Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par iepriekšējo komentāru

16.08.2021. 14:02

Tiem,kas nav lietas kursā ,iesaku painteresēties kas ir "австралийский журналист Джон Хелмер". Vairāk jautājumu nebūs. Un nekad vairs nebūs jātērē laiks lai lasītu ko šis "austrālietis" ir "atmaskojis". Kā izdzirdēsiet šo masveidā tiražēto vārdu,uzreiz būs skaidrs "no kurienes kājas aug". Peace :)

Atbildēt

Австралийский журналист разоблачил аферу США и Нидерландов в деле MH17.

27.07.2021. 02:05

Нидерланды и Соединенные Штаты умышленно пошли на подлог в деле MH17, допустив к следствию некомпетентных специалистов. Об этом в своей статье для издания Antiwar заявил австралийский журналист Джон Хелмер.
Как стало известно из опубликованного расследования, директор национальной разведки США никогда не заявлял перед нидерландскими прокурорами и судьями по делу MH17 о том, что видел спутниковые снимки, сделанные США, на которых был бы запечатлен пуск ракеты ЗРК "Бук" по пассажирскому авиалайнеру.( Вместо этого, указывает Хелмер, он просил младшего сотрудника своего штаба, полковника армии Кеннета Столуорти представить Нидерландам документ, отражающий общее мнение американского военного сообщества о возможной причастности России к этой катастрофе. Позднее это резюме в Нидерланды переслал Национальный совет по разведке США.)
Выбор кандидатуры Столуорти, работавшего над компиляцией мнений американского военного сообщества, объясняется его некомпетентностью. Более того, он никогда не имел отношения к внешней разведке и не разбирался в спутниковой съемке. По мнению австралийского журналиста, Столуорти в деле MH17 малозначимый персонаж, которому, помимо прочего, командование национальной разведки США строжайше запретило разговаривать с кем-либо из голландцев


слова Хелмера, разоблачившего аферу США и Нидерландов по делу MH17:
История со спутниковыми снимками является примером совместного заговора США и Нидерландов, который оба государства продолжают тщательно скрывать до сих пор, (настаивает Хелмер в своей публикации. Так, по его словам, следственные органы в своих выводах опирались на данные разведывательного управления Нидерландов. Однако в этих отчетах нет никаких упоминаний о том, что США и Североатлантический альянс предоставили данные по радиолокационной и спутниковой разведке. "Пустые" документы были переданы на проверку национальному прокурору Нидерландов по борьбе с терроризмом Саймону Минксу, который в действительности был обычным юристом, не имеющим опыта работы со спутниковой разведкой.)

Atbildēt

antropologs

26.07.2021. 14:39

»

Vissvētākais Vazelīns no Vatikāna Krēsla

Puse no tiem, kas te komentē, ir krievvaldīgie


"Krievvalodīgais" ir krievs, asinskārs, smirdīgs tumsonīgs organisms, kas zaudējis savas saknes, valodu, vēsturi un cilvēka seju

Atbildēt

VNO

26.07.2021. 10:51

»

hm

...


Kura tiesa!? Hamovņiku?

Atbildēt

Lythe1938

25.07.2021. 19:43

I have made 96,760 Buck just last month by working online from my home. I am a full time college student and just doing this in my free time for a few hours a week by using my laptop.Everyone can check this out and start making cash online in a very easy way by just following the instructions… ...

.COPY This Website .... HERE══════►►► 𝐰𝐰𝐰.𝐒𝐧𝐚𝐠𝟒.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

vēsturniekam

24.07.2021. 20:35

»

Vēsturnieks

Tev puis vēl jāpamācās. Pēc vecām grāmatām esi apguvis vēsturi


Krievi visu laiku pārraksta savu apkaunojošo vēsturi. Redzu, ka tu visu laiku seko līdz.

Atbildēt

Liku mīnusus

24.07.2021. 16:43

»

ko murgo

Neviens krievu pidariem nerādīs satelītuzņēmumus, jo tas būtu līdzvērtīgi savu aģentu atklāšanai. Tribunāla locekļi tos ir redzējuši un viņiem nav šaubu par krievu vainu


Kāds tribunāls to ir redzējis, ko pats murgo? Par to jau ir stāsts, ka faktiski Hāgai ir jāsamierinās, jāiztiek bez materiāliem (ASV satelītu datiem), kuri reāli eksistē, bet kurus Hāgai neviens ( tas ir, amerikāņi) nedos, un viss.

Atbildēt

to lapķljubidla

24.07.2021. 10:43

»

pastalnieks ir pastalnieks

un pindoss ir pindoss.Tapat ka krievs ir krievs


Krievs ir bidla(lops bydlo), kā to pirms 150 gadiem trāpīgi nosauca poļi un kas ir iesakņojies pašu krievu leksikā. Tu, civilizācijas atkritum, esi bidla: asinskārs, smirdīgs, tumsonīgs un slimīgs bidla.
Pastalnieks, kad to saka blusains krievs, tā ir tikai skaudība, jo pastalas ir kurpes, atšķirībā no krievu "apaviem", lapķjām, bet ko planētas mēsli domājuši ar "pindoss", tā ir mīkla.

Atbildēt

pastalnieks ir pastalnieks

24.07.2021. 03:00

»

.

Nezinu tautiešus, kas latviešus sauktu par pastalniekiem. Varbūt tavu draugu lokā tādi pidari ir


un pindoss ir pindoss.Tapat ka krievs ir krievs.

Atbildēt

ko murgo

23.07.2021. 17:03

»

liku mīnusu

Par šo traģisko notikumu diezin vai uzzināsim patiesību - kas, kurš, kāpēc...


Neviens krievu pidariem nerādīs satelītuzņēmumus, jo tas būtu līdzvērtīgi savu aģentu atklāšanai. Tribunāla locekļi tos ir redzējuši un viņiem nav šaubu par krievu vainu.

Atbildēt

liku mīnusu

23.07.2021. 16:41

Par šo traģisko notikumu diezin vai uzzināsim patiesību - kas, kurš, kāpēc.
Bet raksts ir vienpusējs (jā, tas jau tagad pareizi - viss, ko sliktu uzrakstām par Krieviju, tam visam jāpiekrīt nu tāpēc vien, ka "tie ir sliktie". ).
Ticēt neticu nakiem politiķiem, ne mūsējiem , ne viņējiem, ne KR, ne UKR, ne kam citam, kad pasaulē valda totāla propaganda.
Bet raksts ir bezjēdzīgs, lūk, tāpēc: te jau tekstā lasām "pēc pieejamām ziņām, mūšu rīcībā esošām ziņām.." , tā apmēram. Bet pirmais, kas ir jāpanāk (bet lielais aizokeāna draugs jau to nekad nepielaus), ir jāpacenšas, lai tajā "mūsu rīcībā" nonāktu, kļūtu pieejamas vairākas, precīzākas ziņas. Runāt, rakstīt var daudz, tie ir vārdi. Kas nestāv ne tuvu pretī attēlam, tas ir, reāli skatāmai darbībai. Ja kaut kur pavīdēja minējumi (un rietumpareizie to arī beigās neapstrīdēja), ka par to brīdi ir (ir bijuši) ASV satelīt attēli, tad... Nu tak parādiet tos satelītattēlus, lai paši tad varam spriest, ko par to domājam, profesionālais un juridiskais vai tehniskais vērtējums lai paliek profesionāļiem, bet tak neslēpt, nenobāzt atvilktnē vai "seifā" faktus. Ja te argumentēs, ka tie jau sliktie krievi, kas tos satelītu uzņēmumus prasa un vispār tiem ticēt nevarot utt- vienkārši parādiet, un daudz kas , daudzi strīdi un diskusijas, kļūtu lieki. (arī tad, ja beigās izrādās, ka vienus apmāna otri, lai pārspētu vēl citus utt, tomēr pats pamata fakts būtu jāredz. ).

Atbildēt

Svētais Vazelīns

23.07.2021. 16:29

»

to !

Kāda bauda, kad blusains lapķjinieks - partjanka nosauc par pastalnieku! Neviens jau neliedz mazos krievu smerdeļus turēt nekultūras un tumsonības geto, tikai ne par valsts līdzekļiem. Lūdzu taisiet skolas, kur mācīt Kuškinu, balalaikas spēli un lapķju pīšanu, jo jums taču no cilvēkiem būtiski jāatšķiras...


Skatos, ka latentie superaģenti un karavadoņi turpina draugs draugam laiku kavēt, apķēzīt viens otru un tik slavēt.. Toties, dzimtajā latviešu valodā. Neaizmirstiet klizmas uztaisīt, vakarā uz dežūru, ar rakstīšanu vien maizītei nenopelnīsi.

Atbildēt

.

23.07.2021. 15:50

»

fakts

Un cik tev tās hromosomas,vai jau pārskaitīji,apgraizītais


Neviens jau tās hromosomas neskaitīja, uzskatīja, ka cilvēkiem, tai skaitā apgraizītiem un pat krieviem ir 46, kamēr krievu kultūras !!!!!!!! ministrs Medinskis publiski neatklāja, ka krievu gēniem ir 47. Tad uzreiz visiem rusologiem, antropologiem, kriminālistiem kļuva skaidrs, kāpēc jūs, no mums, cilvēkiem, tik būtiski atšķiraties.

Atbildēt

to !

23.07.2021. 15:42

»

!

pastalnieki Gaponenko par gramatu rakstisanu anglu valoda iebaza cietuma !Bet inzenieim Jurim Aleksejevam dzivokla griestos piemeta patronas. Bet kopuma ka teica Lindermans krievi pastalnieku neformalas opozicijas protestos pret karinlevita kliki nepiedalisies,kamer nebus dabujusi politiskas garantijas...


Kāda bauda, kad blusains lapķjinieks - partjanka nosauc par pastalnieku! Neviens jau neliedz mazos krievu smerdeļus turēt nekultūras un tumsonības geto, tikai ne par valsts līdzekļiem. Lūdzu taisiet skolas, kur mācīt Kuškinu, balalaikas spēli un lapķju pīšanu, jo jums taču no cilvēkiem būtiski jāatšķiras.

Atbildēt

nu nu

23.07.2021. 15:32

»

idiotam

turku-ukraiņu-poļu koalīcija... Nosmējos! tu tiešām esi pilnīgs idiots


Iskanderi arī smējās. Skaties, plānprātiņ, ka tev neiziet tāpat kā Iskanderiem Kalnu Karabahā. Krievs tur tā apdirsās ka neviens muļķis ne no Indijas, ne Āfrikas, neaizbrauca uz aviosalonu МАКС-21 paskatīties uz krievu izslavēto SU-75 Checkmate nokrāsoto finiera maketu, ko amerikāņi trāpīgi nosauca par Screamer un kopā ar Putinu paēst Eskimo.

Atbildēt

WWW

23.07.2021. 14:57

Galvenais jautājums - kāpēc neiznēsātam čekas mēslam, kurš izaudzis piemīztā Ļeņingradas vārtrūmē starp degradētiem gopņikiem un Rotenbergiem, vajadzēja notriekt MH17?

Atbildēt

!

23.07.2021. 13:52

»

fakts

Gan Savčenko gan Gapoņenko ir Izraēļa bērni,kāds tiem sakars ar krieviem?Vispār jau krievi,ukraiņi,baltkrievi,latviesi,vācieši ir viena tauta


pastalnieki Gaponenko par gramatu rakstisanu anglu valoda iebaza cietuma !Bet inzenieim Jurim Aleksejevam dzivokla griestos piemeta patronas. Bet kopuma ka teica Lindermans krievi pastalnieku neformalas opozicijas protestos pret karinlevita kliki nepiedalisies,kamer nebus dabujusi politiskas garantijas no pastalniekiem,par tiesibam macit savus bernus krievu valoda krievu skolas Latvija.

Atbildēt

lidojums sapni un isteniba

23.07.2021. 13:33

»

idiotam

turku-ukraiņu-poļu koalīcija... Nosmējos! tu tiešām esi pilnīgs idiots


Baltkrievija un Venecuela ,, turku-ukrainu-polu,, koalicijai nepievienosies !

Atbildēt

banderu advokati

23.07.2021. 13:30

Lamasanas ekstaze izcilnieku propogandistiem no Kalnciema ielas pie si raksta ir rekord augsta limeni,7 gadus melojot un censoties slept banderovcu pastradatos noziegumus,tai skaita Malaizijas pasazieru lidmasinas notrieksanas istos vaininiekus.

Atbildēt

fakts

23.07.2021. 13:08

»

krievu kroplim

Neuzdrīksties


Un cik tev tās hromosomas,vai jau pārskaitīji,apgraizītais?

Atbildēt

to fašistiskais izdzimtenis

23.07.2021. 13:03

»

slimajam

Tevi pašu "izbeigs" un ieliks durkā uz piespiedu ārstēšanu, kur ir tava vieta


Atšķirībā no tevis, izdzimteņa, man uz cilvēku planētas nav daudz ienaidnieku, praktiski jūs vienīgie, netīrie lopi, tie esiet. Jūs, mēsli, kā redzējām Kalnu Karabahā, neesiet spējīgi pat pret turkiem karot, nemaz nerunājot par turku-ukraiņu-poļu koalīciju.

Atbildēt

to fašistiskais izdzimtenis

23.07.2021. 12:49

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, melīgais smirdīgais cūkas lops, osetīni ir sena lepna Kaukāza tauta, kura jau tūkstots gadus dzīvo savā zemē un nekad savu zemi gruzīnu čurkām neatdos. Pasaki kādam osetīnam sejā, ko tu te par viņiem raksti. Tad redzēsi, kas ar tevi notiks. Gruzīni mēģina iztaisīties par baltiem un pūkaniem jēriņiem...


Osetīni ir tāda pat "sena tauta", kā jūs, netīrie lopi un tiks izbeigti reizē ar jums. Tā kā uz tiem, tāpat kā uz abhāziem guļ smagu noziegumu nasta, tie ir jūsu sabiedrotie piespiedu kārtā.
Gruzīni ir draudzīgi visiem kaimiņiem: azerbaidžāniem, turkiem, bulgāriem, rumāņiem un ukraiņiem, bet smirdīgās nedabeigtās čurkas: osetīni un armēņi, ir naidā ar visiem, izņemot krievu fašistiskos izdzimteņus.

Atbildēt

mēslam

23.07.2021. 12:41

»

smirdīgajam lopam

Nomierinies, smirdīgais lops, hoholiem Krimu neredzēt kā savas ausis, jo tā nav nekāda viņu zeme. Kā na haļavu dabūja, tā arī zaudēja


Hohols, tas ir smirdīgs ukraiņu izcelsmes krievu kroplis. Piemēri: Vaļka Polstakana (Matvijenko), bijušais našistu līderis, Vasjka Jakovenko, krievu impērasts, propagandons Maksiks Ševčenko un vietējais krievu fašistiskais izdzimtenis, krievu militārista - deģenerāta atvase, Saška Gapoņenko.
Tas, kā jūsu nebūs ne slāvu, ne baltu, ne som-ugru, ne tjurku, ne mongoļu zemēs, tātad nekur, tas ir pilnīgi skaidrs

Atbildēt

vēsturniekam

23.07.2021. 12:27

»

Vēsturnieks

Slāvu tautas Baltiem ir tuvakais radinieks. Atdalījušies esam nedaudz pirms mūsu ēras. Ja skatāmies ģenētiski, tad R1a slāvu (saukta arī par āriešu)gaplogrupa ir stipri izplatīta Latvijā, taču protams mazāk nekā Krievijā. N1C1 dienvidbaltu gaplogrupa pie mums ir stipri vairāk nekā Krievijā, taču arī...


Slāvi baltu zemēs no Baltijas līdz Melnai un Jadrana jūrai uzradās pirms 1500 gadiem, kad Eiropā bija iebrukuši huņni, tikai nesaprotu, kāds baltiem sakars ar krieviem? Pirms nākamie krievi tika mongoloizēti, tie pārsvarā bija som-ugri un nedaudz ukraiņi.
Jūs faktiski atdalījāties, kad Pēteris I jūs pasludināja par krieviem, laupīja jūsu saknes, valodu un vēsturi.

Atbildēt

Es

23.07.2021. 12:02

Vēl latviešu čaļi viegli iekrīt krievu daiļavu valgos - ne tikai PSRS dienesta laikos tā ir noticis, bet notiek arī tagad. Un tas ir ok.

Atbildēt

Es

23.07.2021. 12:02

»

Vēsturnieks

Slāvu tautas Baltiem ir tuvakais radinieks. Atdalījušies esam nedaudz pirms mūsu ēras. Ja skatāmies ģenētiski, tad R1a slāvu (saukta arī par āriešu)gaplogrupa ir stipri izplatīta Latvijā, taču protams mazāk nekā Krievijā. N1C1 dienvidbaltu gaplogrupa pie mums ir stipri vairāk nekā Krievijā, taču arī...


Arī baltslāvu valodas kā kopīgs atzars indoeiropiešu valodu kokā. Daudzi latvieši būtībā ir tie paši krievi, tikai rietumdaļā dzīvojoši. Praktiski katram vecvecākos vai vecvecākos pa kādam slāvam. Piebalgas vēsturiskais rajons, būvēts no pamaza auguma ienācējiem. Daudz kas pasaka priekšā patieso stāstu, arī halopgrupa, protams.

Atbildēt

Vēsturnieks

23.07.2021. 11:52

»

antropologs

Cilvēks ir homo sapiens, kura gēniem ir 46 hromosomas, homo russicus, ar 47 hromosomām šai kategorijā neiekļaujas. Tas organisms nav cilvēks ne tika ģenētiski, bet arī izpratne par "labo un ļauno" tam ir apgriezti proporcionāla mums, cilvēkiem


Slāvu tautas Baltiem ir tuvakais radinieks. Atdalījušies esam nedaudz pirms mūsu ēras. Ja skatāmies ģenētiski, tad R1a slāvu (saukta arī par āriešu)gaplogrupa ir stipri izplatīta Latvijā, taču protams mazāk nekā Krievijā. N1C1 dienvidbaltu gaplogrupa pie mums ir stipri vairāk nekā Krievijā, taču arī tur līdz Maskavai tā ir viena no pamatgrupām. Ieteiktu Antropologam pārbaudīt savu genētisko kodu. Ka nesanāk, ka pašam ir R1a gaplogrupa. Ha - ha - ha.

Atbildēt

smirdīgajam lopam

23.07.2021. 11:48

»

mēslam

Pat tu, deģenerāt, kura māti korī drāza pārdzērušies krievu prapori, nevari noliegt, ka krievu fašistiskie lopi pirms 7 gadiem iebruka Krimā. Pat jūsu galvenais pederasts, Putins, to ir apliecinājis


Nomierinies, smirdīgais lops, hoholiem Krimu neredzēt kā savas ausis, jo tā nav nekāda viņu zeme. Kā na haļavu dabūja, tā arī zaudēja.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.07.2021. 11:45

»

to melīgais kuces bērns

Man tev, krievu garnizonu smirdīgās maukas bērnam, jāatgādina, ka Samačablo, kur atrodas Chinvali, ir Gruzijas rajons, kur aizbēgušie pāri Kaukāza grēda no krievu bajāru un popu: sadistu un pederastu zvērībām, patvērumu atrada čurkas osetīni. Patiesībā tie ir tik pat asinskāri un nepateicīgi lopi, kā...


Tu, melīgais smirdīgais cūkas lops, osetīni ir sena lepna Kaukāza tauta, kura jau tūkstots gadus dzīvo savā zemē un nekad savu zemi gruzīnu čurkām neatdos. Pasaki kādam osetīnam sejā, ko tu te par viņiem raksti. Tad redzēsi, kas ar tevi notiks. Gruzīni mēģina iztaisīties par baltiem un pūkaniem jēriņiem, kurus nevainīgus apbižo sliktie krievi. Patiesībā Gruzīni ir baigie maitas. Tiklīdz viņi ieguva neatkarību 1918.gadā, tā uzreiz sāka karot ar armēņiem par teritoriju un šo karu pārtrauca tikai boļševiki, kuri ieviesa tur kārtību un nosprauda robežas, kas pastāv vēl tagad. Gruzīni ir sanīdušies ar viesiem saviem kaimiņiem- armēņiem, abhāziem, osetīniem, jo grib pie visiem uzkundzēties par kungiem. Osetīniem čurkas gruzīnus savā zemē nevajag. Pēc neatkarības atgūšanas 1991.gadā gruzīni atkal sāka karu ar saviem kaimiņiem abhāziem un osetīniem par teritoriju un abhāzi un osetīni viņus no savām zemēm atkal padzina. Lai nomierinātu iekarsušos karot gribētājus, Krievija ieveda tur savus miera uzturētājus. Bet gruzīniem nagi niezēja atkal sākt karu un 2008.gadā viņi to atkal sāka, tikai nebija rēķinājušies, ka Krievija iejauksies un nāks aizsargāt savus miera uzturētājus un osetīnus.

Atbildēt

mēslam

23.07.2021. 11:00

»

niko

1. Cik saprotu, izmeklēšana un tiesa MH17 lietā vēl turpinās, taču sods jau piespriests un darbojas 7 gadus


Pat tu, deģenerāt, kura māti korī drāza pārdzērušies krievu prapori, nevari noliegt, ka krievu fašistiskie lopi pirms 7 gadiem iebruka Krimā. Pat jūsu galvenais pederasts, Putins, to ir apliecinājis.

Atbildēt

niko

23.07.2021. 10:52

1. Cik saprotu, izmeklēšana un tiesa MH17 lietā vēl turpinās, taču sods jau piespriests un darbojas 7 gadus!
2. Citāts no LĀm 100gades (144.lpp): LV prezidente vvf: Irākas kara tiesiskajam pamatojumam bija sekundāra nozīme...

Atbildēt

to melīgais kuces bērns

23.07.2021. 10:51

»

tu melīgais izdzimteni

Tu, melīgais izdzimteni, beidz rakstīt melus! Gruzīni nodeva ar artilēriju par Chinvalu un devās uzbrukumā ar devīzi, ka viņi dodas atjaunot tur savu konstitucionālo kārtību. Karu uzsāka gruzīni un tikai pēc tam, kad gruzīni bija jau vairākas dienas ielekuši un apšaudījuši krievu miera izturētāju bāzi...


Man tev, krievu garnizonu smirdīgās maukas bērnam, jāatgādina, ka Samačablo, kur atrodas Chinvali, ir Gruzijas rajons, kur aizbēgušie pāri Kaukāza grēda no krievu bajāru un popu: sadistu un pederastu zvērībām, patvērumu atrada čurkas osetīni. Patiesībā tie ir tik pat asinskāri un nepateicīgi lopi, kā krievi un nepelna ne mazākās žēlastības. Kad ar Krievijas Pederastiju būs cauri, gruzīni un inguši tos izķers līdz pēdējam smirdīgam organisma un izbeigs kā trakus suņus.

Atbildēt

to fašistiskais izdzimtenis

23.07.2021. 10:31

»

ASV protektorāts Latvija

Pat zirgam skaidrs- prāva Holandē ir politisks process nevis krimināls un spriedums būs politiski motivēts. Par to liecina kaut vai tas, ka viens no apsūdzētajiem ir Girkins jeb Strelkovs, par kuru skaidri visai pasaulei zināms, ka viņš tajā laikā atradās vairākus simtus kilometrus no notikuma vietas...


Tu, sadistiskais krievu pederast, civilizācijas atkritum, nevienu netiesāsi, tu samaksāsi par katru izlieto soma, igauņa, latvieša, lietuvieša, poļa, vācieša, ukraiņa, horvāta, turka, gruzīna, afgāņa, ķīnieša, korejieša, vjetnamieša un japāņa bērna asariņu un vēl triljoniem reižu ellē dzirdēsi lisā krievu pederasta, Kabzdona, dziedāšanu.

Atbildēt

debīliķim

23.07.2021. 10:27

»

antropologs

Manam sunim, droši vien, arī ir kaut kāda dvēsele, tāpat arī asinskāriem tumsonīgiem organismiem, kam tūkstoš negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām, kaut kas tur ir, bet vai tāpēc tos var pieskaitīt CILVĒKIEM


Ar vārdiem "manam sunim" tu laikam domāji sevi pašu, jo tavi palagi ož pēc suņa līmeņa intelekta. Tu māki tikai riet, bet prāta, goda un sirdsapziņas tev nav.

Atbildēt

tu melīgais izdzimteni

23.07.2021. 10:24

»

to melīgais kuces bērns

Krievu fašistisko izdzimteņu portālā "krasnaja zvizda" 2008. gada 7. augustā parādījās slavinošs raksts, kā krievu sadistu, marodieru un pederastu armija cauru Roki tunelim ieveda Gruzijas teritorijā milzīgus smago ieroču, tanku un bruņumašīnu krājumus. Kad 08.08.08. Olimpisko spēļu atklāšanas aizsegā...


Tu, melīgais izdzimteni, beidz rakstīt melus! Gruzīni nodeva ar artilēriju par Chinvalu un devās uzbrukumā ar devīzi, ka viņi dodas atjaunot tur savu konstitucionālo kārtību. Karu uzsāka gruzīni un tikai pēc tam, kad gruzīni bija jau vairākas dienas ielekuši un apšaudījuši krievu miera izturētāju bāzi, Krievija iesaistījās karā. Nebija nekāda Krievijas uzbrukuma baltai un pūkainai, un nepiekā nevainīgajai Gruzijai. Gruzīni paši uzsāka karu un, kad dabūja pa zobiem, sāka tēlot nevainīgus cietējus.

Atbildēt

antropologs

23.07.2021. 10:23

»

...

Jūs esat gaļas menedžeris.CILVĒKAM ir arī gods,cieņa,sirdsapzina un apziņa,kopā to sauc par dvēseli.Ja dvēsele komandē miesu,viss ir kārtībā.Ja ir otrādi,tad tas nav cilvēks,labākajā gadījumā prasts gaļas menedžeris


Manam sunim, droši vien, arī ir kaut kāda dvēsele, tāpat arī asinskāriem tumsonīgiem organismiem, kam tūkstoš negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām, kaut kas tur ir, bet vai tāpēc tos var pieskaitīt CILVĒKIEM?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.07.2021. 10:17

Pat zirgam skaidrs- prāva Holandē ir politisks process nevis krimināls un spriedums būs politiski motivēts. Par to liecina kaut vai tas, ka viens no apsūdzētajiem ir Girkins jeb Strelkovs, par kuru skaidri visai pasaulei zināms, ka viņš tajā laikā atradās vairākus simtus kilometrus no notikuma vietas ukraiņu spēku aplenktajā Slavskā. Neviens debīlības centra propagandists nav papūlējies uzrakstīt par ko konkrēti ir apsūdzēts Strelkovs? Vai Strelkovs vispār zināja un varēja zināt, ka lidos šāda lidmašīna? Vai viņš deva pavēli notriekt šo konkrēto lidmašīnu? Vai viņš deva pavēli notriekt visas lidmašīnas, kad un kam viņš to deva? Ja nav konkrētas apsūdzības, tad tas ir politisks izrēķināšanās process. Un jautājums ir vēl viens - pirms tam virs nemiernieku kontrolētās teritorijas vairs nelidoja neviena Ukrainas bruņoto spēku lidmašīna vai helikopteris. Ukraiņi pārstāja lidot, jo visus viņu lidaparātus nemiernieki notrieca. Tad kāpēc ukraiņu dispečeri to visu zinot novirzīja virs šī rajona pasažieru lidmašīnu? Viņi nevarēja nezināt un nesaprast, ka tiek apdraudētas pasažieru dzīvības. Ja kādu jātiesā, es tiesātu dispečerus.

Atbildēt

debīliķim

23.07.2021. 10:01

»

antropologs

Cilvēks ir homo sapiens, kura gēniem ir 46 hromosomas, homo russicus, ar 47 hromosomām šai kategorijā neiekļaujas. Tas organisms nav cilvēks ne tika ģenētiski, bet arī izpratne par "labo un ļauno" tam ir apgriezti proporcionāla mums, cilvēkiem


Tu nepamatoti pieskaiti sevi pie cilvēkiem. Tu esi smagi garīgi slims un pēc rakstītā vairāk līdzinies primātam. Cilvēkiem ir gan prāts, gan cieņa, gan gods. tev nekā no tā visa nav. Tu līdzinies dzīvniekam.

Atbildēt

...

23.07.2021. 09:54

»

antropologs

Cilvēks ir homo sapiens, kura gēniem ir 46 hromosomas, homo russicus, ar 47 hromosomām šai kategorijā neiekļaujas. Tas organisms nav cilvēks ne tika ģenētiski, bet arī izpratne par "labo un ļauno" tam ir apgriezti proporcionāla mums, cilvēkiem


Jūs esat gaļas menedžeris.CILVĒKAM ir arī gods,cieņa,sirdsapzina un apziņa,kopā to sauc par dvēseli.Ja dvēsele komandē miesu,viss ir kārtībā.Ja ir otrādi,tad tas nav cilvēks,labākajā gadījumā prasts gaļas menedžeris.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: