Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Murgs

04.04.2024. 22:01

JV lipa sāk raustīties no NA reitingiem, ka sāk ķerties klāt pat žurnālistiem?

Atbildēt

Meli un vēlreiz meli!

04.04.2024. 21:59

Pilnīgi un absolūti meli, kam nenoticēs neviens saprātīgs Latvijas un pasaules pilsonis. Pat Helmanis un Dzintars tam neticēs. Arī KNAB un VID nē. Es esmu 100% pārliecināts, ka Pūpols nekad nav ņēmis naudu par pakalpojumiem! Viņš pārtiek no Martinsona acu skatiena un Rimšēviča elpas pakausī. Visu naudu saņem politologi un operatori. Tā tam arī jāpaliek.

Atbildēt

Kopsavilkums

03.04.2024. 23:42

»

LVM valdes turpinajums

Bija jau kāut kādas Pūpola filmas par dabas draugu nodarījumiem meža saimniekiem. Tur jau akcionari Biķis un Stripnieks


Ja nonākam līdz mežkopjiem, tad pagātnes mežsarga gods ir samīdīts dubļos. Jāluncinās un jāmaksā nauda pupoliem, paideriem, ķirsoniem, lai attaisnotu savus diženos argumentus. Vai no malas redzat kādi ir jūsu rupori? Iekrišana aizvien dziļākā sūdu bedrē.

Atbildēt

LVM valdes turpinajums

03.04.2024. 23:30

Bija jau kāut kādas Pūpola filmas par dabas draugu nodarījumiem meža saimniekiem. Tur jau akcionari Biķis un Stripnieks.

Atbildēt

Aņka

03.04.2024. 18:57

Ansis Kupols ir kukuļņēmejs un drāzējs. Cik sievietes ar bērniem ir pametis...
Maukulis

Atbildēt

He he

03.04.2024. 17:25

Visi šie pūpoli prot pielīst un izlaizīt!
Un komandā jau ir arī Semjonovs….

Atbildēt

labi apmaksāta 'opozīcija'

03.04.2024. 15:45

'navaļņijs'... cirks, bet, kad saimniekam vecs suns pieriejas

Atbildēt

Pionieru pils apsardzes cilvēks

03.04.2024. 12:24

»

Pūpols, Pabriks, Rinkevičš - rūdīts dupsētāju trio


Žļarkstēsana izskan pa visu pili un laukumu!

Atbildēt

Gipo

03.04.2024. 12:15

Krievijas prezidents ir sipātisks un guudrs, par ko tad šitas garais cepiens un ko tad Ansis samelojis, tā arī nevarēja saprast.

Atbildēt

he, he

03.04.2024. 11:19

Vārdi žurnaļuga un prostitūta ir ar vienādu saturisko nozīmi.

Atbildēt

piekrītu

03.04.2024. 10:30

»

Nu>pietiek lasītājam

Nu-uzrakstīji kārtējo savu sacerējumu-MILZU PALDIES PAR TO-bet ko tālāk


sūdiez pedofiilam Putinam vai maukai Zaharovai-tie tev palidzes.

Atbildēt

Nu>pietiek lasītājam

03.04.2024. 10:29

Nu-uzrakstīji kārtējo savu sacerējumu-MILZU PALDIES PAR TO-bet ko tālāk
Tagan vairus cilvēku gatavi pliki dejot dēļ naudas..Ko Tu jaunu pateici Tādu Anšu pilna pasaule..Ko nu?

Atbildēt

lauķis

03.04.2024. 08:33

Varbūt kļūdos jo TV neskatos vispār.Mana definīcija;medijos cilvēki nestrādā,tikai pērkami žurnaļugas,līķu tārpu pakalpiņi.

Atbildēt

Mikropisāna Dukas plānprātiņa lēkme?

03.04.2024. 01:50

»

plānprātiņam lēkme?

tev pļutkinenen atpakaļ uz 6. palātu gribas


Nu bet! Neinteresē pilnīgi, debilais izkārnījum!

Atbildēt

Valsts kontrolei

02.04.2024. 23:00

Vajadzētu papētīt, kādus līgumus Latvijas mežos saslēgušies Martinsona darboņi Jānis Lapiņš un Toms Reiziņš. Protams ar lielās komunikatores Iloniņas rociņām.

Atbildēt

plānprātiņam lēkme?

02.04.2024. 23:00

»

Pļutkinenam viedoklis?

Parunāties gribas


tev pļutkinenen atpakaļ uz 6. palātu gribas?

Atbildēt

Guseļņikovs

02.04.2024. 21:45

Bija tas kurš sponsorēja filmu par Latvijas Bankas Ilmāru, lai uzvarētu Latvijas valsti starptautuskajā tiesvedībā ar Guseļņikovu!
Ansis rāvās vaigu sviedros….

Atbildēt

Pietiek

02.04.2024. 21:37

Laba slava Pūpolam, netrūkst ziemā draugu tam.

Atbildēt

Nu bet

02.04.2024. 21:01

NA jau vēsturiski tak bijusi maksātnespējas administratoru kabatas partija. Nav brīnums, ka ir skaidrs ka bez naudas biznesu un politiku bīdīt. Bet nu labi dzīvot neaizliegsi un gan jau arī aiz restēm Martinsons par savējiem parupesies

Atbildēt

cieti turi savas kakkas

02.04.2024. 20:49

»

cieti

labi met virsu mulku zemes varas pilariem


mirla Duka!

Atbildēt

cieti

02.04.2024. 20:42

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


labi met virsu mulku zemes varas pilariem.

Atbildēt

patiesībā

02.04.2024. 20:29

»

Idiots atkal

nolicis kluci


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Idiots atkal

02.04.2024. 20:26

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


nolicis kluci.

Atbildēt

He he

02.04.2024. 20:25

»

hehe pļutkinens

tu nespēj saturēt savas čuras


Dikļu dirkas “Maniaka kakas”. Čurūdens (plūmju šmakovkas).

Atbildēt

Pļutkena Dikļu dirkas

02.04.2024. 20:23

»

Aktuāls citāts:

"Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek


“Maniaka kakas”. He he!

Atbildēt

hehe pļutkinens

02.04.2024. 19:44

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


tu nespēj saturēt savas čuras

tev jāārstējas pie urologa

un pie psihiatra-venerologa-veterināra

pilnīgs čurūdens pļutkinens

Atbildēt

pļutkinens hehe

02.04.2024. 19:27

»

redz

tu vari sevi speciāli nepieteikt, riebīga smirdoņa liecina par tavu pļutkinena klātbūtni


Es cenšos vienmēr visur pasmirdēt!

hehe

Atbildēt

Aktuāls citāts:

02.04.2024. 19:20

"Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

pļukinens

02.04.2024. 19:19

Es ir Latvijas patriots! Sēžu Pionieru pilī!

Atbildēt

redz

02.04.2024. 19:13

»

hehe

Arī pļutkinens klāt


tu vari sevi speciāli nepieteikt, riebīga smirdoņa liecina par tavu pļutkinena klātbūtni:)

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

02.04.2024. 19:11

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Jurists

02.04.2024. 19:10

Autors ir ku kū !"... pāri ielai atrodas arī bēdīgi slavenā un krāpšanā apsūdzētā Māra Martinsona birojs." Būs jāuzmainās, ja nu man pāri ielai dzīvo kads krāpnieks.

Atbildēt

hehe

02.04.2024. 19:05

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Arī pļutkinens klāt.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

02.04.2024. 19:03

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Par naudu var nopirkt daudzas labas lietas, BET – par to pašu naudu var nopirkt arī pat nesalīdzināmi daudz vairāk sliktu lietu, tajā skaitā arī ļaunumu, ienaidu, nodevību..."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

"KOMPROMATS!!!" dveš "sabiedrība"...
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

ATKAL Muļķu Zemes "valstī" ~
SISTĒMAS un SILES balsti,
Zobus klabinot, šļupst kreņķus:
"KOMPROMATI 'ļoga beņķus'!!!..."
...
Konkurenti 'politbandās',
Arhīvos pa failiem vandās,
Kā pa sū#iem kūtspakaļā ~
"KOMPROMATU karš" iet vaļā.
VISIEM "skeletu pilns skapis" ~
Kas par "polit(kl)aunu" tapis,
Tam no skapja šie krīt laukā,
MU.ĻĶU Zemes "brīnumlaukā":

Kurš pa krogiem 'aizlej mūli',
'Pālī' gānot "glupo pūli" ~
Bildēts tiek ar "viedtālruni":
KOMPROMATS - ko 'laidi luni'?!

Kuram "shēma izgaismojas",
Lai kā "lūzers" netaisnojas,
Ka NAV "kreiso piķi" grābis ~
KOMPROMATU 'ķidās' KNĀB'is!

Kas pa "geišām" šļūc (vai čaļiem),
"Fitnesējot", vēkšķiem skaļiem ~
"Paparaci" 'ņems pie dziesmas',
Lai svilst KOMPROMATA liesmās!

Kam uz "kastingiem" 'velk miesu',
Kaut pēc gadiem "linča tiesu",
Masmē.dekļos "baudīt" varēs ~
KOMPROMATS, F(ui), izčakarēs!

Kurš ko "lobējot" (pa dumjo),
"Kukuļus" 'uz ķepas stumjot',
"Kolēgām" no 'kodlas' svešas ~
KOMPROMATA dēļ (svīst) 'vešā'!

Ja mīt 'korišs' austrumkrajā,
Vai iekš rietumširmja haja,
"Viendzimuma partnerība" ~
"KOMPROMATS!!!" dveš "sabiedrība".

Vai par "banderlohiem" fano,
Vai kā "kremļa trolli" 'bano',
Vai (pat) "neitrālais" skaitās ~
KOMPROMATS jebkuru maitās...
...
"Politika" drāž šo "valsti" ~
'Mīž pa kluso' SILES balsti,
Konkurentu 'izcūkāti':
"KOMPROMATS - ka šamā māti!..."
"Titulnācija" laiž muļķi,
Strebjot "masmē.dekļu" duļķi:
"Rullē MU.ĻĶU zeme, lopā ~
KOMPROMATI - 'immer' "topā"!..."
...
Kamēr LUMPE.ŅIEM 'raus jumtu',
ZOMBĒJUMS, ko 'fiškā stumtu',
"Kompromatu" shēmotāji ~
"valsts" būs 'kruta', "bauri" - vāji...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Nu un, ka Martinsons maksātu?

02.04.2024. 18:29

Cita versija - NA melnā kase.

Ansis Pūpols - Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

Kad iuzzin, ka ir šīs žīdu partijas biedrs, vēmiens sanāk.

Atbildēt

vai tad tas ir kāds noslēpums, ka

02.04.2024. 18:16

šis Pūpols ir tuvās attiecībās ar visiem zināmo Pabriku, kādreizējo LR aizsardzības minstru?!!

Atbildēt

Ansis Pūpols

02.04.2024. 18:08

Vārds viņam ir briesmīgs, bet uzvārds...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: