Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli. Kādu izvēli tagad izdarīs Saeima, kurai šis vai nu jānorij, vai janoprotestē, redzēsim.

Kādu izvēli izdarīs tie, uz ko šis attiecas, - pamest darbu (vakcinācija jau brīvprātīga, jo var jau izvēlēties nestrādāt savā profesijā, saka politiskie liekuļi) vai protestēt ar streikiem, kā to darītu demokrātiskā valstī pilsoniskā sabiedrība situācijā, kad vakcinētais mazākums ar rupju spiedienu uzspiež savu gribu nevakcinētam vairākumam, aizbildinoties ar veciem naratīviem, redzēsim.

Līdz nākamajām vēlēšanām vēl gads. Varam slēgt derības, vai esošie mēģinās nograut savus reitingus līdz galam un turēsies pie saviem krēsliem līdz pēdējam, vai tomēr uzvarēs politiskais aprēķins un sāksies iekšējie cīniņi.

Opozīcija apvienojas 60 procentu vārdā (pat vairāk, jo daudzi no vakcinētajiem atzīst, ka savu izvēli vakcinēties izdarījuši nelabprāt), savukārt pozīcijas 5 partijām nu jācīnās par labi, ja 20 procentiem vēlētāju, kas atbalsta vai daļēji atbalsta valdību un pilnībā nepopulārāko prezidentu jaunās Latvijas valsts vēsturē.

Ko Dievs grib sodīt, tam viņš atņem prātu. Mazākums uzskata, ka prāts atņemts vairākumam, jo tauta, redz esot stulba. Nu, nu, mīļie.

Vēlēt dosies šī paša stulbā tauta, cita jums nebūs, un, ziniet, atklāšu noslēpumu - jūs nemīl.

Un vairs arī neiemīlēs, jo jūs pašlaik vēršaties pret demokrātijas pamatiem iedomātu, tikai Latvijai unikāli izdomātu apsvērumu dēļ. Protams, ir vēl dažas valstis, kas iet līdzīgu ceļu, bet pat valdības mīļie no ASV neiet šo ceļu.

Lai notiek viss, kā tam jānotiek, jo viss notiek uz labu, pat ja šobrīd daudziem tā nešķiet.

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

93
7