Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

XXX

02.06.2022. 12:32

pret rašismu tāpat kā pret fašimu ir jācīnās visiem iespējamiem līdzekļiem. Un to nevar atlikt uz vēlāku laiku. Tas jādara nekavējotie, lai izravētu šo sērgu no pasaules

Atbildēt

Skolnieciņš

03.04.2022. 07:45

Rašisms — krievu fašisms — ir 21. gadsimta mēris. Lai gan rašisms bija sastopams krietni senāk, tad to sauca par imperiālismu, cara absolūto monarhiju, vēlāk par cara patvaldību un visbeidzot par komunismu.
Mūsdienu rašisms ir pareizticīgo baznīcas kulta un militāra kulta apvienojums.
Ar cieņu pret daudzdievību un Slāvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

Zbigņevs

28.03.2022. 09:00

NEKAVĒJOTIES NOJAUKT TO OKUPANTU PAŠAPMIERINĀŠANĀS DILDO!

Atbildēt

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

27.03.2022. 20:16

»

krievu kroplim

Neiedomājies taču, mēsls, lapkja - partjanka, ka tu būtu veselās tautas pārstāvis! Es neticu, ka Ukrainas karā sakropļotie krievu sadisti, marodieri un pederasti būtu guvuši kādu mācību. Tie smirdīgie lopi, rāpojot pa grīdu, vienalga lādēs nevis paranoidālo, sadistisko pederastu - pedofīlu, Putinu, ...


Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības!
Ja otrādi, tad otrādi - loģiska rakcija uz provokācijām un pamati viedokļi!
Paskaitiet, pavērtējiet paši!

Atbildēt

krievu kroplim

25.03.2022. 13:27

»

Es

Ar naida runu pret veselām tautām tu un tikai tu parādi, ka vārds "cilvēks" jums ir kopīgs visai nelielajai neadekvāto un nepieskaitāmo palātai. Bet ķēzies un āksties tikai tu viens, pārējiem rokas ir sasietas...


Neiedomājies taču, mēsls, lapkja - partjanka, ka tu būtu veselās tautas pārstāvis! Es neticu, ka Ukrainas karā sakropļotie krievu sadisti, marodieri un pederasti būtu guvuši kādu mācību. Tie smirdīgie lopi, rāpojot pa grīdu, vienalga lādēs nevis paranoidālo, sadistisko pederastu - pedofīlu, Putinu, bet gan "pindosus" un "gejropu"

Atbildēt

Es

25.03.2022. 08:35

»

Kraķis

staķis ir Rīgas kauns, lupata ne mērs, Ruks malacis skaidri pateica


Kopš pandēmijas afēras musars nevis malacis. Neaizmirstiet.

Atbildēt

Kraķis

24.03.2022. 19:10

staķis ir Rīgas kauns, lupata ne mērs, Ruks malacis skaidri pateica

Atbildēt

Просто Биг Бен

24.03.2022. 16:37

Ну так а в чём вопрос, Бен? Выйди с законодательной инициативой и мы на тебя посмотрим. Но могу тебя огорчить. За всё время существования этой цивилизации никому не удалось уничтожить свободу мысли и свободу совести. Человечество заплатило большую цену, чтобы отвоевать эти две святыни. Любого, кто посягнет, ждут позор и забвение! Рискни и стань ещё одним бесславным ублюдком!

Atbildēt

Es

24.03.2022. 14:00

»

Ja man ir jāsaka?

tev neviens vārdu nav devis, sīkais stukač, tupi savā tumšajā aizkrāsnē, mīz pamperos un neklepo


Viņš taču saka to pašu, ko parasti. CITIEM vajadzētu saorganizēties, CITIEM vajadzētu nobloķēt. Viņš tupēs komentāros un izdalīs jaunus padomus. :))) Ne pisējs, ne karognesējs, negaidi no viņa neko.

Atbildēt

Ja man ir jāsaka?

24.03.2022. 13:03

»

Jukums

Ja man ir jāsaka, tad puikām vajadzētu saorganizēties un nobloķēt pieeju tam okupantu piemineklim...


tev neviens vārdu nav devis, sīkais stukač, tupi savā tumšajā aizkrāsnē, mīz pamperos un neklepo.

Atbildēt

Es

24.03.2022. 13:00

»

Arvienvārdsakot

Latvieši, latvieši, vai jūs vispār esat latvieši, lasu jūsu komentārus, šos asiņainos publicējumus Pietiek.com, un domāju, pa kuru laiku latvieši ir pārvērtušies par asiņainām hiēnām, varbūt tie kur šobrīd uzvedas kā hiēnas te komentāros, nemaz nav latvieši, varbūt tie ir tikai cūkas, bijušās, maigi...


Tie ir provokatori, un viena šāda tipa sarakstīto jēlību saraksts ir tik garš, ka identitātes pārbaude un darbs pie apsūdzības pēc krimināllikuma ir neizbēgams. Vēl viņš parakstās kā Uldis. Jāsavāc tikai ekrānkopijas. Lato Lapsu baigi laikam neinteresē viņa portāla veselība un izskats, jo serveris tiek turēts Islandē. Taisnības cīnītājam nebūtu jāpieļauj, ka te daži necilvēki tik ilgi ārdās. Zūd simpātijas, jo uzturēt ilūziju par pēdējo oāzi kā no cenzūras brīvu zonu par tādu cenu ilgi nevar. Vai nu Pietiek.com viss ir vienalga, vai arī tas notiek apzināti un pēc varas iestāžu pieprasījuma provokatori tomēr tiek izdoti. Cerams, Uldis jau šomēnes.

Atbildēt

cūciskajam rasistu kroplim

24.03.2022. 12:57

»

krievu kroplim

Tā nav jūsu, nolādēto civilizācijas pabiru, daļa, ko mēs darām savā zemē...


tevi jau izlaida no trakomājas? Par ātru, atkal, daudz par ātru, tādus kritiski slimus agresīvās šizofrēnijas pacientus pastāvīgi jātur stingrā izolācijā un jābaro ar trankvilizatoriem trieciendevās.

Atbildēt

Es

24.03.2022. 12:56

»

krievu kroplim

Tā nav jūsu, nolādēto civilizācijas pabiru, daļa, ko mēs darām savā zemē...


Ar naida runu pret veselām tautām tu un tikai tu parādi, ka vārds "cilvēks" jums ir kopīgs visai nelielajai neadekvāto un nepieskaitāmo palātai. Bet ķēzies un āksties tikai tu viens, pārējiem rokas ir sasietas.

Starpība starp vidusmēra krievu un tādu piečurātu pastalu kā tu ir tāda, ka tu gvelz jēlības, par kurām neatbildi. Domājams, ka tas ir tāpēc, ka esi kādreiz jau dabūjis no krieviem pa purnu. Tas ir labi un audzinoši, un ir vēlams vēlreiz. Vīrs spēj disciplinēt puišeli. Un 9. maijā neaizmirsti, ka sabiedroto kareivis - ASV, Anglijas un PSRS karavīrs, atbrīvojot Eiropu no nacisma, saņēma pateicību arī no taviem vecvecākiem, kādi nu tie tobrīd bija (visticamāk, ka vismaz viens ir krievs). 8. un 9. maijā pat tādi kā tu klusējot drīkst pieminēt padomju un citu tautu upurus uz kara dēmona altāra. Aiznes ziedus, ja no palātas izlaidīs, pasaki paldies karavīriem, nožēlo grēkus (tas neattiecas uz tavu atbildību LR KL priekšĀ par naida kurināšanu). Tikai lops to nesapratīs.

