Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un izdzīvošnas vietā Austrumlatvijā. Viņas ir varones! Viņas katru dienu riskē ar savu veselību, bet viņas uzmundrina mūs, kas esam nonākuši viņu un, protams, dakteru rokās. Katru, visus...

Jā, jau kādu laiku es arī pazīstu dzīvi COVIDboxā, un es redzu, cik grūti viņām ir strādāt, īpaši - ar smagi slimajiem. Bet viņas to dara skafandros... Un viņām par to praktiski nepiemaksā.

Vai tiešām valsts, kas pēdējā laikā tomēr ir nesaprotami dalījusi šo to no COVID naudām, nevar PRIORITĀRI atrast finansējumu un ADEKVĀTI piemaksāt šiem cilvēkiem? Īpaši - reģionālajās slimnīcās. Neviens nav pasargāts no šī vīrusa, arī politiķi!

Atrodiet naudu piemaksāt šiem cilvēkiem, kas strādā ar COVID slimniekiem. Tas arī būs ieguldījums mūsu nākotnē!

Apzinoties veselības ministres saspringto režīmu šajā laikā, es tomēr atļaujos aicināt Ilzi Viņķeli pacensties atrisināt šo problēmu, īpaši, lai personāls saņem piemaksas par šo smago darbu!

Daugavpils slimnīcas COVIDboxos ir lieliska aprūpe, un šeit strādā fantastisks personāls. Un tas, ka es pēc nonākšanas šeit jau nākamajā dienā sajutu veselības uzlabojumus un ar katru dienu jūtos labāk, ir mūsu Daugavpils mediķu nopelns.

Tauta, bet Jūs palīdziet atvieglot viņu darbu un ļoti, ļoti ievērojiet VISUS piesardzības pasākumus un SARGIET SAVU UN JUMS TUVO CILVĒKU VESELĪBU! COVID nav butaforija. Tā ir ļoti nopietna, bīstama un viltīga slimība. To es saku, rakstot no COVIDboxa.

Novērtē šo rakstu:

46
9