Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas kuģu būvētavu faktiski kontrolējošais miljonārs Vasilijs Meļņiks kā uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultantu paklusām noalgojis vienīgā krievu valodā iznākošā nacionālā dienas laikraksta Vesti Segodņa žurnālistu Abiku Elkinu, - šo jau ilgāku laiku neoficiāli cirkulējušo informāciju otrdien Pietiekapliecināja arī pats Elkins.

Pietiek rīcībā ir sarunas ieraksts ar Elkinu, kurš apliecina gan to, ka jau ilgāku laiku ir Rīgas kuģu būvētavas sabiedrisko attiecību konsultants, gan to, ka vienlaikus esot arī publicējis rakstus par Rīgas kuģu būvētavu, protams, šo pakalpojumu apmaksātājam vēlamā gaismā.

Neoficiāli Pietiek zināms, ka ar Elkina palīdzību Meļņiks un Rīgas kuģu būvētava ir arī slēguši reklāmas līgumus ar vairākiem centrālajiem medijiem, šādā veidā nodrošinot sev vēlamu publicitāti, tādā veidā izvairoties no uzņēmuma faktiskajam saimniekam nevēlamām publikācijām.

Kā zināms, Pietiek jau vairākas nedēļas publicē rakstu sēriju par Meļņika biznesa aizkulisēm un viņa ietekmi tiesībsargāšanas iestādēs, taču šo informāciju ir pārpublicējuši un "ievērojuši" tikai atsevišķi mediji. Šādu noslēgtu reklāmas līgumu eksistence izskaidro šādu "atturīgumu", informējot par miljonāra Meļņika biznesa kriminālo pusi.

Uz jautājumu, vai pats Elkins ir slēdzis līgumus ar medijiem par rakstu izvietošanu un īpašu attieksmi, Meļņika apmaksātais konsultants Pietiek gan sākotnēji apgalvoja, ka viņam neesot tādu pilnvaru un par to lemjot uzņēmuma valde, bet viņš esot tikai un vienīgi konsultants.

Taču uz atkārtotu jautājumu, vai pašam Elkinam tiešām nav nācies slēgt šādus līgumus vai piedalīties šādu līgumu nosacījumu apspriešanā, Vesti Segodņa žurnālists paziņoja, ka šādus jautājumus uzņēmums pieņemšot tikai rakstiski, tad izskatīšot un valde atbildēšot. Ne uz kādiem citiem jautājumiem Elkins atbildēt nevēlējās.

Avoti Rīgas kuģu būvētavā ir Pietiek minējuši vairākus medijus, ar kuriem noslēgtie reklāmas līgumi ir likuši izrādīt iespaidīgu ievērību dažādām pozitīvām ziņām par Rīgas kuģu būvētavu un tās pašreizējo vadību. Tā kā konkrētu reklāmas līgumu Pietiek rīcībā vismaz pagaidām nav, šos medijus nevaram nosaukt.

Novērtē šo rakstu:

0
0