Atbildēt

Jukums

24.03.2022. 12:55

Ja man ir jāsaka, tad puikām vajadzētu saorganizēties un nobloķēt pieeju tam okupantu piemineklim.
Ja okupanti tomēr mēģinātu lauzties cauri ar spēku, tad viņus kārtīgi jānomizo. Ar to šī okupantu svētku svinēšana Latvijā, arī izbeigtos uz visiem laikiem.
Un, arī policijai te vajadzētu izdarīt savu darbu - piereģistrēt visu to personu datus, kuri mēģina tur pulcēties un atzīmēt šo okupantu dienu. Tās personas būtu iekļautas datu bāzē, ar visam no tā izrietošajam sekām.

Atbildēt

Jautājums ir pilnīgi vietā

24.03.2022. 12:51

»

Truba

Tikai Jāņa Briesmīga asvabaģīķeļi izvaroja visu ko nenokāva. Jautājums ir pilnīgi nevietā


Un tas attiecas uz visiem tev līdzīgiem dermoliberastu lumpenpropagandas zombijiem.

Atbildēt

piekritu, palīdzēja

24.03.2022. 12:13

»

māra

9. maijs ir PSRS uzvaras diena pār fašistisko Vāciju, to palīdzēja kaldināt arī latvieši


tāpēc 8.maijā svin Eiropā kara beigas.
Tas, kas notiek pie Uzvaras falla 9.maijā, kur ar zilsarkanvbaltiem karogiem (nav PSRS simbols, kura veicināja kara beigas), kolorado vaboļu lentītēm pucējušies pilsoni (arī nebija šai lentītei nekādas nozīmes 2PK) svin kaut ko. Es vairs nesaprotu ko.

Šobrīd šādus svētkus es uztveršu tikai un vienīgi kā atbalstu Ukraiņu bērnu slepkavībām.

Atbildēt

krievu kroplim

24.03.2022. 11:58

»

Es

9. maijā piedzērušos cilvēku nav būtiski vairāk, vai mazāk kā latviešu zaļumballēs, Jāņos, vecgada vakarā u. tml. Šie paši indivīdi var būt skaļi un vulgāri arī ikdienā, jebkurā nedēļas nogalē. Es ieteiktu klusajiem mīzējiem un savu krievu kaimiņu un kolēģu aprunātājiem vienreiz aiziet klātienē visu...


Tā nav jūsu, nolādēto civilizācijas pabiru, daļa, ko mēs darām savā zemē.
Sviniet pie sevis 9. maiju, bučojiet miroņu kaulus, slīkstiet āra atejās, nosprāgstiet slimnīcu koridoros uz grīdas uz piemīztiem matračiem, rijiet putru no lopbarības graudiem ar palmu taukiem un uzdzeriet šķaidītu spirtu, ko ķīnieši taisa no kanalizācijas. Neviens taču jums netraucē dzīvot kā patīk, tikai nelieniet pie mums, cilvēkiem, ar savu cūcisko dzīves veidu!

Atbildēt

Truba

24.03.2022. 11:54

»

izvarojuši visu eiropu pa ceļam

drošvien tavus senčus arī


Tikai Jāņa Briesmīga asvabaģīķeļi izvaroja visu ko nenokāva. Jautājums ir pilnīgi nevietā.

Atbildēt

Jig

24.03.2022. 11:54

bordāna korumpelim Rancānu Jurkam jāķeras klāt par visiem noziegumiem

Atbildēt

fakts

24.03.2022. 11:52

»

cūciskajam mēslam

agonijas krampji turpinās


Krievs jau ir beidzies, bet joprojām kā vista ar nocirstu galvu skraida pa pagalmu.

Atbildēt

to šmara

24.03.2022. 11:51

»

māra

9. maijs ir PSRS uzvaras diena pār fašistisko Vāciju, to palīdzēja kaldināt arī latvieši


Piedzīvosi dienu, kad ar savu pieru ārdīsi nost civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu istukanu. Aizmirsti kuce, 9. maiju, šoreiz jums nav vareno paģeļņiku: ASV un Lielbritānijas.

Atbildēt

millers

24.03.2022. 11:42

»

māra

9. maijs ir PSRS uzvaras diena pār fašistisko Vāciju, to palīdzēja kaldināt arī latvieši


māra un dace -divas vecas, nogribējušās maukas, kuras nevar apmierināt, jo starpa izļurkāta tā, ka plaušas var redzēt no apakšas

Atbildēt

izvarojuši visu eiropu pa ceļam

24.03.2022. 11:35

»

Truba

9 maijs ir rašistu simbols kad tie iesoļoja berlīnē izvarojuši visu eiropu pa ceļam


drošvien tavus senčus arī?

Atbildēt

Truba

24.03.2022. 11:25

»

māra

9. maijs ir PSRS uzvaras diena pār fašistisko Vāciju, to palīdzēja kaldināt arī latvieši


9 maijs ir rašistu simbols kad tie iesoļoja berlīnē izvarojuši visu eiropu pa ceļam.

Atbildēt

Protams

24.03.2022. 10:46

»

māra

9. maijs ir PSRS uzvaras diena pār fašistisko Vāciju, to palīdzēja kaldināt arī latvieši


Latvieši cīnījās abās armijās. Daudzi piespiedu kārtā, daži arī brīvprātīgi. Dziļi maldi par savu lomu un mēģinājums kļūdaino dalību čekistu rindās vai leģionāros attaisnot ar pasaciņām par cīņu par Latviju. Nekam tas neder.

Atbildēt

Es

24.03.2022. 10:43

»

arī tauta

...


9. maijā piedzērušos cilvēku nav būtiski vairāk, vai mazāk kā latviešu zaļumballēs, Jāņos, vecgada vakarā u. tml. Šie paši indivīdi var būt skaļi un vulgāri arī ikdienā, jebkurā nedēļas nogalē. Es ieteiktu klusajiem mīzējiem un savu krievu kaimiņu un kolēģu aprunātājiem vienreiz aiziet klātienē visu apskatīties, lai nebūtu bailīgi jāizplata mīti par ļembastu. Katru gadu tur dežūrē policija, ja tur notiktu dzeršana, aizturēto būtu pulka vairāk. Pa kluso daudzi iedzer jebkur, nevajag ne 1., ne 9. maiju. Saprotams, ka daļa latviešu ir infantīli un vientiesīgi, tiem var sastāstīt visādas blēņas.

Atbildēt

māra

24.03.2022. 10:42

9. maijs ir PSRS uzvaras diena pār fašistisko Vāciju, to palīdzēja kaldināt arī latvieši!

Atbildēt

Es

24.03.2022. 10:38

»

krievu kroplim

Katrai kloākai ir savs dibens. Civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu 9. maija cilvēka cieņu un veselo saprātu aizskarošās cūciskās dzīres, tas ir vēl daudz dziļāk


Atšķirība starp tevi, ekstrēmistu un provokatoru, un mani ir tāda, ka tevi gānīties iedrošina interneta anonimitāte. Reālajā dzīvē tu klusē lupatiņā un tava uzvedība un runas veids ievērojami atšķiras. Te tu vari neko netēlot, tu esi anonīms draņķis, kura domas kļūst kaut nedaudz nozīmīgas tikai tāpēc, ka tu te visu laiku izvem žulti.

Vārds un uzvārds tev ir, varoni?

Atbildēt

Es

24.03.2022. 10:36

»

ir gan


Redzi, kā traucē akls naids un plosīšanās nevarībā? Tu pat nespēj izlasīt un saprast tekstu dzimtajā valodā. :)

Atbildēt

krievu kroplim

24.03.2022. 10:33

»

Es

Aizliedzēju kulta dalībnieki varētu notīrīt ietves un salabot brauktuves


Katrai kloākai ir savs dibens. Civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu 9. maija cilvēka cieņu un veselo saprātu aizskarošās cūciskās dzīres, tas ir vēl daudz dziļāk.

Atbildēt

tikai un vienīgi

24.03.2022. 09:58

Pulcēšanās 9.maijā, kas Krievijā tiek atzīmēta kā Uzvaras diena, tiks uztverta kā atbalsts Krievijas agresijai Ukrainā, ceturtdienas rītā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Valts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks.

Atbildēt

Pilsētnieks

24.03.2022. 09:55

»

lauķis

Nav iespējams apšaubīt to kā nav


Par sevi pareizi pateici!Esi nopelnījis runkuli!

Atbildēt

ir gan

24.03.2022. 09:50

»

Es

Aizliedzēju kulta dalībnieki varētu notīrīt ietves un salabot brauktuvesJa ir dziļāki tie svētki - dodies uz valsti, kurā šie svētki ir svētki un svini tur. Pēc tam brauc mājās un turpini dzīvot.

Šeit šie svētki simbolizē atbrīvošanu no fašistiem, kad atbrīvotāji vienlaikus aizmirsa aiziet mājās un kļuva par okupantiem.

Atbildēt

Reālais Es

24.03.2022. 09:50

»

Es

Aizliedzēju kulta dalībnieki varētu notīrīt ietves un salabot brauktuves


Mēs no PĒSERES!(PSRS) Un tās t.s.pašorganizētās svinības tiešām ir dziļāk par datumu vai vietu. Tipiski okupantu svētki.

Atbildēt

Es

24.03.2022. 09:29

Aizliedzēju kulta dalībnieki varētu notīrīt ietves un salabot brauktuves.
9. maijs ir pašorganizētas svinības. Tādām neviens atļauju neprasa. Atšķirībā no attālinātajiem teorētiķiem, esmu divas reizes pavērojis visu klātienē. Tas ir dziļāk par datumu vai vietu.

Atbildēt

Bez laipošanas

24.03.2022. 09:17

Ir skaidri un gaiši ar likumu jāpasaka, ka 9.maijs Latvijai ir jaunas - padomju okupācijas sākums un simbolizē vienas okupācijas nomaiņu ar citu. Okupāciju slavinošim simboliem nav jāatrodas cietušajās teritorijās pēc okupācijas režīma beigām.

Atbildēt

Asais

24.03.2022. 08:51

Otrajā pasaules karā psrs neko neuzvarēja, viņu "uzvara" tā ir ne ar ko nepamatota pilnīgi tukša plātīšanās. PSRS nespēja saviem spēkiem pat Ļeņingradas blokādi pārraut, kaut vācu armija tad jau bija stipri nogurdināta un cieta no neregulāras apgādes, Staļins vairākas reizes lūdza Hitleram pamieru, bet tas savā plānprātībā atteica. Tad Staļins Teherānā uz ceļiem nometies lūdza Rietumu palīdzību, un izlūdzās.
Kad sabiedrotie izcēlās Grieķijā un Itālijā, piespiežot vāciešus atvilkt no austrumu frontes vairāk kā 70% karaspēka, tad krievi tikai ar milzīgām mokām pārrāva Ļeņingradas blokādi. Bet psrs fronte spēja izkustēties tikai pēc sabiedroto izcelšanās Normandijā, kad vācieši bija atvilkuši uz turieni vēl daudzas divīzijas. Jā bija arī psrs viena, arī pilnīgi ne pašu spēkiem, uzvarēta kauja pie Staļingradas, un tā arī bija vienīgā uzvara. Krievijai vajadzētu zemu klanoties pateikties tieši ASV par glābšanu, jo kur tad vēl visa pārtikas un kara materiāla piegādes, nevis tukši plātīties ar uzvaru, kuru paši nebija izcīnījuši. Tā jau ir, izvelc suni no ūdens un viņš tev iekodīs rokā.
Tā, ka visu to 9.maija putinisko nacistu maršēšanu un nozombētās tautiņas mežonīgo rēkšanu un ālēšanos Sarkanajā laukumā ir jāsaprot, kā ņirgāšanos par citām tautām, kuras tur tiek traktētas, kā zemākā rase, ko jāiznīcina un tas tiek darīts.
Ukrainā par bērnudārza izsišanu un bērnu noslepkavošanu drošsirdīgie krievu kareivji saņēmuši augstus valdības apbalvojumus, proti Krievijas varoņa nosaukumus, kurus pasniedzis pats Putins.

Atbildēt

laucinieks

24.03.2022. 08:39

9. maijs ir lauķu svētki.

Atbildēt

lauķis

24.03.2022. 08:20

»

varbūt ne tāda, kādu mēs gribējām jeb sapņojāt, bet tā ir valsts un latvieši ir tauta...


Nav iespējams apšaubīt to kā nav.
Vislabākais vergs ir tas kas nemaz neapzinās ka ir vergs.

Atbildēt

24.03.2022. 07:47

»

lauķis

Vai tiešām Latvija ir valsts


varbūt ne tāda, kādu mēs gribējām jeb sapņojāt, bet tā ir valsts un latvieši ir tauta.
Gribi ņerkstēt, ka nav labi - ej pie govīm, noņems stresu.
LAtvija ir mana zeme un mana valsts. Citas man nav un nebūs. Vai man viss patīk, nē, bet
KARA LAIKĀ TAS, KO TU DARI, APŠAUBOT VALSTISKUMU, IR NODEVĪBA.

Atbildēt

lauķis

24.03.2022. 07:32

»

arī tauta

...


Vai tiešām Latvija ir valsts?

Atbildēt

arī tauta

24.03.2022. 07:26

»

edvins

kapēc 9.maija svētkus varēja plaši svinēt pie...Mums ir piegriezusies tā 9.maija piedzērušos cilvēku ažiotāža - visu laiku domāju, kāpēc tā - beidzot sapratu (nu, jā, pavēlu), tie, kas tur stāv, nespēj saprast, ko grib - dzīvot Eiropā ar visiem tās trūkumiem, jeb dzīvot krievijā, kurā saule spīd pat naktī un ir visādi citādi labumi, naftu ieskaitot.
Tā viņi klīst apkārt pa pasauli - apspiesti, apbižoti, JO NESPĒJ PAŠI IZDOMĀT, KO GRIB. Mēs jau viņus nespiežam ne braukt prom, ne nebraukt, vienkārši, kā jau demokrātiskā valstī, gribam , lai pieņem lēmumu un izdara, nevis ir mūžīgi apbižoti.
ATBALSTI TO VALSTI, KURĀ DZĪVO JEB DZĪVO TAJĀ VALSTĪ, KURU ATBALSTI

Atbildēt

šoreiz bez salūta

24.03.2022. 05:51

»

edvins

kapēc 9.maija svētkus varēja plaši svinēt pie...


Savu demagoģiju iebāz vietā, kur saule nekad neiespīd!

Atbildēt

krievus no visām pusēm apliek ar karodziņiem

24.03.2022. 01:55

Drīz būs dzeloņdrātis УДАР В СПИНУ. Китай отказался от транзита грузов через Россию /kavkazcenter.com/

Atbildēt

mēslam

24.03.2022. 01:29

»

edvins

kapēc 9.maija svētkus varēja plaši svinēt pie...


Nedomāji taču, fašistiskais izdzimteni, ka jūs, varēsiet mūžīgi rīkot savas, cilvēka cieņu un veselo saprātu aizskarošās cūciskās dzīres. Gadīsies ar piespraustu kolorado lentīti un tevi par staļinisma un drausmīgā kara slavināšanu nobeigs kā suni.
Vara pieder tautai, bet ne Latvijā ievazātiem civilizācijas atkritumiem un to līdzskrējējiem.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

24.03.2022. 00:58

»

Pirātu partija

Uzjautrinoši lasīt dažādus raškas troļļu komentārus...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: