Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ai,ai,ai

09.11.2020. 19:46

Izcelsim VAROŅUS: INESE KAUPERE Farmācijas departamenta direktore

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

08.11.2020. 06:51

Klau, bet ko viņa pateica nepareizi? To, ka nepietiek ar ierobežojumiem un aizliegumiem, bet jābūt skaidrai pozīcijai – ko darīs ar cilvēkiem, kam tā visa rezultātā rīt nebūs ko ēst?! Ko darīja visu vasaru mūsu valdība?! Puntulis fantazēja – kā par aizņemtu naudu izdemolēt Elizabetes 2, bet Reirs ar savu FM – kā ar nodokļu izmaiņām visus mazos, kas krīzes rezultātā jau tā knapi dveš, iedzīt ēnu ekonomikā vai iznīcinātu! Tās bija nopietns valdības darbs?! Un tagad pie visa vainīga Vinķele?
Tagad jau arī – Kariņš ir izsludinājis lockdown, bet kur ir Reirs ar skaidru vīziju kam un kādā vaidā kompensēs aizliegta biznesa zaudējumus?!

Atbildēt

pietiel lasītājs

07.11.2020. 18:12

Pa nopietnam publicēties PIETIEK.com var tikai galīgs neprātis vai sajēgu zaudējuša saimnieka uzdevumā.

Atbildēt

Latvijā Pasaules Banka ar savu naudu aizbāž muti Latvijas valdībai

07.11.2020. 09:26

»

Itālija

Visa Itālija zonās. Dzeltena, oranža. Sarkanā zona - Milāna, Lombardija. Karantīna. Ar papīru pa ielu - karabinieriem - no kurienes uz kurieni ej...


Tā kļuvusi par korupcijas perēkli. Valdība un MK ar PB naudu korumpē ministrijas un pakļauj, izdod rīkojumus, likumus, pavēles, apklusina medijus patiesībai. Diktatūra, visus baida ar sodien. Soda. Pasaules Bankas korupcija pasaulē - valdības pakļaujas un iznīcina savas valstis ar parādiem un totalitārismu, ekonomiku sagrāve. Hibrīdkarš ar vakcīnu. Nogalinās vakcinējot.

Atbildēt

Unikāla informācija, kā iznīcina Franciju

07.11.2020. 07:46

Arī Latviju.

Diemžēl teksts tikai krievu valodā.

https://youtu.be/WckHz5XjgkE

Atbildēt

Itālija

07.11.2020. 07:08

»

Ilzīte

Ilze- beidz melot! Plāna nebija un nav joprojām. Ir haotiskas rīcības. Bija jābūt skaidram plānam...


Visa Itālija zonās. Dzeltena, oranža. Sarkanā zona - Milāna, Lombardija. Karantīna. Ar papīru pa ielu - karabinieriem - no kurienes uz kurieni ej.

Šoreiz frizētavas atvērtas. Pirmajā vilnī nebija. Tikai pastaigas ap māju, ap māju ar suni. Maskas. Ieslodzījums ar aizturēšanu par karantīnas neievērošanu. Sodi. Diktatūra. Tagad vairs neieklausās reģionos. Totāla karantīna - ekonomikas krīze. Ārstos neieklausās. Virosulogs - 95 proc. inficēto ir bez simptomiem. Politiķi - panikas cēlāji. 95 testos nav simptomu, tāpēc nav slimi un nav pārliecības, ka viņi izplata vīrusu tālāk. Var būt tikai daļu no vīrusa. Kādu olbaltuma daļiņu. Nav neviena publiska pierādījuma, ka viņi pārnēsā un izplata.

Ātrajai palīdzībai pal 60 proc ir tādu, kurus izraksta pēc 10 stundām. Daudzi vēršas pēc ātrās palīdzības tikai aiz bailēm.


No visiem inficētiem 0.05 proc mirušo. Ja skatās rādītājos, infekciju ārsti saka - panika! Nav pandēmijas! Redzami tikai Pasaules Bankas plāni visu sagraut.

Itāļus nosēd karantīnā, maskas visur, Sicīlijā tūkstoši migrantu piepūšamās laivās bez maskām simtiem iebrauc utt. Bet vietējiem stingra karantina. Migranti bez maskām vazājas un viņus neaiztur un nebāž aiz restēm. Viņi nav bēgļi, bet parasti migranti piepūšamās laivās. Migrantiem zaļā gaisma.


Vietējie neko nedrīkst - maskas, sodi krimināllietas. Ierodas migranti nevis bēgļi.

Pat Vatikānā sākas nemieri. Vēstule Trampam ka sākas uzbrukums civilizācijai. Grib iznīcināt ģimeni, veselības nozari, visas labas tradīcijas, godaprātu. Globālais plāns plāns pakļaut visu cilvēci. Aiz Vispasaules ekonomikas foruma, Pasaules Bankas plāna- diktatūras ieviešana, lai SVF prasība visus vakcinēt pārslogotu veselības un visas sistēmas, prasība pēc veselības pasēm, čipizācija kontrolei.

Trešajam vilnim uzdevums ir ieviest jaunu pasaules kārtību - Vatikāna arhibīskapa vēstule Trampam. Dziļās pasaules vadības uzbrukums civilizācijai.

https://youtu.be/3YeBt9yCcl4

Atbildēt

Viedais Manels

07.11.2020. 01:37

Kaza par dārznieku iecietīga pret kolēģu centieniem ierausties ar priekškājām silē 🤣

Atbildēt

auns

07.11.2020. 00:25

Viņķele neko nenosaka. Saistoši ir tikai MK lēmumi, un par izpildi atbild Kariņš. Pēdējais gan neizceļas ar spējām pieņemt izšķirīgus lēmumus! Valdība prasās pēc "kapitālā" remonta, jauna premjera!

Atbildēt

Apar bidlas

06.11.2020. 16:58

»

fakts

Sabiedrības ir dažādas,cilvēku sabiedrība,personu sabiedrība,pilsoņu sabiedrība


Laikā no marta līdz jūnijam LV pasteidzās atteikties no ct konvencijas un pakta dažu pantu izpildes. Precedents ir radīts. Ct ir tikai tukša skaņa necilvëkiem

Atbildēt

Politkorekts liberālfašisms

06.11.2020. 16:54

Vai viņķele un mengele ir tikai atskaņās?

Atbildēt

palasot SPKC uzziņu --- KĀ

06.11.2020. 12:15

»

viedokis

Viens no bijušajiem Vinkeles kolēgiem viņu raksturojis ļoti precīzi - spītība un prāta trūkums...


ar Holmsa un Puaro deduktīvajām metodēm tiek apzināta infekc. progresīvā izplatība !...jāsāk apšaubīt Kariņa un Latvijas izdzīvošanu !

Atbildēt

Par šmucīgo Viņķeli

06.11.2020. 11:58

Nekaunīgāku un melīgāku mātīti par Vianķeli grūti iedomāties! Tagad ar zobiem un nagiem turēsies, tēlos labdari, lai varētu turpināt Covid naudas izzagšanu. Pēc Jaunpupa un viņa bandas ar Bļodnieci-Fromani un Pūci ar Pavļutu sen cietums raud.

Atbildēt

Jau labāk redzam Pasaules Bankas un 4. maija cionistu valdības stratēģiju

06.11.2020. 09:52

Šodien plāno ieviest “ārkārtas stāvokli”, rīt izmainīs likumdošanu un precizēs riska grupas, kuras vakcinēs ar 100 000 cilvēka genomu rediģējošām Astrogen vakcīnām.

Masveida testēšanai jau piešķirti papildus 16 milj. €. Ārkārtas stāvoklī turpinās masveida testēšanu. Pieaugs mirsušo skaits no 100 000 vakcinēto vidus, ko norakstīs uz Covid-19 izplatības un pandēmijas rēķina un ar jauniem MK rīkojumiem un noteikumiem Pasaules Bankas ekspertu, Rīga, Smilšu iela 8, vadībā uzsāks sabiedrības obligāto- piespiedu vakcināciju, iespējams izmantojot, ka ar it kā Covid- 19 , bet patiesībā placebo efektu vakcīinēto policiju un daļu armijas.

Kopumā lēšams, ka izdzīvos un izvairīsies no nogalināšanas mazākais puse Latvijas iedzīvotāju. Tad pasludinās, ka C-19 ir uzvarēts un rīkosies kā Ķīna, kas Covid-19 bīstamību pieskaita gripas bīstamībai.

Tas, ka Covid-19 cilvēka genomu rediģējošās vakcīnas jau ir ceļā uz Latviju, nav vairs nekāda “sazvērestības teorija”, par kurām līdz šim runāja varas kontrolētie mediji.

Atbildēt

Spēkā ir Epidemioloģiskās drošības likums

06.11.2020. 09:31

»

Protams!

Ir Vakcinēšanas noteikumi, ar kuriem katrs var atteikties no vakcinācijas, bet izsludināta karastāvokļa apstākļos, kad vakcinēta var būt armija un policija, nekādi noteikumi nestrādās...


Tajā minēts, ka vīrusu pandēmijas laikā Ministru ka inets nosaka “ārkārtas stāvokli”, ko gatavojas noteikt šodien. Un šādā ārkārtas stāvoklī MK ir tiesības mainīt steidzamības kārtā Vakcinācijas noteikumus nosakot obligāto vakcināciju riska grupām - policijai, medic. personālam, un visai sabiedrībai.

Kopumā Latvijā tuvākā laikā paredzēts izlietot 800 000 cilvēka genomu rediģējošo Covid- 19 vakcīnu.

Ne velti veic masveida testēšanu, ar viltus statistiku par pandēmijas draudiem ievieš “ārkārtas stsvokli”, it kā ielas būtu pilnas ar līķiem.

Vispirms vajag vakcinēt E. Levitu, K. Kariņu, I. Viņķeli. Visticamāk, ka sekos TV šovs, kur viņi vakcinēs Līķu Vairu. Protams, ka tā būs vakcinācijas falsifikācija!

Atbildēt

Protams!

06.11.2020. 09:22

»

...

Ir jau vēl ANO cilvēktiesību konvencija, kurai Latvija pievienojusies un, tātad, apņēmusies pildīt. Un tajā teikts, ka jebkādas medicīniskas manipulācijas bez personas piekrišanas ir aizliegtas


Ir Vakcinēšanas noteikumi, ar kuriem katrs var atteikties no vakcinācijas, bet izsludināta karastāvokļa apstākļos, kad vakcinēta var būt armija un policija, nekādi noteikumi nestrādās.

2019. gada izstrādātās rekomendācijas piespiedu - obligātajai vakcinācijai noteikušas riska grupas, kuras nu vakcinēs ar pirmajām 100 000 cilvēka genomu rediģējošām vakcīnām, kas decembrī būs Latvijā. Ja persona atteiksies no vakcinācijas, ko divu personu- liecinieku klātbūtnē apstiprinās ar savu parakstu, tai būs liegta valsts medicīniskā aprūpe vispār.

Papētot 2019. gadā noteiktās riska grupas, tajās redzam, ka ietilpst bērni - (tiem paredzētas genomu izmainošās vakcīnas, ko ražo labu reputāciju guvusī “Jonson&Jonson”.) Citās grupās, kas nav mazsvarīgi, redzam smagi slimus cilvēkus, ko ar vakcinēšanu 4. maija cionistisko nacistu valsts vadība saskaņā ar Pasaules Bankas stratēģiju plāno nogādāt taisnā ceļā uz viņsauli, ar vakcīnām iznīcinot slimo pēdējās imunitātes paliekas.

Veselības sistēmu uzsāka sagraut E. Levits, ignorējot likumu par mediķu algu celšanu.

Vēl ir jautājums - vai tad pie riska grupām nav pieskaitāma policija, medicīnas personāls? Ieslodzītie? Jo izstrādātās rekomendācijas par riska grupām ir tikai pirmais solis. Kopumā paredzēts izlietot 800 000 genomu rediģējošo vakcīnu. Tas sakrīt ar Pasaules Bankas stratēģijas uzdevumiem Latvijas valdībai samazināt līdz 2025. gadam Latvijas iedzīvotāju skaitu uz pusi.

Atbildēt

fakts

06.11.2020. 08:31

»

...

Ir jau vēl ANO cilvēktiesību konvencija, kurai Latvija pievienojusies un, tātad, apņēmusies pildīt. Un tajā teikts, ka jebkādas medicīniskas manipulācijas bez personas piekrišanas ir aizliegtas


Sabiedrības ir dažādas,cilvēku sabiedrība,personu sabiedrība,pilsoņu sabiedrība...
Cilvēktiesības tiek kājām bradātas un dubļos iemīcītas.

Atbildēt

...

06.11.2020. 08:28

»

Spēkā ir

Epidemioloģiskās drošības likums...


Ir jau vēl ANO cilvēktiesību konvencija, kurai Latvija pievienojusies un, tātad, apņēmusies pildīt. Un tajā teikts, ka jebkādas medicīniskas manipulācijas bez personas piekrišanas ir aizliegtas.

Atbildēt

Riska grupas, kuras noteiktas jai 2019. gadā piespiedu obligātajai vakcinācijai ar cilvēka genomu rediģējošām vakcīnām, kuras jau pasūtījusi Labklàjības ministrija un Veselības ministrija

06.11.2020. 08:02

https://www.rsu.lv/sites/default/files/book_download/riska_grupu_vakcinacija.pdf

Atbildēt

muļķus jau nu vajadzētu apturēt

06.11.2020. 07:02

pārāk dārgi mums viņi izmaksā, kaut gan valstij nedod NEKO !!!!! sports, baznīcas, emmu mājas, zogoši krogi.
Radio 1 vēl šorīt raida muļķu dziesmas: skūpstīsimies ar ko pagadās, ņemsim ko var paņemt...č psiholoģija, viņi arī par baidenu un ASV narkomāniem...

Atbildēt

to

06.11.2020. 06:28

To pretīgo purnu aizvāciet......

Atbildēt

Zeze

06.11.2020. 01:01

Tautas ienaidnieku nav nemaz tik daudz, bet tie izvietoti pareizajās vietās un, rādot norūpējušos seju, aktīvi realizē savu saimnieku uzdevumu. Man jau pašā sākumā Covida histērija likās ļoti aizdomīga, bet tagad ar katru dienu šī pārliecība tikai nostiprinās - tā nav slimība, no kuras cilvēki sprāgst kā mušas, tas ir hibrīdkarš pret cilvēci un cilvēcīgumu visā pasaulē.

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

06.11.2020. 00:51

Pašapmierinātā purņa!

Atbildēt

Latvijas iedzīvotājus nogalinās ar slimībām

05.11.2020. 22:42

»

Pasaules Bankas nāves ēna pār Latviju

Decembra beigās Latvija varētu saņemt pirmās Covid-19 vakcīnas, paziņojusi NVD eksperte...


kuras radīsies ar Covid—19 vakcīnu sagraujot cilvēka imūnsistēmu. Mūs nogalinās par mūsu pašu naudu. Vai mēs to gribam? E. Levits par tiesisko paļāvību uz valsti “Visi cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēks atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības.”

Atbildēt

Viedais Manels

05.11.2020. 22:36

Interesanti, kam šis raksts varētu būt interesants, izņemot pašu autori?

Atbildēt

Pasaules Bankas nāves ēna pār Latviju

05.11.2020. 22:24

»

Paldies

es tikko pabeidzu klausīties


Decembra beigās Latvija varētu saņemt pirmās Covid-19 vakcīnas, paziņojusi NVD eksperte
RUNĀ SPECIĀLISTS 2020. gada 5. novembris 21:06
  TV24

“Eiropas komisija ir noslēgusi līgumu ar farmācijas kompāniju "AstraZeneka" un Latvija rezervējusi vakcīnas 800 000 cilvēkiem. Pirmās vakcīnas Latvijā varētu ienākt šī gada nogalē,” "RīgaTV 24" raidījumā "Uz līnijas" šovakar atklāja Nacionālā veselības dienesta eksperte Līga Gaigala.
Kā skaidroja Nacionālā veselības dienesta eksperte, pirmajā iepirkumā būšot vairāk nekā 100 000 vakcīnu un tās tikšot izmantotas dažādu riska grupu cilvēku vakcinācijai. Lai iepirktu Latvijas iedzīvotājiem šīs vakcīnas, esot jau rezervēti 2,6 miljoni eiro līdzekļu.
"Nākamais vakcīnu iepirkums varētu būt no kompānijām "Johnson&Johnson" un "Sanofi", un tās varētu pienākt nākamā gada otrajā ceturksnī. No šīs otrās vakcīnu daļas plānots vakcinēt 200 000 cilvēkus," raidījumā sacīja Gaigala.

Aptur un atjauno atļauju

Aptur un atļauj nāvējošās ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnas izstrādi meitaskompānijās “Astrazeneka”, Jonson&Jonson” un “Sanofi”, vakcīnas, kas iejaucas cilvēka genomā un imūnsistēmā, jo vienīgās derīgas pret simtiem mutācijās veidojošo Covid-19 var būt tikai cilvēka genomu rediģējošā Astrogen vakcīna, kas liek cilvēka šūnām pašām izstrādāt imūnvielas.


Aptur Covid-19 vakcīnas izmēģinājumu pēc brīvprātīgā saslimšanas
PASAULĒ 2020. gada 9. septembrī 07:34
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas kompānija "AstraZeneca" otrdien paziņoja, ka ir "brīvprātīgi apturējusi" Covid-19 vakcīnas izlases veida klīnisku izmēģinājumu pēc tam, kad viens šī izmēģinājuma brīvprātīgajiem dalībniekiem saslimis ar neizskaidrotu slimību. Cits Brazīlijā nomiris.

Diviem farmācijas uzņēmumiem atļauts atsākt Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV
PASAULĒ 2020. gada 24. oktobrī 09:58
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas uzņēmumiem "AstraZeneca" un "Johnson & Johnson" piektdien tika atļauts atsākt eksperimentālu Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV.


Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi - Jauns.lv


ASV vakcīnu firmas “Astrogen”, “AstraZanasa”, “Jonson&Jonson”, “ Sanofi” jau juridiski ir nodrošinājušās pret atbildību par sekām, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas un lieto šīs vakcīnas. Latvijas likumdošana nenodrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē un pielietošanā caur Eiropas Zāļu aģentūru, piemērojot ar likumu piespiedu obligāto vakcināciju, kas jau atrunāta Latvijas likumdošanā.

Lai Eiropas Komisijas Latvijai rezervētās vakcīnas varētu pielietot Latvijā, likumdošana paredz izdot atsevišķu MK rīkojumu saskaņā ar

Epidemioloģiskās drošības likuma

VI nodaļu
Vakcinācija un darbs ar infekcijas slimību izraisītājiem


30.pants. Vakcinācijas vispārīgie noteikumi
(1) Infekcijas slimības, pret kurām personas vakcinējamas obligāti, kā arī šīs vakcinācijas kārtību un vakcinējamo personu loku nosaka Ministru kabinets. Izdevumus par vakcināciju pret minētajām slimībām sedz no gadskārtējā valsts budžetā šim nolūkam paredzētajiem līdzekļiem.
(2) Personas, kuras tiek nodarbinātas darbos, kas saistīti ar paaugstinātu inficēšanās risku, kā arī audzēkņi un studenti, kuri mācību vai prakses laikā saskaras vai var saskarties ar infekcijas slimību izraisītājiem, vakcinējami obligāti. Infekcijas slimības, pret kurām veicama vakcinācija, un darbus, kas saistīti ar paaugstinātu inficēšanās risku, kā arī vakcinācijas kārtību nosaka Ministru kabinets. Izdevumus, kas saistīti ar šo vakcināciju, sedz darba devējs vai izglītības iestāde.
(3) Ja sākusies epidēmija vai pandēmija vai pastāv tās draudi, var izsludināt papildu obligāto vakcināciju Ministru kabineta noteiktajā kārtībā.

Atbildēt

E. Levita un K. Kariņa Covid-19 stratēģskie eksperti studijā

05.11.2020. 21:32

Pasaules banka, Latvijas birojs : Smilšu iela 8, Rīga, Latvija - Viss.lv
Pasaules banka, Latvijas birojs. Smilšu iela 8, Rīga, Latvija. (+371) 67220744. Viss Piedāvājumi. Galerija. Video. Karte. Faili. Raksti. Sludinājumi. PiedāvājumiProdukti, pakalpojumi ...


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Te ir, kā Pasaules Banka uzsāka globālās pandēmijas ieviešanu

05.11.2020. 21:28

»

Nedomāju

, ka viņiem tas izdosies 100% . Aitu un ēzeļu ir daudz protams ,kaut vai tāds Fut Bols ,kurš ''varonīgi''kovidē pa ''kas jauncs ''! :D Bet brīvi cilvēki arī vēl ir ...un pasaulē arī briest kaut kas


un kā tas beidzot ir izdevies. Tagad paniski ātri Levits un Kariņš Pasaules Bankas biroja Rīgā, Smilšu iela 8 ekspertu kūdīti “dzelzi kaļ, kamrr karsta”. PB nežēlo naudu Kariņa un Levita divvaldībai - nepārtraukti naudu sadala MK rīkojumiem ministrijām, iestādēm, aizdod pašvaldībām, galvenais, lai PB mums latviešu valodā nepieejamais tiktu realizēts līdz totālai vakcinācijai.

Visi vēsturiskie fakti, kā PB stratēģija eidzot ar C19 veiksmīgi tiek realizēta.


https://youtu.be/GDIsA2HWrWw

Atbildēt

ha-ha

05.11.2020. 21:20

Kaut kā neesmu manījis,kā man,dubulriskā esošo,kāds būtu piedāvājis vakcinēties pret gripu.Esmu pārliecināts,kā arī ap iespējamo covida vakcīnu notiks visādas šķirošanas un, iespējams, būs pat dažādās vakcīnas.Tikai covid gadījumā šo ierasto sociālo šķirotavu var sagaidīt nesociāli pārsteigumi,kas priecē.

Atbildēt

A.

05.11.2020. 21:19

Ziniet Viņķeles kundze, kur ir Latvijas veiksmes stāsts Covid-19 sakarā? Tas ka cilvēki nospļaujas, sūd* ķīnieša iesnas, man vēl liks maksāt par to un neiet pārbaudīties. Tā arī šī "skaistā" statistika par Latviju veidojas. Kā arī ārstu pašaizliedzīgais darbs pavasarī. Un tur nav pilnīgi nekāds jūsu nopelns.

Atbildēt

“Eksperti” ir Pasaules Bankas stratēģijas koordinatori.

05.11.2020. 21:18

»

wow

Expertu sarakstu studijā


https://youtu.be/GDIsA2HWrWw

Pasaules Bankas vēsturiskais stratēģiskais ceļš līdz Covid-19 realuzācijas pilnībai.

Atbildēt

Kika

05.11.2020. 21:17

Ministre vatetu iekăpt to cilveku kurpēs, kuru ğimenes locekļi ministres neizlēmibas dēļ smagi saslimuşi, kuriem ir noteikta paşizolăcija tikai tăpēc, ka apkărt tik daudz neapzinigu cilvēku. Tąpēc, ka netiek soditi neapzinigi cilvēki...

Atbildēt

wow

05.11.2020. 21:03

Expertu sarakstu studijā !!!

Atbildēt

Nedomāju

05.11.2020. 20:57

»

Piekrītu,

bet līdz šim, sorry, intuīcija mani nav pievīlusi. Prognozes var veidot tikai, vadoties pēc tendences un citiem blakusapstākļiem. Pēc kopainas, kas izveidojas. Šai gad. pēc drudžainās E. Levita un K. Kariņa un nepamatotās steigas. Lai tauta nespētu attapties. Vienam sitienam seko tūlīt cits...


, ka viņiem tas izdosies 100% . Aitu un ēzeļu ir daudz protams ,kaut vai tāds Fut Bols ,kurš ''varonīgi''kovidē pa ''kas jauncs ''! :D Bet brīvi cilvēki arī vēl ir ...un pasaulē arī briest kaut kas ... :)

Atbildēt

Piekrītu,

05.11.2020. 20:28

»

Informācija visbiežāk ir propaganda

Ideoloģiski pareizi informēts ir nozombēts


bet līdz šim, sorry, intuīcija mani nav pievīlusi. Prognozes var veidot tikai, vadoties pēc tendences un citiem blakusapstākļiem. Pēc kopainas, kas izveidojas. Šai gad. pēc drudžainās E. Levita un K. Kariņa un nepamatotās steigas. Lai tauta nespētu attapties. Vienam sitienam seko tūlīt cits.

Atbildēt

Līdzjūtība aizgājējiem

05.11.2020. 20:22

Tik daudzas stundas vinkele ar kariņu pavadījuši savstarpējās diskusijās, ka nav bijis laika uzzināt kas pasaulē notiek. Ja nu dievs dotu, ka velns šos parautu kā tad mēs uzzināsim par briesmīgās slimības klātbūtni, kura aiznes simtkārt mazāk upurus kā onkoloģiskās nāves, bet tomēr skaitās stipri bīstamāka.

Atbildēt

Mudakus nav par ko apskaust!

05.11.2020. 20:12

»

Apskaud, mudak?

Ka tik ne tā


Kaut kā tā!

Atbildēt

MK K. Kariņš cērt visu laiku

05.11.2020. 20:11

»

Tas labi.

Zinu , materiālu par šo tēmu ir daudz. Un granītā arī nekas nav iecirsts ... :) Vēsu prātu


Naudas C19 seku likvidēšanai ar saviem rīkojumiem katru dienu piešķir ministrijām, tās uzpērkot. Sabiedrību nomierina ar solījumiem samaksāt dīkstāves. Ar nevajadzīgu masveida testēšanu sabiedrību un valsti dzen stūrī un izmisumā.

Viens solis un tādā pat tempā izsludinās, kolīdz pienāks Latvijai paredzētās 600 000 vakcīnas no Eiropas Zāļu aģentūras, izsludinās apstubinātajai tautai abi ar Levitu piespiedu obligāto vakcināciju.

Es tikai brīdinu, ka uz to viss iet.😀

Atbildēt

Informācija visbiežāk ir propaganda

05.11.2020. 20:09

»

Informēts ir pasargāts

Labi informēts ir izglābts


Ideoloģiski pareizi informēts ir nozombēts.

Atbildēt

Redzi, ir milzu dilemma

05.11.2020. 19:59

»

he he

Kā augšā ,tā apakšā . Arī es vnk. ignorēju to visu. Esmu suverēns


starp “nekad neesam dzīvojuši tik labi” pausto - vispārēju daļas sabiedrības - ierēdniecības un politikāņu dzīves komfortu un cilvēktiesībām. Cilvēktiesības ir nepakļauties obligātajai vakcinācijai, eksperimentāli riskējot ar savu veselību.

Obligāto v uzsāks mīksti - ar medicīnisko izziņu autovadītājiem utt., ar labrātīgo vakcinācijas piekritēju popularizēšanu, apmuļķojot sabiedrību, kā tas notiek ar masveida testēšanas rezultātiem mediju panikas psihozē. Saslimuši atkal jauns antirekords, miruši utt.

Atbildēt

Tas labi.

05.11.2020. 19:57

»

Es i negrasos pakļauties vakcinācijai

Tikai izskaidroju likumisko tvērumu, sorry! Te nav un nebūs kā Vācijā nekad...


Zinu , materiālu par šo tēmu ir daudz. Un granītā arī nekas nav iecirsts ... :) Vēsu prātu!

Atbildēt

Es i negrasos pakļauties vakcinācijai

05.11.2020. 19:52

»

he he

Kā augšā ,tā apakšā . Arī es vnk. ignorēju to visu. Esmu suverēns


Tikai izskaidroju likumisko tvērumu, sorry! Te nav un nebūs kā Vācijā nekad!

Paniku sēj visā Eiropā. Eiropas Kārtības policija ir NATO mītnes viens no birojiem. Tendence ir tāda, ka obligāti vakcinēs vispirms armiju un policiju, iedzenot ķīli starp varu un tautu. Karantīnas un komendantstundu laikā armija un policija vakcinēs mājas apstākļos (ieslodzījumā) iedzīvotājus.

Tāda ir tendence ar masveida testēšanu ceļā uz masveida vakcināciju.

Atbildēt

Es

05.11.2020. 19:48

»

viedokis

Viens no bijušajiem Vinkeles kolēgiem viņu raksturojis ļoti precīzi - spītība un prāta trūkums...


Iespējams, ka tā arī ir. Tā Pūces un Pavļuta, un Jaunupa politbanda spējīga iet pat pāri līķiem. Tie vārdos ir tik svēti, bet darbi liecina tikai par varaskāri un savtigām interesēm.

Atbildēt

he he

05.11.2020. 19:46

»

Spēkā esošie “Vakcinācijas noteikumi”

Konkrēts punkts par atteikšanos no vakcinācijas...


Kā augšā ,tā apakšā . Arī es vnk. ignorēju to visu. Esmu suverēns .
Ja grib pamatīgi kasīties , tad startautiskajā tiesā mūsu likumu manipulatori zaudē vienā setā.
Vācijā viņu pašu tiesās viņi zaudē tekoši ...
Beidziet sēt bailes ,reptīļu sulaiņi.

Atbildēt

Harijs Poters

05.11.2020. 19:45

Ļoti uzmanīgi izlasīju. Rādās, ka ieguldītas titāniskas pūles - sapulces, konsultācijas, experti, viedokļu apmaiņas utt. Par cik praktiska rezultāta nav vai arī drīzāk tas ir stipri negatīvs, varbūt ir vērts atmaksāt valsts kasei visu iztērēto naudu? Sanāk tā, ka no tā pārīša, kā tauta runā, kas Stovmatoloģijas institūtā apmeklētājiem pie ieejas mēra temperatūru un izdala maskas ar bahilām ir lielāka jēga, nekā no visas Viņķeles ministrijas.

Atbildēt

saeima.lv

05.11.2020. 19:44

»

he he

Satversmes 94. pants paredz, ka ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību un nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu...


Grozījumi saskaņā ar LR Satversmi un Labklājības ministrijas iesaisti un nozīmi obligātajā vakcinācijā.

Iesniedz Sociālo un darba lietu komisija Likumprojekts 2.lasījumam
Grozījumi Epidemioloģiskās drošības likumā (reģ. nr.468)


Teksts LP0468_

Atbildēt

Spēkā esošie “Vakcinācijas noteikumi”

05.11.2020. 19:37

»

he he

Satversmes 94. pants paredz, ka ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību un nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu...


Konkrēts punkts par atteikšanos no vakcinācijas.

28. Ja vakcinējamā persona atsakās no vakcinācijas, ārstniecības personas pienākums ir izskaidrot minētajai personai attiecīgā profilakses pasākuma nozīmi individuālās un sabiedrības veselības aizsardzībā, un, ja vakcinējamā persona nemaina savu lēmumu, ārstniecības persona divu ārstniecības personu vai citu personu klātbūtnē rakstiski noformē atteikumu, kuru minētās personas, kā arī vakcinējamā persona apstiprina ar parakstu. Par šādiem gadījumiem ārstniecības persona ziņo attiecīgajai Sabiedrības veselības aģentūras teritoriālajai institūcijai

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: