Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ok ok

17.09.2022. 13:03

nu tad beidzot arī kāda incanta info parādās: tātad Sūkāns sen jau dod dibenā!!!???

Atbildēt

Haralds Kalns

15.09.2022. 07:57

CITĀTS "...tika traucēts cietušā miers un drošība, kā rezultātā cietušajam tika radīta pastāvīga spriedze un pārliecība, ka viņš tiek vajāts, kā arī radītas bailes par savu tuvinieku drošību...", KURŠ BŪS PIEMĒROJAMS TIESAS PRĀVĀ, KURĀ IZVĒRTĒS HUNTAS TERORU UN TĀ SEKAS COVID-19 VILTUS AFĒRAS LAIKĀ, SLEPKAVOJOT UN ŅIRGĀJOTIES PAR PILSOŅIEM!!!

Atbildēt

Labs :D

15.09.2022. 07:52

Uzņēmējs Mazoliņš :D

Atbildēt

politiskais humors un satira

15.09.2022. 07:36

Gramata laba,domata tiem ,kuri neskatas tv panoramu un ,,latvijas televiziju vispar,, !

Atbildēt

Litrs

14.09.2022. 23:04

»

Jopcik

Labi, ka nenopirku šito mēsla grāmatu. Pilns ar slima suņa murgiem. Īsta daiļliteratūra. Paskatījos grāmatnīcā uz turpinājumu - vispār nekā interesanta. Arī nenopirku


.. man pagājušo gadu tas pats - paņēmu no sievas čiriku - eju uz grāmatnīcu..

a tur pie durvīm vīriņš - nelaiž iekšā - kodu vajag!!

nu es saku - tad iešu pēc konjāka - ko darīt..

viņš saka - to es neatbalstu..

es prasu - slims vai?? :o

viņš: Baptists!!!

es prasu - a kā ta tu pats iekšā - vai ta jums durties drīkst??!

morāle: ja jāizvēlās starp jēzu un naudu, pat baptists izvēlās naudu!!! ;)

Atbildēt

apsūdzībās par vajāšanu apsūdzībās Lapsa atzīts par vainīgu

14.09.2022. 22:48

»

spriedums

Āpsis paliek āpsis


Vonsovičs un viņa dzīvesbiedre, žurnāliste Baiba Strautmane tiesā bija pieteikuši morālo kompensāciju 1790 eiro apmērā katrs. Vonsovičs norādīja, ka Lapsas nodarījumi - neslavas celšana, vajāšana un izsekošana - ir kaitējuši ne tikai viņam un sievai, bet arī abu bērniem.

Atbildēt

7500 eiro patiesības cena Latvijā

14.09.2022. 22:42

Tāpat Lapsa saskaņā ar apsūdzību, lai celtu Vonsovičam neslavu, organizējis mikroautobusa iegādi un pasūtījis tā aplīmēšanu ar advokāta sejas attēla fragmentu un uzrakstu "Kolaborants. Pietiek.com jaunā grāmata". Lapsa esot noorganizējis, ka 2019.gada nogalē šī automašīna vairākkārtēji, mērķtiecīgi un ilgstoši novietota pie Vonsoviča darba vietas, dzīvesvietas, pie vairākām tiesu ēkām un Latvijas Televīzijas ēkas.

Prokuratūra norāda, ka minētajā krimināllietā apsūdzētā persona veica regulāru, uzmācīgu un nevēlamu saziņu ar cietušo personu, sistemātiski agrās rīta stundās nosūtot dažāda satura elektroniskā pasta vēstules, turklāt šādas vēstules tika sūtītas arī personas radiniekiem un darba kolēģiem.

Tāpat apsūdzētais cietušajam radījis pastāvīgu spriedzi, dažādos veidos liekot zināt par savu klātbūtni gan pie cietušā dzīvesvietas, gan darba vietas, gan citām vietām, kurās regulāri atradās cietusī persona. Ar minētajām apsūdzētā darbībām tika traucēts cietušā miers un drošība, kā rezultātā cietušajam tika radīta pastāvīga spriedze un pārliecība, ka viņš tiek vajāts, kā arī radītas bailes par savu un tuvinieku drošību, norādīja prokuratūrā.

Šajā apsūdzībās par vajāšanu apsūdzībās Lapsa atzīts par vainīgu.

Atbildēt

ha-ha

14.09.2022. 20:04

Kārtējais padomju okupantu režīma tiesas sistēmas spļāviens labticigo latviešu dvēselēs,kuras joprojam grib ticēt Latvijas valsts neatkarības stabilitatei un drošībai.Kas bija sapulcējušies uz prezidenta Čakstes godināšanu? Biezā slānī augsti situēti padomju okupācijas režīma bijušie kolaboranti-komunisti,čekisti,virsnieki,pašpārvaldes augstmaņi ar viņu ārzemju latviešu kortežu,kuru darbibas laikā tika izvarota latvieša dvēsele,izdzīti no valsts simtiem tūkstošiem latviešu,iesēta neuzticibas un naida sēkla.Viņu darbības rezultatā cenas ir sadzītas debesīs,labklājība padarīta par ES izsmiekla objektu,senioru diskriminācija padarīta par valsts politiku.Nav jau uz ko apvainoties,jo tādam arī jābūt kolaborantu darba rezultatam,kurus naivā latviešu dvēsele ir izvēlējusi par saviem vadoņiem.

Atbildēt

Haralds Kalns

14.09.2022. 19:25

Parasti atsauce uz, no rietumiem nākušiem militāristiem, garantē vismaz godavīra statusu. Taču no Apvienotās Karalistes Latvijā ieklīdušais Brigādes ģenerālis Jānis Kažociņš, saelpojies vietējo gaisu, izrādījies tāds pat švabraks un dirslaiža, pēc vietējās huntas barvežu parauga un līdzības!!! NE KRIPATAS NO STĀJAS UN GODAPRĀTA!

Atbildēt

Jopcik

14.09.2022. 18:16

Labi, ka nenopirku šito mēsla grāmatu. Pilns ar slima suņa murgiem. Īsta daiļliteratūra. Paskatījos grāmatnīcā uz turpinājumu - vispār nekā interesanta. Arī nenopirku.

Atbildēt

derdz

14.09.2022. 17:24

slima seska murgi

Atbildēt

par siles lopiem

14.09.2022. 17:23

Vanzovičs un Levitz - labi koreši!

Atbildēt

čoms

14.09.2022. 16:51

Melits pēc VDK uzdevuma iefiltrējās Minsteres ģimnāzijā un ne tikai... Ik pa laikam rakstīja atskaites. Krievu čeka visu labi glabā... Kad būs Viltvārdis2?

Atbildēt

Motīvs

14.09.2022. 16:49

Āpša smirdināšanās vairāku gadu garunā nekādu rezultātu nedeva, tāpēc Amoliņu pasūtīja arī VID. Tas tikai liecina par to, ka Āpsis nav vairs īpaši smirdīgs. Vēl jo vairāk pēc šodienas tiesas sprieduma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: