Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

a411

06.04.2019. 11:00

Juridiski padomju Latvija bija tāds pats veidojums kā Ostland. Tāpēc memoriāls "PADOMJU Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem" ir uzskatāms par padomju okupācijas režīma propagandas sastāvdaļu.Ļoti neparasti, ka padomju okupācijas režīma aktīvā propagandā Latvijā ir iekļāvusies Krievijas Federācijas vēstniecība, kurai it kā nebūtu nekā sakara ar izbijušu starptautisku formējumu.

Atbildēt

B

02.04.2019. 18:46

»

A

Šodienas LA intervija ar dzejnieku Viku...


Aprill, aprill...

Atbildēt

A

01.04.2019. 11:39

Šodienas LA intervija ar dzejnieku Viku
...."Kā vērtējat pašreizējās politiskās un sabiedriskās norises Latvijā?

Pavisam īsi: viss, kas tagad notiek, ir sekas okupācijas seku nelikvidēšanai. Viena no vissmagākajām lietām, ko nevaru piedot tiem, kas noorganizēja atjaunotās Latvijas varu, – kāpēc viņi pieļāva vairāk nekā 20 000 demobilizēto krievu militāristu atstāšanu Latvijā? Tās ir divas divīzijas profesionālu militāristu, lielāks spēks nekā pašreizējā Latvijas armija.

Es saprotu, kāpēc Kremlim viņus te vajadzēja atstāt, bet kāpēc šie mūsu tā saucamie tautieši, kas nonāca pie atjaunotās Latvijas stūres, kāpēc viņi to pieļāva? Jo tas ietekmē katru dienu. Jau domājām, ka ar katru gadu 9. maija būšana pie obeliska ies mazumā. Nekā. Jo tie militāristi audzē jauno maiņu. Viss ir cieši saistīts. Un Rīga ir arī ļoti krieviska pilsēta".......

Atbildēt

antons mikoss

31.03.2019. 19:15

Labākais laiks genocīda piesedzošā monstra novākšanai ir 1.septembris šoruden. Polija neielūdz Krieviju uz kara sākuma piemiņas pasākumu, jo rašisti savu vainu genocīdā neatzīst. Vācija ieradīsies. Vācieši sen savu vainu atzinuši un maksājuši milzīgas summas par daļēju kompensāciju.

Atbildēt

aivarsz

30.03.2019. 10:16

Protams,ka šis nav "piemineklis - memoriāls",ko mēģina mums IESTĀSTĪT ĀRLIETU MINISTRIJA un KOLOBRACIONISTI - MĀKSLAS "VĒRTĒTĀJI"-GAILĪTIS un SPĀRĪTIS(pēdējais savu īsto "seju"-būtību parādīja VDK ziņotājas DŽ.SKULMES aizstāvībās runas plūdos LTV 1 studijā kopīgā intervijā ar Skulmi).

ŠIS monstrs Pārdaugavā NEATBILST AR KRIEVIJU NODLĒGTĀ LĪGUMA STATUSAM,TĀTAD PATS PAR SEVI SAPROTAMS ,KA IR NOJAUCAMS ,JA latvijas tauta tā nolemj ! LŪDZU REFERENDUMU-TAD VISS BŪS SKAIDRS !

Atbildēt

Pūpēdis

29.03.2019. 13:56

»

antons mikoss

Pabirabot! Krievi Baltiju iekaroja ar genocīda metodi. Izkāva Vidzemi tā, ka gaili vairs nedzirdēja dziedam. Dzimtbūšanu ļaunuma impērija bija spiesta atcelt Napoleona karu ietekmē. To labi aprāda krievs J. Panasenkovs...


Sākumā latvieši nr.1 - mikosi - dzemdēja savu dēlu un deva vislatviskāko vārdu - antons. Tad antons mikoss sāka mācīt latviešus kā pareizi ienīst citus cilvēkus, lai dzīvot labāk un laimīgāk.
Īsāk sakot naids ir jūsu draugs, naids ir veselīgs, ienīstiet un būsiet laimīgi.

Atbildēt

antons mikoss

29.03.2019. 08:00

»

Niknais

Pirmās nakts tiesību pabiras pēcnàcējs iesmekstējās, laikam sāpe, ka tā arī nekad netiks muižnieku kārtā. Krievi tak atcēla gadsimtiem ilgušo dzimtbūšanu latvijā, ko tagad tava smirdošā vienotība kopā ar tādām padibenēm kā tu cenšas atjaunot


Pabirabot! Krievi Baltiju iekaroja ar genocīda metodi. Izkāva Vidzemi tā, ka gaili vairs nedzirdēja dziedam. Dzimtbūšanu ļaunuma impērija bija spiesta atcelt Napoleona karu ietekmē. To labi aprāda krievs J. Panasenkovs.
Ja neesi spējīgs saprast, ka ļaunuma perēklis nerimsies līdz to sadalīs pa sastavdaļām, tad vari turpināt gānīties, ak vatesgalva.

Atbildēt

Asais

28.03.2019. 23:01

»

Niknais

Pirmās nakts tiesību pabiras pēcnàcējs iesmekstējās, laikam sāpe, ka tā arī nekad netiks muižnieku kārtā. Krievi tak atcēla gadsimtiem ilgušo dzimtbūšanu latvijā, ko tagad tava smirdošā vienotība kopā ar tādām padibenēm kā tu cenšas atjaunot


Kad Vienotība ir iestājusies par deokupāciju un deboļševizāciju ? To vispār neviena partija nav varējusi pārspļaut pār lūpu un ja arī kāds šļupstēja par deokupāciju no tribīnes, tad tas bija stingri saskaņots norādījums no augšas.

Atbildēt

Niknais

28.03.2019. 20:23

»

antons mikoss

Tavi drauģeļi kremļa nezvēri ieviesa verdzību, iznīcināja tautas ziedu un tagad pie varas ir gļēvuļi...


Pirmās nakts tiesību pabiras pēcnàcējs iesmekstējās, laikam sāpe, ka tā arī nekad netiks muižnieku kārtā. Krievi tak atcēla gadsimtiem ilgušo dzimtbūšanu latvijā, ko tagad tava smirdošā vienotība kopā ar tādām padibenēm kā tu cenšas atjaunot.

Atbildēt

Blabla

28.03.2019. 15:39

»

antons mikoss

Kas tev liedz to visu aprakstīt un izvērsti ierosināt risinājumus? Nosauc ieinteresētos un kuri jāietupina


Mmm....dabūt gatavu nevar pat neanonīms drosmulis kā tu. Un dabūt gatavu ko? Ko es minēju, ka ir jaadabon gatavu? Bet tev taisnība....pat drosmuļiem kas deklarēja ka OIk jāizbeidz. Algas jāpaaugstina. Pat tiem tas nav pa spēkam. Es uzdevu jautājumus. Bet tu es skatos kā neanonīms Lāčplēsis vari visu. Makleods tu latvju aizstāvi. Nopērc pudeli šņabja un atpūties.

Atbildēt

Krievi ir krievi

28.03.2019. 14:49

»

Krievi

ir visas KF tautas, tas pirmkārt. Šodienas pareizticīgo krievu inteliģence neatzīst lietuviešus, latviešus, igauņus kā krievus. Tas otrkārt. Treškārt, pie krieviem pieskaitāmi un krievi kā slāvi to uzskata par pašsaprotamu lietu arī ukraiņi un baltkrievi. Ceturtkārt, jūsu kļūda, noniecinot Krievijas...


Un Krievijas iedzīvotāji ir pavisam kas cits. Ne visiem Krievijā patīk šis jaunvārds rosijaņe, un sevi par krieviem neuzskata ne čečeni, ne tatāri ne arī tuvieši - kur nu vēl baltkrievi un ukraiņi, īpaši ukraiņi kuri ir izveidojuši savas nācijas pamatu, kas jau ir uz gadsimtiem, pat ja valsts izzudīs.


20tajos gados PSRS izraisīja badu ne tikai Ukrainā un ebrejiem gan ar to maz sakara - tikpat cik % šie bija no boļševikiem, un ja pie vainas ir ebreji, tad Ukrainas austrumus tagad neapdzīvotu krievi, bet gan ebreji. Jebkurā gadījumā - neviens neliedz krieviem doties uz Krieviju, kuru vārdos it kā gaida Krievijā, bet darbos - drīzāk gaida migrantus no Vidusāzijas, kas vergos par velti un nesūdzēsies. Jocīgi cilvēki.

Atbildēt

cilvēks tāpēc, ka cionists

28.03.2019. 14:28

»

west

Vai tiešām vēl šodien cilvēki nezin, ka karu 1933.g. pret Vāciju un vāciešiem uzsāka cionisti? Jo vācieši nacionalizēja žīdu bankas, kas parazitēja Vācijā un parazitē šodidn visā pasaulē


Tikai parazitēju, bet bankas man nav... :D


PS pietiek.com, vārda brīvība ir viena lieta, bet nekā nedarīšana šādu provokatīvu komentāru gadījumā ir krimināla atbildība, pie tam šie idioti, kas publicē šos melus, publicē tos tieši tādu paškurinošu iemeslu dēļ lai var apgalvot, ka latvieši drukā šādus antisemītiskus komentārus.

Atbildēt

pilnīgs lauķis

28.03.2019. 14:18

»

vēsturiski

krievi ir viena daļa slāvu - tie radušies no divu vēsturiski nežēlīgāko un asiņaināko klejotāju sajaukšanās, nespējot vienai otru uzvarēt - mongoļiem-tatāriem un vikingiem. Vietā, kur šie spēki sāka brāļoties pirms 1000 gadiem, ir uzcelts piemineklis "Здесь родилась Киевская Русь...


Vēsturiski krievi ir veidojušies identiski tāpat kā latvieši un lietuvieši - no baltu un somugru sajaukuma, bet krievu atšķirība ir tajā ka tos par slāviem izveidoja skandināvu vikingi, kas pieņēma kristietību un baznīcas slāvu valodu, kuras iespaidā vietējie arī iemācījās slāvu valodu ar ļoti pamatīgu baltu ietekmi.

Pirms 1000 gadiem bija lokālo hanu kauja, kur savā starpā ecējās mongoļi un no vienas puses bija pieaicināti moskaļi un no otras puses - lietuvieši.

Atbildēt

antons mikoss

28.03.2019. 13:29

»

Pilsonis

Kā tev kolonistu naciķi nav kauna vispār vērt muti vaļā? Tava kangaru banda jau 20+ gadus sēž valdībās, bija klāt visu lēmumu pieņemšanā. Tavi drauģeļi ar tavu atbalstu faktiski jau ir iznīcinājuši latviešu tautas nākotni. Viss vai izzagts, vai izpārdots, vai nodots


Tavi drauģeļi kremļa nezvēri ieviesa verdzību, iznīcināja tautas ziedu un tagad pie varas ir gļēvuļi.

Mani draugi ir tie, kas cīnās par deboļševizāciju, dekolonizāciju un deokupāciju. Varturi to nedara.
Be tu kremļa bot, rašist un putlerist te netēlo tādu, kas nojēdz ko par ārprātu, ko uzspiež varturi. Tie nav mani draugi.
Viņiem genocīda piemineklis ir ar māksliniecisku vērtību!

Atbildēt

west

28.03.2019. 12:23

»

Radio Merkurs klausītājs

1. Krievu okupanti latviešiem atnesa "latviešu holokaustu" - izsūtīšanas, represijas, spīdzināšanu, pazemošanu laikā no 1945.-1991.gadam...


Vai tiešām vēl šodien cilvēki nezin, ka karu 1933.g. pret Vāciju un vāciešiem uzsāka cionisti? Jo vācieši nacionalizēja žīdu bankas, kas parazitēja Vācijā un parazitē šodidn visā pasaulē!

Atbildēt

Pilsonis

28.03.2019. 11:22

»

antons mikoss

Summa ir mūsdienu cenās. Nekur nav minēts, ka cenas būtu tā laika lielumos. Nav glīti man piedēvēt savas fantāzijas...


Kā tev kolonistu naciķi nav kauna vispār vērt muti vaļā? Tava kangaru banda jau 20+ gadus sēž valdībās, bija klāt visu lēmumu pieņemšanā. Tavi drauģeļi ar tavu atbalstu faktiski jau ir iznīcinājuši latviešu tautas nākotni. Viss vai izzagts, vai izpārdots, vai nodots.

Atbildēt

antons mikoss

28.03.2019. 10:47

»

Pilsonis

Atkal tas kolonists tēlo naciķi. Pats nacionālo kangaru bandas biedrs, tāpēc lai drauģeļi un pats varētu turpināt piezīsties pie siles vajag šādi sēt naidu un melot. Praktiski viss šeit ir meli. Krievi 39. gadā nofinansēja reihu uz 100 miljardiem? Cik triljonu $ tas būtu mūsdienu $? Tas tak ir nonsens...


Summa ir mūsdienu cenās. Nekur nav minēts, ka cenas būtu tā laika lielumos. Nav glīti man piedēvēt savas fantāzijas.
Atvainojos, ja esmu aizskāris tavas svētās jūtas pret genocīda noziegumiem. Tu pielūdz līķus?
Tu anonīmais bot nosauc kas ir ne tā rakstā. Gļēvais ļaunuma bot!

Atbildēt

Pilsonis

28.03.2019. 09:53

Atkal tas kolonists tēlo naciķi. Pats nacionālo kangaru bandas biedrs, tāpēc lai drauģeļi un pats varētu turpināt piezīsties pie siles vajag šādi sēt naidu un melot. Praktiski viss šeit ir meli. Krievi 39. gadā nofinansēja reihu uz 100 miljardiem? Cik triljonu $ tas būtu mūsdienu $? Tas tak ir nonsens. No kurienes tad Vācijai nauda? Pēc 1. pasaules kara tās ekonomika bija iznīcināta. Vēl 30. gadā viņiem bija nopietnas ekonomiskās problēmas.
Gan jau tāpat kā man arī citiem, spied mīnusu, ieskaitās pluss.

Atbildēt

Blabla

28.03.2019. 08:28

Vai tikai šis jautājums nav aktualizējies, lai novērstu uzmanību no aktuāliem sociālajiem un ekonomiskajiem jautājumiem? Ko darīsim ar OIK? Ar mediķu un skolotāju algām? Ar čekas maisistiem tiem, kuri pat saņēmuši valsts apbalvojumus? Kam tiks bronzas zvaigznes un statujas no pieminekļa? Par zvaigznēm Latvija bišu vasku formām atdeva.

Atbildēt

Krievi

28.03.2019. 08:05

»

vēsturiski

krievi ir viena daļa slāvu - tie radušies no divu vēsturiski nežēlīgāko un asiņaināko klejotāju sajaukšanās, nespējot vienai otru uzvarēt - mongoļiem-tatāriem un vikingiem. Vietā, kur šie spēki sāka brāļoties pirms 1000 gadiem, ir uzcelts piemineklis "Здесь родилась Киевская Русь...


ir visas KF tautas, tas pirmkārt. Šodienas pareizticīgo krievu inteliģence neatzīst lietuviešus, latviešus, igauņus kā krievus. Tas otrkārt. Treškārt, pie krieviem pieskaitāmi un krievi kā slāvi to uzskata par pašsaprotamu lietu arī ukraiņi un baltkrievi. Ceturtkārt, jūsu kļūda, noniecinot Krievijas tautu, nepieminat senos hazārus un ebrejus, kuri dzīvoja ap seno Kijevu. Piem. 1927. g. Ukrainas pilsētās pārsvarā dzīvoja ebreji, kuri vēsturiski nāca no lielās Hazārijas, bet ukraiņi, kuru etniskā daļa sajaukta ar poļiem, dzīvoja laukos. Lielā bada laikā ebreji devās uz laukiem pēc graudiem, ko atņēma lauciniekiem, izraisot badu. Šodienas Ukrainas Donbasa daļa - sajauktie krievi ar ukraiņiem pilsētās ir koholi, kas nav lamu vārds. Tāpat kā nēģeris nav lamuvārds.
Neskatoties uz visu, kohols ir nacionālists, bet Ukrainas notikumi ir globāli. Nav iespējams nacionālā kohola problēmas risināt globālām metodēm, un otrādi, tādēļ ASV un Izraēlas ebreju šodienas impērijā žīdsātanisti izmanto šo problēmu Ukrainā pret Krieviju. Arī uz Krimu, senu ebreju mažoritātes zemi, gatavojas doties 40 000 ebreju no Izraēlas žīdsātanistu ebreju impērijas interesēs, kuras realizē žīdsātanists Putina kungs.

Atbildēt

Niknais

28.03.2019. 07:59

Ne velti bauru teritorijā 800 gadus pastāvēja dzimtbūšana un pirmās nakts tiesība. Muižnieki centās uzlabot bauru genofondu. Diemžēl, 800 gadu laikā bauri tā arī palika bauri. Drāz aitu cik gribu, cilvēks neradīsies

Atbildēt

vēsturiski

28.03.2019. 03:28

»

students

Tieši tā - mūsdienās sevi par krieviem sauc krieviski runājošie. Lai gan, spriežot pēc gēniem, viņi ir balti, somugri, mongoļi, tatāri un kas tik vēl ne...


krievi ir viena daļa slāvu - tie radušies no divu vēsturiski nežēlīgāko un asiņaināko klejotāju sajaukšanās, nespējot vienai otru uzvarēt - mongoļiem-tatāriem un vikingiem. Vietā, kur šie spēki sāka brāļoties pirms 1000 gadiem, ir uzcelts piemineklis "Здесь родилась Киевская Русь"

Atbildēt

de-vice

28.03.2019. 03:20

»

vice

Esi redzējis Vecrīgu 1991.g


To visu atjaunoja poļu restauratori. Pēc tam - tie paši varu sagrābušo čekistu-komunistu-cionistu valdošās kliķes naudasmaisi, kas uzskaitītos objektus prihvatizēja vai nopirka par sazagto naudu.

Atbildēt

Bļe!

28.03.2019. 00:42

»

Marika


Ņebuja sebe!

Atbildēt

tev

28.03.2019. 00:19

»

dizzy

Pilni komenti vatniķu


atkal pilns skapis pijdaru?

))

Atbildēt

Radio

27.03.2019. 23:36

Krievnacisti komentus apsēduši, sūda pieminekelis jānojauc.

Atbildēt

studentam

27.03.2019. 22:54

»

students

Tieši tā - mūsdienās sevi par krieviem sauc krieviski runājošie. Lai gan, spriežot pēc gēniem, viņi ir balti, somugri, mongoļi, tatāri un kas tik vēl ne...


Krievs var būt ikviens, kurš ir pazaudējis savas saknes un cilvēka seju. Ai Jobeness nav mazāk krievs, kā Rubiks vai Ušakovs.

Atbildēt

students

27.03.2019. 22:25

»

antropologs

Staļins bija osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvase, tātad visīstākais krievs


Tieši tā - mūsdienās sevi par krieviem sauc krieviski runājošie. Lai gan, spriežot pēc gēniem, viņi ir balti, somugri, mongoļi, tatāri un kas tik vēl ne.
Tas pats notiek Latvijā. Tagad ir pārējas fāze, kad viņi sevi sauc par krievvalodīgajiem. Nākošajā fāzē šie visi sāks sevi dēvēt par krieviem.
Tā ir krievu pasaules ideoloģija - ja runā krieviski, tātad krievs un nav svarīgas ne asinis, ne ādas krāsa.
Krievi tautību nenosaka pēc asinīm, bet pēc runātās valodas! Krievi ir ligvistiska grupa. Tāpēc nav tādas tautības krievs, bet viņi mēģina iestāstīt, ka ir un tāpēc visur un vienmēr kar klāt "tautības cilvēks". Igaunis teiks, ka ir igaunis, vācietis - ka vācietis, bet krievs obligāti teiks, ka ir krievu TAUTĪBAS cilvēks, lai gan redzams, ka mongolis.

Atbildēt

zoss

27.03.2019. 21:36

Язык с активными вкраплениями жаргона («нагнули», «продавили», «мы их сделали», «пусть утрутся»), архаичные представления о мире, отторжение модерна – такое ощущение, что последние 20 лет эти люди провели в летаргическом сне, их не коснулись глобальные изменения в мире. Их поведение и язык − результат длительного существования в замкнутой, гомогенной среде, итог «кружкового сознания» (термин еще ХIХ века, означающий слабую интегрированность микросообщества в мир).

Все это вместе − травматическая реакция на превосходство «Запада» после распада восточного блока и появления Евросоюза. А также неспособность найти смысл в «мирной жизни» и капитализме. Нежелание признать этот факт порождает сложную систему самооправдания. Попытаемся реконструировать ее. [Коллективный пропагандист, обращаясь к коллективному «Западу»]: «Вы кое-чего добились, в техническом плане, мы это признаем. Но весь этот ваш мир жизнеспособен только до первой встречи с реальной опасностью (характерно, что «опасность» является в их представлении «нормой жизни»). И тогда увидите, что мы лучше приспособлены для выживания в жестоком мире. И вы еще сами попросите помощи − и тогда мы, конечно, спасем мир еще раз».

В основе этой конструкции, как мы видим, лежит вовсе не желание «наказать Запад», а, напротив, желание его «спасти», продемонстрировав и свою нужность миру, и одновременно «неудачу Запада». Тут есть своеобразный идеализм, желание показать себя с лучшей стороны, а не с худшей. Но, как и бывает с идеальными конструкциями, они не совпадают с действительностью. «Запад» и «мир» вовсе не желают жить в ситуации опасности (даже с учетом реальных угроз), они не желают «выживать», «сосредотачиваться», «мобилизовываться» и быть «спасенными». Это и вызывает раздражение: тем самым они не дают «нам» продемонстрировать наши лучшие качества. Отсюда искусственное нагнетание этой опасности, отсюда постоянный разговор о войне: чтобы эту тревожную ситуацию материализовать – и чтобы потом от нее же и «спасти».

Тем самым пропаганда загнала себя в интеллектуальную ловушку: идея величия России оказалась напрямую зависящей от «краха Запада». Для подтверждения этого краха и шире – краха демократии – приходится постоянно искать доказательства. Теракты, беженцы или просто снегопад в штате Вирджиния объявляются «началом краха западной цивилизации».

Atbildēt

dizzy

27.03.2019. 21:35

Pilni komenti vatniķu.

))

Atbildēt

?

27.03.2019. 21:28

»

!

antonu mikosu uz psiheni,ar steigu


ja tikai nebūs par vēlu?

Atbildēt

!

27.03.2019. 21:24

antonu mikosu uz psiheni,ar steigu.

Atbildēt

1000 verstis uz austrumiem

27.03.2019. 21:23

»


tavs komentārs iederētos.

Atbildēt

zoss

27.03.2019. 21:17

Ватник — собирательный образ русского поцреотического быдла. Ватник патриотичен и непроходимо туп. Ирония и самоирония отсутствуют как таковые. Является носителем целого букета взаимоисключающих политвзглядов. Ватнику очень нужен Хозяин и пастух ака «сильная рука». Отношения между странами и между людьми ватник понимает исключительно через призму тюремно-казарменной иерархии: есть паханы, а есть шестерки и опущенные. За сим ватник любит крепкий хозяйский хуец в жопе, чтобы был Порядок, чтобы все одинаковыми (Будь как все! Мы это котируем!), воевавших дидов, Путина, Сталина, водку. Очень уважает Белоруссию и Бацьку, ибо Вождь. Не любит США, Украину и Грузию, жидорептилоидов, чурок, гомосексуалов, Pussy Riot и оппозицию. Ватник в обязательном порядке накатывает каждый год на 9 мая и другие знаковые праздники, хотя и вне праздников накатить всегда рад. Предпочитает накатывать Путинку, а ультраправославные ватники — исключительно боярышник. На Масленницу ходит кормиться блинами с лопаты. Люто, бешено ненавидит японские и западные мультфильмы, при этом всячески расхваливая советские.

Короче говоря, ватник — это типичный русский жлоб с уклоном в политоту.

У ватника есть семья: жирная жена-жлобиха, дед-коммунист — батя ватника, националист-сын и розетка-дочь, вместе олицетворяющие всю суть российской быдлоты.

Atbildēt

Uldis

27.03.2019. 21:15

»

antons mikoss

Drebi krievu priekšā. Tā ir tava izvēle. Visa pasaule rašistiem ierāda atbilstošu vietu. Viņus neaicina uz 2.pasaules kara sākšanas piemiņas pasākumu Polijā. Tas ir tāpēc, ka rašistiskā Krievija šodien sludina izredzētību nu gluži kā trakais fjujers Hitlers...


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Uldis

27.03.2019. 21:14

»

to diemžēl

Tikai krievu deģenerāti lieto apzīmejumu "rudofobs". neviens no jums, atkritumuiem, nebaidas. Jūs nicina un jūs izsauciet pretīgumu


tu izēdi atkal beidzot ateju? Labu apetīti, deģenerāta atkritums!
Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks nicināms bydla kas izsauc pretīgumu.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

antons mikoss

27.03.2019. 21:10

»

Gunta Līdaka

Ja latvieši nojauks pieminekli, tad nākošajā dienā sāksies karš starp latviešiem un Latvijas krieviem? Jūs to gribat? Gribat asins jūru Rīgā?! Nošautus, nodurtus un nosistus latviešus? Latvijas krievi 30 gadus gaida iemeslu, lai varētu uzbrukt. Un viņiem aiz muguras stāv Krievija,kas obligāti nāks glābt...


Drebi krievu priekšā. Tā ir tava izvēle. Visa pasaule rašistiem ierāda atbilstošu vietu. Viņus neaicina uz 2.pasaules kara sākšanas piemiņas pasākumu Polijā. Tas ir tāpēc, ka rašistiskā Krievija šodien sludina izredzētību nu gluži kā trakais fjujers Hitlers.
Putlers no saviem mokšanskas mūriem bļauj par krievu pasaules izredzētību. Un tu dziedi līdzi par krievu tiesībām te Latvijā atkārtot prātu zaudējušā Putlera murgus

Atbildēt

hi hi

27.03.2019. 21:09

»

ha-ha

Tai lakā pakti bija modē Eiropā. Minhenes, R-M. Jā Hitlers un Staļins sadalīja Austrumeiropu. Nebūtu R-M akta, vācu uzbrukums Krievija sāktos ātrāk, arī LV okupācija...


Tikai nav saprotams no kā tu baidies, tādu murgu un puspatiesību savārstījumu rakstot. Izskatās ka noziedznieku klikei drīz gals paredzams, ja tik intensīvi cenšaties duļķot ūdeņus un apvainot latviešus.

Atbildēt

antropologam

27.03.2019. 20:57

»

antropologs

Staļins bija osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvase, tātad visīstākais krievs


Diemžēl tev nav taisnība. Garākos strīdos neielaidīšos, gan jau laiks un vēstures arhīvu atvēršana visu noliks pa vietām.

Atbildēt

derdz

27.03.2019. 20:53

»

antropologs

Staļins bija osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvase, tātad visīstākais krievs


Kā tu to zini kas viņs bija un no kurienes nāca, utt., vai masu medijos un grāmatās salasījies, a no kurienes autors ņēma to informāciju vai patiesa utt:)

Atbildēt

Teds

27.03.2019. 20:53

»

Liberālis

Latviešiem jābūt gudriem un jāpiekāpjas - 9.maiju jāpasludina par oficiālu svētku dienu un krievu valodai jāpiešķir valsts valodas statusu visā Latvijā


Kā var piekāpties vai nepiekāpties, ja latvieši pie varas nav kopš 40.gada okupācijas. 4.maija kliķe ir izdarījusi visu iespējamo un neiespējamo, lai ne valdībā ne mēdiju vidē neparādītos kaut viens latvietis.
Tās pārkrievotās samazgas, ko šie stāda priekšā par latviešiem esam, ir nekas vairāk kā okupācijas laikā savairojušies kangari Kirhenštein un Viļa Lāča tipi un peisakainie tanku bučotāji.
Kopā ar okupācijas varas sistēmu un ievestajiem civilokupantiem, izveidota milzīga noziedzīga masa, kas skaitliski varētu sasniegt pat pusi no patreiz valstī mītošajām personām.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: