Menu
Pilnā versija
Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Zbigņevs Stankevičs, Rīgas arhibīskaps metropolīts · 25.12.2020. · Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Silva

09.01.2021. 01:08

Īsts priesteris māca ar savu labo piemēru, un tad mēs sava labā gana balsij ticam. Bet priestera izstrādājumam labā piemēra parasti pietrūkst. Tas, kurš nespēj būt tēvs pat sev padotajiem priesteriem, nevar būt arī tēvs ticīgajai tautai. Ne jau velti Svētajos Rakstos ir līdzība par to, ka beigās visi tiks nodalīti divās daļās: vienā pusē Kungam avis un otrā – āži. Un, lai arī cik savādi tas nebūtu, bet mēs jau tagad lielākoties labi redzam, kas ir kas. Vārdi, kas neizplūst caur sirdi, ir tukši vārdi – āža vārdi...

Atbildēt

arvien

27.12.2020. 17:15

Zbigņevs Farizejs. Vai šajā skribelējumā ir kaut viena doma?

Atbildēt

Skaudības Dievs

26.12.2020. 20:04

Labāk lai Zbigņevs Stankevičs atrod sev normālu darbu nevis tautai makaronus kar ausīs. Z. Stankeviča kungs varētu strādāt lielveikalā par krāvēju, tas sniegtu sabiedrībai daudz vairāk labuma nekā tukša mēles kulšana un ebreju tautas mitoloģijas sludināšana. Kad katoļi iekaroja mūsu senču zemi, viņi neko labu neatnesa. Rakstīt un skaitīt mūsu senčus neviens jau nemācīja. Kristīgie sludinātāji savu mācību latviskotā veidā sāka sludināt vien dažus gadsimtus pēc mūsu senču zemes sagrābšanas (iekarošanas). Pa to laiku nomainījās n-tās paaudzes. No brīviem cilvēkiem mūsu senčus noziedzīgie katoļu misionāri pataisīja par dzimtcilvēkiem. Kā var piedot šiem bezkaunīgajiem sludinātājiem verdzības gadus? Es vēl saprastu, ja paši katoļi būtu saticīgi. Bet viņi radio Marija (oficiālais katoļu baznīcas radio latviešu valodā) ēterā nodirš pagānus. Vismaz aizvainojošus citātus no saviem sprediķiem varēja izņemt un aizvietot ar kaut ko citu. Ja katoļi nodirš pagānus, tad arī katoļiem ir jāgatavojas argumentētas kritikas vilnim. Pagāniskā ticība ir mūsu zemes pamatticība. Bet kristietība ir okupantu reliģija. Labāk būt ateistam vai arī ticēt Latvju Dieviem un būt praktizējošam pagānam.
Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
(Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #latvietība #latviskums #brīvība

Atbildēt

tad jau skatīsim

26.12.2020. 07:55

vai Dievam var pavēlēt būt ar jums kopā...........

Atbildēt

Tiesu eksperts

25.12.2020. 15:56

»

Žulis

Ir jau tie Ziemassvētki tādi jauki, gaiši svētki vistumšākajā gada laikā. Tas ir laiks, kad savu mīlestību katrs var atklāt ne tikai ar vārdiem, bet arī darbiem, iepriecinot sev mīļos tuvos cilvēkus. Īstenībā jau mīlestība ir kaut kas tāds, kam vārdi ir lieki. Mīlestība ir pārāk skaista, pārāk cēla, ...


Paldies par tik patiesu vēstījumu. Kaut tā būtu. Man ir ko teikt. Piemēram, 45 gadi ģimenē un neviena apvainojoša strīda, neviena uzbļāviena, nevienas apsaukāšanās.

+ attieksme pret pasauli, tautu. Kādreiz tiesāju par krimināliem nodarījumiem un uz šiem cilvēkiem attiecos kā pret cilvēkiem, nevis tā kā pieņemts - ļaundariem. Manā rīcībā visbargākais ierocis - par nodarījumu notiesāt uz mūžu, uz 15 - 20 gadiem, tad kādēļ vēl šo nelaimīgo būtni, nelaimīgo, ka izdara noziegumus, man būtu vēl jāpazemo, jāizturas ar niknumu, ar ļaunu runu, vārdu, ar draudiem vai tml.? Un šis "eksemplārs" ir ļoti gandarīts par attieksmi, bet "no malas" domā vai pat izsaka aizdomas, ka es piekukuļots, ja tik "miermīlīgi" uzrunāju noziedznieku. Ar savu attieksmi, bet ar bargu sodu, ja nodarījums smags, 100 % gadījumos tiesājamam atstāju cerības laboties, atgriezties dzīvē, ka viņš saņem sodu, bet nav izstumts no sabiedrības utt. Un kā par brīnumu, jaunas sakarsmes gadījumā saņemu pateicību no saviem "klientiem" par patiesu, neviltotu attieksmi, kura bija ap 70 - 80 % vai vairāk atšķirīga no citiem maniem kolēģiem. Kukuļus man nez kādēļ neviens nedeva un nekad nepiedāvāja, jo ... labi zināja, ka neņemšu, tas priekš devēja var slikti beigties - "na vsju katušku". Un tas pa kluso gāja cauri visiem, uz ko tas attiecās, kā neizteikts signāls.

To es ujzskatu kā mīlestību uz ģimeni, savu tautu, valsti un sabiedrību kopumā. Jau ap 20 gadus sniedzu labdarības juridiskas konsultācijas sabiedriskā kārtā.

Tā vajag dzīvot. Bet ...

Mums ir "demokrāTija", bet tā ir ļoti smaga, jo valda princips: Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi ...www.delfi.lv.

Kādu kaimiņu pārstēvēju tiesā. Kolēģi izturējās tik zemiski, ka man riebās, tātad atstrādā peņu "jebkurā gadījumā", bez kauna un goda. Tāda ir dzīve. Te padalījos ar domu, jo Tu esi prātīgs, gudrs cilvēks, patīkami lasīt un dzirdēt.

Atbildēt

Žulis

25.12.2020. 14:48

Ir jau tie Ziemassvētki tādi jauki, gaiši svētki vistumšākajā gada laikā. Tas ir laiks, kad savu mīlestību katrs var atklāt ne tikai ar vārdiem, bet arī darbiem, iepriecinot sev mīļos tuvos cilvēkus. Īstenībā jau mīlestība ir kaut kas tāds, kam vārdi ir lieki. Mīlestība ir pārāk skaista, pārāk cēla, lai to varētu attēlot ar vārdiem. Līdzīgi ir ar brīnišķīgu dabas ainavu. Par to var stundām stāstīt, taču tikai ieraugot, mēs varam izjust tās skaistumu. Dievišķā mīlestība (Agape) cilvēka izjūtām nav sasniedzama. Mēs savās izjūtās varam tai tikai tuvoties. Kā pamats cilvēkam ceļā uz šo gaišo, brīnišķīgo, visu aptverošo mīlestību ir cilvēciskās mīlestības jūtas (Eros.) Šīs jūtas, kas pamatā saistās ar seksuālo interesi uz pretējo dzimumu, mums pakāpeniski māca izjust šo seksuālo interesi kā otršķirīgu, pirmā vietā arvien vairāk izvirzot mīlestību pret otru cilvēku, pret viņa personību, pret viņa dvēseli. Tā ir tā mīlestības skola mūsu dzīvē. Tā mēs mācāmies savas mīlestības jūtas paplašināt uz savu ģimeni, saviem tuviniekiem, saviem līdzcilvēkiem, savu tautu, savu Tēvzemi… Nevar mīlēt “visus cilvēkus”, ja tu neesi iemācījies mīlēt savu ģimeni, savu tautu, savu Tēvzemi. Tāpēc aicinājumus mīlēt visu un visus, es uzskatu par aicinājumiem uz kaut ko neiespējamu. Ja cilvēks, kurš ar saviem darbiem nav apliecinājis mīlestību pret savu ģimeni, pret savu tautu un tēvzemi apgalvo, ka viņš mīl “visus cilvēkus”, tad viņš ir vai nu blēdis, vai liekulis (kas īstenībā ir viens un tas pats). Tāpēc vispirms iemācīsimies (ne tikai ar vārdiem, bet darbiem) patiesi mīlēt savu ģimeni, savu tautu, savu Tēvzemi un tikai tad spēsim saprast, ko īstenībā nozīmē mīlēt cilvēkus. Bet Dieva mīlestība lai staro pār mums un palīdz šai grūtajā dzīves skolā gūt sekmes katram no mums! Priecīgus Ziemassvētkus!

Atbildēt

Baznīcas kora zēns

25.12.2020. 13:38

Baznīca un pedofilija - desmit gadsimti seksuālas vardarbības

Pāvests Francisks vizītē Baltijā ieradās laikā, kad visiem vēl labā atmiņā bija palicis nesenākais un viens no šokējošākajiem ziņojumiem par katoļu garīdznieku pastrādātajiem dzimumnoziegumiem pret bērniem ASV Pensilvānijas štatā vairāk nekā 70 gadu garumā. Katoļu baznīca vārdos ir apliecinājusi, ka pedofilija ir nopietna tās problēma, taču konkrēta darbība tā arī nav sekojusi.

Atbildēt

Katolis

25.12.2020. 13:29

»

kur ir nosodījums par valsts plašsaziņas vienveidīgumu

ne vārda nav pateikts ka valstij piederoša plašsaziņa ir pārvērsta par liberālisma ideoloģijas skaļruni! tiešām, tukšs raksts


Pēdējais teikums-novēlējums visu aizpildīja.Paldies par to pašu! Arhibīskapam arī ---- priecīgus Ziemassvētkus!
Visiem, kas svin: Priecīgus Ziemassvētkus!

Atbildēt

Valsts ir administratīva un formāla čaula -

25.12.2020. 13:15

»

kur ir nosodījums par valsts plašsaziņas vienveidīgumu

ne vārda nav pateikts ka valstij piederoša plašsaziņa ir pārvērsta par liberālisma ideoloģijas skaļruni! tiešām, tukšs raksts


elektroniskās koncentrācijas nometnes frakcija nākošajā Vatikāna pasaules pārvaldē. Zbigņevs piekrīt Franciska Pasaules valdības koncepcijai un ir vietējais “dzīvnieku” uzraugs un gans.

Atbildēt

Fui ... nav absolūta dzirde :(

25.12.2020. 13:02

https://youtu.be/c4HkpFVPTHk

Atbildēt

kur ir nosodījums par valsts plašsaziņas vienveidīgumu

25.12.2020. 12:46

ne vārda nav pateikts ka valstij piederoša plašsaziņa ir pārvērsta par liberālisma ideoloģijas skaļruni! tiešām, tukšs raksts!

Atbildēt

Vatikāns izveido Pasaules valdību un Zbigņevs sēj tās ideoloģiju tautā. Pagaidām tie ir ziediņi.

25.12.2020. 12:44

»

šis ir ļoti tukšs un glumjš raksts!

Kur ir apaskats par problēmām? Tādu nav?! Mums, tautai, nav vajadzīga tukšvārdība. varbūt arhibīskaps sevi iedomājas kā viduslaiku kungu, kurš ir vienīgais izglītotais, vienīgais gudrības turētājs? Hey, mosties arhibīskap! šodien ir 21. gadsimts, kad izglītība un informācija nav "izredzēto" īpašums. ...


Vatikāns plāno ar hologrammām debesīs iltot Dieva uzrunu tautai, svētījot homoseksuālismu un liekot klanīties nēģeru priekšā. Jo Dievs vienā sižetā plānots melnais.https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, " 9/dec/20 sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Autors:
Autora darbs / tulkojums
Izmantotie avoti:
Il Vaticano entra filmā “Alleanza globale” Rothschild, Fondazione Rockefeller e grandi banche per c

Il Vaticano entra “Alleanza globale”, kas atrodas Rotšildā, Fondazione Rockefeller un grand banche per creare and Great Reset
MB. Bergoglio aderisce al progetto del Forum dei Miliardari di Davos che - per usare un termine lui caro - ritengono “scarto” almeno un terzo dell'umanità, i superflui ...
Autora komentārs:
Saite uz pašu vietni https://www.inclusivecapitalism.com/


Atbildēt

šis ir ļoti tukšs un glumjš raksts!

25.12.2020. 12:36

Kur ir apaskats par problēmām? Tādu nav?! Mums, tautai, nav vajadzīga tukšvārdība. varbūt arhibīskaps sevi iedomājas kā viduslaiku kungu, kurš ir vienīgais izglītotais, vienīgais gudrības turētājs? Hey, mosties arhibīskap! šodien ir 21. gadsimts, kad izglītība un informācija nav "izredzēto" īpašums. Ko tu no sevis iedomājies? Kaut ko pateiksi un visi tev atplēstām mutēm sekos? Nē! Tā nebūs! Manuprāt savu autoritāti tu esi tagad pazaudējis, izlikdamies neredzam, nerunājam par liberālisma ideoloģijas trakošanu Eiropā, Latvijā. Kur ir tieša runa par liberastu uzbrukumu tautas vērtībām? kur ir tieša runa par aptrakušo staversmes tiesu? Nekas nav pateikts! Tikai bezmugurkaulaina locīšanās. Nu ko? savu seju tu esi parādījis - tu neesi kopā ar tautu. Mums tāda baznīca nav vajadzīga! Bez vērtībām, tradīcijām nav tautas. Mēs aizstāvēsim savas vērtības. Tu , arhibīskap, esi nostājies pret tautu. tu esi - nekas!

Atbildēt

pietiek.com īpašniekam, vadītājam

25.12.2020. 12:16

»

Ko saki krievu "prātvēderi"?

Laikam tā ir patiesība, ko raksta citi. Lasi, ko saka pašas Krievijas gaiše prāti (komentārs no interneta, ja tā ir taisnība...


Par valodas likuma neievērošanu tiks ziņots Neplp. Kāpēc šajā viedokļu apmaiņā parādās viedokļi svešā valodā?

Atbildēt

lauķis

25.12.2020. 11:14

»

Tava reliģija ir, ka visi ir aitas un kāmīši

Un ka nevajag piedalīties vēlēšanās. Esi žīds


Un kāda ir tava reliģija,atbalstīt ļaunumu?Esmu pret ļaunumu jebkurā formā.

Atbildēt

Tava reliģija ir, ka visi ir aitas un kāmīši

25.12.2020. 11:11

»

lauķis

Nu tam kas teikts par Putinu es pilnībā piekrītu,tikai Putins ir žīds,tāpat kā visu reliģiju autori arī ir žīdi


Un ka nevajag piedalīties vēlēšanās. Esi žīds?

Atbildēt

lauķis

25.12.2020. 11:07

»

Ko saki krievu "prātvēderi"?

Laikam tā ir patiesība, ko raksta citi. Lasi, ko saka pašas Krievijas gaiše prāti (komentārs no interneta, ja tā ir taisnība...


Nu tam kas teikts par Putinu es pilnībā piekrītu,tikai Putins ir žīds,tāpat kā visu reliģiju autori arī ir žīdi.

Atbildēt

Ko saki krievu "prātvēderi"?

25.12.2020. 10:57

»

Briesmīgāks par kovidu ir русскии мир

Par daudznacionālu baru mūs padarīja krievu okupācija. Kad tas tiks izlabots tad runāsim par piedošanu un sapratni


Laikam tā ir patiesība, ko raksta citi. Lasi, ko saka pašas Krievijas gaiše prāti (komentārs no interneta, ja tā ir taisnība):
- «Московия - душа тайги, монгольская, дикая, звериная.»А. Толстой;
- «Народ, который блуждает по Европе, и ищет что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения.» Достоевский;
- «Не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев.» Булгаков;
- «Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость.» Горький;
- «Ох, как тяжко жить в России, в этом смердючем центре физического и
морального разврата, подлости, вранья и злодейства.» Аксаков;
- «Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете.» Тургенев;
- «Русская история до Петра Великого сплошная панихида, а после Петра Великого - одно уголовное дело». (Федор Тютчев)
- «Россией управлять не сложно, но совершенно бесполезно». (Александр II)
- - Мы производим впечатление великой державы. А больше ничего не производим (А. Муртазаев).

Димаpirms 3 minūtēm10
«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов)
-

Šī ir patiesība, ko nekad nepastāstīs Krievijas kanālos. Vai te ar Obama vainīgs?
- Дочери Путина живут в Европе. - Депутат Пехтин. С сыном в США. - Министр транспорта Московской области - Кацыва. С сыном в США. - Дети депутата Железняка - живут в Швейцарии. - Дети Астахова. Один во Франции, другой в Англии. - Дети и внуки "главного патриота России" главы РЖД Владимира Якунина живут за пределами страны - в Англии и Швейцарии. - Дочка министра иностранных дел Сергея Лаврова Екатерина живет и учится в США. - Сын - вице-спикера госдумы А.Жукова долго жил и учился в Лондоне. - Дочь вице-спикера гос.думы Сергея Анденко учится и живёт в Германии. - Старший сын вице-премьера Дмитрия Козака - Алексей живет за границей и занимается строительным бизнесом. - Младший брат Алексея Козака, Александр, работает в Credit Suisse - Старший сын депутата Ремезкова, Степан, недавно закончил милитер-колледж Вэлли Фордж в Пенсильвании (год обучения стоит 1 млн 295 761 руб.). Его младшая дочь живёт в Вене, где занимается гимнастикой. Маша Ремезкова представляла сборную Австрии(!) на детских соревнованиях в Любляне. - Дочь депутата В. Фетисова - Анастасия, выросла и выучилась в США.Писать и читать по-русски Настя так и не научилась. - Дочь Светланы Нестеровой, депутата гос.думы от фракции «Единая Россия»- живет в Англии. - У главного борца за "традиционные православные ценности" Е. Мизулиной сын Николай учился в Оксфорде, получил диплом и переехал жить на постоянной основе в толерантную Бельгию, где разрешены однополые браки.
- Дочь депутата Воронцова Анна проживает в Италии. Туда она переехала из Германии.
- У единоросса Елены Раховой, прославившуюся тем, что она ленинградцев, проживших менее 120 дней в блокаде, назвала "недоблокадниками", дочь живет в США.
- Дочь экс-спикера ГД,одного из основателей партии "Единая Россия", а ныне члена Совбеза Бориса Грызлова Евгения живёт в Таллине. И даже недавно получила эстонское гражданство.
- Сын бывшего министра образования Андрей Фурсенко живёт на постоянной основе в США.
- Сын В.Никонова (внука Молотова), президента фонда «Политика» - гражданин США.


Atbildēt

Kalps, kalpone, aukle, kas es esmu?

25.12.2020. 10:53

»

Edgars A

Hristietiiba ir Saules pieluugshanas parodija


Dzīvoju ģimenē - mājsaimniecībā visu mūžu, neprecējies, mēs vien otru visi savā starpā mīlam. Kas es esmu - ģimenes loceklis? Es laulātā vīra zaudējuma gadījumā iestājos vīra vietā, bet nelaulājos. Kas es esmu - GENEMES loceklis, mājsaimniecības loceklis, kādas manas juridiskā tiesības? Ieradās ne no kurienes mantinieks un pārņēma īpašumu, es kļuvu "nekas". Nu ja, mani no mājas neizmeta, ļāva pabeigt dzīvi.

Tas ir dzīvs piemērs. Arhibīskaps ļoti precīzi definēja, ka šādu "ģimeņu" tiesības ir jādeklarē kā "MĀJSAIMNIECĪBA un ka tas locekļiem jāpiešķir tiesības, aizsardzība. Tādām ģimenēm nepaliek pat dzīvokļa tiesība, jumts virs galvas.
Aprakstīju nu jau izbeigušos "mājsaimniecību, bet tādu zinu vēl, jaunu, kur dzīvo neprecējies vīrietis, kalpo, strādā kopā, dara visus darbus kopīgi ... un kopīgi ... viss no ģimenes izrietošais.

Cik gadu jādzīvo kopā, lai kļūtu par mājsaimniecības locekli? Kas un kā pierādīs geju un lesbiešu kopību?

Satversmes tiesa lēma uz "goda vārda" - esmu lesbiete, dod, Osipova, pasludini spriedumā man ģimenes statusu? Lūk, kādu murgu pasludināja Satversmes tiesas priekšniece OSIPOVA.

Atbildēt

Edgars A

25.12.2020. 10:04

Hristietiiba ir Saules pieluugshanas parodija.
T.peins.

Atbildēt

Archibiskaps Zbigņevs, Franciska mutanc

25.12.2020. 10:03

»

Francijas prezidentei Emanuelam Makaronam tika diagnosticēta inficēšanās ar jauno koronavīrusu, tagad vairs nav Covid-19 simptomu, ceturtdien paziņoja Elizejas pils, kura sākusi uzrunāt kurlos...


Francijas prezidentei Emanuelam Makaronam tika diagnosticēta inficēšanās ar jauno pornovīrusu, tagad vairs nav Covid-19 simptomu, ceturtdien paziņoja Elizejas pils, kura sākusi uzrunāt kurlos!

Atbildēt

Briesmīgāks par kovidu ir русскии мир

25.12.2020. 09:18

Par daudznacionālu baru mūs padarīja krievu okupācija. Kad tas tiks izlabots tad runāsim par piedošanu un sapratni.

Atbildēt

25.12.2020. 06:57

»

Ja ja Zbigņev!

Emanuāla i mologoi papa


Francijas prezidentei Emanuelam Makaronam tika diagnosticēta inficēšanās ar jauno koronavīrusu, tagad vairs nav Covid-19 simptomu, ceturtdien paziņoja Elizejas pils, kura sākusi uzrunāt kurlos!


Prezidentei, kura pēdējās nedēļas laikā atradās pašizolācijā oficiālā rezidencē pie Parīzes, kur strādāja attālināti, vairs nav nepieciešams vakcinēties!


Makaronam arī "pašlaik nav simptomu", teikts paziņojumā. Tajā piebilsts, ka "tāpēc prezidenta izolācija pēc septiņām dienām var beigties", jo makarons vairs nenokarājas ar viagru.

Atbildēt

Ja ja Zbigņev!

25.12.2020. 06:49

Emanuāla i mologoi papa.

Molodoi papa, seriāls noskaties. Pievieno savai Ziemassvētku dāvanai kopā ar Eiropas Komisijas vakcīnu pret C19!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: