Menu
Pilnā versija
Foto

Meli valdības televīzijā

Aivars Lembergs · 03.05.2021. · Komentāri (64)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesība

03.05.2021. 19:14

Pašreizējā Levita Kariņa zagļu kliķe baidās no Lemberga! Lembis nav ASV kājslauķis!

Atbildēt

Tavs Lembergs ir glups

03.05.2021. 18:52

»

ESMAIJA

Par ko tad veselai varzai varas SARGSUŅU piešķīra LATVIJAS VALSTS AUGSTĀKO APBALVOJUMU??? GLUŽI KĀ Zviedrijas karaļa piķierim. Ne taču par patiesības paušanu un godīgu darbu, bet par patiesības slēpšanu , lai tā nenonāk gaismā.Tā paša iemesla dēļ Aivars Lembergs pretēji katram likumam un saprāta balsij...


Lai tu slavē viņu, ceļ saulītē, viņš, lembergs, ir mietpilsonis, nav pacēlies augstāk par sētnieka līmeni, balamur0ts un muldētājs, tieši kā Ušakovs - valdības lamātājs, visus aprējējs krancis. Viņš daudz ko pasaka patiesību kā no ielas bazāra, pa tiešo, bet nemāk neko realizēt kā valstsvīrs, nopietns vadītājs, viņš neko nav labu piedāvājis, viņš prot ika Ventspilī grābt un grāb, kur piesūcies no okupācijas laikiem, kad tur dzīvoja uz citu rēķina kā vis pilsētas kompartijas elite - uzturējās un dzīroja bumbu patvertnē, kas bija blakus, staigāja gar čekas ēku uz priekšu un atpakaļ ar labumiem, melniem ikriem, balzāmu, konjaku un tjpr., mūs, Čekistus traumēja ar nelikumīgām pavēlēm.

Ja lembergs būtu vaklstsvīrs, gudrs, nebūtu bļaura, nemētātos ar apsaukāšanos kā tāds huligāns, dzerājs un cietumā nesēdētu. Pat uzdrošinājās apvainot ASV, apsaukājot par okupantiem.

Atbildēt

:)))

03.05.2021. 18:47

»

būtu labi

Lembergu par LR prezidentu


Čekas ziņotāju ...

Atbildēt

LR nav vērts LPSR mazā pirkstiņa

03.05.2021. 18:40

»

vēl labāk būtu tiesiska valsts

Patiesībā tu domāji LPSR prezidentu, jo LR pagaidām ir formāls, komunistu realizēts veidojums, lai maldinātu sabiedrību un turpinātu okupācijas gadu tradīcijas


LPSR, izņemot okupācijas elementu privilēģijas, ne tuvu nestāv klāt LR, kura ir korumpēta līdz kaulam, izlaupīta, tauta piesmieta un pazemota, beztiesiska, ar to pat pašvaldības izrīkojās kā ar saviem vergiem. jo sevišķi Rīgā, arī Mārtiņa Staķa Rīga nav izlīdusi no tiesiskuma autiņiem, tā nespēj apgūt nomenklatūras shēmas, varenību un ietekmi, tā ir gļēva un nespējīga vai ir iesaistījusies vienotā shēmā.

LPSR bija tiesiskums un demokrātija, kas LR tika sagrauta līdz izmisumam. Tautai liegta pieeja tiesai, nomenklatūra visus sūta uz tiesu, zinot, ka tiesas klientus bez naudas negaida, pazemo un piesmej ar "Tiesāšanās kā ķēķī".

Nomenklatūra valstī ir tiesiskuma bende!

Atbildēt

ESMAIJA

03.05.2021. 18:27

Par ko tad veselai varzai varas SARGSUŅU piešķīra LATVIJAS VALSTS AUGSTĀKO APBALVOJUMU??? GLUŽI KĀ Zviedrijas karaļa piķierim. Ne taču par patiesības paušanu un godīgu darbu, bet par patiesības slēpšanu , lai tā nenonāk gaismā.Tā paša iemesla dēļ Aivars Lembergs pretēji katram likumam un saprāta balsij tiek ieslēgta aiz nezcik atslēgām. Šis ir vistiešākais pierādījums viņa nevainībai. un es ceru, ka no šīs kārtējās melu straumes autoriem Aivars Lembergs agri vai vēlu pieprasīs atbildi. Un tad nepaglābs nekādi ordeņi,

Atbildēt

vēl labāk būtu tiesiska valsts

03.05.2021. 18:23

»

būtu labi

Lembergu par LR prezidentu


Patiesībā tu domāji LPSR prezidentu, jo LR pagaidām ir formāls, komunistu realizēts veidojums, lai maldinātu sabiedrību un turpinātu okupācijas gadu tradīcijas.

Atbildēt

Fēlis

03.05.2021. 18:17

»

būtu labi

Lembergu par LR prezidentu


Aha, un Šķeli par premjeru. Vot tad mēs sāktu dzīvot kā niere taukos. Tikai man šķiet, ka mēs būtu tie tauki. Esi kaut ko dzirdējis par dārznieku Āzi? Uz muļķiem turas pasaule, vecīt.

Atbildēt

Bunkurs

03.05.2021. 18:01

Lembergs sēž cietumā, tāpēc nekādi viņa nesen radīti raksti parādīties nemaz nevar. Šaubos, ka Bordāns savas vadītās ministrijas cietumā pieļauj, ka Lembergu neuzrauga maksimāli rūpīgi.

Vispār ar šīm rakstiem ir tīrais humors. Lembergam piederošajā vai finansētajā NRA ir vesela viņam veltīta sleja. Kopš Lemberga "iesēšanās" tajā regulāri parādās it kā Lemberga sacerēti raksti. Par to cik tas reāli, es jau rakstīju. Lielākā daļa komentētāju pie šiem rakstiem par Lembergu izsakās kritiski un pat viņu apsmej.. Loģiski, ka NRA izdara secinājumus un uz to reaģē. Nē, tas nav tas ko sākumā iedomājieties un kas būtu tikai loģiski. NRA nepārstāj publicēt šos feikus. Vienkārši tiek liegta komentēšana pie šiem feikiem. Kam un kādu iluzija tas rada, atliek tikai minēt.

P.S. Pietiek jau varēja uzrakstīt, no kā tad šis feiks saņemts. Tas kaut nedaudz, bet pavērtu priekškaru.

Atbildēt

būtu labi

03.05.2021. 17:42

Lembergu par LR prezidentu!

Atbildēt

Drīz

03.05.2021. 17:07

Lembergs samainīsies vietām ar Bordānu.

Atbildēt

LV cionistu varas haosa upuris

03.05.2021. 16:56

ir A. Lembergs. Un šī nav viltus ziņa.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: