Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kadastrs

12.06.2024. 11:36

»

Sanijs

Tas zemes gabals ir Apšuciema apbūves teritorijā, apkārt mājas, zemes gabals pat nav pirmajā līnijā pie jūras. Kaut kur ciema teritorijā. Atverat www.kadastrs.lv un beidziet prātu jaukt


Taisnība, ka ciema teritorijā. Piekrītu arī, ka nebūtu liela problēma kopumā videi, ja ciemos nebūtu tik sarežģīti būvēties. Bet te ir stāsts par "izredzētā" likuma apiešanu. Kurš "iesmērē" vajadzīgos ekspertus, lai melotu par būvniecību uz veciem pamatiem, kuri tur nekad nav bijuši. https://vesture.dodies.lv/#m 18/57.06564/23.29889&l J/N/kd

Atbildēt

Sanijs

11.06.2024. 10:27

Tas zemes gabals ir Apšuciema apbūves teritorijā, apkārt mājas, zemes gabals pat nav pirmajā līnijā pie jūras. Kaut kur ciema teritorijā. Atverat www.kadastrs.lv un beidziet prātu jaukt.

Atbildēt

Tāda ir ES prasība

10.06.2024. 12:06

»

nu jā

Aizsargjoslu likuma aizliegumu par būvniecību kāpās bīdīja zaļie teroristi un pieņēma zaļgani apmautā Saeima. Pie kam, tas notika īpašuma reformas laikā, un vadoties no skaudības leģitimizētiem apsvērumiem


vietējiem aborigēniem, lai neattīstītos tūrisms. Kad globālās korporācijas gribēs šeit tūrismu, tām sarakstīs pareizos likumus.

Atbildēt

nu jā

10.06.2024. 11:47

Aizsargjoslu likuma aizliegumu par būvniecību kāpās bīdīja zaļie teroristi un pieņēma zaļgani apmautā Saeima. Pie kam, tas notika īpašuma reformas laikā, un vadoties no skaudības leģitimizētiem apsvērumiem.

Būs tā vai šitā. Motivācija būs izšķirošā.

Atbildēt

Eu!

10.06.2024. 08:19

»

Eu,gudrìt...

Bet,ja pastàv apstàkļi,kas var apstiprinàt,ka nepieciešamo atļauju saņemšanai ir notikusi apzinàta maldinàšana


“Bet,ja pastàv apstàkļi,kas var apstiprinàt,ka nepieciešamo atļauju saņemšanai ir notikusi apzinàta maldinàšana?”

Apstākļi neko nevar apstiprināt.

Apzināta maldināšana.


No tava jautājuma nav skaidrs, kas konkrēti, tavuprāt, darījis apzinātu maldināšanu.

Tā kā vērtējumu par jebkādu apstākļu kopumu izdod tiesa, tad tiesai ir privilēģijas, ko nevar apstrīdēt neviens kā tiesas faktisko rīcību, tiesa vieniem apstākļiem var piešķirt nozīmi, citus izlikties neredzam - noraidīt.

Neredzu konkrēto loģiku tavā jautājumā. Ja vari jautājumu precizēt tā, lai tas skaidri saprotams, tad varu atbildēt tev.

Atbildēt

Eu,gudrìt...

10.06.2024. 07:52

»

Sasmējos

Par ko priecājaties...


Bet,ja pastàv apstàkļi,kas var apstiprinàt,ka nepieciešamo atļauju saņemšanai ir notikusi apzinàta maldinàšana?

Atbildēt

Huntas iestādes rada

09.06.2024. 22:47

»

Smiekls nenāk

Odiņu rederēja kukuļojot VID un Altum. Tāpat arī caur Lūri gribēja atpirkties no krimproc par aplokšņu algām un naudas atmazgāšanu. Lauku šiks tas ramoliņš


ramoliņu sugu.

Ja huntas iestādes nebūtu korupcijas perēkļi un mainīgā likumdošana pilna žīdu rebju caurumiem, ramoliņu kā suga nebūtu.

Atbildēt

Smiekls nenāk

09.06.2024. 22:43

»

Dūre

No kurienes ideja, ka Ramoliņš kādu gribēja nopirkt - kukuļot? Pietiek idiotu tiražētās iedomas un nekas vairāk. Redz tā šķiet, ka Pietiek pasūtījumgalda maksātāji ir tie, kas raduši pirkt un maksāt. Lapsa par naudu ne tik to vien dara


Odiņu rederēja kukuļojot VID un Altum. Tāpat arī caur Lūri gribēja atpirkties no krimproc par aplokšņu algām un naudas atmazgāšanu. Lauku šiks tas ramoliņš.:)))

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

09.06.2024. 18:29

Latviešu zvejnieki un zivju apstrādātāji vienmēr ir būvējušies kāpās - kaut vai neatņemamā tautas rakstnieka Viļa Lāča daiļrade un episkais seriāls Ilgais ceļš kāpās. Jāatzīst, ka runa bija par nelielām zvejnieku būdiņām un šķūnīšiem kam tik vien kā daži akmeņi pamatos, un ne par kādām betona tonnām un armatūras blāķiem. Jāatzīst, ka globālās sasilšanas rezultātā ūdens līmenis arvien straujāk ceļas, un peldošas mēbeles, vadošajās ziņās ir gandrīz ikdiena. Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

noriebies

09.06.2024. 18:21

To smerdeli vajag iebāzt aiz restēm !!!!

Atbildēt

Bandītēns Ramoliņš sadabūja būvatļauju

09.06.2024. 18:19

»

Dūre

No kurienes ideja, ka Ramoliņš kādu gribēja nopirkt - kukuļot? Pietiek idiotu tiražētās iedomas un nekas vairāk. Redz tā šķiet, ka Pietiek pasūtījumgalda maksātāji ir tie, kas raduši pirkt un maksāt. Lapsa par naudu ne tik to vien dara


ko tiesa anulēja. Bandītēna Ramoliņa anniņa dzīvo un dzīvos tajā mājā, jo privātpersona nedrīkst ciest valsts un pašvaldības “kļūdas dēļ”, kas ir nederīgas būvatļaujas dēļ. Tā nosaka APL.

Atbildēt

Dūre

09.06.2024. 18:07

»

Kika

Visu cieņu Tiesai, kuru Ramoliņš nespēja nopirkt. Kauns perkamajiem ekspertiem un korumpetajām pašvaldibam


No kurienes ideja, ka Ramoliņš kādu gribēja nopirkt - kukuļot? Pietiek idiotu tiražētās iedomas un nekas vairāk. Redz tā šķiet, ka Pietiek pasūtījumgalda maksātāji ir tie, kas raduši pirkt un maksāt. Lapsa par naudu ne tik to vien dara.

Atbildēt

disele

09.06.2024. 16:37

»

hehe

kāpēc Ramoliņš bez pļutkinena


Tovarišķi tiesā tā arī neko nav spratuši - ja Anniņa grib māju kāpās , tad tā arī būs. Sievietēm ir tiesības! Un šitāda ierobežošana , neļaušana ir vardarbība pret sievieti! Īstā tiesā izskatīts tad šito māžošanos ar vardību un stabulas neievērošanu! Un ja vēl Anniņa tur tajā mājiņā ir paredzējusi virtuālo sieviešu resursu atbalsta centru- tad tikai dzeltenajie Delfiem vai IR vajag pačulstēt - nonesīs kā kondženi līdz pamatiem ... un nepaliek vairs neviena, kas notis pazīst Te tā arī tiesa nolems kaimiņiem un pašvaldībai uzbērt kāpu , kur Anniņa varētu mājas būvēt Labāk ar labu jāprdomā te tā, kamēr lieta nenonāk biedru tiesā... un tad padomju nomenklatūra izpaudīsies

Atbildēt

hehe

09.06.2024. 14:41

kāpēc Ramoliņš bez pļutkinena?

Atbildēt

pilnīgi

09.06.2024. 14:20

pofig

Atbildēt

Sasmējos

09.06.2024. 13:36

Par ko priecājaties?

Šī te bandītēna Ramoliņa ģimenes māja uzbūvēta, pamatojoties uz sākotnējām atļaujām.

Otrkārt. Rajona un apgabaltiesa taisa pareizus nolēmumus, un tie balstās lietā pēc būtības.

Kasācijas sūdzībā uzvarēs bandītēna sieva, jo, izskatot visu lietas kopumu, abi nolēmumi zaudēs spēku, jo būvniecība sākta, pamatojoties uz sākotnējām atļaujām.

APL noteic, ka iestādes prettiesiska rīcība (to apstiprina rajona un apgabaltiesa) nedrīkst radīt privātpersonai nelabvēlīgas sekas. Šai gadījumā ar prasību eventuālā spriedumā nojaukt māju un atjaunot dabai nodarīto kaitējumu.

Tāda, lētticīgie, saņemot atļaujas sākotnēji, bija shēma ar tēzi - “ieskrienieties, idioti”.

Atkal bandītēns Ramoliņš apjājis šo huntu, korupcijas un idiotu tiesas valsti.

Kas draudzējas ar loģiku, tas komentāru sapratīs. Visur rebes. Visur. Un bez rebēm nekur.

Atbildēt

Zatlera reformu partija

09.06.2024. 13:35

Kur Pieneņgalvai piešķirts bezmaksas dzīvoklis pēc grūtās bezddarbības Pionieru pilī?

Atbildēt

Haralds Kalns

09.06.2024. 13:28

Bet ko tad ja Ramoliņš ir palicis bez mitekļa (bez pajumtes-negules tak laivā vasarā 69, ziemā atkal zem 69)! Jācer uz Levita cēlsirdību.

Atbildēt

Temīda

09.06.2024. 13:07

Slavens kukuļdevējs un tā Odiņa apkrāpšna vispār 90 gadu mentu stilā !

Atbildēt

Kika

09.06.2024. 12:38

Visu cieņu Tiesai, kuru Ramoliņš nespēja nopirkt. Kauns perkamajiem ekspertiem un korumpetajām pašvaldibam

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: