Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uhhh

28.02.2019. 22:17

»

Joske

Sandis Ģirģens ir nenopērkāms,un nepārdodās,viņš iet pa tēva pēdām,tēvs arī bija ļoti taisnīgs izmeklētājs,kā arī labs rotas komandieris,Jēkabpils cietumā,audzis pie stingras disciplīnas.Prasīgs un viņš nepiedos nekādas kārtības,divreiz neatgadīnas,prasīgs un prasmīgs,tevs var būt labs padomdevējs.Āutors...


Sandis Ģirģens ir Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības biroja šefa Mūrnieka spēcīgā ietekmē, savukārt Mūrnieks ir Jura Juraša cilvēks. Jurašs kopā ar Anniņu un citiem biedriem no JKP ir ļoti labos draugos ar Rūdolfu...

Atbildēt

Uhhh

28.02.2019. 22:12

»


Vispār jau Latviju starptautiskajiem afēristiem atdod tādi kā tu: atrodoties divu briesmu stāstu (par agresīvajiem krieviem un ļaunajiem pašmāju oligarhiem) pilnīgā ietekmē, tu esi sen zaudējis spēju objektīvi paraudzīties uz lietām un pieņemt saprātīgus lēmumus.
Latviju jau no 2002.-2003.gada pilnībā kontrolē starptautiskā oligarhija - gan caur Sorosu (mediju sektoru), gan caur ASV valsts varas struktūrām. Viņu veidotajā informācijas vidē tu un tev līdzīgie nobalso vēlēšanās tā, kā vajag šai oligarhijai (par viņu pašu izveidotām kangariņu partijām).
Vienkāršās tautas masas pašas par sevi nevar pretoties šīs starptautiskās oligarhijas noteikumiem (vienīgais variants - ja tautu noved "līdz kliņķim", tad sākas stihiska, neorganizēta sacelšanās. Bet tas šobrīdējā situācijā Latvijā ir diezgan nereāls pasākums, jo 1) ir drošības ventilis - brīvprātīgi-piespiedu došanās darba emigrācijā uz ES; 2) eksistē gandrīz totāla valsts represīvo iestāžu kontrole, ar dažiem likumu jaunievedumiem, kas jau sāk līdzināties PSRS 1934.gada likumdošanai.) Vienīgais spēks, kas spēj organizēt kopēju tautas pretošanos starptautiskajai oligarhijai, ir nacionālā buržuāzija (vari saukt to arī par vietējo oligarhiju). Kā, piemēram, tas notiek Ungārijā.
Tāpēc arī starptautiskā oligarhija iznīcina vietējo nacionālo oligarhiju (tai skaitā, uzgāžot tai savus grēkus), varbūt izņemot tos, kas uzreiz ir gatavi pagulties zem ārzemju kungiem... Un tu ar savām apdullušajām smadzenēm (ceru, ka tās tev tomēr ir un pilnīgi zudis tu neesi) šo procesu pilnā mērā nodrošini.

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 18:59

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

Durka!

26.02.2019. 17:38

»


Lec atejā! Interesanti!

Atbildēt

interesanti

26.02.2019. 14:58

Policiju visu laiku noliek, bet ,kas ir tik zinošs informatīvi L. Lapsam , kādi cilvēki aiz viņa stāv vai grupējums, konkurējošā firma. ! Aptauja! ,kas ir šie cilvēki ,iestāde. Kā tu komentētāj domā? Gribu dzirdēt tavas domas.

Atbildēt

Esi aptaisījies atkal?

26.02.2019. 14:38

»

Muļķības

nekāds AA saskaņā ar APL. Kāds idiotisms kaut ko tādu sacīt...


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu ar mēli pa savu smirdīgo pakaļcaurumu kā tu. Tāpēc arī tu pat elementāras lietas nesaproti, bet no tevis smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto tādus vārdus kā tu – tas ir slims cilvēks, psihiski nav normāls. Ar to arī tev kā plānprātiņam ir nolemts vilkt dzīvību kamēr nosprāgsi, jau drīz.

Atbildēt

Pietiek ar virsrakstu

26.02.2019. 12:09

apliecina, ka uzprot CIP un Meroni kā CIP aģenta sadarbību ar Ģenerālprokuratūru, prokuroru J. Jurisu utt.

Pietiek nav jāsniedz pieprasītā informācija kā privāto tiesību juridiskai personai. Lai iegūtu šo informāciju pret Pietiek var ierosināt safabricētu kriminslprocesu, tomēr Pietiek ir tiesības paturēt noslēpumā autoru personu datus, jo šīs personas, visticamāk, nav devušas atļauju Pietiek izpaust savus personas datus.

Te Pietiek iestādei VDD var atbildēt, ka nevar informāciju izpaust saskaņā ar personu datu aizsardzību.

Atbildēt

KPV?

26.02.2019. 11:18

Nu tad kam pieder valsts?

Atbildēt

Žīdu deģenerāti

26.02.2019. 09:15

»

Sūda žīdel!

Žīda Lapsas Pietiek liedza korekti tev atbildēt, komentāru nepievienoja. Žīdi ir un paliek žīdi


Normunds Šlitke un Lato Lapsa. Neko citu nav ko teikt.😀😀😀

Atbildēt

Sūda žīdel!

26.02.2019. 09:11

»

Normunds Šlitke

Kārtējais anonīmais trollis pamodies...


Žīda Lapsas Pietiek liedza korekti tev atbildēt, komentāru nepievienoja. Žīdi ir un paliek žīdi!

Atbildēt

Normunds Šlitke

26.02.2019. 06:21

»

Muļķības

nekāds AA saskaņā ar APL. Kāds idiotisms kaut ko tādu sacīt...


Kārtējais anonīmais trollis pamodies...
Varēji taču izmantot unikālo iespēju paklusēt, ja nav nekāda priekšstata par konentējamo jautājumu.
Tavai zināšanai, Muļķības (dīvains bet atbilstošss pseidonīms jeb “niks”), AA ir arī ceļu policista ar zizli dots rīkojums autovadītājam apturēt transporta līdzekli. Arī sarkanā gaisma luksoforā. Arī uzstādītā ceļa zīme, piemēram, “Braukt aizliegts”. Arī lēmums uzlikt naudaa sodu, piemēram, konkurences noteikumu pārkāpuma gadījumā vai nodokļu jomā.
AA var būt labvēlīgi, var būt arī nelabvēlīgi, tostarp pienākumus radoši.
Pilicista dots rīkojums ārpus kriminālprocesa vai administratīvā pārkāpuma lietvedības privātpersonai, kas nav iepriekš uzsāktā administratīvā procesa dalībnieks, parasti (visbiežāk) ir AA.

Atbildēt

Slazds aizcērtas

26.02.2019. 05:53

Izlasot 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa, pasaules biznesa cilvēka, grāmatu Starp dzirnakmeņiem, mēs atpazīstam Meroni no Montekarlo Monako tipāžu. Šādi meroni ir CIP aģenti, kuri realizē CIP cionistu plānus finansu izlūkošanā.

No sākuma Meroni bija Lemberga advokāts Šveices bankā ofšoros, kamēr veidojās uzkrājumi, kuri gāja garām Latvijas Valsts kasei nodokļu veidā. Tagad Lembergu un citus Krievijas oligarhus apvaino naudas atmazgāšanā, naudu konfiscē. Arī īpašumu izpārdošana, pārvaldīšana ietilpst CIP plānos. Prokurors J. Juriss tikai sadarbojas ar CIP, tieši tāpat kā VDD vadītājs- Iekšlietu ministrs un ģenerālprokurors.

Informācijas noplūde uz Pietiek, pieprasot Pietiek publicētās informācijas noplūdes autorus, ir CIP un VDD raizes par slepenību un konfidencialitāti CIP un VDD sadarbībā. Nekas cits.

Bet Meroni finansētais KPV LV ir tikai CIP cionistu plāns, nostiprinoties Latvijas partokrātijā un Saeimā, lai nākotnē netraucēti turpinātu realizēt žīdmasonu cionistu centra Vašingtonā B' nai B' rith Latvijas ekonomikas slepkavošanas plānus.

Varam tikai secināt, ka Zakatistovs varētu būt CIP aģents. Safabricētais kriminālprocess pret Kaimiņu (aizturot Saeimas telpā, audzējot KPV LV popularitāti pirms Saeimas vēlēšanām) ir ar mērķi vadīt KPV LV pa noteiktu CIP cionistu politisko trajektoriju. Jo viss tas kriminālprocess izčākstēs...

Atbildēt

Muļķības

26.02.2019. 00:31

»

Normunds Šlitke

Stāmures kundze nav vai nebūtu vainojama par Valsts policijā pastāvošo kārtību - neuzticēt oficiālu uz āru vērstu jeb adresētu dokumentu parakstīšanu ne procesa virzītājam, ne arī t.s. resoriskās pārbaudes veicējam. Taču formālo atbildību ar šo rīcību uzņemas...


nekāds AA saskaņā ar APL. Kāds idiotisms kaut ko tādu sacīt!

AA dod tiesības, nevis uzliek pienākumu, piem., sadarboties. Pietiek vispār var nereaģēt, jo pieprasījums sniegt informāciju nav pamatots ar likumu, kas uzliktu pienākumu Pietiek kopā ar sankcijām, to nepildot. Papatojums sniegt informāciju saskaņā ar minēto pantu ir vispārīgs un muļķīgs.

Un šis Normunds Šlitke ir jurists? Visai amizanti.

Atbildēt

NIKNAIS

25.02.2019. 22:51

" skarā ar "dienesta" nepieciešamību " :) Šādu juridisko terminu LV nelieto, bet visai plaši pielieto rietumu bloka valstīs - piemēram Vācijā, no kā visai loģiski saprotams ka šo pieprasījumu sagatavojis ir pats misters Meironī un nodevis to , nu jau savas iestādes darbiniekam tālāk nodošanai

Atbildēt

kaķa smiekli

25.02.2019. 22:40

»

Druvis

Kāpēc policiju uztrauc kas raksta? Un kāpēc LL būtu šāda informācija jāsniedz. Vienīgi ja policija grib aizvērt muti visiem, kas slikti izsakās par Artusu un sponsoriem. Ka tik neseko procesuālas darbības attiecībā pret LL, lai iegūtu kāroto informāciju


Izskatās, ka pietiek.com tiks presēts ne pa jokam. Kaut gan - tas neizbrīna, jo liela daļa jauno ministru aktivitātes , iespējams, būs saistītas ar atriebību un izrēķināšanos. Vismaz pagaidām tā izskatās

Atbildēt

jaajaa

25.02.2019. 22:36

..."Sakarā ar dienesta nepieciešamību"...nav likumā šāda formulējuma...nu nemāk ne lasīt, ne rakstīt...ne deputāti, ne prokurori, ne policisti..."Policijas darbiniekam, pildot viņam uzliktos pienākumus...ir tiesības" stāv rakstīts likumā...ja rakstīt uz PIETIEK šādu informācijas pieprasījumu, prasītos paskaidrot, kādi uzliktie pienākumi ir likuši Stāmures k-dzei domāt, ka viņai nepieciešama informācija par PIETIEK autoriem...un ministram tiešām vajadzētu pārbaudīt, vai viņa padotie valsts apmaksātajā darba laikā nenodarbojas ar glupībām...Meroni nobankrotēs tāpat, VP par to nav jāuztraucas...:)

Atbildēt

23.02. Sestdiena, 19 lpp

25.02.2019. 21:37

šī gada žurnālā Sestdiena 23.febr. 19 lpp žurnāliste S.K. raksta otrajā rindkopā izteikusies par ministru un tiesu, vai pietiek var pastāstīt ko vairāk ....

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.02.2019. 21:29

Stāmures kundze nav vai nebūtu vainojama par Valsts policijā pastāvošo kārtību - neuzticēt oficiālu uz āru vērstu jeb adresētu dokumentu parakstīšanu ne procesa virzītājam, ne arī t.s. resoriskās pārbaudes veicējam. Taču formālo atbildību ar šo rīcību uzņemas...
Cita starp - informācijas pieprasījums trešajai personai likuma Par policiju kārtībā ir administratīvais akts, kas tādejādi apstrīdams APL kārtībā.

Atbildēt

Students

25.02.2019. 21:19

»

Jekabpils Sandis

kaut kada maukele..kas tad cits


Profesor, tas Jūs????

Atbildēt

tad jau

25.02.2019. 21:15

Sarkanmate bija tik tāds ziediņš. Un viņa gribēja tikt vaļā no Jaunupa.

Atbildēt

NIKNAIS

25.02.2019. 21:01

»

FKK

Pag - Sandis Ģirģens ir Jēkabpils cietumā audzis


Vor v gazoņe (zaglis mauriņā)

Atbildēt

Jekabpils Sandis

25.02.2019. 21:00

»

???

Kas tas par tantuku fotkā, blakus Mēronim


kaut kada maukele..kas tad cits?!

Atbildēt

Kad dzer, ir jauzkozh..

25.02.2019. 20:58

»

Joske

Sandis Ģirģens ir nenopērkāms,un nepārdodās,viņš iet pa tēva pēdām,tēvs arī bija ļoti taisnīgs izmeklētājs,kā arī labs rotas komandieris,Jēkabpils cietumā,audzis pie stingras disciplīnas.Prasīgs un viņš nepiedos nekādas kārtības,divreiz neatgadīnas,prasīgs un prasmīgs,tevs var būt labs padomdevējs.Āutors...


Tu par to prasigo Rudolfa lellu teatri? Pasham smiekli nenak? Ko tas smurgulis lida, ka neko nerubi un nezin? Godigie jau valsti poda nolaidusi! Jautajums, kurs palika kontrolet Drosibas Policijas cekistus, jo, pieaugot nteresei, pastav iespeja, ka Lato varetu tikt arestets un meginas piesut nesmukas lietas.

Atbildēt

Druvis

25.02.2019. 19:10

Kāpēc policiju uztrauc kas raksta? Un kāpēc LL būtu šāda informācija jāsniedz. Vienīgi ja policija grib aizvērt muti visiem, kas slikti izsakās par Artusu un sponsoriem. Ka tik neseko procesuālas darbības attiecībā pret LL, lai iegūtu kāroto informāciju.

Atbildēt

Pietiek ir solījis,

25.02.2019. 18:09

ka autoru IP utt. personu datus neizdos policijai un citām iestādēm. Ja izdos, būs vēršanās pret personām konkrēti. Izmeklējošām iestādēm pašām ir lielāki resursi par Pietiek, lai izvērtētu Pietiek publicētos faktus... ja vien to vēlas...

Atbildēt

Izskatās

25.02.2019. 18:03

»

ja neredzam ar meroni noslēgto līgumu

nav ko muti virināt


Apcietināja divus godīgus mentus kuri mēģināja cīnīties pret kontrabandu.

Atbildēt

ja neredzam ar meroni noslēgto līgumu

25.02.2019. 17:53

nav ko muti virināt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

00

25.02.2019. 16:38

Viens raksts no Pietiek kolekcijas nav iekļauts. Par to, kā NRA žurnālistiem pēkšņi radās vēlme vērsties jeb rakstīt iesniegumu. Domāju ka ''kājas aug'' šajā virzienā.

Atbildēt

???

25.02.2019. 16:29

Kas tas par tantuku fotkā, blakus Mēronim???

Atbildēt

jautaajums

25.02.2019. 16:26

»

eeh

skumji, ka par Iekšlietu ministriem kļūst personāži no populistu partijas ... Pat bez vismazākās pieredzes iekšlietās


Kura partija nav populistu partija?Visa partijnieku sistēma balstās uz populismu.

Atbildēt

eeh

25.02.2019. 16:12

skumji, ka par Iekšlietu ministriem kļūst personāži no populistu partijas ... Pat bez vismazākās pieredzes iekšlietās.

Atbildēt

0563

25.02.2019. 15:43

un kādu tad paskaidrojumu jūs mentiem sniedzāt? tīri intereses pēc

Atbildēt

Glumajam A.P.

25.02.2019. 15:43

»


Mēs saprotam tavu izmisumu un saprotam arī jūsu savstarpējās cīņas par treknāko kumosu, bet nupat tu pāršāvi pār strīpu un latviešu tautai pieskaitīji tādus, kuriem ar to nav nekāda sakara. Tad jau levītus un laventus arī pieskaiti par latviešiem, piemetinot vārdu "nācija" nevis tauta. Tev par nelaimi, arī es sevi pieskaitu latviešu tautai un vissaprātīgais risinājums būtu, ja sodu par savu muldēšanu saņemtu no savējiem, kamēr nav notikusi lielāka nelaime. Bet varbūt tieši to tu nelieti provocē un pie reizes apspļaudi latviešu tautu kā to tikko izdarīja Raimondiņš Paulis, savā intervijā Krievijai.

Atbildēt

Joske

25.02.2019. 15:19

Sandis Ģirģens ir nenopērkāms,un nepārdodās,viņš iet pa tēva pēdām,tēvs arī bija ļoti taisnīgs izmeklētājs,kā arī labs rotas komandieris,Jēkabpils cietumā,audzis pie stingras disciplīnas.Prasīgs un viņš nepiedos nekādas kārtības,divreiz neatgadīnas,prasīgs un prasmīgs,tevs var būt labs padomdevējs.Āutors viņu nepazīst,un noraksturojis neobjektīvi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: