Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kādēļ

06.08.2018. 12:02

»

Švarcs

Uz seimu laužas ļoti neinteliģenti tipi, tā kā briesmas būs vēl lielākas, kaut gan tā tam ir jābūt, jo no latviešiem nekad nekas prātīgs nav bijis, ir spējuši tikai taisīt ziepes viens otram, stučīt kaimiņus, ar galvu arī ir problēmas, ko tagad pareizi te sauc par iedzimtu stulbumu, kā identitāti. Būs...


vari gan darīt - var emigrēt uz ASV, nu tur gan atkritējus no dažādām tautām negaida, bet ja papūlas, to var pārvarēt - ir fiktīvas laulības par naudu un citi ceļi.Pasē nerakstīs - latvietis.Un galvenais, tur nepastāv integrācijas politikas,- jo tās pūles ir tik lielas, lai tur kļūtu par pilsoni, ka visi tīri priecīgi par integrāciju. Tā ka nemokies.Ja pats esi sacūkots, nespried par citiem, jo gribēsi, lai visi vārtās pa dubļiem, kā pats.
Par tiem mūsu lielajiem plāniem integrēt, identificēties kā latvietim, jebkuram normāli izglītotam cilvēkiem ir skaidrs, ka tas ir tukšs formālisms.Mani uztrauc, protams, tā naudas šķērdēšana bezjēdzīgiem projektiem, bet neredzu iespēju, ka varētu ko mainīt.Uztraucoša ir vēl viena sab.telpā parādība - provinciālas/provinciāļa bailes no savas nacionālās būtības.No tāda primitīva provinciālisma tiešām neglābs nekāds formāls plāns, ne ar kādu naudu.

Atbildēt

Dūklavs ir izdzimtenis, kurš kā vecs komunists

05.08.2018. 12:31

»

Egons P.

Bet kāds Dūklavam sakars ar ebrejiem, tas taču īsts latviešu lauku papus ar trulu un nekaunīgu tipiski latvisku purnu kā no vecajām Rīgas filmām


pielāgojas cionistu VARAI, kura nostiprinās jaunajā formā. Konformists, kurš labi tēlo latviešu interešu aizstāvību. Trīs komunistu cūkas - Brigmanis, Barča un Dūklavs. Izdzimteņi.

Atbildēt

Juris Baismīgais

04.08.2018. 19:42

Rakstā minētā žīda Leo Dribina, mana kaimiņa Fr.Rozīša/Ģimnāzijas ielā, Liepājā, jaunākais brālis Jēpis (Jāzeps?) manas mātes brālim nesodīti nozaga viņa pensiju. Bet - zaglis Jēpis tika smagi sodīts, jo, būdams VDK dienestā, krogā "Mērija" nodzēra formas tērpu un dienesta ieroci TT. Rezultātā - izsūtīšana uz netālām vietām uz ilgiem gadiem. Tādi, lūk, raduraksti izciliem darboņiem.

Atbildēt

Jo sūdabrāļi nav latvieši,

04.08.2018. 17:33

»

Egons P.

Es arī sev bieži jautāju: vai patiešām esam sūdabrāļi uz zemes


bet tie, kuri runā latviski un nav latvieši. Tie ir tie, kas pārdevās komunistiem un turpina pārdoties židiem un cionistiem pret latviešu tautu. Komunistiskā iekārta ir saglabājusies citā formā - atvērtā kapitālisma, bet cionistu vara ir saglabājusies. Precīzi šīs atziņas atspoguļojas, izlast trīs autoru darbus- A. Grūtups Observators, 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem - CIP un VDK dzirnakmeņiem cionistu VARAI un Juri Lina Zem Skorpiona zīmes. Pie reizes arī noskaidrojas židu globālās izpildvaras Čikāgā un Vašingtonā B' nai B' rith loma Latvijas vēsturē.

Atbildēt

Lauķis

04.08.2018. 14:52

Precīzi uzrakstīts par šo bezjēgas naudas šķērdēšanu. Respect!
Un neviens nav pajautājis kā tas izskatās no to cilvēku viedokļa, kuri šo naudu ir spiesti samaksāt nodokļu veidā Valsts budžetā. Cik ļoti viņiem ''patīk'' šāda rīcība.

Atbildēt

Švarcs

04.08.2018. 08:36

Uz seimu laužas ļoti neinteliģenti tipi, tā kā briesmas būs vēl lielākas, kaut gan tā tam ir jābūt, jo no latviešiem nekad nekas prātīgs nav bijis, ir spējuši tikai taisīt ziepes viens otram, stučīt kaimiņus, ar galvu arī ir problēmas, ko tagad pareizi te sauc par iedzimtu stulbumu, kā identitāti. Būs vēl lielāks pediņu laiks, kuri naudu dalīs visur pa labi un pa kreisi bez jēgas kā tas ir jau agrāk noticis, kaut gan visu nozaga. Latvieši tomēr ir milzīgi nevērtīga tauta. Tas tagad ir skaidrāks par dienu. Tauta kā nulle, bet faktiski arī nav nulle, bet mīnusos kārtīgi sacūkota tauta. Kauns ka tai piederi, bet tur neko nevar darīt.

Atbildēt

Karote

04.08.2018. 04:12

Priedīša kga atzīstamās zināšanas un kaisme izglītot, paskaidrot, utt,neņem vērā vienu, bet universālu aspektu. It nekad Vara nav bijusi humāna, kaut kāda ētiska, cēla, utml., tā aizvien un vienmēr, pierakstītajā cilvēces vēsturē, ir bijusi šauras ļaužu grupiņas valdīšana pār pārējiem.Kādēļ, lai tagad būtu kas cits? Nekarina stabos par mutes palaišanu- arī jau progress.:) Jo cilvēka pirmatnējā daba ir kāda ir- ēst, izdzīvot, vairoties,alkaini ņemt sev, visu ko var, ko drīkst,bez žēlastības, un-nekā daudz cita. Diemžēl.

Atbildēt

Šprote no Salacgrīvas

03.08.2018. 21:28

»

Neparasti!

Jus pareizi saprotat! Balsojit par 29 sarakstu


Es balsošu par Rekuļeviču!

Atbildēt

Šprote

03.08.2018. 21:22

Bet kurš tad saka, ka latvieši nav ķēmi?

Atbildēt

janis

03.08.2018. 21:18

Nebiedrs Frankfurtietis kā parasti ,liekas,apzināti jauc dažādas lietas-naudas izzagšanu,latviešu pazemošanu un okupantu atokupantēšanu...

Atbildēt

Pašcieņu skolās aucina!

03.08.2018. 19:56

»

Tereza Mendoza

Tauta bez pašcieņas nevar būt cienījama tauta


Ar Mekeronko metodejloģiju labakā paidegoģe Ilzis Viņķele. Intresanti, cik liela ir viņa pēc auguma? Viņa brauca pa ceļu ar Karini un Kārli! Kas brauca pirmais? To var sniegt tikai Ilze Viņķele! Mēs tā domājam!

Atbildēt

Tereza Mendoza

03.08.2018. 19:31

Tauta bez pašcieņas nevar būt cienījama tauta.

Atbildēt

Arturs Priedītis no pašas Daugavpils

03.08.2018. 19:25

Skaldu un kremēju politisko malku. Rakstīt uz manu personisko internetogu. Es daudzus aukstskolu pasniedzējus pa- zīstu labprāt - visi strādā par pasniedzējiem ar doktoru virsotnēm - pasniedz mēteļus LU garderobē. Sarunas garantētas aizraujošas, pizģec, es parasti atklāti nelamājos, jo mana nacionalitāte - latvietis jau izteic visu bez manas piekrišanas. Kas gan var būt ļaunāks par riebekli un nelieti L. Grantiņu, kas parakstījās VDK televīzijā pirms caur Izraēlu pameta PSRS uz Minsteri. Mūs abus lamā. Jo starp mums nav pretrunu. Arī no antropoloģiskā sociālisma viedokļa.

Atbildēt

Latviešu idiots Arturs Priedītis

03.08.2018. 18:54

»

A.P.

2018.g. 1. augustā latviešu „politiķis” Šadurskis kārtējo reizi šļupstēja par nepieciešamību skolotājiem palielināt algas. Tika nosauktas konkrētas summas, kuras vajadzīgas skaistajam mērķim turpmākajos divos gados. Šīs summas iespējams salīdzināt ar tām summām, kuras dāsnā un saprātīgā latviešu tauta...


Esmu sen zociāli domājis par aplikāciju no Kurzemes līdz procesuālajai Latgalei. Par kaunu, ko dzīt uz ebreju galda, pirms dodos uz banku pē gonorāra, ko pielīdzinu gonorejai lata izteiksmē. No perspetīvas viedokļa Rietumi agonē pašiznīcībā, kamdēļ apoloģēt pie paradigmas - atvērta sabiedrība židu un masonu, cionistu (komunisma iekārtas atvasinājums) vadībā - eksaltēta pieeja un piekļuve noniecināt vēl dziļākā perspektīvā latviešus ir lojalitāte putiniskajai cionistu okupētajai Krimai. Mēs šo jautājumu varam aplūkot tikai caur šo prizmu!

Atbildēt

gejim

03.08.2018. 18:49

Tas,ko jūs rakstāt,Latvijā notiek jau pašlaik.Turklāt uz nākamo Saeimu enerģiski stūrē vismaz divas partijas,kuru vadoņi jau ir laimīgi "precējušies" ar sava dzimuma personām un daļa no biedriem ir "geji" un lezbietes,kuru mērķis ir pieņemt pagaidām tikai "kopdzīves likumu" un ratificēt Stambulas konvenciju par "vardarbību pret sievietēm"

Atbildēt

hm

03.08.2018. 18:43

Ar naudu un sadali notiek tieši tas pats, kas padomju laikos. Valstij, ES, ASV ... nepieciešamās ideoloģiskās intereses, bet ne tikai, finansē caur dažādiem fondiem. Nav cita veida, kā padarīt paklausīgu kultūru ar visu tās ministriju un pārējo humanitāro nozaru pārstāvjus.
Iedomājieties, ja visi šie runātāji, rakstītāji, zīmētāji, dziedātāji, deklamētāji ar tukšiem vēderiem uzsāktu celt gaismā dzīves skaudro realitāti, valdības, ne tikai mazajā Latvijā, sabruktu viena pakaļ otrai.
Tāpēc tiek dots šis opija miljards.

Atbildēt

kļimoviča aita

03.08.2018. 18:19

A.P.!

Tie nav sliktie žīdi, bet gan labie ēbreji!!!

Atbildēt

Gejis

03.08.2018. 17:39

»

A.P.

2018.g. 1. augustā latviešu „politiķis” Šadurskis kārtējo reizi šļupstēja par nepieciešamību skolotājiem palielināt algas. Tika nosauktas konkrētas summas, kuras vajadzīgas skaistajam mērķim turpmākajos divos gados. Šīs summas iespējams salīdzināt ar tām summām, kuras dāsnā un saprātīgā latviešu tauta...


Geji, kuri parnem latviesu lietas, saks teret naudu geju integracijai. Ta bus, ticiet man. Eiropa tas jau notiek, kad gejiem dod lielu naudu, lai vini labi justos. Latviesi ari bus geju uzraudziba un tauta uztures gejus. Ta bus, A.P. Tu pat nespesi saskaitit to naudu, kas aizies no budzeta gejiem.

Atbildēt

A.P.

03.08.2018. 17:03

2018.g. 1. augustā latviešu „politiķis” Šadurskis kārtējo reizi šļupstēja par nepieciešamību skolotājiem palielināt algas. Tika nosauktas konkrētas summas, kuras vajadzīgas skaistajam mērķim turpmākajos divos gados. Šīs summas iespējams salīdzināt ar tām summām, kuras dāsnā un saprātīgā latviešu tauta atvēl Melnbārdes ministrijai nozagt, tēlojot „integrāciju” un citas ērtas zagšanas formas latviešu stulbeņu, zagļu un pederastu valstsbedrē. Salīdzinot 2019.-2020.g. „integrācijai” nozagto summu ar nepieciešamo summu skolotāju algām 2019.-2020.g., iegūstam šādu ainu. 1. „Delfi” par „integrāciju”: „Ministru kabinets otrdien apstiprināja Kultūras ministrijas (KM) izstrādāto "Nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un integrācijas politikas plānu 2019. – 2020. gadam." Plāna īstenošanai paredzētais valsts budžeta finansējums 2019. gadā ir 14 773 795 eiro, bet 2020. gadā – 7 081 376 eiro. Dažādu pasākumu īstenošanai nākamajos divos gados papildu nepieciešams rast vēl 4 021 103 eiro”. Tātad abos gados kopējā summa ir 25 876 274 eiro [14 773 795 eiro 2019.g. + 7 081 376 eiro 2020.g. + 4 021 103 eiro (papildus tiks rasti) 2. „Delfi” par skolotāju algām: „Kā skaidroja IZM, iesniedzot prioritāro pasākumu sarakstu 2019.-2020. gadam, kā pirmā prioritāte izvēlēts pedagogu darba samaksas pieauguma grafiks un vispārējās izglītības iestāžu pedagogu piemaksu, prēmiju un naudas balvu kā vienreizēja maksājuma nodrošināšana. Šim mērķim vairākiem resoriem kopumā 2019. gadā nepieciešami 5,834 miljoni eiro, 2020. gadā - 10,265 miljoni eiro”. Tātad abos gados kopējā summa ir 16 099 000 eiro [5 834 000 eiro 2019.g. + 10 265 000 eiro 2020.g.]. Tātad ir šāds secinājums: ja „integrācijai” paredzēto summu nepiešķir Melnbārdei zagšanai, bet novirza skolotāju algu palielināšanai, tad pāri paliek 9 777 274 eiro [25 876 274 eiro – 16 099 000 eiro 9 777 274 eiro]. Skaisti, vai ne! Bet ko tādi aprēķini dod gaišajiem latviešiem? Atbilde ir zināma. Viena daļa teiks: „Par ko ir cepiens!”. Viena daļa teiks: „Man tas neinteresē!”. Vislielākā (naudas zadzēju) daļa teiks: „Integrācija ir vajadzīga, jo viņi joprojām nedzied latviski”. Latviešu deģenerātu ģenerālisumuss Grantiņš teiks, ka zagļi nav latvieši, bet žīdi. Komentārā runa ir tikai par diviem gadiem. Esejā „Miljoni tumsonības ambīcijai jeb nacionālās aptaurētības kumoss” minu, ka aizvadītajos 30 gados „integrācijai” nozagts apmēram miljards. Nu un tad! 6.oktobrī latviešu elektorāts atkal kvēli ievēlēs savus dārgos neliešus, masveida zagšanas kuratorus brigmaņus, šadurskus, melnbārdes, kučinskus. Nu un tad! „Integrācijas” zagšana ir sīkums, salīdzinot ar kopējo zagšanas apjomu, no budžeta katru gadu nozogot vairāk kā 50% - apm. 5 miljardus. Lūk, kur ir latviešu tautas vislielākais lepnums un visuzskatāmākais regresīvais sasniegums tautas vēsturiskajā evolūcijā! Lūk, kas nosaka latviešu neapskaužamo reputāciju Latvijas cilvēcē un pārējā cilvēcē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: