Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

13.06.2024. 22:24

»

patiesībā

tur jau tā lieta, ka - tam "apvainotajam", kurš Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов u.t.t., u.c. taml. "apbižotajiem" NAV absolūti nekāda iemesla apvainoties, vismaz NE personīgi uz mani...


ir vēl viens komunikācijas princips, absolūti prioritārs, izmantojams attiecīgos izņēmuma gadījumos - nevajag ielaisties diskusijās ar muļķi / infantilu vai pat apzinātu deģenerātu, jo tad vari nonākt viņa līmenī, kurā muļķim / deģenerātam ir objetīvi dominējoša (ģenētiski iedzimta / ilgtspējīgi uztrenēta) pieredze.

P.S. Būtu pamatoti uzskatāms, ka - konkrētajā precedentā - attiecībā uz šķidro smadzeņu izeju no demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки, un debilības centra noderīgās idiotes deģenerātes analfabētes pļutkas hehes - ir ienācies tieši tāds izņēmuma gadījums.

Atbildēt

> Pēteris Karlovs©aurejs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки.

12.06.2024. 20:20

»

Tu idiot Induli Duka

neesi normāls! Apmeklē psihiatru


Uzdāvini sev smadzenes BEIDZOT, plānprātīgā demences invalīde pļutkinene vices, tā kas Pēteris Karlovs©aurejs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки.

Atbildēt

> caurejas pavēlniekam PK(Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)💩💩💩💩

12.06.2024. 20:16

»

Tu idiot Induli Duka

neesi normāls! Apmeklē psihiatru


Uzraksti ko gudru, interesantu! Apsaukāšanās nenozīmē būt gudram.
Vai arī - tas ir vienīgais "radošums", uz ko tu biji un esi spējīgs?
Esot taču "virzīts un tālu ticis" - cik "tālu" un kā to vari pierādīt?
Apsaukāšanās un lamas pierāda pretējo - necik "tālu" neesi ticis.
Patiesībā, kā redzams – tu esi deģenerējis līdz plānprāta agonijai.

Atbildēt

patiesībā

12.06.2024. 17:44

tur jau tā lieta, ka - tam "apvainotajam", kurš Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов u.t.t., u.c. taml. "apbižotajiem" NAV absolūti nekāda iemesla apvainoties, vismaz NE personīgi uz mani.

Dēļ tam - absolūti nekā cita šajā absurdajā (tipiski klīniskajā?) situācijā nav, kā tikai ļauna melna skaudība + necilvēcīgi truls naids. No to visnotaļ neadekvāto personāžu puses, kas atļaujas publiski(!) atvemt savu ikdienišķo melnas skaudības / trula naida žults kloāku.

P.S. Par to, kāpēc tas notiek tieši šajā w-vietnē, tāpat kā par to, kā uz šo absurdu (NE)reagē tās saimnieki / moderatori - labs jautājums, protams. Bet - adresējams attiecīgajiem "atbildīgajiem biedriem", tikai un vienīgi.

Tas arī viss. Tā vi'š i', ko šam padarīsi... ;)

P.S. Tiem, kuri uzskata sevi par Normāliem Cilvēkiem, pilnīgi pietiek ar elementāru komunikācijas pamatprincipu konsekventu respektēšanu un izpildi:

1. NEKAD nedari citiem to, kas tev pašam nepatīk.

2. NEKAD pirmais nesāc konfliktu ar citiem Normāliem Cilvēkiem.

3. NEKAD nepaliec atbildi parādā (ja provokatori u.c. deģenerāti pārkāpj 1. un 2. punktus).

Atbildēt

hehe

12.06.2024. 17:28

turpinās haotiska pļutkošana

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam demences invalīdam klimaksa pļutkai caurejas pavēlniekam ŽH/PK bidlai Peškai Karļikam (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

12.06.2024. 17:16

»

Indulis Duka

Šis ir viss, ko spēju sagrābstīt no komentāriem un pārvērst dubļos


Kas arī bija jāpierāda:

tu neesi nekas, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb PK/ŽH/Bb/HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ tvaicenes klient demences invalīd klimaksa pļutka ŽH/PK bidla Peška Karļik (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки), un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim.

Veseļojies, plānprātiņ demences invalīd ŽH/PK bidla Peška Karļik (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки), un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT! ;)

Atbildēt

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas caurejas pavēlnieka bidlas Peškas Karļika (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) lustrācija:

12.06.2024. 15:50

»

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

Indulis Duka Dikļos izsprucis no vietējās ambulances! Urā, biedri


Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas caurejas pavēlnieka bidlas Peškas Karļika (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) lustrācija:

"Essu sarakstījis daudz kā man pašam liekās skaistu dzeijoļu, kas bija prasti debīli plaģiāti, un tamdēļ nekad netika publicēti ne periodikā ne dzeijas kopkrājumos. Kad piekritu sadarboties ar VDK, mani tomēr nesāka publicēt, par ko esu šokā visu savu defektīva tizleņa nožēlojamo riebīgo dzīvi. Un kas no tā man par labumu? Nekas. Tukšs vēders, plika pakaļa un cauras pastalas. Un neārstējama plānprātība, komplektā ar demences invalīda kroplību.

Dzeija un māksla ir tikai ezotērika un “psiholoģiskā cilpa”, kurā pakaras autors pats, ja neapstājas “savā radošajā procesā”, ko uztveru nopietni. Tieši tā tas notika ar mani, kad biju dzeijnieks un arī tad kad jau biju čekas aģents stukačs un provakators. Dzeijai un mākszlai jābūt nenopietnai un bez pretenzijām, tad tā ir patiesa. Bet man sanāk tikai šķidras klimaksa pļutkas nekad nemainītos pamperos. Tāpēc ka esu savā diletantismā bijis un palicis patoloģiski defektīvs kretīns un debils latvijāņu sugas biogaļas atkritumu izdzimtenis.

Mani toreiz mēģināja ar šantāžu savervēt VDK nodaļa no KGB, lai ziņotu par H86 vienu no trijnieka, ar ko biju tuvos draugos. Neatteicos un uzreiz parakstījos, ka piekrītu. Mani brīdināja par sekām, bet tomēr piekritu būt par čekas stukaču un provokatoru. Kāpēc es to pieminu? Tāpēc, ka mani nekad nav uztraukusi tēma par čekas aģentu uzskaites kartītēm, uz kurām esot viltoti paraksti. Jo mans paraksts uz manas čekas aģenta stukača un provokatora kartītes ir īsts, manējais paraksts. Mani šī čekas tēma interesē, jo neviens sevi tik labi nepazīst, kā es pats, savervētais čekas stukačš un provakātors.

Skaitījos pie “radošās inteliģences” īsu brīdi, mani pat dažreiz publicēja palīgskolas sienasavīzē “Komjaunatnes prožektors”, bet vienraiz pat namu pārvaldes santehniķu brigādes sienasavīzē “Krāniņš un WC pods”. Kad pieteicos sadarbībai ar VDK kā aģents ziņotājs, pārstāju to darīt. Drošuma dienestu savervēts stukačš un provokators, čekas ietekmes aģents un noderīgais idiots - tā bija un vēl tagat ir visa mana dzīve. Nekā cita man nau un neko citu man arī nevajak."

Lai kā nebūtu, šajā pašreizējā SILES "valstī" muļķuzemē eurolatvānijā tam nav nekādas nozīmes.

Atbildēt

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

12.06.2024. 15:41

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Indulis Duka Dikļos izsprucis no vietējās ambulances! Urā, biedri!

Atbildēt

zog

12.06.2024. 15:29

stazi komunists škles lielākais importa kretīns

Atbildēt

nesapratu

12.06.2024. 15:18

»

LAPSENE

Gauss melo par izaugsmi un attīstību, par kārtējo veiksmes stāstu, kas prasa no budžeta nepārtrauktu "piešprici"viņa biznesam. Viņš savulaik iznīcināja Ungārijas aviokompāniju MALEV, tagad to pašu būtu izdarījis ar Airbaltic, ja vien valdība viņu nestutētu dāsni atalgojot.Ungāri viņu patrieca, bet mūsējie...


Tā nav izaugsme?
Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" 2021. gadā pārvadājusi 1 628 000 pasažieru jeb par 21% vairāk nekā iepriekšējā gadā
2022. gadā airBaltic pārvadāja 3 342 200 pasažierus jeb par 105% vairāk nekā 2021. gadā
Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" pērn pārvadājusi 4,5 miljonus pasažieru, kas ir par 36% vairāk nekā 2022. gadā

Atbildēt

hehe

12.06.2024. 15:10

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


uzradies pļutkinens

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja no

12.06.2024. 15:04

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

LAPSENE

12.06.2024. 15:01

»

nesapratu

Par ko konkrēti Martins Gauss melo? Vai arī melo Lapsa


Gauss melo par izaugsmi un attīstību, par kārtējo veiksmes stāstu, kas prasa no budžeta nepārtrauktu "piešprici"viņa biznesam. Viņš savulaik iznīcināja Ungārijas aviokompāniju MALEV, tagad to pašu būtu izdarījis ar Airbaltic, ja vien valdība viņu nestutētu dāsni atalgojot.Ungāri viņu patrieca, bet mūsējie vadonīši lapni savāca. Nez, cik viņš ziedojis vadošajai partijai?

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

12.06.2024. 14:38

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.06.2024. 14:35

»

Tante no laukiem

2011.gadā negausis sāka vadīt propelleru kompāniju no Mārupes. Pēdējos gados negauša ienākumi vadot šo knariņu apkalpojošu iestādi ir vairāk kā miljons gadā. Cik negausis kopā ir saņēmis no latvānijas reņģēdājiem var saskaitīt valsts amatpersonas deklarācijās, kuras ir publiski pieejamas vida datu bāzē...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES trekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)

-----------

"Līdz - "valstij" ATKAL "krīze" nāk..."
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

To zina katrs, jauns vai vecs:
"Kur mežu cērt - tur skaidas lec!"
Bet - ja tiek naudas dižkoks ciŗsts,
Pat blāķiem zelta skaidas birst...
...
Kā izrādās - jau "valstij" klāt,
Laiks ATKAL kasi "retināt"
(Ko pilda "vaukšķu pūlis", liess ~
Lai SILES vepriem stŗēbiens biezs):
Tiek "budžetā ciŗsts robs", ka klaudz,
Līdz - skaidu sabirst aumež daudz
(Ko "talcinieki" ķešās bāž ~
Pirms dižkoku gar zemi gāž).

Tad - visi korī "KRĪZE!!!" bļauj,
Un prom no "ciŗsmas" 'pēdu rauj' ~
Lai "budžets", krītot, neķer tos,
Kam zelta skaidas "subkontos".
Pēc tam - nāk "kreditōru" bars,
Un lemj, ka "dižķibele" skars,
Kā vienmēr - "bauru LUMPE.ŅUS",
No kā "valsts" 'atslauc' nodokļus:

Šiem ATKAL algas "apgriezīs",
Par pensijām - šie "aizmirsīs",
Bet "sociālais spilvens" - plāns,
Būs LUMPE.ŅIEM, kā pašu sāns.
Kas badā sprāgst – lai "emigrē"
(Un "statistiku" netraumē ~
Priekš "veiksmes stāsta" [kārtējā],
Der TIKAI "optimizēta"!!!).

Tiks ATKAL "konsolidēts" VISS,
Kas "lav(āņ)iem" VĒL atlicis,
Lai KAUT KĀ censtos izdzīvot,
Priekš "valsts" un SILES vergojot.
Bet – tas, ka "defolts nācijā",
Dēļ "krīzes demogrāfijā",
Ir "veiksmes stāsta" bōnusi,
Kas ATKAL "pārsteigs pasauli":

Par "latv(ĀN)ijas" LUMPE.ŅIEM,
Un M.U.Ļ.Ķ.U zemes "(viet)valžiem",
Ir prieks un lepnums "Brjukselē":
"Feins piemērs citām "provincēm"!!!..."
Bet "jeņķiem" (tiem, kas "barakā"),
Briest ATKAL "mellā" skaudība:
"Wooow!!! Re, KĀ "bauru lupatā",
Var slaucīt ...(kedas) "gej(r)opā"!..."
...
NAV nekā jauna Pasaulē ~
Ko "valsts" no "pūļa" iekasē,
'Trīs ādas plēšot' LUMPE.ŅIEM,
Tiek "budžetkoka" cirtējiem:

Kas cērt, tiem zelta skaidas birst,
Bet "plebeji" - lai lasās ...(*)irst,
Un, "klusām mīīžot", stresot sāk ~
Drīz "valstij" ATKAL "krīze" nāk...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Uzņēmējs

12.06.2024. 10:41

Es kā uzņēmējs reāli nesaprotu, kā var turēt darbā darbinieku ar milzīgu algu, bez valsts valodas zināšanā, pilnīgi nekompetentu (pilnīga nulle) un ar savām darbībām -uzņēmumam nesošu milzīgus zaudējumus, nu paskaidrojat man, kā tas ir iespējams????? man šāds darbinieks lidotu ārā no darba bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem.

Atbildēt

Tante no laukiem

12.06.2024. 08:23

2011.gadā negausis sāka vadīt propelleru kompāniju no Mārupes. Pēdējos gados negauša ienākumi vadot šo knariņu apkalpojošu iestādi ir vairāk kā miljons gadā. Cik negausis kopā ir saņēmis no latvānijas reņģēdājiem var saskaitīt valsts amatpersonas deklarācijās, kuras ir publiski pieejamas vida datu bāzē. Jaunās lidmašīnas tiek izīrētas, bet paši pa dārgo lidojam ar visādiem rumāņu u.c. valstu aviokompāniju šrotiem... Un banānu republikā viss ir kārtībā... un t.s. tautai tas viss ļoti patīk.

Atbildēt

Negausīgais Gauss un huntas politika

12.06.2024. 07:51

»

Ivars no Mārupes

Vienkārši prasts melis, nelietis un zaglis. Diemžēl mēs esam prasti lohi


Mērķis un uzdevumi.

“Nacionālā aviokompānija”, lai uz nabagās valsts un tautas rēķina izrādītos - “mēs esam diženi”, “mēs esam raženi”.!

Atbildēt

mazpisans

12.06.2024. 07:35

»

primātu partija

Alkohols- inde


Šmakovka ir kā balzams uz manām rētām!

Atbildēt

pirātu partija

11.06.2024. 21:25

»

šausmas

Cik pensionāriem, skolotājiem un ugunsdzēsējiem pa to naudu varētu algas un pensijas palielināt


pizdec cik daudz šņaba par to naudu varētu nopirkt un cik daudz reizes straķēdiski pielopoties ķēmā kamēr gals nolūzst!!

Atbildēt

nesapratu

11.06.2024. 20:02

Par ko konkrēti Martins Gauss melo? Vai arī melo Lapsa.

Atbildēt

šausmas

11.06.2024. 20:02

Cik pensionāriem, skolotājiem un ugunsdzēsējiem pa to naudu varētu algas un pensijas palielināt!!

Atbildēt

Jusu vards

11.06.2024. 19:05

Vispar jau lietotu Ferrari var nopirkt par 100 tkst eur. Tas nav daudz. Katrs kas LV pirka lielaku maju vareja nopirkt mazu + sadu auto

Atbildēt

jaa

11.06.2024. 18:16

meļiem jāsēž cietumā

Atbildēt

Bauris

11.06.2024. 17:11

Ticis ienesīgā vietā, Gausis devīgi dalās ar darba devēju. Re kā strādā Eiropieši, ne mūsējie, tikai sev!

Atbildēt

Labais

11.06.2024. 17:06

»

Ivars no Mārupes

Vienkārši prasts melis, nelietis un zaglis. Diemžēl mēs esam prasti lohi


Pilnīgi pareizi, visi lielie laupa, viens otru liela un tikai uz priekšu!
Naudas nav?! Piemetusies nodokļus!
Riebjas!

Atbildēt

Ivars no Mārupes

07.06.2024. 08:25

Vienkārši prasts melis, nelietis un zaglis. Diemžēl mēs esam prasti lohi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: