Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

iz dzīves

12.06.2018. 08:34

Ārstiem jau ir pamats neuzticēties par medikamentu izvēli, farmācijas biznesa sasieti izraksta dārgakās zāles, ja deguna pilieni Mēness aptiekā maksa 50 euro ar recepti, te kaut kas sen jau nav kārtībā...+par vizīti 35 euro -> 85euro, tapēc cilvēki neapmeklē ārstus, jo nesaņem tādas algas, lai varētu atļauties pārmaksāt...

Atbildēt

Andris

11.06.2018. 16:16

»

wtf

Tā arī tekstā nesaredzēju risinājumu. Proti, pasūdzēties māku, bet priekšlikumu nav - risiniet visi pārējie šo problēmu...


wtf mana sieva piecus gadus slimoja ar limfas audzēju. Pēc ķimijas zāles rehabilitācijai bija jāpērk par pilnu cenu.Pabijām daudzās slimnīcās, visur Mēnes aptieka.apstaigāju daudz Rīgas aptieku tākā varēju spriest par cenām.Daudzas vajadzīgās zāles bija dabūjamas tikai Mēnes aptiekā.Man vienkārši riebjās cilvēki kuri pelna uz citu nelaimju rēķina, kā arī šo izdzimteņu aizstāvji.

Atbildēt

xxx

08.06.2018. 09:34

»

wtf

Tā arī tekstā nesaredzēju risinājumu. Proti, pasūdzēties māku, bet priekšlikumu nav - risiniet visi pārējie šo problēmu...


wtf, tiešām, cilvēks ir pacēlis tēmu, tālāk jau ir virkne institūciju, kurām šo info vajadzētu pārbaudūt, vai tas atbilst likumdosanai.
WTF , reāli, vai strādā valsts institūcijā, ka uzreiz prasi risinājumu? Kā viens cilvēks, kurš nepārzina juridiskos jautājumus var sniegt risinājumu?
Ja kas, arī izvairos no Mēness aptiekām.

Atbildēt

Lauķis

08.06.2018. 00:01

»

wtf

Tā arī tekstā nesaredzēju risinājumu. Proti, pasūdzēties māku, bet priekšlikumu nav - risiniet visi pārējie šo problēmu...


Diezin vai invalīdam būtu jāmeklē kādi pierādījumi tam, ko visi slimojošie redz un ir spiesti izmantot.
Diezin, vai katrs kam tikai ir interese var pat pie šādas informācijas piekļūt.
Tā ka pilnīgi nav pamata no šāda viedokļa autoru kritizēt. Ja kas nav skaidrs, un ir patiesa vēlēšanās to uzzināt, pakustini nu savu dibenu pats.
Ja gribi tikai aizstāvēt šo aptieku tīklu - tad labāk paklusēt.

Atbildēt

Liepa

07.06.2018. 13:19

Par aptieku onkoloģijas centrā - Čakšas kundzei: Kāpēc onkoloģijas centrā nav slimnīcas aptiekas, bet ir viena aptieku tīkla aptieka? Un šī aptieka ir ļoti pelnoša un veselības budžetu tukšojoša.!!!!! Domāju ja Čakšas kundze šeit neko nesaskata tad KNĀBAM vajadzētu padziļināti papētīt šo situāciju. Būtu interesanta vēsts visai sabiedrībai.

Atbildēt

Pingvīne

06.06.2018. 14:29

Zāles ražo, lai vairotu biznesu.

Atbildēt

wtf

06.06.2018. 10:15

Tā arī tekstā nesaredzēju risinājumu. Proti, pasūdzēties māku, bet priekšlikumu nav - risiniet visi pārējie šo problēmu.
Otrs, rakstā nav neviens pierādījums, ka slimnīcas teritorijā cenas ir dārgākas salīdzinājumā ar citām vietām, kas varētu liecināt par kaut kādu īpašu situāciju konkrētajā teritorijā. Un mana radiniece tā teica nav pierādījums - tā ir anekdote (kur kvantitatīva informācija par cenām?). Treškārt, pat ja tā būtu (cenas augstas), nav sniegts neviens arguments ka tas ir tādēļ, ka konkurentu skaits ir koncentrēts, nevis citu iemeslu dēļ (piemēram augstākas nomas maksas kā citās telpās). Kopumā, rakstam trūkst jebkādas argumentācijas, vājš darbs.

Atbildēt

Pusžīds Ļeņins,

05.06.2018. 16:47

kuru žīdu masonu izpildvara B' nai B" rith nosūtīja kā algotni kopā ar Trocki uz Krieviju, nogalināt Nikolaju II, norādīja:

" Neapmierinātos var savaldīt ar tvaika nolaišanu ( organizējot varai masu nekārtības kā 1905. gadā, kā 2009. g. 13. janvārī Doma laukumā, kā atstājot komentēšanas iespējas, aprakstot nebūšanas utt.) un vilcienu dārdināšanu (aprakstot medijos nebūšanas) , lai tikai vilciens neizkustētos no vietas (nekas nauzlabotos).

Atbildēt

lauķis

05.06.2018. 16:19

Man aptieka visapkārt , lai gan kādu desmitnieku gadā atstāju aptiekā , plāksteri , binde , pārskābe , bet tas arī viss.
Sargiet savu veselību un izmantojiet dabasaptieku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: