Menu
Pilnā versija
Foto

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

Renārs Miķelsons, Skulte LNG Terminal ģenerāldirektors · 29.09.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

03.10.2022. 12:48

»

vai tad kāds to vēl nezina?

lapsai saimnieki vienmēr ir bijuši un būs veseli trīs


Nu Lato tak jau bija teicis, ka visi raksti šaj portālā neatspoguļo viņa domas. Portāls ir līdzīgs Skultes LNG terminālam - piedāvā tikai infrastruktūru, un tam pilnīgi pofig kas caur to tiek kačāts.

Atbildēt

vai tad kāds to vēl nezina?

01.10.2022. 17:43

»

un

kas ir Lapsas saimnieki


lapsai saimnieki vienmēr ir bijuši un būs veseli trīs:

1. Nauda!
2. NAUDA!!!
3. NAUDA!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Хм

30.09.2022. 17:12

»

jautājums

kapēc tas tevi uztrauc? Tu tik pat šeit neesi integrējies un negrasies vispār integrēties


Какая связь с интеграцией и экономической ситуацией?
Был интегрирован, но латыши политики постарались выинтегрировать) А то на выборах пугать некем. Но после того, как прочитал статью, что в последние 3 года Латвия в 7 раз медленнее развивалась чем Литва и Эстония, но при этом у политиков на первом месте вопросы русского языка, пришел к выводу, что помогу с деоккупацией.
Да, мои дети прекрасно знают латышский. И хорошо учаться. Но с такими тенденциями и им тут ловить нечего. Преамбула же не зря была принята. Пусть едут устраиваться в страны, где они будут просто гражданами, а не гражданами второго сорта. Ну и латышам воздух чище и меньше русского на улицах. В тех других странах не призывают потише на русском говорить между собой. У тех хватает ума понять, что русские в Латвии - это не Путин. У вас -нет

Atbildēt

Aleksandrs Poika

30.09.2022. 15:13

...neviens tikai nestāsta, cik izmaksās Latvijas pensionāram šī "labdarības akcija"...čiekuru lasīšana un to kurināšana izmaksās 1000% lētāk...Latvijā ir sava gāzes krātuve...lūk par to ir jādomā...nav ko piesmirdēt tā jau mazo valsti...

Atbildēt

es par AES

30.09.2022. 11:31

bet kamēr te mujas krčangaļi, lielas lietas nesanāks

Atbildēt

jautājums

30.09.2022. 10:31

»

Хм

Что-то я не понял...


kapēc tas tevi uztrauc? Tu tik pat šeit neesi integrējies un negrasies vispār integrēties.

Atbildēt

Хм

30.09.2022. 09:47

Да, и остался вопрос-кто им мешал сделать эту оценки влияния на среду, если уже с 2016 года занимаются этим проектом?

Atbildēt

Хм

30.09.2022. 09:46

Что-то я не понял
Uzņēmuma biznesa modelis paredz, ka terminālis pats sašķidrināto gāzi nepirks un nepārdos, bet tikai un vienīgi piedāvās gāzes tirgotājiem un lielajiem patērētājiem infrastruktūras pakalpojumus.

Тогда что именно хочет Скулте от Латвэнерго? Вы обязуетесь у нас покупать газ, но мы его не продаем, и не знаем, по какой цене его нам привезут, потому что мы просто предоставляем инфраструктуру! А если этот gāzes tirgotājs не захочет свой газ через Скулте продавать, то что должен будет делать Латвэнерго? Все равно платить за ..за что? И если Скулте не продавец, то как Скулте может утверждать, что цены будут очень выгодны для Латвии?

Atbildēt

es ar čekists

30.09.2022. 08:01

»

Un tu kā čekists arī

Atradies gudrītis, grib atklāt visus komercnoslēpumus, kas tev neizdosies laikam. Visu tev jāzina


Nē,nē-Haralds uzdod pareizus jautājumus: Ja par šo LNG runā publiski, tad jāsauc lietas īstajos vārdos un pēc būrībAS...VAI AR JĀKLUSĒ...

Atbildēt

Un tu kā čekists arī

29.09.2022. 22:49

»

Haralds Kalns

Neskatoties uz plašo un vispusīgo problēmas izklāstu, ne ģenerālis Miķelsons, ne Kariņš, Kalvītis, Bordāns vai Ragaušs negrib nosaukt, cik maksā 1m3 patreiz nopērkamā dabas gāze un cik maksās 1m3 no ASV atvestā sašķidrinātā gāze!?? Unikālā situācijā (no autora), kad projekta finansējums nāk TIKAI UN...


Atradies gudrītis, grib atklāt visus komercnoslēpumus, kas tev neizdosies laikam. Visu tev jāzina.
To laikam gan izvērtēs speciālisti nevis tu Haralds Lejakalns, nebāz savu degunu, kur tu neko nesaproti, ej labāk organizē kādu koncertu.

Atbildēt

Latvija kā čekistu valsts

29.09.2022. 22:43

»

precīzi teikts

Latvenergo slēdzot 10 gadu līgumu ar Klaipēdas termināli sniedz precīzi tādas pat garantijas kā tās par kurām histēriju rīko Lapsa un viņa saimnieki


Caur caurēm, jau no Puguļa valdības laikiem, visus gadus Latvijas tautas ienaidnieki, TB/LNNK stukači un okupanti, naivie kolaboranti - pakaļskrējēji stukačiem - "JO SLIKTĀK,JO LABĀK". to vien kuļ - neattīstīt, nebūvēt, necelt, neražot, sabojās Daugavu, ja būvēs Aizkraukļes mežos celulozes fabriku, pārdosim baļķus, lai PVN nebūtu Latvijas attīstībai. Kā teica "pugulis" savulaik, mums visu piegādās, nav jābūvē, VEFu nost, iznīcināt, papīra ražošanu, cukuru, veļas mašīnas, telefonus NOST- neražot, atvedīs gatavus, modernus, LATVIJA BŪS BANKU VALSTS (ha, ha), naudas atmazgāšanas valsts ??? ??? ???) un nekas nesanāca, visu izpostīja un turpina postīt kā galveno ienaidnieku pataisa Jāni Bordānu, kurš jau 2016. rosināja Skultes termināla būvi.
Jānis Bordāns atrada un sagatavoja likumu, ar kuru nogāza okupantu slavināšanas pieminekļus visā Latvijā izņemot kolaborantu Daugavpilī, sagatavoja DIVVALODĪBAS nepieļaišanas likumu utt. - slikgts, nepareizs, ļauns...

Un tagad kurina bezprecendenta apvainojumus par korupciju, par zagšanu vēl kaut ko.

To gan jau dara kā Ventspils aizvainotais kriminālsodāmais kompartijas patrons pret Bordānu, kurš caur ASV atņēma viņa miljardu grābšanu, gan jau ka okupantu pēcteči dara savu darbu par okupantu pieminekļa gāšanu, un partiju konkurenti. Pilnīgi izskatās, ka visi minētie naidnieki piedalās HIBRĪDKARĀ PRET Lavijas valsti, par tās graušanu.

SMAGAS MUMS OKUP"|ACIJA SEKAS, smags ir bijušo stukaču slogs, kuri laikam nerimstas, jo nav izgaismoti caur lustrāciju.

Kārtējais uzbrukums - re čangals no ASV grib būvēt Skultes gāzes terminālu. FUI, neļau, kad tautiņa nesaprot, ka tiek izmantoti visi paņēmieni, kā graut Latviju, ŠĶELT latviešus, izmantojot pat vēsturisku naida kurināšanu starp Latgali un Kurzemes pusi, kad latgaliešiem Latvijā vairs palicis tikai latgaliskais uzvārds, bet 7 paaudzē jau ap 70 %latgaliešum vairs neprot latgaliski izloksni, dzīvo Kurzēmē un visā Latvijā.

VDD - tā ir naida runa, ko kuļ par Skulti.

Atbildēt

precīzi teikts

29.09.2022. 21:59

Latvenergo slēdzot 10 gadu līgumu ar Klaipēdas termināli sniedz precīzi tādas pat garantijas kā tās par kurām histēriju rīko Lapsa un viņa saimnieki.

Atbildēt

Haralds Kalns

29.09.2022. 21:06

Neskatoties uz plašo un vispusīgo problēmas izklāstu, ne ģenerālis Miķelsons, ne Kariņš, Kalvītis, Bordāns vai Ragaušs negrib nosaukt, cik maksā 1m3 patreiz nopērkamā dabas gāze un cik maksās 1m3 no ASV atvestā sašķidrinātā gāze!?? Unikālā situācijā (no autora), kad projekta finansējums nāk TIKAI UN VIENĪGI NO PRIVĀTO INVESTORU puses, vainīga ir politiskā griba, kura nedanco kā Ragaušs šeit grib spēlēt! Tā sakot: Šoferim par bencinu, nepietiek ar "tencinu"!

Atbildēt

harijs

29.09.2022. 20:19

aizsalstošā līcī tādus terminālus būvē tikai idioti

Atbildēt

?

29.09.2022. 20:07

»

Es

Jau pec intervijas ar Paldisku vadītāju viss bija skaidrs. Ja šādus projektus apstiprina aizejoša valdība, 1000%, ka Latvijā tā ir shēma


Tu to par Paldisku termināli, kuram ir kopējs regazifikācijas kuģis ar Somijas termināli un acīmredzami, ka viens kuģis vienlaikus var būt pietauvots tikai vienā piestātnē.

Atbildēt

lapsa

29.09.2022. 20:05

Es izmisīgi kalpoju gazproma interesēm.

Atbildēt

Es

29.09.2022. 18:29

Jau pec intervijas ar Paldisku vadītāju viss bija skaidrs. Ja šādus projektus apstiprina aizejoša valdība, 1000%, ka Latvijā tā ir shēma.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

29.09.2022. 16:56

»


Te ir īsta Latvija, tikai daudz okupantu mēslu, kas palikuši pēc okupācijas beigām un viņu atbalstītāji, kas bremzē Latvijas attīstību. Pilna Latvija ar tiem, kas 9. maijā svin okupantu svētkus.

Atbildēt

zinātāja

29.09.2022. 16:51

Nīderlandei jau sen ir termināls un viņi būvēs vēl, bet Latvijā nopērkamie žurnaļugas, kas atbalsta Kalvīša un čekista bandu raksta, lai nebūvē terminālu. Izdomājumi dažādi, vieni raud ka nebūs labs skats uz jūru, citi bļaustās sabojās jūras ekoloģiju. Daudzās valstīs ir tādi termināli un nekas.

Atbildēt

29.09.2022. 16:09


Ja mēs dzīvotu īstajā Latvijā , tad šī būtu lieliska Valsts manai tautai .

Atbildēt

jaajaa

29.09.2022. 14:56

..."finansējums nāk tikai un vienīgi no privāto investoru puses, neprasot no valdības neko vairāk par vienotu institucionālo un politisko atbalstu"...un kā tad tulkojas uz latviešu mēli "valdības institucionāls un politisks atbalsts", ja ne "OIK" ?...tie puiši labi saprot, ka gāzes pasaulē ir kā dubļu, pārdot gribētāju pietiek, tās loģistikas problēmas ir īslaicīgas, liekas pārkraušanas jaudas tikai samazinās peļņu visiem tirgus spēlētājiem, ieguldījumi nav mazi, vajag nodrošināties...nevajag dot viņiem nekādas garantijas...lai būvē par savu naudu, lai konkurē utt., Klaipēda un Paldiski var, tad šitie arī var...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: