijis šos 30+ gadus..
Krieviem ir leģenda par Ivanu Susaņinu, kurš savas zemes ienaidniekus - poļu karaspēku purvā ieveda un valsti izglāba.
Latviešu kolektīvais " Ivans Susaņins " pats savu tautu ir ievedis purvā un nobendējis!
Latviešu "susaņini" - inteliģence, čekisti, komunisti, visi kolabaronti - savu tautu ir purvā ieveduši un tagad meklē vainīgos.
Latviešu " Ivans Susaņins " tagad sēž Saeimā - tauta viņu ir pārvēlējusi un uzticējusi valsti vest pa purvu arī turpmāk.
Zīmīgi, ka video par Eviku Siliņu, Liepnieks visvairāk pārmet Siliņai robežas nesakārtošanu.
Un vēl zīmīgāk..ka tos pašus pārmetumus Siliņai izsaka cits oligarhu palīgs ..Puče.
Tātad..jūtiet tendenci - izrādās, Siliņa ir lielā vaininiece, ka mums robežas nav sakārtotas.
Pie visas manas nepatikas pret Vienotību un Siliņu..gribētos tomēr pateikt abiem kungiem - Liepniekam un Pučem - sāciet to lielo "baļķi" un vainīgo meklēt savā nometnē.
Jūsu bijušie (un varbūt tagadējie) saimnieki Šķēle un Lembergs ir vislielākie vaininieki robežas nesakārtošanā un nenostiprināšanā.
Jūsu saimnieki - oligarhi 30 + Neatkarības gadus ir valdījuši Latvijā. Viņi NEKO nav darījuši, lai robežas būtu sakārtotas.
Robežas nesakārtošana un nenostiprināšana ir arī uz Jurģa Liepnieka sirdsapziņas.
Vienotība valsts purvā ievešanas procesam piebiedrojās pirms 20 gadiem..bet Siliņa vispār šajā valsts bardakā, salīdzinot ar Šķēli un Lembergu, ir iesācēja - zīdainis.

Atbildēt

IM

12.09.2023. 16:52

»

Lišķis un

kremļa bazūne


Kam es lišķēju un ko es bazūnēju?

Atbildēt

Vienīgo un "pareizo" viedokli

12.09.2023. 16:12

»

Skumjais Bruņinieks

Ja kāds grib zināt..ar ko nodarbosies MN, tad rūpīgi izlasiet un iegaumējiet raksta pirmo, trekniem burtiem izcelto rindkopu...


jau sen paūž valdošās kliķes vadošais rupors delfi - cenzūra svētāka par Satversmi - nederīkst nevienu atmaskojošu komentāru ierakstīt, īpaši tādu, kas atmasko delfu melus un skribentu neizglītotību - par virsrakstus nav spējīgi pareizi noformulēt un uzrakstīt bez kļūdām, par tekstiem par nerunājot. Toties valsts iznīcinātāju vemjotības partijas ģenerālā līnija tiek ievērota stingri!

Atbildēt

Mikropisāns ir sarkano izdzimteņu VDD trollis

12.09.2023. 16:02

»

Mazpisāns

kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši


“Viens apdāvināts radošs tautas gars [Lato Lapsa] gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.

Atbildēt

Es tā neteiktu

12.09.2023. 16:00

»

va vellos

Tikko gadījās runāt ar vienu līdzīga tipa darboni, kam bija šis pats sindroms - nieze sprediķot un totāla nespēja atcerēties, ko darījis desmit gadus iepriekš...


Jo mēs visi maināmies. Laiks mūs un zināšanas, pieredze izmaina. Pāgātnē dzīvo depresīvie. Nākotnē satrauktie sapņotāji, Bet tagad ē mierīgie; kas kontrolē pagātni, kontrolē nākotni, paredzet tagad.

Nenoliedzami ir iestājusies “nepārvaramas varas” stāvoklis, pat pata.

Sabiedrība to jūt ar sesto prātu, ka politiķu runas nesaskan ar darbiem, dzīves līmenis krītas strauji - medicīna, izglītība .. brūk. Aug valsts parāds.

Draud valsts ūtrupe.

Atbildēt

Mazpisāns

12.09.2023. 14:25

»

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai “Gudro stratēģija un taktika”

...


kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”
*******
Nu, akkurāt,manas peršas redzējis ....

Atbildēt

va vellos

12.09.2023. 14:22

Tikko gadījās runāt ar vienu līdzīga tipa darboni, kam bija šis pats sindroms - nieze sprediķot un totāla nespēja atcerēties, ko darījis desmit gadus iepriekš.
Kā zināms, pilsonis Liepnieks krietnu laiku bija latviešu tautas kaprača, lielbandīta ''Zobu Fejas'' Šķēles naktspoda pienešanas zēns ar pogoņalu ''Asiņainais Punduris''
Tādēļ Jurģa-suka, ticība skaņām, ko izdod tava sosoherot pieradusī mute, ir tikpat liela, kā vazaņķu pirdieniem stacijas atejā. Zasohņi, promokaška!

Atbildēt

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai “Gudro stratēģija un taktika”

12.09.2023. 14:18

»

IM

Grūti jau būs ar tām diskusijām. Lai būtu diskusija jālaiž kopā ir pretēji viedokļi. Bet vai pie mums vispār drīkst būt pretējs viedoklis? Ir bažas ka var sākties zersetzung un linčošana ja valdošajiem viedokļiem parādīsies pilnīgi pretēji viedokļi. Sāks kāds aizstāvēt Putinu un uzreiz būs kā drauds...
“Viens apdāvināts radošs tautas gars [Lato Lapsa] gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, likumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”

“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā, TV diskusijās), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”

Atbildēt

IM

12.09.2023. 13:57

Grūti jau būs ar tām diskusijām. Lai būtu diskusija jālaiž kopā ir pretēji viedokļi. Bet vai pie mums vispār drīkst būt pretējs viedoklis? Ir bažas ka var sākties zersetzung un linčošana ja valdošajiem viedokļiem parādīsies pilnīgi pretēji viedokļi. Sāks kāds aizstāvēt Putinu un uzreiz būs kā drauds Latvijas drošībai un dzimtenes nodevējs. Sāks kāds homoseksuālismu kritizēt un uzreiz būs galvenais cilvēknīdējs homofobs.

Atbildēt

zilai mēslu mušai bail no mušupletnes

12.09.2023. 13:37

»

Novērotājs

Muškopis izlicis atkal apskatei zilo mēslu mušu spietu


tev smaga atkarība… ;)

Atbildēt

ŠARIKOVU SUBKUĻTURA UN SEKSSSS

12.09.2023. 11:51

mediju repertuārs...čekisti, kuri vairs netēļo inteliģenci.............................

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.09.2023. 11:23

Ja kāds grib zināt..ar ko nodarbosies MN, tad rūpīgi izlasiet un iegaumējiet raksta pirmo, trekniem burtiem izcelto rindkopu.
MN jaunie īpašnieki "..ietekmēs sabiedrisko domu, sabiedriskos procesus, politiku sev vēlamā virzienā.."
Šis "virziens" būs, pēc MN īpašnieku domām.."..vienīgais pareizais virziens".
Un vēl ar ko nodarbosies.."..lai atbalstītu sev vēlamās partijas un politiķus, nomelnotu vai iznīcinātu citus politiķus, partijas un viedokļu līderus...".
Pie tam, JL piebilst..."..tas ir normāli..tā ir pieņemts visur pasaulē, arī ASV.."
Godīgi un atklāti! Bravo, Jurģi!
Runājot par ASV..Rūperts Merdoks ,"Fox news" īpašnieks beidzot ir sapratis, ko izdarījis, ilgstoši atbalstot "sev vēlamo virzienu" Trampa personā...
Skaidrs ir viens..MN būs valstī, kā pretsvars Vienotības "prihvatizētajiem" pašreizējiem SM.
Domu, viedokļu daudzveidība un dažadība nāks tikai par labu.
Zem mūsu zemītes notiek kaut kādas tektoniskas politplākšņu pārbīdes, kuru cēloņi un mērķi ierindas latvietim - parastajam nav izzināmi.
Bet sakiet man lūdzu vienu lietu..kamdēļ mums būtu jātic Jurģim Liepniekam?
Kamdēļ latvietim - parastajam būtu jātic Liepniekam uz vārda, ka viņa jauno saimnieku "virziens" sakritīs ar valsts interešu virzienu?
Jo ko tad mēs redzam, ja runājam par MN īpašniekiem - vecais īpašnieks bija ļoti smagos kriminālnoziegumos tiesātais oligarhs Lembergs, bet jaunie īpašnieki nav nemaz labāki - arī par smagiem noziegumiem tiesātā igauņu uzņēmēja partnere Udalova un Co...
Tātad..MN no viena korumpanta un oligarha rokām pāriet cita korumpanta rokās..!
Un man būtu jātic tādai rokādei?
Kad Liepnieks uzskaita savus nopelnus un pieredzi ..tad kautrīgi aizsmirst izstāstīt par vienu faktu - kā viņš valsts nozadzēja un oligarha Šķēles vārdā gāja uz Dienas redakciju un pavēlēja Ēlertei izpildīt Šķēles norādījumus..
Tobiš - Liepnieks Šķēles uzdevumā ar Dienas palīdzību palīdzēja Ulbrokas bārdainajam biseksuālim nozagt valsti un izveidot 29 milj. vērto vekselīti.
Tas viss kaut kā ir dikti tālu no Liepnieka tagad piesauktajiem " augstajiem žurnālistikas standartiem"..
Liepniekam toreiz nāvīgais Šķēles un Dienas "virziens" šķita "vienīgais, pareizais"..kamdēļ lai būtu mums jātic, ka šoreiz MN "virziens" nebūs valstij nāvīgs?
No otras puses.. ja pieņem, ka Liepnieka kungs ir nožēlojis savu sadarbību ar Šķēli( viņš gan publiski lepojas, ka ir bijis Šķēles padomnieks un MP biroja vadītājs), tad Jurģis varētu nest savu pozitīvo artavu jaunajā amatā.
Kā zināms..lielveikalos bieži vien par apsargiem, kas rūpējās, lai nezagtu, pieņem bijušos profesinālus zagļus. Jo tie vislabāk zina zagļu paradumus un metodes .." zina drēbi", kā saka un viegli atklāj potenciālo zagli.
Tā pat ir ar Casino..kur drošības dienestos strādā izbijušie "šuleri" - kāršu blēži, kas zina visas krāpšanas nianses.
Gribās cerēt..ka Liepnieka kungs nepieļaus un uzreiz atklās, kad kāds no pašreizējiem Vienotības SM "žurnaļugām" vai pat no paša IR atnāks uz MN biroja telpām.."..uzliks kājas uz Udalovas galda" un sāks diktēt Vienotības politiķu naratīvus, kā labāk nozagt valsti.
Jo Jurģis "zina drēbi", kā ietekmēt Medijus..

Atbildēt

Atis Priedītis

12.09.2023. 09:40

»

Хм

Ну да, через лет 20 уже поменьше будет свидетелей тех дней, можно будет и поужаснее рассказы рассказывать...


Google jau pašlaik ir pārpilna ar atmiņu stāstiem par Zersetzung tipa vajāšanām. Šie stāsti ir pietiekoši briesmīgi, lai būtu vērts "safantazēt" kaut ko vēl briesmīgāku.

Atbildēt

Хм

12.09.2023. 09:16

»

Atis Priedītis

Kā viss notiks...


Ну да, через лет 20 уже поменьше будет свидетелей тех дней, можно будет и поужаснее рассказы рассказывать.

Да уж не растягивайте рекламный процесс, ставьте уже быстрее линки на ваши книги.

Atbildēt

Atis Priedītis

12.09.2023. 08:56

Kā viss notiks

Kad pēc vairākiem gadiem lielie masu mediji uzdrošināsies sākt publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņu stāstus, viss notiks apmēram šādi.

Vispirms tiks publicētas atmiņas par vajāšanām nenosaucot konkrēto vajāšanu īstenotāju vārdus. Būs tikai atmiņas par notikumiem sasaistot šos stāstu ar internetā jau plaši aprakstītajām Zersetzung tipa vajāšanām, kuras veica Vācijas Demokrātiskās Republikas slepenais dienests Stasi. Visā PSRS teritorijā notika tieši tas pats un arī Latvijā. Tikai oficiāli šādu notikumu esamība pašlaik tiek kategoriski noliegta.

Kad sāksies vajāto cilvēku atmiņu stāstu publikācijas, vainīgajiem būs iespēja sākt pašiem par visu atklāti stāstīt, vai turpināt klusēt. Manuprāt, tiks iets otrs ceļš. Turpināsies klusēšana un agresīvi verbāli uzbrukumi tiem cilvēkiem, kuri ir uzdrošinājušies sākt runāt.

Nākamais solis - uzradīsies vismaz daži drosmīgi žurnālisti un vēsturnieki, kuri sāks pētīt šo vajāšanām pakļauto cilvēku stāstu patiesumu. Un tad jau var sākties arī vajāšanu dalībnieku vārdu publiskošana. Pirmie tiks publiskoti viszemākā ranga (ierindas "stukaču" un apmēram leitnanta līdz kapteiņa līmeņa VDK virsnieku vārdi).

Vajāšanu pasūtītāju vārdi tiks publicēti tikai pēc gadiem 10 vai pat 20, jo tie arī pašlaik ir ļoti bagāti, populāri un tautā pat dievināti cilvēki, kuriem ir izdevies pilnībā noslēpt savus pagātnes grēkus.

Patiesība jau vienmēr kļūst zināma un ja kaut kad notiks arī Krievijas sabrukums un tiks atvērti visi VDK arhīvi, cilvēki uzzinās pilnu patiesību par to, kas notika okupācijas laikā. Cerēsim, ka tas tiešām notiks.

Atbildēt

Čangals Indullis Dirka no Zdohļiem

12.09.2023. 08:20

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Drīz būs jaunas Cenzētā pļutkas.

Atbildēt

Adīna

12.09.2023. 08:18

»

Cita atbilde

Jurģis pēkšņi kā Gorbačovs par plurālismu...


Anonimitāte. Es arī komentēju anonīmi, bet valdošie ātri atkoda, kas es, to caur interneta operatoriem, no IP adreses viegli var dabūt, man toreiz bija Lattelekom, arī telefonu noklausījās (pirms 12 gadiem). Es toreiz komentos atbalstīju jaunos VL. Sekoja agresīvs psiholoģisks uzbrukums vai no visiem medijiem, jau esmu rakstījusi, ka pasta kastītē meta izdevumus ar manām karikatūrām, arī ielu teātris, kas atbilst metodei Zersetzung. Visdraņķīgākā lieta ir dzīvokļa noklausīšanās, ja tu to zini, psiholoģiski.
Tagad redzēju tv uzbrukumu Ogres muzeja jaunajai vadītājai, kura vēl pat nav sākusi strādāt. Varbūt, ja Ogres mērs būtu "pareizajā" partijā, tā nebūtu?
Partiju ietekme uz medijiem ir draņķīga lieta...

Atbildēt

Novērotājs

12.09.2023. 06:35

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Muškopis izlicis atkal apskatei zilo mēslu mušu spietu.;)

Atbildēt

liep-niekam

12.09.2023. 06:33

mulku zeme ir tikai sorosa kontroleti mediji.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.09.2023. 00:36

»

Cita atbilde

Jurģis pēkšņi kā Gorbačovs par plurālismu...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Saimnieks vēkšķ, ka "brīvība",
Tiek 'banderlohiem' atņemta,
Un slāvu kašķim -- 'jeņķu' fōns,
Tad - tā vi’š i’ ('bļin, lohatrōns')!

Ja Saimnieks šņukst, ka - "kažoki",
(Pat "izgrieztiem uz oderi"!?!…),
Pret "vatņikiem" nav 'haipa trends'
Tad – tā vi’š i’ (kaut - 'euro-brends'...)'

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'špricēties' un griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls pods)!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs) – TĀ vi’š i’!...”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Naivais

11.09.2023. 21:08

»

:>>>>>

Kas bijis ar sorosistiem?Nekādā gadījumā


Liepnieks ir no sorosistiem?

Atbildēt

Cita atbilde

11.09.2023. 21:04

»

Precizējums

... un kur ņems tos profesionālos žurnālistus, kas spēs šādu latiņu uzturēt


Jurģis pēkšņi kā Gorbačovs par plurālismu.

Žurnālisti. Analītiskie, neatkarīgie. Jā, kur ņems?

Tad Jurģis saka - diskusija ar argumentiem, sabiedrības skaidrie lēmumi.. Neizklausās slikti.

A. Hermanis ar savu “tautvaldību” teic, ka viņa telefonsarunas noklausās. Mustiska uzņēmēju kopa grib būt ministros.

Daudz gudro komentē anonīmi. Anonimie komentāri arī veido sabiedrisko domu. Anonīmie ir brīvi un neietekmējami, es nerunāju par VDD troļļiem.

Jautājums ir cits - kāpēc nevar saglabāt anonimitāti? Jo ne jau svarīgs ir šis žurnālista vārds, bet diskusijas saturs.

Pietiek.com jau savā ziņā ir Mediju nams, bet nepabeigts.

Atbildēt

Atis Priedītis

11.09.2023. 21:00

»

Precizējums

... un kur ņems tos profesionālos žurnālistus, kas spēs šādu latiņu uzturēt


Primārais ir godīgums un nenopērkamība. Latvijā šķiet, ka šobrīd tādu žurnālistu vispār nav.

Atbildēt

Precizējums

11.09.2023. 20:44

»

IM

Plānam jau nav ne vainas. Tikai kur ņems tos debatētājus vispārējā matu skaldītāju pūlī


... un kur ņems tos profesionālos žurnālistus, kas spēs šādu latiņu uzturēt?

Atbildēt

Oi oi oi

11.09.2023. 19:37

Cik nu Юргис sācis pareizi runāt.

Atbildēt

Atis Briedītis

11.09.2023. 19:30

»

Atis Priedītis

Neviens Latvijas lielais medijs nav uzdrošinājies kaut ko publiskot par VDK psiholoģiskā terora metodi Zersetzung. Tas liecina tikai to, ka visi Latvijas lielie mediji joprojām atrodas piesieti īsā čekistu un komunistu ķēdē. Arī tas medijs par kuru šeit tik skaisti raksta Liepnieks. Ir bijušas simtiem...


Es esmu maigas dabas atlētiska auguma cilvēks “ar noslieci uz dzeju”, bet, jūs man neticēsit, es uzdrošinājos pamācīt Slepeno Dienestu pārstāvjus. Tie ir reti rupji krievu izcelmes tēviņi, kas parasti visus apstrādā divatā - viens tēlo ļauno, otrs labo. Viņi man neizlauza rokas, neatsita nieres ar slapju dvieli un pat neuzdrošinājās ieslēgt lodāmaru. Pat nekad neuzlaida man maukas, kam būtu mani jāpavedina, lai izvilktu no manis viņiem vajadzīgo patiesību.

Esmu apguvis izcilu Zersetzung skolu un saprotu, ka tas ir ļoti riskanti un tomēr.
Lielākā mūsu slepeno dienestu, ko viņi dēvē par savām drošības struktūrām kā VDK un VDD, kļūda ir tā, ka tā vietā, lai atklāti izrunātos ar cilvēku, kura darbība un domas viņus, iespējams, interesē, notiek "stukaču" ziņojumu uzklausīšana un pētniecība.
Kļūda ir arī tajā, ka nav iestādes, kas salīdzinātu “stukču” ziņojumus ar paša novērojamā cilvēka sniegto informāciju, kad ar cilvēku izrunājas. Tas nozīmē, ka slepeno dienestu pārstāvji jau sākotnēji ir pārliecināti, ka pētītais cilvēks viņiem melos.
Diemžēl, patiesībā tieši "stukaču" sniegtā informācija ļoti bieži ir melu pilna! Manuprāt, jebkurš ziņotājs vispirms jau vēlas ar kaut ko ieriebt tam cilvēkam par kuru "stučī" un patiesai informācijai piefantazē klāt gan savas izdomas un pat atklātus melus, intrigas, ko nevar pārbaudīt pilnīgi neviens.

Es esmu pārliecināts, ka okupācijas laikā VDK pārstāvji par mani izrādīja ļoti, ļoti lielu interesi. Par “pratināšanām” gan varu uzskatīt tikai trīs reizes, kad notika tikšanās ar VDK darbiniekiem “bez tējas un cepumiem”. Esmu rakstījis neskaitāmus “oficiālus iesniegumus attiecīgām iestādēm”, lai noskaidrotu patiesību par manis pratināšanām. Diemžēl viss, ko ir izdevies uzzināt, ir kāda nejauša garāmgājēja man neoficiāli nolieta informācija, ka “mans vārds ir atrodams speciālā VDK žurnālā”. Un es esot iekļauts to cilvēku sarakstā, kuram ir īpaši jāpievērš uzmaība, man šķiet, ka tas arī tika darīts, jūtos iekļauts “pa dienu un naktī”. Iespējams, ka ir arī citi saraksti, bet tie it kā esot noslepenoti līdz 2025.gadam.

Daļēji visu šo “moderno, iekļaujošo iemeslu dēļ” esmu uzrakstījis fantastikas žanra grāmatu "Piecas minūtes pirms". Grāmatas saturu veido pilnībā safantazēta mana saruna ar VDD pārstāvi. Sarunas laikā man ir beidzot izdevies pavisam atklāti izstāstīt visas savas domas, kuras reālajā situācijā būtu VDD darbiniekiem jāuzzina no viena vai vairākiem dučiem “stukaču". Es to daru pilnīgi pa velti un man nav nepieciešams piešķirt segvārdu. Es ziņoju pats par sevi no brīvas gribas, bez viltus, maldiem un spaidiem.

Grāmatā publicētais saturs patiesībā ar to kļūst pilnīgi unikāls.

Grāmatas fallas adrese:
https://failiem.lv/u/6jksvy3n

Atbildēt

tad jau

11.09.2023. 19:21

nomelnošana turpināsies, tikai būs plašāks vēriens, nekā tas bija puaro

Atbildēt

Atis Priedītis

11.09.2023. 19:05

Neviens Latvijas lielais medijs nav uzdrošinājies kaut ko publiskot par VDK psiholoģiskā terora metodi Zersetzung. Tas liecina tikai to, ka visi Latvijas lielie mediji joprojām atrodas piesieti īsā čekistu un komunistu ķēdē. Arī tas medijs par kuru šeit tik skaisti raksta Liepnieks. Ir bijušas simtiem interviju ar "stukačiem" un NEVIENAS ar viņu upuriem. Kaut ar Zersetzung metodi Latvijā tika vajāti apmēram 500 cilvēki un daži joprojām ir gatavi par šo metodi sniegt liecības.

Es esmu uzrakstījis 3 grāmatas, kurās ir stāstīts kā šī metode tika lietota. Divas jau ir izdotas un trešā šobrīd ir pieejama online lasīšanai un brīvai lejupielādei. Un protams, šo grāmatu esamība tiek pilnībā noklusēta. Skaidrs, ka arī piedodiet, Liepnieka "kantoris" neko par šo metodi publiskot neuzdrošināsies.

Atbildēt

atbalstu

11.09.2023. 19:05

skan labi, sāksim ar parastajām ziņām , kam vajadzētu būt bezkaisīgai faktu konstatācijai, nevis žurnālista tendenciozai esejai.

Atbildēt

:>>>>>

11.09.2023. 18:37

»

:)

Pēc tā ,kas bijis TP? Nē,paldies


Kas bijis ar sorosistiem?Nekādā gadījumā!

Atbildēt

IM

11.09.2023. 18:33

»

:)

Pēc tā ,kas bijis TP? Nē,paldies


Pirmais mats ir pušu.

Atbildēt

IM

11.09.2023. 18:32

Plānam jau nav ne vainas. Tikai kur ņems tos debatētājus vispārējā matu skaldītāju pūlī?

Atbildēt

:)

11.09.2023. 18:31

Pēc tā ,kas bijis TP? Nē,paldies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: