Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tā kā mans vārds jūsu portālā pēdējā laikā izskanējis ne vienu reizi vien, griežos pie jums ar lūgumu - esiet prasīgāki un izvēlīgāki pret publicējamo materiālu saturu.

Pēdējās publikācijas Lemberga troļļa grēksūdze autors ir Ēriks Pūle, kurš mantkārīgos nolūkos cīnās ar mani un manu ģimeni. Viņš man ir atņēmis mazdēlus, dēlam dēlus, viņš tiesā vēlas attiesāt zemi un citus īpašumus, kas viņam un viņa jaunajai sievai, manai bijušajai vedeklai nekad nav piederējuši.

Tādēļ man ir lūgums Pietiek neiesaistīties ģimenes likstās un nepalīdzēt cilvēkam, kuru no bankas patrieca par zagšanu, kurš ir psiholoģiski apstrādājis un turpina apstrādāt citu bērnus un dara tamlīdzīgas nesmukas  lietas.

Materiāls Lemberga troļļa grēksūdze ir absolūts izdomājums par visiem 100%. Ventas Balsī nekad nav strādājis neviens puisis, un arī meitenes praksē nav ņemtas 10 gadus, jo nav bijusi tāda vajadzība. Par to var pārliecināties, lasot Ventas Balsi. Tāpat nekad neesmu vervējusi nevienu  Lemberga atbalstītāju. Tāda cilvēka vienkārši nav. Līdzīgi varētu atbildēt par katru šajā publikācijā rakstītajiem meliem.

Jums pašiem būs neērti, kad šī Pūles epopeja kādreiz beigsies un tas  nonāks presē, jo viss reiz beidzas, un jums nāksies atklāt, ka esat vairojuši viņa ļaunumu, viņa melus un izdomājumus.

* Ventas Balss galvenā redaktore

Novērtē šo rakstu:

28
115