Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stalins

24.11.2022. 16:47

»

runa nav par amatu bet par kristīgu godaprātu

Ja Vanaga vienīgā vērtība ir amats, ko tas ieņem, tad nav jābrīnās, ka baznīcas autoritāte sabiedrībā ir tuva nullei. Un ne ar kādiem administratīviem argumentiem morālo pagrimumu noslēpt nav iespējams. Vai nu kalpojat Dievam, vai Mamonam. Vidusceļa nav. Vanags savu izvēli ir izdarījis...


Vīņu personiski nepazīstu ,tāpēc nevaru spriest kāds viņš cilvēks un kādas viņa attiecības ar Mamona kungu.Taču būtu jānošķir mācītāju rūpes par savas ģimenes materiālo nodrošinātību un alkatību,aizraušanos ar naudaszīmēm,aizmirstot tos cilvēkus visapkārt ,kas ir nabadzīgi un kam draudzes ziedotie līdzekļi būtu ļoti noderējuši.Baznīcām trūkst demokrātiskas vienlīdzības.
Jā, baznīcu autoritāte Latvijas sabiedrība ir zema un tas ir pelnīti:
https://neatkariga.nra.lv/komentari/juris-paiders-3/369525-latvijas-sabiedriba-vairak-uzticas-valsts-policijai-un-nacionalajiem-brunotajiem-spekiem-neka-baznicai.

Atbildēt

runa nav par amatu bet par kristīgu godaprātu

24.11.2022. 15:06

»

stalins

Visu cieņu Zuikas kungam ,taču J.Vanaga atbildība par teiktajiem vārdiem ir liela


Ja Vanaga vienīgā vērtība ir amats, ko tas ieņem, tad nav jābrīnās, ka baznīcas autoritāte sabiedrībā ir tuva nullei. Un ne ar kādiem administratīviem argumentiem morālo pagrimumu noslēpt nav iespējams. Vai nu kalpojat Dievam, vai Mamonam. Vidusceļa nav. Vanags savu izvēli ir izdarījis.

Atbildēt

stalins

24.11.2022. 14:14

»

nekādu kopīgo viedokli Vanags nepauž

Tautas viedokli ne, par to jau šeit plaši diskutēts. Kā liecina tukšās baznīcas, arī ticīgo kopīgo viedokli viņš nepauž. Ja viņš kaut ko pauž, tad tikai sava mērce apviļātu, pie varas esošajiem mafijas klaniem pakalpīgu viedokli. Normāls patriotisks mācītājs būtu runājis ta, kā to mēdza darīt nelaiķis...


Visu cieņu Zuikas kungam ,taču J.Vanaga atbildība par teiktajiem vārdiem ir liela

4.pants. Baznīcas galva

(1) Baznīcas galva pārstāv Baznīcu attiecībās ar valsti.
https://likumi.lv/ta/id/184625-latvijas-evangeliski-luteriskas-baznicas-likums

Atbildēt

nekādu kopīgo viedokli Vanags nepauž

24.11.2022. 11:27

»

stalins

Paklau, Jūs taču saprotat, ka 18.novembra dievkalpojums ir tāds, kuru rāda televīzijā, kurā piedalās augstas valsts amatpersonas.Kā no valsts ,tā no baznīcas puses tas ir zīmīgs diplomātisks solis, kas norāda uz sadarbību .LELB arhibīskaps kas pauž baznīcas kopējo viedokli.Un ko darīt, ja draudzēs viedokli...


Tautas viedokli ne, par to jau šeit plaši diskutēts. Kā liecina tukšās baznīcas, arī ticīgo kopīgo viedokli viņš nepauž. Ja viņš kaut ko pauž, tad tikai sava mērce apviļātu, pie varas esošajiem mafijas klaniem pakalpīgu viedokli. Normāls patriotisks mācītājs būtu runājis ta, kā to mēdza darīt nelaiķis Zuika.

Atbildēt

stalins

24.11.2022. 11:17

»

Neaizstāviet Vanagu

Godīgs cilvēks tik samudžināti nerunā. Tā runā kāds, kam ir slēptas intereses, bet nav pārliecinošu argumentu. Ar muldēšanu aizstāj ētikas, erudīcijas un intelekta trūkumu. Nebrīnīsimies, ka baznīcas stāb tukšas. Tajās trūkst cilvēcības, bet ir par daudz nepamatotu politisku ambīciju...


Paklau, Jūs taču saprotat, ka 18.novembra dievkalpojums ir tāds, kuru rāda televīzijā, kurā piedalās augstas valsts amatpersonas.Kā no valsts ,tā no baznīcas puses tas ir zīmīgs diplomātisks solis, kas norāda uz sadarbību .LELB arhibīskaps kas pauž baznīcas kopējo viedokli.Un ko darīt, ja draudzēs viedokli atšķiras par vakcināciju un ļoti radikāli atšķiras.Tad aŗī bīskaps norāda uz abu viedokļu esamību un pamato tos.Visi ar ģimeni saistītie jautājumi ir svarīgi LELB.Vai tās būtu viendzimuma partnerattiecības vai aborti.Arī šajā gadījumā nepieciešama diplomātiska pieeja.
Ja kāds domā,ka viņš atbalsta masīvo tauts un valsts aplaupīšanu ,tad viņš ir viens no tiem ,kas jūtas aplaupīts:
https://twitter.com/arhivanags/status/1471802756063191040?cxt HHwWgICz6eCz8uwoAAAA

Es neaizstāvu tikdaudz J.Vanagu, cik godājamu darbu ārkārtīgi sarežģītos apstākļos.Jā baznīcas ir pustukšas un virkne mācītāju tiecas iedzīvoties mantā.Bet nu to, kas notiek katoļu baznīcā nav iespējams raksturot ar cilvēciskiem jēdzieniem.Tas ir kautkas dēmonisks.Un tas LELB nav peļauts.

Atbildēt

Neaizstāviet Vanagu

23.11.2022. 16:00

Godīgs cilvēks tik samudžināti nerunā. Tā runā kāds, kam ir slēptas intereses, bet nav pārliecinošu argumentu. Ar muldēšanu aizstāj ētikas, erudīcijas un intelekta trūkumu. Nebrīnīsimies, ka baznīcas stāb tukšas. Tajās trūkst cilvēcības, bet ir par daudz nepamatotu politisku ambīciju.

Atbildēt

IM

23.11.2022. 13:23

Vai mēs stāvam par dzīvību? Kā tad, ar ko tad? Ar to ka iznīcināsim agresīvu ienaidnieku? Iznīcināsim vienu, ar laiku nāks nākošais. Vai tāds ir dzīvības ceļš? Dzīvības ceļš nav kādu iznīcināt. Dzīvības ceļš ir ar visiem sadzīvot. Tātad dzīvības ceļš ir sirsnīgas sarunas un vēlreiz sirsnīgas sarunas. Vai mēs tādi esam? Vai Latvija ir tāda, vai Eiropa ir tāda? Man liekas ka tādi neesam jau nu gan! Tātad nav mums ar ko arī īpaši lepoties.

Atbildēt

Pirātu partija

23.11.2022. 13:06

Vanags smuki runā- ieklausies manos vārdos,bet neskatieties manos darbos.
Ko šis kungs runāja par covidafēru? Aicināja visus sektas biedrus durties?
To noteikti aicināja katoļu sektas vadonis francisks, globālistu ieliktenis, tāds pats kā ANO vadonis strugaraš.
Starp citu francisks, ļoti smuki dzied līdzi antikristam puķinam. Pāvesta liktenis būs nomirt mocekļu nāvē, būs atentāts, dabūs divas lodes sirds rajonā. Bija atklātība no dieva.
Krievu pareizticīgā baznīca vispār ir īpašs gadījums, vada čekists guņģajevs ar iesauku otec kiril. Jau nākošā mēnesī tur liels skandāls, lielāks kā pie katoļiem. Tika nofilmēti, un nāks gaismā, daudzi video par izklaidēšanos ar maziem puisīšiem.
Vispār puķina partijā "eģinaja Vienotība", liels peģi ku skandāls. Viss tika nofilmēts, un viss nāks gaismā. Ļoti atpazīstami uzvārdi iejaukti!
Garām nepalaidīsiet!
P.S. Drīz uzbrukums svētajiem tēviem vilcienā, pašaudīšanās, kā labākās filmās. Ķīlnieku sagrābšana. Nākošā mēnesī būs visās ziņās.

Atbildēt

stalins

23.11.2022. 11:28

»

Rezumēsim

Pēc Vanaga teiktā iznāk, ka 'valsts misija ir stāties starp savu sabiedrību un nāvi'- kas tad ir valsts, pēc Vanaga domām? Nāves pavēlniece? Vai tik viņš nejauc valsti ar dievu un reliģiju? Valstij ir sava sabiedrība? Nevis sabiedrībai - valsts? Tātad valsts ir kautkādi izredzētie čekas ziņotāji līdz...


Man kā septiņgadīgam bērnam jābrīnās:ko Jūs, grudrie esat salasījuši J.Vanaga 18.novembra sprediķī?
Jā , viņš slavē Latvijas valsti kā lielu vērību un atgādina:starp moku kambariem un masu kapiem , un mums atrodas valsts organizācija.Tad ,kad Krievija iebruka Ukrainā, represīvo struktūru rīcībā bija plaši saraksti ar likvidējamās Ukrainas elites pārstāvju uzvārdiem.Un tikai Ukrainas valsts spēja pretoties šim nodomam.
Arī pret Latviju ir šādi plāni,arī iznīcināmo Latvijas cilvēku saraksti ir sagatavoti.
Jā ,šajā sarakstā, tāpat kā 1989.g. būs arī J.Vanaga vārds.Jūs gribat ,lai viņš aicina nicināt valsts varu?
Jūs gribat, lai viņš kā prasts bļauris, kā tāds Zeltamute apsaukā un apvaino valsts varu un amatu ieņēmējus .J.Vanaga attieksme pret zagšanu un zagļiem ir;
skaidri sadzirdama šai sprediķī,taču viņš saprot arī
Ne pret miesu un asinīm ir īstā cīņa, bet pret “ļaunajiem gariem pasaules telpā”. Pret totalitārisma, imperiālisma un varmācības idejām. Ja kādus tās savaldzina un pieviļ, tad jācīnās visupirms ir pret to, kas pieviļ.
http://arhivanags.blogspot.com/2022/02/vienotiba-mazas-lietas-top-stipras.html

Atbildēt

Rezumēsim

23.11.2022. 08:52

Pēc Vanaga teiktā iznāk, ka 'valsts misija ir stāties starp savu sabiedrību un nāvi'- kas tad ir valsts, pēc Vanaga domām? Nāves pavēlniece? Vai tik viņš nejauc valsti ar dievu un reliģiju? Valstij ir sava sabiedrība? Nevis sabiedrībai - valsts? Tātad valsts ir kautkādi izredzētie čekas ziņotāji līdz trešajam un ceturtajam augumam, kam ir vergi - sabiedrība? Vai vajadzētu spriedelēt par valsti, ja Vanags nezin, ka valsts ir tiesa, cietumi, ierēdņi - tā nav tā padarīšana, kas nodarbināja Jēzu un apustuļus. Viņi teica - dod Dievam to, kas pienākas Dievam un ķeizaram to, kas pienākas ķeizaram. Bet Vanags ar čekas ziņotājiem tipisko čūskaino viltību sajauc baznīcu un valsti vienā putrā. Viņš izklausās kā ierēdnis, kas ar zobiem un nagiem aizstāv valsti pret sabiedrību. Vanags valsti pasludina par nāves pavēlnieci un paceļ to augstāk par dieva likumiem. Pilnīga robežas neievērošana starp valsti un baznīcu, kas tomēr noteikta Latvijas Republikas satversmē.. Ja tautai tas viss nav redzams vai pat patīk, tad tas ir izglītības sistēmas rezultāts... Tikai septiņgadīgs bērns var neskatīties Vanaga tekstu kopumā, neanalizēt tā mērķi, bet meklēt vārdus 'es atbalstu zagļus valdībā' un jūsmot, ka tiešā tekstā Vanags tā nesaka...Pēc Vanaga teiktā ir OK, ka valsts amatu ieņēmēji apzog tautu un par to ņirgājas, jo ir tacu kaŗš Ukrainā, kas visu attaisno...

Atbildēt

Skolnieciņš

22.11.2022. 10:23

Latvju Dievu vārdā lai Latvija top dižena, ražena un varena! Svētīgi! 18.11.2022.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

85

21.11.2022. 21:57

»

Egils Levits

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas...


Cilvēkveidola apziņas cilvēki savā un kolektīvā ziņā zin, ka žurkulēns un republikas salašņas ir nebūtībā zūdošs sūds, jo virspretlikumīgā varas virsotne tiek nosodīta tādā mērā, lai pārvarot tās pašreizējās grūtības, neturpinātos sociumā un dabā, ko jau sajūtat visi nebūtībā zūdošā parazītmehānismā iesaistītie pasaules "valdības" švaļi.

Atbildēt

Tam Vanagam

21.11.2022. 21:38

Vanag - noliktavās pašlaik neizlietotas glabājas vairāk nekā viens miljons, pats zini kas un tai pašā laikā Vanag saki - mēs varam lepoties ar savu valsti tad, kad tā stāv par dzīvību!
Vanag Tu esi ļoti atklāts un labi ka tā, nav vairs jādomā, kas esi. Ja reiz runā tieši, tad arī pasaki, nosauc tos, kas ir mēs. Skaidrībai ir jābūt un tam nevar nepiekrist.

Atbildēt

Vientiesei

21.11.2022. 19:09

»

bet

tieši tas pats ir LV...tikai ar vienu atšķirību, ka te nepiemēro ne individuālo, ne kolektīvo aatbildību


Vai esmu vienīgais, kam uzdzina šermuļus arhibīskapa Vanaga politpropagandas un antiintelektuālisma šedevrs - runa par godu valsts svētkiem? Es tur saskatīju kliedzošus robus izglītībā, neraugoties uz (pseido-)intelektuālām pretenzijām un pilnīgu robežas neievērošanu starp valsti un baznīcu, kas tomēr noteikta Latvijas Republikas satversmē. Viņš izklausījās kā ierēdnis, kas ar zobiem un nagiem aizstāv valsti pret sabiedrību, kā blēdīgs ķeceris, kas pilnībā sagroza Jēzus un apustuļu mācības. Vai gan nav teikts - dodiet Dievam to, kas pienākas Dievam, bet ķeizaram - to, kas pienākas ķeizaram? Vanags valsti pasludina par nāves pavēlnieci un paceļ to augstāk par dieva likumiem. Ja tautai tas viss nav redzams vai pat patīk, tad tas ir izglītības sistēmas rezultāts, bet man šermuļi skrien pār kauliem... Tikai septiņgadīgs bērns var neskatīties Vanaga tekstu kopumā, neanalizēt tā mērķi, bet meklēt vārdus 'es atbalstu zagļus valdībā' un jūsmot, ka tiešā tekstā Vanags tā nesaka...

Atbildēt

bet

21.11.2022. 18:12

»

stalins

Nu beidz ar to spamu.Ir jautājumi un atbildes un nekāda spama...


tieši tas pats ir LV...tikai ar vienu atšķirību, ka te nepiemēro ne individuālo, ne kolektīvo aatbildību...

Atbildēt

stalins

21.11.2022. 16:32

Nu beidz ar to spamu.Ir jautājumi un atbildes un nekāda spama.
Kur šeit ir J.Vanaga vārdi ,kuri ir necienīgi sabiedriskas grupas vadītājiem? Kuri ir tie darbi ,ka liek neticēt ,ka viņam ir morāli ideāli?
Vanags nekur nav teicis ,ka viņš atbalsta zagļus.Uz austrumiem no mums ir valsts ,kur ierasts piemērot kolektīvo atbildību, nevis personisko.Valsts amatu ieņēmējiem ir individuālā atbildība un nopelni.

Atbildēt

jums nav nekādas idejas

21.11.2022. 12:23

»

stalins

"Idiots"ir psihiatrijas termins,diagnoze.Bet kas pretējs ir ģenialitāte,izcilība.Un man ir prieks vērot, ka arī latviešu tautā ir cilvēki ar šādām īpašībām...


jūs spamojat, lai novērstu uzmanību no tā, ka Vanaga vārdi un darbi nav tāda cilvēka cienīgi, kas pretendē uz kautkādu morālu autoritāti - vai jums patīk tas, ka pēc Vanaga teiktā ir OK, ka valsts amatu ieņēmēji apzog tautu un par to ņirgājas, jo ir tacu kaŗš Ukrainā, kas visu attaisno?

Atbildēt

stalins

21.11.2022. 11:19

»

Prātiņ nāc mājās, Ansīt pūt stabulīti!

Strādniek-stalin, tu taču esi galīgi apjucis...


"Idiots"ir psihiatrijas termins,diagnoze.Bet kas pretējs ir ģenialitāte,izcilība.Un man ir prieks vērot, ka arī latviešu tautā ir cilvēki ar šādām īpašībām.
Kas attiecas uz darbiem, tad mācītāja darbībai pēc būtības jaatbilst kāda rabīna sacītajām :"esmu dvēseļu ārsts."
Nedomāju,ka jāstrīdās par Jaunās derības autorību-akadēmiskā zinātne to caurcaurēm ir pētījusi un pēta.Nu nav dabā cilvēku, kas būtu nokrituši no debesīm,attiecīgi -baznīcas darbinieki ziedoto naudu centīsies iztērēt savas materiālās labklājības celšanai un ērtībām.JD ideāli attiecībā uz kulta kalpiem nerealizēsies nekad,tie ir nedabiski.Korupcijas skandāli būs tikmēr,kamēr ticīgie ziedos baznīcai.
Jā baznīcas hierarhijai vienmēr bijusi tendence dzīt maucību ar valsts varu.Tagad ,kad valsts norobežota no reliģijas, var būt arī normāla sadarbība.Un tādā situācijā jāredz-viņi aizlūdz par valsti un valstvīriem(sievām),kamēr citi viņiem veltī megatonnas lāstu, lamu un nosodījuma.Un tas , manuprāt, ir derīgi.

Laikam visai haotiski sarakstīju, bet ideju pateicu.

Atbildēt

bet

21.11.2022. 11:06

»

???

Redzams ka nekas nav sanācis


tu laikam gribētu,lai es viens cīnos-bet tu lūri aiz stūra-kas sanāks, un kas uzvarēs, to slavēsi??

Atbildēt

Prātiņ nāc mājās, Ansīt pūt stabulīti!

21.11.2022. 09:24

»

stalins

Neesmu ierēdnis,bet gan strādnieks


Strādniek-stalin, tu taču esi galīgi apjucis!

Tas "mācītājs" var kādu "pamācīt", kas ir labi, un kas ir slikti?

Skaties taču uz viņa darbiem, nevis klausies viņa saldajās runās!
Valdošās kliķes rupors, no garīguma tur ne smakas!

Tev čurā acīs un stāsta, ka līst lietus.

Atbildēt

kādus idealus tad šis plebejs jums konkrēti izvirza?

21.11.2022. 08:33

»

stalins

Neesmu ierēdnis,bet gan strādnieks


nosauciet vismaz vienu! pateikt, ka LV valdības zagsana un ņirgāšanās ir laba, jo notiek kars Ukrainā?

Atbildēt

stalins

21.11.2022. 07:13

»

Jūs tikai apstiprināt šo līmeni

vai jūsu lietotais vārds 'uzd(...)rst' ir kāds īpaši spēcīgs latvju pēcpadomju intelektuāļu vidē lietots termins ar slēptu, maģisku nozīmi, kas rāda tautai gaismu


Neesmu ierēdnis,bet gan strādnieks.
Lai arī bīskapa amats ir cilvēku izdomājums(Pēterīša),tomēr pozitīvi, ka luterāņu bīskaps ir spējīgs izvirzīt kādus morāles ideālus ierindas ticīgajam.Tajā skaitā,Ukrainas situācijā.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.11.2022. 07:09

Jau pirms vairākiem gadiem esmu izdevis divas grāmatas par to kā patiesībā notika nepakļāvīgo cilvēku vajāšanas okupācijas laikā. Diemžēl, lielāka daļa komentāru ir klaji naidīgi. Tas liecina tikai to, ka sabiedrība kopumā nevēlas uzzināt aculiecinieku stāstus, bet ir gatavi par vajātajiem cilvēkiem ņirgāties. Jo tie, kas šīs vajāšanas organizēja un tajās piedalījās šobrīd ir bagāti, slaveni un apkārušies ar ordeņiem.

Atbildēt

Tāpēc arī baznīcas ir tukšas

21.11.2022. 06:12

»

Čemodan vokzal

Vaļinakiem nekādi paskaidrojumi netiks sniegti


Tāpēc, ka tāds līmenis.

Atbildēt

Čemodan vokzal

21.11.2022. 00:09

»

Varbūt paskaidrojiet

Kopš kura laika tādi repriļi kā čekas ziņotāji latviwrim skaitās 'savējie


Vaļinakiem nekādi paskaidrojumi netiks sniegti.

Atbildēt

Varbūt paskaidrojiet

20.11.2022. 22:36

»

Nuja, nelietis nelietim brālis

Ja nevar iebaidīt vai kā citādi uzkundzēties, tad sit savējos lai svešie baidās. Biedri stukači, atmaksas stunda tuvojas


Kopš kura laika tādi repriļi kā čekas ziņotāji latviwrim skaitās 'savējie'?

Atbildēt

Nuja, nelietis nelietim brālis

20.11.2022. 21:24

Ja nevar iebaidīt vai kā citādi uzkundzēties, tad sit savējos lai svešie baidās. Biedri stukači, atmaksas stunda tuvojas.
https://youtu.be/RBaAd2k18us

Atbildēt

Frude

20.11.2022. 20:38

Baznīcas pienākums ir rūpēties par garīgo un saglabāt sabiedrībā morāli, nevis attaisnot tādu vai citādu ideoloģiju.

Atbildēt

turpinām analizēt Vanaga muļķības

20.11.2022. 20:20

'valsts misiju stāties starp savu sabiedrību un nāvi'- kas tad ir valsts, Vanaga kungs? Nāves pavēlniece? Vai nejaucat valsti ar dievu un reliģiju? Valstij ir sava sabiedrība? Nevis sabiedrībai - valsts? Tātad valsts ir kautkādi izfedzētie čekas ziņotāji līdz trešajam un ceturtajam augumam, kam ir vergi - sabiedrība? Vai jums vajadzētu spriedelēt par valsti, ja nezinat, ka valsts ir tiesa, cietumi, ierēdņi - tā nav tā padarīšana, kas nodarbināja Jēzu un apustuļus. Viņi teica - dod Dievam to, kas pienākas Dievam un ķeizaram to, kas pienākas ķeizaram. Bet jūs ar čekista čūskaino viltību sajaucat baznīcu un valsti vienā putrā.

Atbildēt

ķeltu bretoņi

20.11.2022. 20:14

'ķeltu bretoņi' ir vēl viens spilgta intelektuālisma paraugs Vanaga pesteļojumā - tas ir apmēram tāpat kā teikt - baltu izcelsmes latvieši, lai slepus insinuētu, ka vel var būt arī libaniešu, ebreju, krievu, ukraiņu un vel visādi citi latvieši...

Atbildēt

Jūs tikai apstiprināt šo līmeni

20.11.2022. 20:01

»

stalins

Komentāros gudri uzdirst nav tas pats, kas izdomāt šādu vēstījumu.Spēcīgs intelektuālis


vai jūsu lietotais vārds 'uzd(...)rst' ir kāds īpaši spēcīgs latvju pēcpadomju intelektuāļu vidē lietots termins ar slēptu, maģisku nozīmi, kas rāda tautai gaismu?

Atbildēt

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

20.11.2022. 19:57

»

Atis Priedītis

Vanags ir citējis tās Svēto rakstu vietas, kuras patīk viņam, savukārt Putins kara attaisnošanai izmanto pavisam citus rakstu fragmentus. Varbūt, ka kaut kas nav kārtībā ar pašiem Svētajiem Rakstiem


LTF laikos tautfrontiskā prese mudžēja no Ļeņina citātiem, ja kāds atceras. Vienmēr kad vajadzēja pamatot kādu lozungu, atradās attiecīgs Ļeņina citāts. Tagad aktuālāk ir citēt svētos rakstus, bet tikpat labi varētu nocitēt arī kaut ko no Veidenbauma.

Atbildēt

stalins

20.11.2022. 19:36

Komentāros gudri uzdirst nav tas pats, kas izdomāt šādu vēstījumu.Spēcīgs intelektuālis.

Atbildēt

85

20.11.2022. 17:47

»

Egils Levits

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas...


Skuju, žīdulēn, valsts (virspretlikumīgi nozagtu un ekspluatētu dzīvumu) kopējo parādu pamatdzīvotājiem (bērniem, neapzinātiem, un procesā, cilvēkiem, kuri nemanipulē ar citu dieva dzīvumu vēlēm) maksās nebūtībā zūdošais parazītmehānisms tevi ieskaitot, un ne jau tikai "naudas" izteiksmē, un "nato armija" jums, feikorganizāciju, kā pasaules sammita un ano, mutantkropļiem nepalīdzēs, un nākamās parazītpaaudzes nebūs.
Tu jau nevari novēlēt, kā parazītam tev nav cilvēkveidola apziņas un saprāta - tā tad nav arī vēles. Nedalītā vēlētāju uzticība (~50% populācijas, no kuriem liela daļa piemuļķoti neapzināti jaunieši), ir totāls feiks, arī kārtējās 14. saeimas vēlēšanas, tā tad tāda faktiski neeksistē, ir kā fikcija, jo tiek kvalificēta, kā virspretlikumīga manipulācija, pret bērnu, neapzinātu, un vēl procesā, cilvēku vēli, uz savām, vissaprotami pašsaprotamām, veselīgām un laimīgām dzīvildzēm bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma, veikta republikas izglītības sistēmas īstenotajās bērnu izglītošanas nometņu programmās ar vēlēšanu (balsošanas) virspretlikumīgu ieprogrammēšanu kā pieņemamu normu ziedot dzīves.
Tauta (nevis tauta "pati") un dzīvotāji lemj par savām dzīvēm bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma ar 4.maija neeksistējošās "finanšu koorporācijas" uzburtiem salipinājumiem par modernām ekonomikām, feikām pasaules bankām un tā tālāk.

Atbildēt

JZ

20.11.2022. 17:45

Cik Vanags gan tomēr ir neeiropeiski pseidointeliģents - nu kāds Kjerkegors, Kirkegors laikam domāts, viss tikai caur krievu valodu...

Atbildēt

Elza

20.11.2022. 17:31

Kad arhibīskaps atbrīvos vietu jaunam godīgam baznīcas vadītājam, lai slaidi ar savu Virsvaldes korumpantu ietu tālu padir...

Atbildēt

Kaža

20.11.2022. 16:41

Mūsu pašu zemē notiek vecu ļaužu likumīga diskriminācija.Vecuma dēļ tiek noteikti ierobežojumi papildus dabas noteiktajiem.Šie ierobežojumi samazina dzives kvalitāti un ir cilvēku varas noteikti un ir arī pret Dieva baušļiem.Nav jāmeklē un jāpiesauc ļaunums,kurš ir uzbrucis Ukrainai,bet,kura nesējus joprojam uzklausa un pat cien starptautiskajās organizācijās,kas dod ļaunumam spēku un jēgu,bet meklēsim ļaunuma nesēju saknes mūsu zemē,kuru dēļ cieš un mokās sociāli un fiziski maz aizsargātie un kurām ir dots likuma spēks un aizsardzība.

Atbildēt

Egils Levits

20.11.2022. 15:27

»

Sprediķis žīda Levita stilā

Nav ne viena vārda par latviešiem


Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas!

Pirms 104 gadiem mūsu priekšteči, ebreji, radīja valsti savas tautas un citu tautu pastāvēšanai. Ar ASV prezidenta Vudvorda Vilsona 1918. gadā parakstītu ģeogrāfisko karti, kurā tika iezīmētas arī Latvijas zemes ģeogrāfiskās robežas pirms Brestas miera līguma parakstīšanas, beidzoties Pirmajam pasaules karam. Šie 104 gadi attiecas uz Latvijas zemi. Šo karti ar Latvijas zemes robežām ASV prezidents nodeva žīdam Ļevam Trockim, kas tika uzrādīta Brestas cietoksnī līguma parakstīšanas brīdī.

Šī Latvijas valsts pirmsšķietamā jēga ir pateikta Satversmes pirmajā – pašā svarīgākajā – rindkopā. Tā skan šādi:
“1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu un tai neatņemamām pašnoteikšanās tiesībām, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem, nodrošinātu Latvijas tautas un ikviena brīvību un sekmētu labklājību.”

Ar gudru ziņu savā ziņā, var pat sacīt tā, Satversmē tika apietas vietējās, etniskās tautas tiesības uz savu neatkarību un brīvību. Tajā izpalika teksts, kas suverenitāti garantētu, kāds atrodams ASV konstitūcijā, kurā norādīts, ka “tautai ar ieročiem rokās ir tiesības sacelties pret tirāniju valsts varas virsotnē un pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem”.

Lai ilgstoši pastāvētu globālā, modernā ekonomika, mums un jums jābūt savai valstij kopējā “globāli ar atklātu tekstu nedefinētā” globālā ebreju impērijā, kuras pamats ir 2000 gadus ilgais Zālamana kabalistu projekts, kas atspoguļots “ebreju impērijas trijos standartos ekonomikā”, kuri no ivrita iztulkoti arī latviešu valodā un ar Ebreju kongresa enerģisku rīcību iemiesoti valstu un valstu savienību likumos un noteikumos. Jo valstis kā tādas ir tikai ietvars mūsu brīvības neatkarībai un demokrātijai, un ar gudru ziņu “valsts” ar to ir ietvars arī latviešu tautas, latviešu valodas un latviešu kultūras pastāvēšanai. Šodien un nākotnē ir jādara viss, lai tam cieši un vienmēr noticētu tieši pati latviešu tauta.

Kad 1918. gada 18. novembrī valsts dibinātāji lēma, ka viņiem vajadzīga sava valsts, viņiem bija vajadzīga drosme un ASV mazajām tautām dotās pašnoteikšanās tiesības.

Ne tikai tāpēc, ka Latviju toreiz proklamēja vēl sveša karaspēka okupētajā Rīgā, bet galvenais – mums, ebrejiem, bija vajadzīga pārliecība, ka latviešu tauta ir gatava savai valstij. Gatava to radīt un uzņemties par to atbildību.

Jo demokrātijā tautai pašai jālemj par savu dzīvi.

Jo demokrātijā valsti kopīgi uztur visi līdzpilsoņi un tās iedzīvotāji.

Grūtos un izšķirošos brīžos jums, latviešiem, piemīt izcila īpašība – spēja savstarpējā komunikācijā saliedēties kopīgai lietai, analizējot Satversmes pantus, un atliek vien tikai cieši domāt par to, noticot cerībām, ka demokrātija un latviešu valoda ir nepārejošas vērtības, kā pati himna “Dievs, svētī Latviju!” Un neticiet tiem, kas saka, ka esot spēki, kas tautu grūž no vienas vilšanās citā, lai arī tā brīva tirgus apstākļos izskatītos.

Jūsu latviešu griba savulaik bija tik stipra, ka atguvāt neatkarību, kam noticējāt.

Mēs nostiprinājām savu armiju, lai Latvijas zemes 4. maija finanšu korporācija būtu droša NATO sastāvdaļa.

Mēs saliedējamies, atbalstot Ukrainu cīņā pret Krievijas imperiālismu. Un šoreiz nav vietā dažiem runāt par ASV vai Ķīnas imperiālismu. Vai pat par ebreju impēriju globālā kontekstā.

Mūs visus vieno kopīgs mērķis – pārvarēt pašreizējās grūtības un attīstīt savu valsti. Ar 2023. gada pirmo janvāri stājas spēkā jaunais Latvijas bankas likums. Tas kopā ar izveidoto Ekonomikas lietu tiesu dos ievērojamu, ātru un efektīvu ieguldījumu mūsu valsts finanšu instrumentos, “attīstot” ekonomiku daudz lielākā mērā, enerģiski un ātrākā tempā, ko tuvākā laikā sajutīs ikviens Latvijas zemes iedzīvotājs.

Mēs gribam redzēt Latvijas zemes 4. maija valsts finanšu korporāciju kā modernu, izglītotu, labklājīgu Eiropas valsti, kur “visapkārt skan latviešu valoda, latviešu dziesmas un deju soļi”, lai arī dažkārt tajos saklausāmi kritiski nosodījumi mūsu 4. maija valsts finanšu korporācijas virzienā, kura ir daļa no globālās finanšu korporācijas flagmaņa - Pasaules Bankas. Latviešu tautai ir jātic savas valodas vienreizīgumam un nav svarīgi, kādas rases, kādas ādas krāsas, tautības vai reliģiskās pārliecības cilvēki runā latviešu valodā.

Šodien mēs pateicībā svinam mūsu priekšteču drosmīgo lēmumu dibināt “Latvijas valsti”, jo pašlaik mums naudas un labklājības ir tik daudz, kā nekad iepriekš. Vēl pat nav pilnā mērā ieķīlātas, arī biržā netiek kotētas daudzas lielās akciju sabiedrības ar valsts kapitāla daļu.

Mūsu politikas vārdā tiek finansēti mediji, kas izplata tikai pilnīgi patiesu un objektīvu, pārbaudītu informāciju pretēji daudzu latviešu, etnisko teroristu, lētajiem un anonīmiem, mazargumentētiem viedokļiem mūsu mediju komentāros, kuros ieviešami stingri ierobežojumi, ņemot vērā hibrīda apstākļu karadarbību Ukrainā. Mēs šo valsti izveidojām, atguvām pēc okupācijas, “attīstīstam” un nodosim Pasaules valdības pārziņā ar visu cilvēkkapitāla bagāžu, kas solidāri ar mūsu 4. maija finanšu korporāciju atbild un sedz izdevumus par valsts kopīgo parādu.

Mūsu politikas vārdā tiek finansētas un pilnībā kontrolētas visas politiskās partijas, kas līdz šim ieguvušas nedalītu vēlētāju uzticību.

Mūsu dzīves pamats ir iepriekšējo paaudžu padarītais. Nākamās paaudzes savu dzīvi balstīs mūsu paveiktajā un jaunajā, globālajā pasaules kārtībā, kuru rokrokā veido Pasaules valdības sammits, Davosas ekonomikas forums un Pasaules banka kopā ar “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” izstrādātām prioritātēm 2021.-2026. gadu plānā.

Atsaucoties uz “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” izstrādātām prioritātēm 2021.-2026. gadu plānā, jaunajai valdības četru gadu koalīcijai esmu uzdevis ņemt vērā ilgtspējīgas sabiedrības vides jautājumus un rīcību klimata jomā, lai izveidotu jauno “Klimata ministriju”.


Es novēlu atcerēties labo, ko guvām pandēmijas laikā ar valsts finansētu vakcināciju, nostiprinot pūļa veselību tā, lai sliktajam nepaliek vietas, un apzināties katram savas pašu tautas spēku ne tikai svētkos, bet arī ikdienā. Es novēlu atcerēties arī to, ka mūsu “Latvijas valstij” ir morāla vērtība un nedomāsim domas, ko mums izplata mūsu ienaidnieki!

Sirsnīgi sveicu valsts svētkos!
Saules mūžu Latvijai!
Dievs, svētī Latviju!

Atbildēt

HT

20.11.2022. 15:22

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Religija ir radiita lai valdiitu paar Cilveeku praatiem un pakljaut tos,manipuleet.Cik bazniica savaa veesturee ir izdariijusi nooziegumus?Riikojusi inkviziicijas,dedzinaajusi raganas,riikojushi krustu karus,paardevusi indulgences uz slepkaviibu,Bazniickungiem visvairaak vajag juusu ziedojumus,desmitaa...


Vanags ir no Vatikāna inkluzīvā kapitālisma sātanistiem.

Sātanistu programma, izmantojot IT tehnoloģijas un jaunākos zinātnes sasniegumus vīrusu gēnu izmaiņā un vakcīnu radīšanā, iejaucoties cilvēka imunitātē.


“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” sātanistu prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;Ko mēs te redzam?

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;

Sātanistu, globālo korporāciju biznesu ar ANO PVO plānoto ikviena veselības aprūpi, valstīm veselības aprūpi uzticot PVO, slēdzot vienu no trim jau piedāvātajiem līgumiem. Jo it kā valstis pašas “nespējot tikt galā ar pandēmiju”. Nule vācu zinātnieki pierādījuši, ka Covid-19 ir mākslīgi radīts un ja majslīgi radīts, tad mākslīgi izplatīts pasaules reģionos. Kovidafēras laikā Vanags aicināja bezatbildīgi vakcinēties uz vienu roku ar sātanistiem, kas izplatīja mākslīgo covid vīrusu un ar huntu piespieda visus vakcinēties “labprātīgi” eksperimentālā kārtībā.

* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;

Faktiski notiek demokrātijas demontāža ar finansētiem medijiem, partijām un demokrātiju sadalot starp valsti un pašvaldībām, mazinot demokrātiju ar atņemtām un ierobežotām cilvēktiesībām, tiesībām uz vārda brīvību. ANO plāno radīt vienotu interneta platformu “Patiesība”, kurā patiesā informācija par sātanistu plāniem tiek pasniegta iluminātiski progresīvā gaismā.


* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;

Nevienlīdzību labklājības zinā aizstās ar vienlīdzību nabadzībā un varas totālā kontrolē pār pūli inkluzīvā Vatikāna internacionālā sabiedrībā ar katra sociālo reitingu un atkarību no varas labvēlības enerģētikas un klimata ziņā - ierobežojot katra ražošanu un patērēšanu, mākslīgi mazinot ikviena CO2 izmeša pēdu, sākot no friziera apmeklējuma un medicīnas preperātu ietekmi uz vidi un beidzot ar atļauju izmantot lidostu pakalpojumus.


* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;

ANO jau plānioja izveidot ANO Zaļo policiju, kas sociālā katra reitinga ietvaros uzliks sodus mājsaimniecībām un ražotnēm līdz to pilnīgai slēgšanai, mazinot ekonomiku un rezultātā dzimstību. Balsojums ANO par Zaļo policiju pagaidām izgāzās. Latvijā jau redzam, kā tiek sodītas mājsaimniecības ar elektrības rēķiniem, kas uzstādīja saules paneļus. Jo mērķis ir tikai ierobežot, kontrolēt un sodīt.


* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Jaunākie zinātniskie sasniegumi IT jomā sātanistiem dod iespēju totāli kontrolēt civilizācijas. Ierobežot jebkādu attīstību un progresu, vienlaikus samazinot pasaules cilvēces populāciju. Mākslīgā intelekta algoritmi mazinās cilvēku nodarbinātību, sodu sankcijas kontrolē un sodīšanā uzticot algoritmiem 5G tīklu totālā cilvēku izsekošanā, mazinās ienākumus un dzīves kvalitāti, cilvēku padarot lieku. Sātanistu atbalstītās partijas Latvijā tiek nosauktas jaukos, iluminātiskos vārdos - “Progresīvie”, “Konservatīvie”, “Jaunā vienotība”, “Nacionālā apvienība”., “Attīstībai/Par, “ Stabilirātei!”.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

20.11.2022. 15:10

Religija ir radiita lai valdiitu paar Cilveeku praatiem un pakljaut tos,manipuleet.Cik bazniica savaa veesturee ir izdariijusi nooziegumus?Riikojusi inkviziicijas,dedzinaajusi raganas,riikojushi krustu karus,paardevusi indulgences uz slepkaviibu,Bazniickungiem visvairaak vajag juusu ziedojumus,desmitaa tiesa no juusu algas.

Atbildēt

HT

20.11.2022. 14:51

Idiot Priedīti! Šue tavi Svētue raksti ir žīdu hujņa lētticīgajiem!

Atbildēt

HT

20.11.2022. 14:50

Ekumēniskais nelietis Vanags no Vatikāna melnās internacionāles savā gaudulībā un samaitātībā. Krustnešu kalps. Īsts maita!

Atbildēt

Sprediķis žīda Levita stilā

20.11.2022. 13:49

Nav ne viena vārda par latviešiem?

Atbildēt

Traktiernieks

20.11.2022. 13:41

»

Dzirdēju

Sprediķis bija izcils, objektīvs un nepārprotams


Tad jau biji pārlāpījies no paša rīta!?

Atbildēt

Sv. Raksti bez pietaates

20.11.2022. 13:24

»

Atis Priedītis

Vanags ir citējis tās Svēto rakstu vietas, kuras patīk viņam, savukārt Putins kara attaisnošanai izmanto pavisam citus rakstu fragmentus. Varbūt, ka kaut kas nav kārtībā ar pašiem Svētajiem Rakstiem


Tavi sv. Raksti ir bezsakara savaarstiijums, kam veesturiski bija jaaveesta par:
1.pasaules radiishanu,
2. Cilveeka izcelshanos,
3. Moralizeejoshi staastini,
4. Kultuurvaroni

Atbiltoshi Nikolajam morozovam, hristus prototips bijis kaads augstmanis, kas paaraak aizraavies ar astrologiju. Uzsprausts uz mieta taadaa veidaa, kas nerada naavi.

Veel vari uzmest aci Babel und Bibel.

Atbildēt

IM

20.11.2022. 13:01

"Es esmu nācis, lai tiem būtu dzīvība un būtu pārpārēm."
---------------------------------
Kas pret to? Skaidrs ka tas kurš ir pret sirsnīgām sarunām. Kurš ir pret sarunām? Putins ir par, Zelenskis pret, ar likumu. Zelenskis pret, Rietumi pret. Kāpēc? Tikai tāpēc ka Rietumi "tās" vērtības var tikai uzsaukt, bet vērtību ko likt uz sarunu galda tad nava.
Kurš tad nu ir lielāks Kristietis?

Atbildēt

Melnsvārčiem - nē!

20.11.2022. 12:53

»

kuram priesterim

tu ko iesaki?Vanags nav katoļu priesteris,bet ir luterāņu arhibīskaps,"gudriniek


Pēc būtības tam nav pilnīgi nekādas nozīmes, tāpat kā tam, kādā krāsā viņam ir zeķes.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: