Menu
Pilnā versija
Foto

Mīļā miera labad

Leonards Inkins · 05.06.2021. · Komentāri (29)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VNO

13.06.2021. 13:51

»

AG

JA VISI BŪS TIK GĻĒVI KĀ RAKSTA AUTORS, DEKOLONIZĀCIJAS TIEŠĀM NEKAD NEBŪS


Vai tad tas nav jau pilnīgi skaidrs? Daudz racionālāk ir nevis onanēt gaidot mistisku "dekolonizāciju", bet organizēt dzīvi atbilstoši apstākļiem?

Atbildēt

AG

12.06.2021. 14:25

JA VISI BŪS TIK GĻĒVI KĀ RAKSTA AUTORS, DEKOLONIZĀCIJAS TIEŠĀM NEKAD NEBŪS !!!

Atbildēt

Henry Kemp

12.06.2021. 13:17

my buddy's friend makes $96 hourly on the internet. She has been with out artwork for five months however final month her charge emerge as $12747 really on foot on the internet for some hours. study greater on this net internet site.....

HERE☛ https://www.ecash6.com

Atbildēt

Zeze

12.06.2021. 01:01

Žīds.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

11.06.2021. 11:21

Cien Inkina k-gs.
Vienreiz jau vaicāju, bet tā kā tiešu atbildi nesaņēmu domāju, ka neļaunosieties, ja paprasīšu vēlreiz.
Iedomājieties, ka esat kļuvis par LR deokupācijas ministru:
1)Kā jūs izziņosiet deokupācijas sākumu?
a)ar dekrētu?
b)izsūtīsiet individuālus pazīņojumus?
c)citādā veidā?
2)Kā jūs plānojat nodrošināt atbilstošas kategorijas cilvēku transportēšanu?
a)ar aviotransportu?
b)ar vilcieniem?
c)ar autotransportu?
d)citādā veidā?
3)Kāds ir jūsu rīcības plāns gadījumam, ja iedzīvotāju kontingents uz kuru attieksies dekrēts neizrādīs pietiekamu entuziasmu? Vai ir plānots iesaistīt oficiālas iestādes? Ja ir, tad kādas?
4) Vai jums ir rīcības plāni gadījumam, ja rodas mēģinājumi procesā iesaistīties trešajām valstīm vai starptautiskām organizācijām? Ja ir, tad kādas ir šo plānu galvenās vadlīnijas?
5)Kāda ir jūsu plānotā rīcība gadījumos, ja ir izveidota reģistrēta ģimene, kurās sastāvā ietilpst gan dekrētam pakļautā persona, gan dekrētam nepakļautā persona.

Jau iepriekš pateicos par izsmeļošu atbildi.

Atbildēt

to tupais

07.06.2021. 10:22

»

Viedais Manels

Raksts, kas izmežģī prātu. Tā arī nesapratu tika Leonards pie savas jaunbūves un sabrāļojas ar kaimiņiem vai nē? Atklāts arī jautājums: vai kad esi saspļāvis vienā akā akā, spļāvieni otrā dos pirmo sapratni


Paskaidro, ko domāji ar spļāvieniem akā? Vai Inkins nevarēs iegādāties biļeti uz Uzvaras svētku sarīkojumu kas notiks uz asiņainām Maskavas drupām?

Atbildēt

Viedais Manels

07.06.2021. 01:47

Raksts, kas izmežģī prātu. Tā arī nesapratu tika Leonards pie savas jaunbūves un sabrāļojas ar kaimiņiem vai nē? Atklāts arī jautājums: vai kad esi saspļāvis vienā akā akā, spļāvieni otrā dos pirmo sapratni?

Atbildēt

Ko tad īsti gribam???

06.06.2021. 22:09

Uz jautājumu, ko īsti gribam, nejūt atbildi, ne no autora ne komentāriem. Pamata iedzīvotāju masa, ir tik irdena un mazskaitlīga, ka apzēlēt, kā būtu ja būtu, ir tukša runāšana! Mūsu nelielā tauta, var vienīgi ko mainīt, laikā kad lielie spēlētāji pārdala kārtis. Pašiem ko inicēt, izmainīt, vienkārši nekādu iespēju nav, esam par sīkiem.

Atbildēt

Uldis

06.06.2021. 20:28

»

krievu kroplītim

PSRS laikos vispār naudas nebija, bija tikai sadrukāti papīriņi vietējai lietošanai. Ko nozīmē aizliegums, lietot skaidro naudu? Cik naudas, tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais municipālās zupas ēdājs un benčiku lasītājs, esi vispār jebkad turējis rokās...


"benčiki" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

to Secinājums

06.06.2021. 19:17

»

Secinājums

Jūsu prāta spējas ir fantastiskas


Ja ne pie bandītiem nospēlētā nauda, kāds izmisums tevi, CILVĒKU, spiež iet pie augļotājiem?
Vai tiešām uzskati, ka kādam tev tāpat vien jādod nauda, tāpēc, ka tu tik GUDRS?
Nebūtu kopš mazām dienām dzēris alkoholu, būtu dzirdējis par tādu Halal banking, kas vispār neņem procentus pat 1-2%, kā ES par hipotekāro kredītu.
Tur vienkārši aizņēmējs dalās peļņā, reizēm atdodot pat pusi nopelnītā.

Atbildēt

pļurks un pļurkst un pļurkst

06.06.2021. 17:59

šodien viens izdomājis, kas medikamnetiem līdzi vajag garantiju. Kā -āniem ar alkaholiem, šmakalkām, tās bez garantijām???????????????????????????
Tie arī ir tie, ar kuriem nav par ko runāt...

Atbildēt

ta nu

06.06.2021. 17:58

ir arī izcili krievi, un latvieši ar kuriem nesarunājos.
Šitā tizlā rezonēšana par kaut ko ir simptoms.

Atbildēt

vai urla ir pārpīpējiies?

06.06.2021. 14:42

vai urla ir pārpīpējiies, ka murgus raksta ?... jāā, no ko(?) , urlām ar savu impērisko domāšanu ir grūti kontinentālajā Eiropā. Tas nu ir nenolidzami! ... bet labi urlām ir īrijā, anglijā, asv - tur, kur nav nekādas identitātes, izņemot naudas identitāti :)) ... tā teikt, mana dzimtene ir tur, kur lielāks desas gabals! .... urlas ir un paliek urlas :))))

Atbildēt

Secinājums

06.06.2021. 09:38

»

to Secinājums

Vai "Koloniju pārvaldnieki" tevi spiež iet nospēlēt visu spēļu zālēs, jeb tu to dari, tāpēc, ka no dzimšanas esi idiots un tavi vecāki tevi bērnībā dauzīja un seksuāli izmantoja


Jūsu prāta spējas ir fantastiskas!!!
Azartspēļu turētāji nav augļotāji,bet cilvēks nekad nespēlēs azartspēles.Ceru ka varbūt saprotat ko nozīmē cilvēks,ja ne,tātad neesat cilvēks.
Augļotāji ir visa banku sistēma.

Atbildēt

iezemietis

06.06.2021. 09:02

Levita/Kariņa kliķei vienīgais līdzeklis noturēties pie varas un turpināt zagt ir bļaustīties "krievi nāk", "Krievija bruks iekšā"....un tik turpināt zagt un bezjēgā tērēt naudu bruņojumam...

Atbildēt

to Secinājums

06.06.2021. 08:31

»

Secinājums

Koloniju pārvaldnieki grūž cilvēkus augļotāju apskāvienos


Vai "Koloniju pārvaldnieki" tevi spiež iet nospēlēt visu spēļu zālēs, jeb tu to dari, tāpēc, ka no dzimšanas esi idiots un tavi vecāki tevi bērnībā dauzīja un seksuāli izmantoja?

Atbildēt

krievu kroplītim

06.06.2021. 08:29

»

nelej udeni

Pat LPSR nebija aizliegums lietot skaidru naudu,ka tas ir sodien asv kolonija latvija,mulku zeme


PSRS laikos vispār naudas nebija, bija tikai sadrukāti papīriņi vietējai lietošanai. Ko nozīmē aizliegums, lietot skaidro naudu? Cik naudas, tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais municipālās zupas ēdājs un benčiku lasītājs, esi vispār jebkad turējis rokās?
Starp citu, plānprātiņ, tavās sapņu zemē, raškā paraškā, 90% tavas sugas īpatņu nekad nav redzējuši tādu summu, cik pie mums atļauts tērēt skaidrā.

Atbildēt

liksim mierā runas

06.06.2021. 07:39

lai nezog un maksā nodokļus!!!!!!!!!!!!! kam mazas pensijas???paskatiet statistiku

Atbildēt

Secinājums

06.06.2021. 05:38

»

nelej udeni

Pat LPSR nebija aizliegums lietot skaidru naudu,ka tas ir sodien asv kolonija latvija,mulku zeme


Koloniju pārvaldnieki grūž cilvēkus augļotāju apskāvienos.

Atbildēt

ha-ha

06.06.2021. 00:19

Ja eksokupants atkal kļūs par okupantu,ko viņš nemītīgi sola,tad acimredzot tagad notiek potenciālās okupācijas kadru sagatavošana ar 4.maija politikāņu svētību un finansējumu.Latviešiem jau tagad ir visai nekonfortabla atmosfera,netiek sūtīti pat aicinājumi uz vēlēšanām.

Atbildēt

34%

05.06.2021. 22:41

Petrovs un Basirovs pierunaja latviesus nepiedalities pasvaldibu ,,velesanas,, asv kolonija latvija !

Atbildēt

HH

05.06.2021. 21:27

Pats stulbākais, ka viduvējais latvietis ir ar tik zemu pašvērtējumu, ka atmet ar roku, sakot ko nu tur. Tās ir tipiskas okupācijas sekas, psihiska trauma, kas latviešos tika iedzīts caur bailēm, pat varbūt ne bailēm, bet drīzāk bezcerību pret milzonīgo vairākumu, ka mēs instinktīvi nespējam nostāties par sevi un savām tiesībām.

Atbildēt

autoram

05.06.2021. 20:22

Deviņdesmito gadu sākumā LC atstāja Latvijā 100 000 krievu militārpersonu ar visām ģimenēm, bet 1998. kopā ar DPsaimnieks lauza koalīcijas vienošanos un nomainīja PL, lai katra Latvijā ievazātā kropļa piedzimušais kroplis, automātiski varētu saņemt pilsonību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: