Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Grieze

11.03.2019. 19:06

»

Nu vot nekaunība

Šis vēl vairāk apliecina šis bandas nekaunību! Izrādas cilvēki lūdzās un dāvina tūkstošiem ha zemes, lai tā viņus neapgrūtinātu. Kauna Jums nav


Man nav kauna? Par ko? Nepieņemu dāvanas un nekad neesmu pieņēmusi. Gadījums bija ar meža darbiniekiem nesaistīts. Rakstu par vēsturi, ko atceros. Bija laiks, kad uzņēmēji nopirka īpašumu, izstrādāja un Zemesgrāmatā neierakstīja sev par labu. Kā meža dienests varēja to piespiest izdarīt? Nekādi. Arī manis minētajos gadījumos bija tāpat. īpašnieces bija saņēmušas naudu par visu īpašumu, uzņēmējs izstrādāja (uz pilnvaras pamata) un atdeva īpašumu atpakaļ- dari, ko gribi. Viņas negribēja atbildību par īpašumu uzturēšanu un atkārtoti no tiem šķiroties, jo bija uzkrājušies arī nodokļa parāds. VMD ar to nav pilnīgi nekāda sakara.

Atbildēt

Žanis ezītis

11.03.2019. 18:51

Tie mežzini var kaut vai viens otram laizīt olas un paši pirkt ko grib , bet neapdirst viņiem nezināmas firmas ,ko bieži viņi smuki dara,sakarinot lielus makaronus meža saimniekiem. Viens tāds dzīvnieks ir Jaunpiebalgas puses mežzinis Alksnītis !!!! Bet neskatoties uz visu man izdevās viņu pārmācīt ,nopērkot meža cirsmas viņam degungalā !!!!!! Ha ha ha !!!! Osti Alksnīti manu žani !!!!!!

Atbildēt

Bet, zviedri

11.03.2019. 18:45

...negrib maksāt mežinieku "mafijai", jo

(Šis unikālais veidojums ir spējis funkcionēt nepamanīts kopš 90. gadiem. Paradoksālākais šajā stāstā ir, ka tā ir valsts iestāde, kurai mūsu tautieši akli uzticas, – Valsts meža dienests!)

bet, tagad šis unikālais veidojums, ir jasagrauj, lai beidzot īpašnieki varētu cirst, kad grib un ko grib!
Kāda gan, īpašniekiem daļa par to, ka uzkrājot koksni stumbrā, koki ražo(atbrīvo gaisā) daudz skābekli, kuru eplojam mēs visi.
Tieši tāpēc, pēc vēsturiski negatīvas pieredzes, kad nocirta visu pliku, tika pieņemti dažādi ciršanas ierobežojumi, lai nodrošinātu nepārtauktu meža aprites ciklu.
Un kādam dienestam, tad arī ir jakontrolē, vai tas tiek ievērots.

Atbildēt

Grieze

11.03.2019. 18:30

»

Centrālā ēka

lai arī, tad iesūdz tiesā "pietiek com", par neslavas celšanu


VMD savējos neaizstāv. Diemžēl, nekad, arī tad, ja nav vainīgi.

Atbildēt

mežabrālis

11.03.2019. 18:26

»

Finks

Viņi apzags latviešus plikus un nabagus, bet nezinu kā tas gadīsies, ka visi nelieši dabūs bēgt prom. Pēc tam būs liels pasaules spiediens un tiem nāksies latviešiem visu atgriezt


Tas, draudziņ, bija par 1945.gadu, kad krievi visu latviešiem atņēma. Bet tad, nez kā tur gadījās, kā ne:- PSRS 1991. gadā nošķiebās, Latvija pasludināja neatkarību, un bāleliņiem, visiem, kas pieprasīja un spēja pierādīt radniecību, atdeva īpašumus, vai vismaz centās atdot to platību uz papīra, kur senčiem piederējusi.
Diemžēl arī sarkanajiem baroniem šis tas tika...
...šoreiz, baleliņi labprātīgi pārdeva ar papīriem savus īpašumus Dāņu un Zviedru onkuļiem, tāpēc šoreiz atpakaļ nevienam NEKO nedos!!!

Atbildēt

Bardaks VMD

11.03.2019. 18:22

»

kad ķersies pie tīrīšanas un atlaidīsi biedzot to medību inspektoru Pozņakovu un galveno šeptmani Upenieku, kas to maucību un dzeršanu piesedz


Pozdņakovs tas ir atsevišks stāsts. No visiem sūdiem izsprukst cauri. Pat sieva ir viņa palīgs. Pats trakākais, ka virsmežniecība piesedz šo jauko stāstu. Pozdņakovam pat baznīca atļauts šaut. Visi sūdi, kas notiek Austrumlatgalē pateicoties Upeniekam. Būtu labs priekšnieks neatļautu deguna priekšā nodarboties ar šīm spekulācijām kas notiek dotajā brīdī.
Jānis Šantars caur savu kursa biedru Loseviču okupeja taksacijas un stigošanas darbus savā apgaitā. Visi "godīgie" mežzini tik piekalpo zviedru monstriem un caur draugu un paziņu firmām atmazgā naudiņu. Vajadzēja VMD iekšienē paskatīties kuram mežzinim kāds laiks paiet no iesnieguma līdz ciršanas apliecinājuma izrakstīšanai. Vai VMD virsotne domā kuram izsniedz CA dienas laikā tas notiek par velti... lai apskatās degvielas uzpildes staciju kameras, kad piebrauc ar vmd auto un lej kannas ar degvielu. Lai pačeko kas ir darba datoros un darba gpsos. Visi nodarbojas ar savām lietām nevis pilda savos tiešos pienākumus un uz ko tēre nodokļu maksatāju naudiņu.

Atbildēt

Viens LIKUMS un viena taisnība VISIEM

11.03.2019. 18:07

»

Mežzinis

Nu re. Mežziņi, Jums ir iedota reāla iespēja šo lapu iesūdzēt tiesā par goda un cieņas aizskaršanu, personīgās informacijas publiskošanu publiskajā telpā bez Jūsu piekrišanas, sūdzaties prokuratūrā par to, kā šāda informācija nokļuvusi šī uzņēmuma rīcībā. Uz priekšu, paņemiet advokātus un izdrāziet ...


Tieši tā. Jo neviens cits Jūsu likumīgās tiesības neaizsargās Jūsu vietā.


KRIMINĀLLIKUMS.

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

Centrālā ēka

11.03.2019. 17:58

»

Pareģis

Es jau dzirdu sarunu VMD centralajā ēkā


lai arī, tad iesūdz tiesā "pietiek com", par neslavas celšanu.
Ja dienestā viss ir kārtībā, tad priekšniecībai ir jāaizstāv godīgie darbinieki no publiskiem apmelojumiem.
Pārējos gadījumos jarīkojas atbilstoši likumdošanai.

Atbildēt

Grieze

11.03.2019. 17:54

Pati esmu bijusi VMD darbiniece. Nevienu ha meža neesmu noprivatizējusi, arī mežzinis toreiz to nedarīja. Mēs uzskatījām, ka kādreiz mums par to pārmetīs (tagad mežzinis ar savu mantoto zemes gabalu ir sarakstā). Esmu bagātu saimnieku atvase, mantoju arī mežu. Nocirtu cirsmu, daļu naudas iztērēju un par atlikušo tiesu izpildītāju kantorī par 4000 latu nopirku izstrādātu mežu 22 ha platībā. Tagad esmu teju miljonāre. :) Iepriekšējais īpašnieks no saimnieces šo pašu mežu bija nopircis par 1000 latiem. Tūlīt pēc neatkarības mežus pirka tikai izstrādei, pilnīgi nevienam nevajadzēja mežu, kur nevarēja peļņu gūt uzreiz. Zinu gadījumu, kur saimniece 30 ha uzdāvināja, lūdzās, lai viņu atbrīvo no īpašuma, nespēja samaksāt nodokļus. Mežus par santīmiem uzpirka zviedri, tagad viņi ir lielākie mežu īpašnieki. Noteikti pa kādam pirka arī mežziņi.

Atbildēt

Mežstrādnieks

11.03.2019. 17:50

Diez kāds ir raksta mērķis? Man vispār liekas, ka mežziņiem pārsvarā nekas neinteresē. Un manuprāt ir tikai normāli, ka mežzinim pieder mežs un jo vairāk jo labāk. Tā viņi labāk izprot meža īpašnieku. Mani kaitina visi tie cilvēki kas atnāk uz Saeimu pliki un nabagi un vēl ar parādiem. Tādi cilvēki nedrīkst pieņemt likjmus. Ja jau cilvēks priekš sevis neko nav izdarījis, ko tāds izdarīs valsts labā. Ātrumā arī pamanīju, ka Jānis Freimanis, kurš saimnieko ZS Mazputniņos var par šo rakstu uzrakstīt kādu prasību tiesā. Viņam jau patīk tiesāties:) , bet nu ar VMD viņam nav nekāds sakars. Galvenais, lai raksta iniciatori ir paši balti un pūkaini. Ņemot vērā, kādas ir pensijas perspektīvas Latvijā, visiem iesaku pirkt zemes un mežus. Un nevajag jau būt bagātam, vajag tikai gribēt un var sākt ar mazumiņu.

Atbildēt

Rullītis

11.03.2019. 17:47

»

nevajag nevajag neko vairāk

"Dižozola" kampējmafijas rekāmrullīti laid


ir pareizs,

Tikai Kapmēji- ir parastie... - par kuriem ir šis stāsts.

Atbildēt

Janka

11.03.2019. 17:45

»

Gatis Ziediņš

Prieks par šiem cilvēkiem, kas tiešām mācījušies par Mežsaimniekiem, mīl mežu ar sirdi un dvēseli, to kopj un rūpējas par to. Vajadzētu lepoties ar šiem cilvēkiem, kas uztur latvisku garu, nevis pārdodas ārzemniekiem vai blēžu firmām, kam rūp tikai nauda. Mēs paši gribam saimniekot savā tēvu zemē. Lai...


Nu nu... Gati! Kam tad lien tagad dibenaa?? Labi zini ka liela dala no seit minetajiem tiesam ir “LABI” šeptetaji... piem. Tava novada - Reinis Cercins 😂😂😂... sitadus ha sagrabies... PAR ieredņa algu!!!????
Protams ka dala (un tas jau pat pec cipariem pat ezim ir skaidrs) ir mantojusi savus...1..2..5ha, bet nu tiem kam ir 100 un vairak ... daudzos gabalos- skaidrs- nopirkusi/ izkrapusi.... ja velaties iebilst ka vareja jau godigi nopirkt... kaa tad! Patiesaa meza zemes cena (tikai zemei) ir ap 800€/ha!! Tad nu varam sarekinat kadai butu jabut summai lai atlautos sos ha sapirkt! Cita lieta- ja sastasta (nokonsulte) par citam cenam... to sauc par krapsanu!!

Atbildēt

nevajag nevajag neko vairāk

11.03.2019. 17:20

»

Cits ezis

A, lūdzu, raksti iesniegumu tiesai...


"Dižozola" kampējmafijas rekāmrullīti laid?
Cik tev resnais maksā par to?

Atbildēt

Mežsaimnieks

11.03.2019. 17:09

Cepuri nost šiem cilvēkiem,kas mežu mantojuši vai ar prātu nopirkuši un nav pārdevuši ārzemniekiem,vai šitādiem visādiem ātrās peļnas tīkotājiem.
Spējuši to sakopt,pievienot vērtību,ar to audzināt un skolot bērnus.Un nodrošināt sev cienīgas vecumdienas.

Atbildēt

pārsmējos

11.03.2019. 17:04

»

p'

kas uztur zagšanas kultūru nevis


tas par tautiskā romantisma jūsmiņa Ziediņa repliku:)

Atbildēt

p'

11.03.2019. 17:01

kas uztur zagšanas kultūru nevis
latvisku garu!

Atbildēt

Līdzdomāšana

11.03.2019. 16:57

»

Līdzatbildība

A ko tie godīgie klusē??? Ejiet tad ziņojiet


re kur vienu ziņotāju jau Saeima nupat izdeva kriminālvajāšanai! ej, tik ej!

Atbildēt

Cits ezis

11.03.2019. 16:55

»

Mežzinis

Nu re. Mežziņi, Jums ir iedota reāla iespēja šo lapu iesūdzēt tiesā par goda un cieņas aizskaršanu, personīgās informacijas publiskošanu publiskajā telpā bez Jūsu piekrišanas, sūdzaties prokuratūrā par to, kā šāda informācija nokļuvusi šī uzņēmuma rīcībā. Uz priekšu, paņemiet advokātus un izdrāziet ...


A, lūdzu, raksti iesniegumu tiesai.
Nez, cik par to būs jāmaksā?
Cik nervis tas prasīs.../
A, varbūt tomēr ne...
Par ietaupīto naudu, varēs vēl kadu hektāru izcirtuma nopirkt, lai atjaunotu to un izkoptu, un sajust gandarījumu par to, kā jaunie kociņi aug.
Neko, jau dzīvē vairāk nevajag, lai cilvēks justos laimīgs, kā vien pārliecību, ka bērni un jaunie kociņi braši aug!

Atbildēt

Pampers

11.03.2019. 16:45

»

jo nav ne muias, ne policijas

ne vid, ne prokuratūras, TIKAI ALGAS SAŅEM


Kopumā, d*rst vajag mazāk!
Nezin, kas ir šie vaukškētāji.
Tie ir tadi paši komunistu līzskrējēji, kadi 1949.gadā nostučija Latvijas bagātos saimniekus, kuri ar savu darba tikumu bija tikuši uz augšu, kļuvuši turīgi.
Tos visus izsūtīja uz Sibīriju, tapēc ka viņiem piederēja lieli īpašumi, bija daudz lopu laidarā. Bet citiem, tiem kuriem nekā nebija, strādāt negribējās, (kalpot netik), tie pielīda boļševikiem, nostučīja bagātos latviešu saimniekus, lai tos iekļauj sarakstos uz Sibīriju.
Pēc tam paši iekortelējās izvesto saimieku mājās.
Nevienam nav aizliegts uzpirkt izstrādatus meža īpašumus, bet.. latviešu firmas nopērk, nocērt un pārdod Zviedriem, jo pašiem nav laika gaidīt 70 gadus līdz nakamajai koksnes ražai.
Tāpēc Latviju gaida iznīcība, pievienošana pie kadas citas valsts. Jo pašiem latviešim, Latvija NAV VAJADZĪGA.

Atbildēt

ai, kā nu muld!

11.03.2019. 16:37

»

Idiotiem

pie visa vainīga neveiksmīga mīlestība


mīlestība :))))))))))))))

Atbildēt

jeb taureņu pirššu šarikovi

11.03.2019. 16:36

viņi, tie partorgi, šito vecāki, ar slepkavošanām tika pie varas, domājat, tā aizies? mēs palūgsim, viņi aizies?

Atbildēt

jo nav ne muias, ne policijas

11.03.2019. 16:33

ne vid, ne prokuratūras, TIKAI ALGAS SAŅEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
par mežiem pat skandināvi teica, kā bez muitas....................bet čeka jau ko grib, to dara

Atbildēt

Pekainis

11.03.2019. 16:28

»

Parsmejos

Šis labs kadrs. papetiet visi to tabuliņu...nu gan veiksminieki Latvijā daudz mantojoši simtiem hektāru...


A, tu nesmejies!
Kas tev liedz, paturēt un nepārdot savu izcirsto īpašumu?
Atjauno, to izkop, un noraksti saviem bērniem, vai radiem.
A, tik daudzi atbrīvojas no "noskūtas" meža zemes, jo vēl taču var kadu "kapeiku" ieņemt.
Pirms gada 700-800 euro/ha, tagad jau par 50% vairāk, Zviedri ir gatavi maksāt par noskūtu Latvijas zemīti.
Drīz būsim, vai arī vairumā gadījumu, jau sen esam "vergi" Zviedrijas karalistē.

Atbildēt

Pekainis

11.03.2019. 16:23

»

Un visu to iedibināja

Anatolijs Gorbunovs, bij. Valsts mežu vadītājs


Kurš nu ir piepampis, kurš nav...
Raksts ir publicēts ar mērķi, novērst uzmanību no citām lietām.
Piemēram meža īpašnieku apvienība grib "izbīdīt cauri" izmaiņas koku ciršanas noteikumos; piem, samazināt koku ciršanas caurmēru, lai varētu pilnīgi oficiāli vālēt tālāk nepieaugušos mežus.

Atbildēt

Vecais Mežinieks Jezups

11.03.2019. 16:14

Cerams,ka raksta autors ir nevainīgs un tāds arī paliks.
Un kad nākošreiz iesi siekaloties uz kādu mežu,uzvelc ķiveri un pampēru obligāti,jo kā teica viens feins ex deputāts:"Mežs ir mežs,mežā var visādi gadīties".

Atbildēt

Pareģis

11.03.2019. 15:43

Es jau dzirdu sarunu VMD centralajā ēkā :
-Ko darīsim ?
-Nu , ja neviens oficiāli neiebildīs , izliksimies par beigtiem.

Atbildēt

!!

11.03.2019. 15:27

KNAB ķer vistu un trušu zagļus, kamēr te ...

Atbildēt

agree

11.03.2019. 14:36

uh, Kārkliņš Normunds kā piebraukāja atklātā veidā pie viena kokapstrādes uzņēmuma Cesvainē, dzēra kā cūkā, ālējās. Greidiņš virsmežzinis tikai noskatījās-saudzēja jo savējais, no Kārkliņu kastas un daudz zināja un zin.

Atbildēt

Tu gan nesaproti!

11.03.2019. 13:58

»

Mjā

Nu gan "zadzeļi za živoga",paņemšu paanalizēšu amatpersonu deklaracijas tiem kam garākie īpašumu saraksti. Varēs redzēt kādā laika periodā ienākušies īapšumi, Zemesgrāmata ar patstā'viģo pieslēgumu arī nav nemaz tik dārga....ziedošu kādu dienu, nu bet tad KNABAm arī nosūtīšu. Man neesot saprašana ! ...


KNABS atrakstīsies uz taviem penteriem. Korupcija jāattīsta līdz miljonu naudas atmazgāšanai. Un tad tikai ķer! Kaut kādi meža kubi, izpārdodot mežu, ir paredzēts arī pelēkai zonai, lai tautu var kaut kā uzturēt, lai tā nenosprāgst. Un visas štelles ir dāvanas no valsts, lai nebūtu protestētāju, lai katram ir kompromāts. Lai atrastu simts noderīgus idiotus Saeimai, ar sveci jāmeklē bez kompromāta. Policija un valsts ir saaugusi ar noziedzību. Izķer tikai tos, kuri nav saauguši ar noziedzību un viņiem policijā, tiesā , prokuratūrā nav savējo.

Atbildēt

Mjā

11.03.2019. 13:49

»

Dezinformatoram

Nu tad apgaismojiet mani


Nu gan "zadzeļi za živoga",paņemšu paanalizēšu amatpersonu deklaracijas tiem kam garākie īpašumu saraksti. Varēs redzēt kādā laika periodā ienākušies īapšumi, Zemesgrāmata ar patstā'viģo pieslēgumu arī nav nemaz tik dārga....ziedošu kādu dienu, nu bet tad KNABAm arī nosūtīšu. Man neesot saprašana ! Parādīšu kur vēži pa ziemu paliek !! Un tad jau KNABs skatīs caurmēra cirtes (sanitārās, pēc vecuma) un piesaistīs neatkarīgus ekspertus, lai izvērtē pamatoti izsniegtas vai nē, un galvenais KUROS īpašumos.

Atbildēt

Dezinformatoram

11.03.2019. 13:43

»

Dezinformācija!!!

Nerakstiet muļķības , ja Jums nav saprašanas


Nu tad apgaismojiet mani.

Atbildēt

Juris

11.03.2019. 13:24

Ha Ha Ha. Tik daudz nepatiesas un nepārbaudītas informācijas vienā rakstā. Ārprāts! Protams, galvenais mūsdienās ir kliedzošs virsraksts, lai cilvēki klikšķinātu virsū, bet saturs pinīga nulle. Dezinformācija!!!

pietiek.com. Jūs par fake news portālu esat kļuvuši?

Atbildēt

Mazmeita

11.03.2019. 13:16

Savā rajonā zinu trīs personas ar vienādu vārdu un uzvārdu un tikai viens no viņiem ir mežzinis, bet īpašumi ir salikti no visām trim personām! Cik tas ir pareizi un cik precîzs ir šis raksts? Manam vectēvam nekad nav bijis sakars ar mežziņiem un mežniecībām!

Atbildēt

murgi

11.03.2019. 12:44

Ne tur strādāju ne man pieder īpašumi,bet tabulā esmu. Kā to saprast???

Atbildēt

Meža īpašnieks

11.03.2019. 12:34

»

Vara

kāda bija mērniekiem, iemērot 90. gados. Iemērija sev un savējiem, pārdeva, tagad miljonāri. Tas pats mežziņos. Godīgos izslēdz no spēles


Mērnieki sev semi labi padalīja. Mūsu ģimeni arī apčakarēja. Kāmēr solija iedot zemi, sadalīja savā starpā labakos kumosus un beigas ar lielām problēmām tomēr iedalīja, tikai ne vienā gabalā, bet vairākos pa visu pagastu.

Atbildēt

UĢIS ZANDERS

11.03.2019. 12:17

»

Meža īpašnieks

Pilnīga patiesība. Gandrīz katram mežzinim ir kaut kāda firma ar ko viņi strada un kas viņiem maksā par starpniecību. Austrumlatgales virsmežniecībā tas ir vājprāts. Visa svarīga informācija tiek nodota pārsvarā vienai lielai Rēzeknes firmai. Mežziņi var izdarīt visādas haltūras. Gan stigo, gan dasto...


JĀ AR ŠO Juriju man arī bija darīšan , pilnīgs maita raksta ateikumus reālāmlietām,vispirms pieņem taksācijas ,tad,kad jādo apliecinājumi , kautko murgo un raksta ateikumus ka nav pareiza taksācija. Laikam nevelams uzņēmums nopirka viņa apgaitā īpašumi .

Atbildēt

sarakstā minētajam

11.03.2019. 12:11

»

Dezinformācija!!!

Labvakar ,visa Latvija!Esmu viens no sarakstā minētajiem.Informācija par mani un daudziem citiem nav patiesa(daudzu cilvēku jau nav šaisaulē).Jautājums vietnes turētājam o.Lapsam:"Kāpēc sabiedrība tiek maldināta ar nepatiesu informāciju?"Kaut kāds pašdarbnieks publicē nepārbaudītu informāciju!!Ja visi...


Kāpēc nepatiesa informācija ? Īpašumtiesības ir no Zemesgrāmatas visticamāk vai arī no VID amatpersonu deklarācijām. Kā iegūti īpašumi , kurā laikā, kuros pagastos (apgaitu pagastos vai Latvijas otrā galā), no kā iegūti, kāda cena norādīta zemesgrāmatā (visticamāk kad. vērt.) to visu var noskaidrot. Kur naudiņa uzradās priekš pirkuma , to arī var noskaidrot- ir ikgadējās amatpersonu deklarāc. ir mantiskā stāvokļa deklarācija.

Atbildēt

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: