Menu
Pilnā versija
Foto

Mediķi varas kalpībā

Viedais Manels · 20.01.2022. · Komentāri (59)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.

Kad injekcijas reklamē slavenības kultūras, sporta, kulinārijas u. tml. jomās, muldēšanu var mēģināt novelt uz nekompetenci. Šīs personības varbūt ir talantīgas savā profesijā, taču ārpus tās bieži izrādās nelgas bez loģiskās domāšanas, kas baidās tikt izstumtas no varas bļodlaižu saimes.

Kad medicīniskas aplamības stāsta ārsts, tad tā ir apzināta kaitniecība. Taču tieši šādi mediķi cilvēces izdeldētājiem kalpojošajai huntai ir vajadzīgi. Kā citādi varētu uzturēt biedējošo mirstību no kovida, liedzot pacientiem efektīvas zāles un dakterējot tos pēc “izdzišanas protokola”.

Manuprāt, lai slimnieks aizietu pa “skuju taku” no omikrona, kura letalitāte ir niecīga, dakteriem ir ļoti jāpacenšas. Salīdzinot nāves gadījumu skaitu ar citām valstīm, izskatās, ka Latvijas baltsvārči pārcenšas.

Toties ik rītu oficiozos varam lasīt kopējo it kā vīrusa pļauto sirdzēju nekrologu ar mājienu, ka pie visa vainīgi nevakcinētie. Tas nekas, ka smagi slimo un aiziet aizsaulē varas apjātie potētie. Gan no kovida (IMHO – tā neārstēšanas), gan no pošu blaknēm. Tikmēr tautas bendes augstajos krēslos ņirdz, šķiežot saņemto “asinsnaudu” un iešķiebjot pa prāvam žūksnītim arī lojālajiem mediķiem.

Saite uz mediķu melšanu: https://www.youtube.com/watch?v=g4NiTHAQA5w

Novērtē šo rakstu:

249
22