Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LOL

24.02.2021. 17:33

Sorosiešu fantāzijas, izvarot arī šo portālu ar savu ideoloģisko caureju?

Atbildēt

Vaidelotis

22.02.2021. 09:01

Tu vēl neesi pakāries kādā dižozolā, veli?

Atbildēt

lauķis

22.02.2021. 06:44

Vispār jau šitā Beibe Zīle un Jancītis ir no vienas fermas,tikai katram savā kūtī jāmauj.Manuprāt par atkritumiem nav jēgas runāt.Ir būtiskākas lietas.

Atbildēt

Agnese

22.02.2021. 01:34

Baiba Zīle, dzimusi 1974.g.,esot mācïjusies LU filozofiju. Pēc sarakstītā padomju laika labākajās tradïcijās, nomelnojot cilvēkus, pierakstot tiem psihiskas slimības un atkarības, esmu absolùti pārliecināta, ka dzīvojam tikpat totitārā valstï kā PSRS. Par ko īsti strādā B.Z., tāds ir jautājums Sabiedrībai, Probācijas dienestam un arï Baibai bùtu jāpriecājas, ka cietumnieks ir atgriezies pie Dieva un to sludina, pats sevi nodrošina un neko neprasa demokrātiskajai valstij.

Atbildēt

viesis

21.02.2021. 23:51

Hm, cienījamā autore laikam uzskata, ka kritiskā domāšana izpaužas, nekritiski ticot pie varas esošajiem politiķiem un sabiedriskajiem masu medijiem :))) nu nebūs tā pareizi......

Atbildēt

Biju Lielaucē

21.02.2021. 22:00

Lielaucē ir veco ļaužu pansionāts. Tur nesen veikta vakcinācija. Stāstīja par blaknēm pāris cilvēku, kuri izslimojuši to covid. Teica, ka slimot bijis vieglāk nekā pārciest tās blaknes. Te būtu darbs tādam aizliegtajam paņēmienam, lai tiktu skaidrībā kā tad īsti ir ar tām blaknēm. Citādi atkal jāklausās dažādas basņas, bet varbūt tā ir patiesība, kura tiek mērķtiecīgi noklusēta.

Atbildēt

Vistu gans

21.02.2021. 21:46

Klukste, Tu atkal esi izlauzusies? Kādām ANO konvecijām seko LV? Tu neesi kursā, ka LV ir paziņojusi par atkāpšanos no cilvēktiesību normām.

Atbildēt

mil

21.02.2021. 19:07

štrunts par jenci,bet,nu tu esi konkrēta dura ,labāk palīdzi maķai skribelēt siekalu romānus

Atbildēt

nepaliec mājās

21.02.2021. 18:04

Zīle , pirms skribelē tādus raksteļus iepazīsties mūsu totalitārā režīma darboņu darbiem civēktiesību jomā. Pirms gada jau viņi paziņoja ANO , ka atsakās no civēktiesību ievērošanas Latvijā.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētkalniņa

21.02.2021. 17:07

Kristietība mūsu tautai neko labu nenesa. Kristietību mūsu senčiem varmācīgi uzspieda Livonijas krusta karu laikā no 1195. gada līdz 1290. gadam. Teju gadsimtu mūsu senči varonīgi cīnijās pret kristietības invāziju. Krustneši un kristīgie misionāri uzvedās kā visīstākie neģēļi. Mūsu sentēvi bija brīvi, drosmīgi un svabadi. Taču, ienākot kristietībai, mūsu senči zaudēja brīvību, jo kļuva par dzimtcilvēkiem (vergiem svešu kungu jūgā). Kristietība salauza mūsu tautas garīgumu un atņēma mums mūsu Dievus. Kristietība garīgi kastrēja tagadējā Latvijas teritorijā dzīvojošās tautas, padarot tās par kalpu (vergu) tautām. Tā atņēma mūsu senčiem pašapziņu, velmi dzīvot un pagāniskās tradīcijas. Pirmās baznīcas tika būvētas uz mūsu senču kauliem, sviedriem un asinīm. Kristietība nesa mūsu senčiem tikai verdzību, bailes un tumsonību. Pirmo reizi Bībeli iztulkoja vien 1685. gadā. Tikai pēc 395 gadiem kopš mūsu sentēvu zemes okupēja un tautu paverdzināja, kristīgie sludinātāji sāka skaidrot Bībeli tautai saprotamā valodā. Mūsu tautas ciešanas apspiedēju jūgā turpinājās vel ilgi. Dzimtbūšanu (verdzību) tagadējās Latvijas teritorijā atcēla vien 1861. gadā. Visus šos n-tos verdzības gadsimtus žēlsirdīgajiem kristiešu misionāriem bija nospļauties uz mūsu senču ciešanām. Agrāk baznīcai bija ļoti liela politiskā vara, tā pilnībā ietekmēja sabiedrības dzīvi (pat valdnieki nebija izņēmums). Baznīca varēja bez grūtībām situāciju mainīt, taču baznīcas plānos nebija atbrīvot mūsu tautu. Lai arī pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība, tomēr mūsdienās tā ir iznīcināta. Pagāniskā dzīves uztvere un sentēvu Dievu panteons ir praktiski iznīcināts. Ir palikuši vien Latvju Dievi, kas tuvināti atbilst mūsu sentēvu pagāniskajai ticībai. Taču arī pagāniskie ticējumi un paražas ir piesārņotas ar kristietību (Dieviņu un Velnu). Šos sārņus būtu jāizvāc, lai negandētu tautas pašapziņu. Baznīcēni vel joprojām nav samaksājuši kompensāciju pagāniem par ilgajiem verdzības gadiem. Tas būtu lieliski, ja Vatikāns izmaksātu kompensāciju Latvijas pagāniem vismaz 1000’000’000 eiro apmērā par katru verdzības gadu. Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētkalniņa [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #brīvība #ticība #sentēvi #rituāli #buršanās #pagāni #svētkalniņš

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

21.02.2021. 16:50

Mūsu tauta savā ilgajā pastāvēšanas vēsturē ir pārvarējusi daudzas krīzes un nelaimes. Par spīti grūtībām, latvieši ir mācējuši saglabāt savu brīvību un kultūru. Lai arī mūsu tautas vēsturē ir bijuši grūti laiki, taču Latvju Dievi vienmēr ir dāvājuši mūsu tautai cerību uz laimīgu nākotni. Pēc kristiešu domām, šonedēļ, 17. februārī, bija Pelnu diena jeb Pelnu trešdiena. Neļausim nevienam sev kaisīt pelnus uz galvas! Neļausim mācītājiem sev kaisīt pelnus uz galvas! Neļausim mācītājiem uz pieres uzvilkt melnu krustu pāri mūsu likteņiem! Latvieši kopš senseniem laikiem ir bijuši pagāni. Kristietību pie mums ievazāja noziedzīgā veidā ar uguni un zobenu! Krustneši kopā ar kristīgajiem misionāriem iznīcināja mūsu sentēvu pagāniskās svētvietas. Kristietība garīgi kastrēja latviešu tautu, atņemdama mūsu senčiem mūsu Dievus. Kristietības jūgā latvieši kļuva par kalpu (vergu) tautu svešu kungu pakļautībā. Ir pienācis 21. gadsimts. Latvieši tagad ir brīva tauta. Mēs esam saimnieki savā zemē. Mēs esam brīvi. Mēs esam vienoti. Sentēvu pagāniskais mantojums ir mūsu tautas spēks. Pieņemsim savas pagāniskās saknes. Ielaidīsim savās sirdīs Latvju Dievus! Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam – Debesu Tēvam! Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei – mūsu Radītajai! Iedegsim dzeltenu svecīti par godu likteņa Dievietei Laimai! Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei! Būsim stipri un nepadosimies. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Ievērosim sentēvu tradīcijas. Tikai vienota tauta ir spēks! Būsim brīvi savā ticībā! Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem!
Ar sentēvu viedumu, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #buršanās #ticība #cerība #tradīcijas #miers

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: