Menu
Pilnā versija
Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Ilmārs Dūrītis, Kustība Par, iepriekš Attīstībai/Par · 10.10.2023. · Komentāri (12)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Periodikalv

14.10.2023. 09:09

Ja šo Dūrīša kungs lasa ,pie iespējas ,lūdzu dariet ko lietas labā uz mūžu pieķēdètiem suņiem.
Tie sargā mājsaimniecībās traktortehniku,fermu dzīvniekus ,bet liktenis nožēlojams,nekad tos nepalaižot no ķēdes vaļā,vai voljērā ,tā kā šiem dzīvniekiem priekšējā krūšu muskulatūra absolūti neattīstīta,jo tie nedabū pazskriet,arī palēkt 50-100cm augstumā tie nespēj.Paņēmu no kāda valsts iestādē strādājošā ierēdņa šādu suņi pagājušo rudens,daļām uz pusēm maizi ,draudzību,pastaigas,un sāku šim ,"nu redz,draugs,tu staigā tagad brīvībā ,bet tavs iepriekšējais saimnieks nu guļ apakšējo ekstremitāšu paralizēts ,kaut gan tikai ap 60g. v.".Bet tur vēl 2 tādi pueķēdēti bēdu brāļi,bet tas saimnieks baigais Ukrainas (ebreju zeļenska,Porošenko Valcmana fans),telefonā ar bairaktara melodiju ,,,,cik daudz kroplu garīgi dvēseļu ,kaut vai arī uz baznīcu iet un pašdarbības teātrī spēlē,bet attieksme pret dzīvniekiem parāda nelietīgo ,maskēto dabu.

Atbildēt

Periodikalv

14.10.2023. 08:47

Daudz mājas dzīvnieku pasaulē labāk ,aprūpētāki,apfrizēti,apmazgāti ,apārstēti ,vizināti auto ,par cilvèkiem ,ja salīdzina ar LV.
Vetārsti saņem katrs savu karmu,es sekoju šim procesam,tas reāli notiek ar viņu ģimenèm .Vajadzētu katru pvd ierēdņi,veterinārārstu arī nočipot un katrā ausī iespiest ar stangām pa plastmasas krotālijai ,un viņu jaundzimušajiem bērniem ,kā viņi to praktizē ar mazajiem jēriņiem,tēviņiem,kucēniem ,-bezpalīdzīgajiem ,mazākajiem brāļiem.Bet vēl labãk visus attārpot par budžeta līdzekļiem ,gan mūsz gan dzīvniekus ,jo esam pilni ar helmintiem sākot ar valstu līderiem un beidzot ar ķēdes suņiem.Pilsētu kanalizāciju attīrīšanas iekārtu biezumu izvešana uz laukiem,iearšana,sēšana pa virsu graudu kultūras ,parez d vīrusu (koviddeltasomikrona),helmintu izplatību ,pēdējie neiet bojā pat -60C grādos .Šos indes pilnos graudus iebaro mums ar "veselīgajiem" graudiem ,bet helmintus iznēsā ik putns vai dzīvnieks ,kurš pār laukiem pārvietojas.Pat Baltkrievijā šos atkritumus ,dezinficē ,dehidratē līdz granulu stadijai France ražotās krāsnīs ,bet mums ES valstī tādu nav ,jo mērķis apzināti mūs indēt ,iebarot atpakaļ ar graudiem visus tos lenordomestus .Bèrni uzreiz 2 nedēļā bērnudārzos saslima ar "vīrusu", jo apmainījās ar šiem helmintiem ,imūnsistēma cīņas ar tiem ,nepietiek kapacitātes uzturēt imunitāti pret saaukstēšanos vai stresu.

Atbildēt

Zigmārs

12.10.2023. 12:05

Kad Valsts kontrole veikt pārbaudi LLU vetklīnikā? Dūritis un citi tajā raujas kā privātā kantorī, lai gan tā ir valsts iestāde!!!

Atbildēt

PAR DZĪVNIEKU TURĒŠANU TĀDUS NODOKĻUS

11.10.2023. 14:40

KAS VISU ŠO DEBILTATI NOSEDZ. Pilsētas no infekcijām jāiztīra

Atbildēt

Vārdnīca

11.10.2023. 13:48

Varbūt pietiks ar tukšmuldēšanu un seku apkarošanu, bet ķerties pie cēloņiem? Ojjj, bet tur taču vajag darbu! Vienkāršāk ir pēc visu tautu vadoņa un ģēnija metodes : "Nav cilvēka, nav problēmas". Nav dzīvnieka....

Atbildēt

va vellos

11.10.2023. 13:35

Paldies par infu, ka par jūsu politfirmu drīkst balsot tikai dzīvnieki. Brīdināšu paziņas.

Atbildēt

P.

11.10.2023. 13:03

> Katrā reģistrētā patversmē strādā veterinārārsts

Derētu nedaudz pakontrolēt, cik bieži tie darba laikā atrodas savās barotavās, atvainojiet, darbavietās. Būsiet izbrīnīti.

Atbildēt

LAPSENE

11.10.2023. 08:20

»

Kaķis

Vai vetārste L.Konopore var ieņemt tik augstu amatu Biedrībā?? vai tiešām gadiem rakstot ļaunu un darot ļaunu šāds cilvēks ir tiesīgs ieņemt tādu amatu Biedrībā?? Pubilski nepieņemami komentāri no L.Konopores regulāri ir atrodami sociālajos tīklos! Kad beidzot L.Konopori izslēgs no Biedrības?? vai tas...


Bet varbūt ļaunu dara un izplata tās personas, kuras iedzīvojas uz dzīvnieku un ziedotāju rēķina, kuras var maksāt 160 000(!) tūkstošus saviem radiniekiem un sev( nodibinājuma dzīvniekupolicija patiesā labuma guvēja Ilze Džonsone)par juridiskajiem pakalpojumiem, kuri pērk džipus, kuros pārvadāt dzīvniekus, kad citas patversmes iegādājas busiņus un minivenus, kuros vairāk vietas šādām darbībām. Nepatīk citu viedoklis, nelasiet!Un vai esat paviesojusies lielākās patversmes paliatīvajā istabā, kur atstāti vienkārši mokās nomirt dxīvnieki, kurus ārstēt nav iespējams, morfiju pagaidām dzīvniekiem nedod, bet patversmei skaits sauklis"no kill".

Atbildēt

Kaķis

11.10.2023. 07:29

Vai vetārste L.Konopore var ieņemt tik augstu amatu Biedrībā?? vai tiešām gadiem rakstot ļaunu un darot ļaunu šāds cilvēks ir tiesīgs ieņemt tādu amatu Biedrībā?? Pubilski nepieņemami komentāri no L.Konopores regulāri ir atrodami sociālajos tīklos! Kad beidzot L.Konopori izslēgs no Biedrības?? vai tas ir amats uz mūžu??

Atbildēt

Kulaciņš

10.10.2023. 18:20

Bet vispār, biedri, mēs uz dzīvniekiem trenējamies, pirms ķerties klāt īstām lietām.

Atbildēt

kā tad

10.10.2023. 17:40

ies, kā pa sviestu un Dūrīte paliks viens uz zemes ar saviem speciālistiem....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: