Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ekonomisko lietu tiesā nonākušās krimināllietas par it kā notikušu kukuļa izspiešanu no miljonāra Andra Ramoliņa materiāli jau atkal atklāj ne tikai prokuratūrai un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, bet arī Valsts ieņēmumu dienestam (VID) nepatīkamus faktus: aizvadītajos gados VID laiku pa laikam saņēmis detalizētas sūdzības par A. Ramoliņa uzņēmumos notiekošām noziedzīgām darbībām, taču tās vienkārši „nobāztas tālākā atvilktnē”, un nekādas nopietnas darbības saistībā ar tajās minētajiem faktiem nav veiktas.

Vienu no šīm sūdzībām, kas atrodama kriminālprocesa materiālos, Pietiek jau publicējis. Šodien publicējam vēl vienu (saglabāta oriģinālrakstība), kurai atkal bijis tas pats liktenis – pēc saņemšanas nekāda reakcija no  VID puses nav sekojusi: 

„Labdien,gribeju jums uzrakstit par vienu uznemumu kura nostradaju 3gadus,uznemuma nosaukums ir Stiga KM kas atrodas Tukuma,un kas nodarbojas ar kravu parvadajumiem,sniedz pakalpojumus Latvijas Valsts Meziem,saja uznemuma es stradaju par autovaditaju,un ka normala uznemuma katram pienakas ikgadējais ivalinajums 4nedelas,bet saja uznemuma to dod tikai 3 nedelas,kadu laiku atpakaļ viniem bija audits no Vid, pec kura prieksnieciba lielijas darbiniekiem kas vid audits izturets,tad man ir tads jautajums,vai Vid strada nekompetenti auditori,vai Stiga RM Lieliski mak noslēpt 1 nedelu no atvalinajuma,kas vel butu jums jazin,lai dabiniekiem nebutu jamaksa tik lieli nodokli sis uznemums pidava ņemt dizeldegvielu lidz 400 litriem menesi katram šoferim,un soferu sai uzņēmuma ir ap 40,un so degvielu viņi lieliski noraksta uz kokvedeja menesa paterinu kas ir neatbilstosi liels noradits Vid,es varētu saukt un sauk parkapuus saja uznemuma bet vai tas ko mainis,uznemums apgroza gada daudzus miljonus eiro kamdel Vid nepievers pastiprinatu uzmanibu šsadiem kantoriem,paldies!,,,Ar cienu XXX.”

Interesanti, kad tad, kad šī sūdzība beidzot nonākusi pie Nodokļu un muitas policijas izmeklētājas, kurai uzdots sameklēt pamatojumu, lai izbeigtu pret A. Ramoliņa uzņēmumu „nepareizi” sāktu kriminālprocesu, viņa izlikusies to vienkarši nemanām. Tieši tāpat noticis ar iepriekšējo Pietiek publicēto sūdzību par notiekošo „Vienotībai” pietuvinātā miljonāra uzņēmumā.

Pašlaik sagatavošanā ir Lato Lapsas grāmata „Vēža ieņēmumu dienests”, kurā nozīmīga vieta atvēlēta arī miljonāra A. Ramoliņa kriminālprocesam un tā aizkulisēm, kā arī KNAB un prokuratūras pārstāvju acīmredzami noziedzīgai rīcībai. Ja kāda lasītāja rīcībā ir informācija šai sakarā, ko Valsts ieņēmumu dienests ir ignorējis tāpat kā aprakstīto sūdzību, nosūtiet to portālam pietiek.com. Konfidencialitāte garantēta.

Novērtē šo rakstu:

57
2