Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.

Jūs trīs gadus mēģināt skalot smadzenes, ka aiz manis ir oligarhi. Un vienīgais izmeklējošās žurnālistikas rezultāts ir, ka paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers. Vāji.

Jūs trīs gadus mēģināt skalot smadzenes, ka Kremļa aģents. Jūsu argumentācija ir, ka esmu bijis Maskavā. Jā, brīnišķīgi teātri tur ir. Aizbrauciet arī Jūs. Negribēsies vairs varas apmaksātu režisoru ar bārdu skatīties. Būtiska kvalitātes atšķirība. Vāji tie Jūsu argumenti, mani nelabvēļi.

Šonedēļ presē - ka runā, ka Gobzems gejs. Bārdainie vai rozā bikšu Delfi un TVNET maigumiņi sajūsmā spiedz par fantastisko Kariņu un viņa nespēju, jo pie visa vainīgs Gobzems, jo laikam gejs. Vāji. Starp citu, es neesmu gejs, mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci. Es speciāli tā rakstu, lai būtu par ko paņemties. Redziet, man savu veco vai jauno brūšu sarakstu izlikt apskatei nav pienākums, ne vispār jebko. Es cienu sievieti, sargāju, atbalstu un nekad publiskai apspriedei nelikšu neko, kas jebkā var kaitēt sievietei. Tā dara vīrieši.

Gobzems ir narciss. Nē, es neesmu. Es protu krāšņi izteikties. Un man nešaubīgi ir augsta pašapziņa. Jo esmu gudrs, asu prātu, dzelžainu raksturu, protu lieliski gatavot ēst un visus vīriešu darbus, labi izskatos utt. Ja visiem mūsu valstī būtu tāda pašapziņa, mēs tagad nesēdētu ārkārtas stāvoklī, ierobežojumos un pēdējās vietās gandrīz visās pozīcijās. Šī mana izteiksmes forma ir apzināta, lai pieradinātu gribēt nevis pelēcības pie valsts vadības stūres, kas klanās visiem pēc kārtas, bet gan, lai tur nonāktu vecis ar pautiem. Lai izmainītu valsti, muguriņu liecošie vai pagātnes politiķi neder.

Gobzems shēmotājs. Trīs gados nav uzrakta neviena shēma pa visu manu dzīvi. Vāji. Jā, jo Jūs neatradīsiet tāpēc, ka nekā tāda nav. Varat turpināt zelēt uz riņķi to pašu, mani nelabvēļi, nekas Jums nesanāk, par ko ar gandarījumu stāvu virs Jums. Jūs neatradīsiet, jo savu dzīvi iekārtoju tā, lai naktīs mierīgi gulētu. Un tas ir mans spēks, kas ļauj būt tiešam pret jebkuru.

Gobzems lieto alko un narko. Klāt stāvējāt, kā es dzeru vai velku kāsi? Vāji. Paskatieties manā sejā, tur viss pateikts, cik daudz ir izdzerts vai izpīpēts. Tik vāji, mani nelabvēļi.

Gobzems tagad skries meklēt zaķus. Stop. Tad gejs vai negejs? Redziet, es nedzerstos apkārt un, atvainojos, nemaukojos. Mani tas neinteresē. Kā visu savu brīvo laiku un daļu nebrīvo pavadīju ar saviem bērniem, tā pavadīšu. Pasaku priekšā - varu apbēdināt, mani nelabvēļi, nebūs dzeltenās preses cienīgas peripetijas.

Ko ar to visu gribu pateikt? Jums nesanāk, mani nelabvēļi. Jums arī nevar sanākt, jo Jūsu nodomi nav tīri, bet manējie ir. Un tāpēc arī sanāk. Lai kam pieķertos, agrāk vai vēlāk sanāk. Un šo spēka fīlingu gribu iesēt mums visiem.

Novērtē šo rakstu:

56
42