Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķim

01.10.2021. 09:54

»

lauķis

Un kāpēc gan ne,NA un SC ir dvīņu partijas


Kariņs ar Pavļutu ir tādi pat krievus mīloši pidari, kā tu, jūs neesiet pelnījuši žēlastību.

Atbildēt

Kurš kuru uzskata par idiotu?

28.09.2021. 22:19

»

fakts

Vakcinācija ir tikpat "piespiedu", cik autovadītāja tiesību iegūšana


Teiktais, lai brauktu ar auto, jābūt tiesībām, ir smieklīgi salīdzināt ar vakcināciju. To varēja izdomāt tikai vislielākie nelgas. Vakcinēšanās, ir apsveicama lieta, taču katrs cilvēks pats pieņem lēmumu kā rīkoties. Ņemot vērā katastrofāli zemos Kariņa, Pavļuta arī knābju cēlāja reitingus, katru viņu ieteikto padomu cilvēki vienkārši neņem nopietni! To apzinoties, viņu mēģinājumi šķelt sabiedrību, cerot, ka tiks uzklausīti, ir nožēlojami. Ja viņi paklusētu, būtu daudz labāk, un vairāk cilvēku, izvēlētos vakcinēties!!!

Atbildēt

Medicīniski uzskatāms piemērs

28.09.2021. 22:00

»

Muļķītis

Nesaprotu, kāpēc portāls Pietiek com. ir pārvērties par klaju antivakseru propagandas vietni ar klajiem uzbrukumiem vakcinētiem Latvijas iedzīvotājiem. Un visdīvainākais ,ka tie antivakcinieri uzskata, ka viņi pārstāv Latvijas tautu. Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā itin bieži var sastapt kādu ...


"Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā itin bieži var sastapt(..)".

Skaidrojums. Vieta specifiska, neieiesi kā veikalā. Regularitāti arī norāda: bieži. Zinātājs/pacients.

Galvenā problēma ir šādās iestādēs apārstēto izlaišana ārā un tas, ka pacients naudas trūkuma vai nelīdzestības dēļ pārtrauc lietot nozīmētos medikamentus. Pēc krīzes viņš atgriežas iestādē.

Arī šis pacients tur nonāks vēlreiz. Satversmē nav tādu pantu.

Atbildēt

Jebkurš var uzrakstīt rakstu te

28.09.2021. 21:53

»

...

viss vienkārši, par naudu Pietiek publicēs kaut pašu velnu. Un citur jau nekur antivakseru murgus neņem pretī


Jebkurš, kurš prot loģiski savirknēt teikumus un ir spējīgs paust domu/ideju. Uz jums tas laikam neattiecas. Lato nekad nav prasījis maksu ne par ko, atšķirībā no žurnālistu prostitūtām, kas apkalpo kliķi.

Atbildēt

fakts

28.09.2021. 17:02

Vakcinācija ir tikpat "piespiedu", cik autovadītāja tiesību iegūšana.

Atbildēt

Jauni “Latvijas cionistu huntas” terorisma apdraudējumi valsts demokrātijai

28.09.2021. 15:38

»

Aci pret aci un zobu pret zobu

Citāts:” Ko Dievs grib sodīt, tam viņš atņem prātu. Mazākums uzskata, ka prāts atņemts vairākumam, jo tauta, redz esot stulba. Nu, nu, mīļie...


““Valdības MK šodien, 2021. gada 28. septembrī atbalstījis tiesības karavīram un zemessargam miera laikā pielietot šaujamieroci “speciālās operācijās”

SABIEDRĪBA Šodien, 14:04, 2021. gada 28. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valdība šodien atbalstīja grozījumus Miltārā dienesta likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci “speciālās operācijās”, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu “valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai”.”

“Saskaņā ar NATO regulējumu “speciālās operācijas” ir militāras darbības, kuras veic “speciāli norīkoti, organizēti, apmācīti un ekipēti spēki, kas nokomplektēti ar speciāli atlasītām militārpersonām”, un kurās izmanto “speciālu taktiku, tehniskos līdzekļus un paņēmienus”.

Šo “speciālo operāciju” laikā var tikt izmantotas “slēptas vai diskrētas metodes”, militārai vadībai, kā armijas virspavēlniekam E. Levitam, pilnā mērā “uzņemoties politiskos un militāros riskus”, kas nav raksturīgi konvencionālo spēku operācijām.

“Speciālās operācijas” var tikt veiktas, tieši iesaistoties atsevišķā sadursmē ar “pretinieku”, piem., masveida tautas protestiem, ja tos patvarīgi interpretē kā spēku, “kurš var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus un tamlīdzīgi”.

“Speciālo operāciju” laikā, tostarp arī pat pirms “izņēmuma stāvokļa” izsludināšanas militāro darbību rezultātā izraisītas “valsti apdraudošas situācijas pārvarēšanai miera laikā”, tiek veikta, piemēram, pretdarbošanās “īpašajiem speciālo operāciju spēkiem”, kuri var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus un tamlīdzīgi.

Hibrīda karadarbības ietvaros ar precīzi un savlaicīgi veiktu “speciālo militāro operāciju var tikt deeskalēta slēpta militāra apdraudējuma situācija” valstī, nepieļaujot tās turpmāku attīstību līdz izņēmuma stāvokļa pasludināšanai.

Militārā dienesta likums turpmāk paredz karavīram un arī zemessargam tiesības, piedaloties “speciālās operācijās”, pielietot dienesta šaujamieroci pat bez brīdinājuma, ja tas ir pamatots ar konkrētās militārās operācijas vai speciālās operācijas īpašu konceptu.

Papildus ir precizēta Militārā dienesta likuma norma, nosakot principu, ka “dienesta šaujamieroča pielietošanai un izmantošanai jābūt samērīgai un nepieciešamai”.”

Ebreju nacists, Latvijas VP E. Levits, kurš atklāti ignorē Nirnbergas kodeksu, pēc Ultimāta saņemšanas 2021. gada 2. septembrī savlaicīgi kopā ar Tieslietu ministru J. Bordānu inicējis šos grozījumus Militārā dienesta likumā kā “dāvanu tautai”.

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Turpmāk pūļa (tautas) masu protestus pret piespiedu obligāto vakcināciju E. Levits jau paša vienpersoniski izziņotos “hibrīdkara apstākļos” var vienpersoniski patvarīgi interpretēt, kā “slēptu militāra apdraudējuma situāciju” valstij - lasi, “cionistu finansu kovidafēristu režīmam Latvijā, cionistu huntai”, “režīmu apdraudošo situāciju pārvarēšanai”, tautas protestus patvarīgi interpretējot kā spēku, “kurš protestos var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus” vai interpretējot daļu no protestētājiem “kā īpašu naidīgu speciālo operāciju spēku” un tamlīdzīgi.

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānotajā tautas sociālo nemieru apspiešanā “cionistu Latvijas hunta” ar militāristu starpniecību turpmāk pret tautu brīvā interpretācijā, “speciālo operāciju īpašās un slepenās koncepcijās” varēs nesodīti pielietot šaujamieročus.

Ja Militārā dienesta likumgrozījumi stājas spēkā, tad pats E. Levits vai K. Kariņš ar savu rezolūciju, to saskaņojot ar E. Levitu, var norīkot zemessardzi vai armiju “speciālu operāciju” veikšanai “valsts apdraudējuma apstākļos”, gan iedzīvotājiem atsakoties no “pūļa vakcinācijas” un protestējot pret to masu protestos, gan masu sociālos protestos.

E. Levits un K. Kariņš šo jauno situāciju “pašizsludinātā hibrīda karadarbības apstākļos” varēs interpretēt kā “antivakseru protestu terorismu” “hibrīdkara apstākļos”, kā spēku , “kurš var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus” un tamlīdzīgi, K. Kariņam izsludinot vai neizsludināt “ārkārtas izņēmuma stāvokli” un piespiedu kārtā “speciālās operācijās” vakcinējot iedzīvotājus, ielaužoties ar ieročiem viņu dzīvesvietās. Pretošanās gadījumā pielietojot šaujamieroci. Tieši tā, kā tas notika Indijā.

Šie ir pavisam jauni “Latvijas cionistu huntas” terora apdraudējumi valsts demokrātijai un demokrātiskajai valsts iekārtai, sabiedrībai, jo 13/03/2020 LV hunta jau savlaicīgi atteikusies Latvijā ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO.

Zem “speciālajām operācijām” pēc Levita un Kariņa slepenas vienošanās var paslēpt jebkādas akcijas pret tautu, privātpersonām, tostarp veicot piespiedu vakcināciju, tostarp safabricētu kriminālprocesu ietvaros izlikt no zemes un nekustamiem īpašumiem, tos atsavinot ar “žīdu” Ekonomikas lietu tiesu spriedumiem, vai likvidējot fiziskas pretošanās gadījumā, “speciālā operācijā”pielietojot šaujamieroci. Katras “speciālās militārās operācijas” koncepcija ir valsts militārais noslēpums.

Ņemot vērā, ka K. Kariņa vadītā MK valdība, ir lēmusi par šaujamieroču pielietošanu miera laikā un E. Levits, kā armijas virspavēlnieks to, visticamāk, akceptēs, vai to jau izdarījis, 4. maija valsts finanšu korporācija ir kļuvusi par politisku “cionistu militāru huntu”.

Tiešais Huntas patreizējais sastāvs ir VP E. Levits, MK valdība, MP K. Kariņš, 13. Saeimas spīkere I. Mūrniece.

Hunta (spāņu: junta - "sanāksme", "komiteja", "apvienība", "kolēģija") ir militāru vai politisku personu grupa, kas pēc valsts apvērsuma pārņēmusi savās rokās politisku varu. "junta" apzīmē arī pašvaldības Spānijā un Latīņamerikā.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju komunistu- cionistu (jaunā inkluzīvā kapitālisma - komunisma) impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”. Citāti atrodami G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.


“Pretestībai neveiksies.

Pirmkārt, no mums baidīsies.

Otrkārt, mēs ar intrigām (ar draudiem, tiesām, līgumiem, likumiem un MK noteikumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim.

Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”

Atbildēt

Muļķītis

28.09.2021. 14:39

»

Aci pret aci un zobu pret zobu

Citāts:” Ko Dievs grib sodīt, tam viņš atņem prātu. Mazākums uzskata, ka prāts atņemts vairākumam, jo tauta, redz esot stulba. Nu, nu, mīļie...


Nesaprotu, kāpēc portāls Pietiek com. ir pārvērties par klaju antivakseru propagandas vietni ar klajiem uzbrukumiem vakcinētiem Latvijas iedzīvotājiem. Un visdīvainākais ,ka tie antivakcinieri uzskata, ka viņi pārstāv Latvijas tautu. Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā itin bieži var sastapt kādu Pašu Dievu un citas slavenības. Komenta autoram iesaku izlasīt LR Satversmē pantu par Latvijas iedzīvotāju atbildību neaplipināt citus cilvēkus ar bīstamām slimībām. Pēc autora domām tikai prostitūtām var piemērot profesijas aizliegumu, citas profesijas var nesodītas izplatīt bīstamas slimības.Ko viņš teiktu, ja ar AIDS vai salmonellu slims pavārs viņam iebarotu kādu no šīm slimībām. Tad bļautu- kur skatās Kariņš un Pauļuta, ka to pieļauj.
Žēl ka Lato Lapsa portālu pārvērš par dīvainīšu tribīni.

Atbildēt

biete

28.09.2021. 11:41

"... Opozīcija apvienojas 60 procentu vārdā (pat vairāk, jo daudzi no vakcinētajiem atzīst, ka savu izvēli vakcinēties izdarījuši nelabprāt)..."

Par šo gan jāiesmaida.
Kaut kas autoram šķērsām būs sagājis...

Atbildēt

Aci pret aci un zobu pret zobu

28.09.2021. 11:41

Citāts:” Ko Dievs grib sodīt, tam viņš atņem prātu. Mazākums uzskata, ka prāts atņemts vairākumam, jo tauta, redz esot stulba. Nu, nu, mīļie.
Vēlēt dosies šī paša stulbā tauta, cita jums nebūs, un, ziniet, atklāšu noslēpumu - jūs nemīl!”

Dievs gribēja, lai latviešu tautai ir sava valsts? Jā, latviešu tautai sava valsts 1918. gada 18. novembrī.

Kāpēc pretēji ASV konstitūcijai tur nav vārdi “Tautai ir tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem”?

Ja būtu šie vārdi, tautas apziņa nepieļautu Levita- Kariņa- Bordāna zvēfības ar ietočiem rokās pret šo ienaidnieku rīcību - paziņojot ANO 13/03/2020, ka Latvijas valsts Latvijas teritorijā neievēros cilvēktiesības.

Saprotiet, tā ir hunta, ko pret tautu un valsti vada Levits, Mūrniece, Kariņš, Bordāns, Pabriks, Ruks.

Atbildēt

motorhead 1916

28.09.2021. 10:23

Nebuutu jau slikti, ja kristu. Driizaak jau liks vilkt virsuu pat mezhaa...

Atbildēt

Cilvēkiem patīk ilūzijas

28.09.2021. 10:23

»

Jā...

Pilnīgi piekrītu! Diemžēl ir daļa kam patīk ja melo, jo meli bieži vien ir saldāki par patiesību


Cilvēkus neinteresē patiesība, cilvēki meklē ilūzijas un dzīvo tajās.

Atbildēt

voila

28.09.2021. 10:09

»

ESMAIJA

Kādas te derības? Viņi visu sakārtos tā, lai vēlēšanu rezultāti atbilstu vajadzībām. Ir taču no kā pamācīties, cik smalki šīs lietas tiek darītas. Par piemēru var ņemt ASV. Bet uz Baltkrieviju un Krieviju bakstīs ar pirkstu un auros pilnā rīklē


piekrītu, to liecina arī nesenās Rīgas domes vēlēšanas. Roka jau ir "iesista". Ja vien vēlēšanas nebūs atceltas sakarā ar pandēmiju uz steidzīgi pieņemtu likuma grozījuma pamata. Tie tagad mums birst kā no pilnības raga. Tā izskatās, ka mums reālas izmaiņas var nest tikai noteicošo spēku pārgrupējums pasaulē, kā tas jau vienmēr ir noticis...

Atbildēt

Jā...

28.09.2021. 09:50

Laiks kad krīt maskas ne vienmēr ir slikts laiks. Labāk ir atklāts ienaidnieks!

Atbildēt

Ruta

28.09.2021. 09:23

Jā, es sākumā tiešām noticēju Kariņa apgalvojumam, ka būs BRĪVPRĀTĪGI

Atbildēt

Viņi sen jau

28.09.2021. 08:49

demonstrē , ka ir tautas ienaidnieki!

Atbildēt

ESMAIJA

28.09.2021. 08:17

Kādas te derības? Viņi visu sakārtos tā, lai vēlēšanu rezultāti atbilstu vajadzībām. Ir taču no kā pamācīties, cik smalki šīs lietas tiek darītas. Par piemēru var ņemt ASV. Bet uz Baltkrieviju un Krieviju bakstīs ar pirkstu un auros pilnā rīklē.

Atbildēt

Haralds Kalns

28.09.2021. 07:32

Nākošajās vēlēšanās Raivis Dzintars stāvēs salā uz ielas pie būdas ar vēlēšanu aizgaldiem Vienotības salašņu bandas priekšgalā ar ledus kuli kaklā!!!

Atbildēt

Bija dots laiks - gads, lai to saprastu

28.09.2021. 07:13

Kliķe pastāv uz meliem. Cik vēl gadu jūs klausīsieties viņu runās, lai saprastu, ka viņi sabiedrību nepārtraukti baro ar noklusēto vai meliem?

Atbildēt

Fēlis

28.09.2021. 06:35

Vakcinētais mazākums neuzspiež. Uzspiež, iespējams jukuši, apmāti, sagrābstījušies nepareizu informāciju, bet drīzāk gan kaut kādā veidā ieinteresēti politikāņi. Manā lokā ir kaut kur pus uz pus un neviens no vakcinētajiem ar putām uz lūpām nav apgalvojis, ka jāvakcinē visus. Viņi ir par brīvprātīgu izvēli. Pie tam dažus ir pierunājuši ģimenes ārsti un izrādās, ka tā tie izdzimteņi vāc sev punktus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: