Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

forcemajeure

15.09.2018. 14:22

Lato, kāpēc liec iekšā šos murgus? pats spēj izlasīt? šis cilvēks taču neko nejēdz no žurnālistikas, ne tik, cik melns aiz naga. objektīvas ziņas.. parādiet man kaut ko objektīvu, izņemot objektīvu. kvalitātes standarti.. nu, murgi. viņu kāds ir lūdzis rakstīt par žurnālistiku?

Atbildēt

LŽS biedrs

12.09.2018. 19:21

»

nutanugan

Varētu padomāt, ka LaŽaS biedriem, ieskaitot konkrēto šanas biedrības locekli, patiešām ir vismaz kaut kāda nojausma par to, kas ir mediji, ziņas, žurnālisti, viedokļu autori, un ko viņi dara


Nevajag jaukt: LaŽA (jeb Latvijas Žurnālistu Asociācija) ir sorosītu kantoris, kurā tiešām lielākoties biedri ir tādi, kas paši žurnālistikā patlaban nestrādā. Žurnālistu Savienība (arodbiedrība, dibināta 1926.g.) apvieno reālos melnā darba darītājus: žurnālistus, redaktorus, fotogrāfus, reportierus utt.

Atbildēt

nutanugan

12.09.2018. 19:03

»

LŽS biedrs

Ja būtu konkurss par tēmu "izdomājiet vēl lielāku neprātu par šo brīnumu", būtu grūti


Varētu padomāt, ka LaŽaS biedriem, ieskaitot konkrēto šanas biedrības locekli, patiešām ir vismaz kaut kāda nojausma par to, kas ir mediji, ziņas, žurnālisti, viedokļu autori, un ko viņi dara?

Atbildēt

visnotaļ

12.09.2018. 18:24

feina un atbilstoši žanra klasikai neapšaubāmi respektējama sociālsabiedriski optimistiskā utopija par masmēdītāju saulespilsētu, kāda nekad nav bijusi un nekad arī nebūs.

Kampanella var atpūsties. ;)

Atbildēt

Vo

12.09.2018. 16:27

Lasot šo apcerējumu, nāk prātā tie teorētiskie spriedelējumi par brīvo tirgu - kāda tur būs godīga konkurence un kā šī konkurence stimulēs kvalitāti un kā cenas konkurences apstākļos ies uz leju un kā pieprasījums un piedāvājums ies roku rokā....
Nekā tamlīdzīga! Tā ir tikai teorija, kur nav ņemta vērā reālā situācija.
Arī šajā apcerējumā nav ņemta vērā viena būtiska lieta - katram mēdijam ir savs īpašnieks (vai arī īpašniekam ir savi mēdiji). Un "kas maksā, tas pasūta mūziku".Viss! Kvalitātes standarti var pastāvēt maliņā. Kāpēc? Tāpēc, ka ne jau tikai peļņas nolūkā tie mēdiji kādam pieder. Tur apakšā visbiežāk ir arī politiski mērķi. Un to, kas un kādas intereses īstenībā pārstāv šīs sabiedrības, kas skaitās mēdiju īpašnieki, mēs bieži vien varam tikai nojaust pēc publikāciju satura attiecīgajā mēdijā. Bez tam, arī ar propagandu un dezinformāciju mēdiji var labi pelnīt. Un Latvijas mēdiju tirgū visas nišas jau ir sadalītas. Neviens neatkarīgs mēdijs šeit ielauzties nevar. Tur vajag naudu, kuras neatkarīgajiem nav.

Atbildēt

LŽS biedrs

12.09.2018. 15:32

Ja būtu konkurss par tēmu "izdomājiet vēl lielāku neprātu par šo brīnumu", būtu grūti.

Prūsim nav nekāda nojausma par to, kas ir mediji, ziņas, žurnālisti, viedokļu autori, un ko viņi dara.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

12.09.2018. 15:18

Rodas sajūta, ka Latvijā drīz tiks sataisīta un cilvēcei piedāvāta jauna Bībele. Inteliģences psihiskā stāvokļa straujās transformācijas stimulē tādu prognozi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: