Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs, atverot vaļā savu facebook sienu. Lotārs nav nedz neizlēmīgais, nedz miermīlīgi nevakcinēties noskaņotais, ko viņa draugu loks saprastu, jo šīs nostājas nav citu mieram uzbāzīgas. Lotārs ir agresīvs antivakceris, kurš, lai arī organiskajā ķīmijā un mikrobioloģijā ir apaļa nulle, visiem un visur bāžās virsū ar savu viedokli par vakcīnām pat tad, ja viņam to neviens neprasa.

Taču Lotārs ir konsekvents čalis – jau agrā bērnībā Raimonda Paula koncerta vidū viņš leca no savas sēdvietas kājās un, lai arī bez jebkādas muzikālās izglītības, bļāva: “Šis muzifarss un klavierafēra ir Steinway & Sons kompānijas apmaksāts šovs, lai ar skaņas frekvenču palīdzību manipulētu ar mūsu ausīm! Maestro ir tautas nodevējs, kurš ir mūzikas industrijas nopirkts propagandists! Un vispār klavieres pareizi spēlē pavisam citādāk!” Šis liktenīgais koncerts bija pēdējā reize, kad Lotārs satika savus vecākus, jo pēc pasākuma Marta ar Ritvaru nejauši aizmirsa, ka uz koncertu bija ieradušies ar dēlu...

Tā nu Lotārs auga viens un gudrāks par visiem pārējiem, kas arī ir saprotami, jo, ja cilvēkam apkārt baigi daudz citu nav, tad viņa retorikā vairāk arī dominē vārdiņš “es”. Ierakstījis internetā savas kārtējās vakcīnpārdomas, kuras Lotārs ieguva no virsrakstiem krievu valodā, jo angļu valodu viņš vienkārši nerubī, Lotārs dedzīgi sāka meklēt kādu Covid19 sertificēto apmeklētāju koncertu reklāmu.

Lai arī paši mākslinieki un pasākumi Lotāram neuzbāžas un ar varu pie sevis nevelk, Lotārs nekautrējās rakstīt tur komentārus par segregāciju, diskrimināciju, genocīdu, vēl beigās piebilstot: “Uz sho tautas skjirotaaju koncertiem es vairs neieshuu!” Lotārs gan aizmirsa pieminēt, ka pēdējais “kultūras pasākums”, ko viņš apmeklēja, bija krievu valodā torrentos novilkts “Kapteinis Amerika” uz viņa viesistabas datora, bet, hei, - Lotārs nudien ir pamatīgs zaudējums Latvijas kultūras videi.

Vēl Lotārs savos komentāros izmanto un ir atsvaidzinājis labi aizmirstu, humoristisku vārdu spēli, kura Lotāram nezināmu iemeslu dēļ cilvēku sarunvalodā parasti apstājās pēc 5. klases pabeigšanas. Proti, nosaukt vakcinētos par “fakcinētajiem”! Radošo aizvainojumu paraugstunda, draugi! Lotārs atcerējās, kādu iespaidu tas atstāja uz viņa dzīvi, kad neģēlīgie negantnieki no 3.b klases viņu sauca par “Lotāru-Šmotāru” un rādīja ar pirkstu. Šis aizvainojošais uzbrukums bija tik sāpīgs, ka Lotārs nolēma to pārņemt arī savā arsenālā.

“Jūs fakcineetie idijoti varat fakcinēt wiensotru dupsii!” Lotārs pierakstīja pie kādas teātra izrādes reklāmas. “Gribu redzēt kursh piedaliisies,shajaa kovidafeeraa!! Tauta jau nav,stulba tauta nav aitas!” atstāts vēl viens trāpīgs dzēliens pie kādas festivāla reklāmas! “Tu esi zaudeejis visu cienju manaas aciis ar sho diskriminaaciju un tautas skjelshanu!” Lotārs pietvīkušiem, sārtiem vaigiem ierakstīja komentārā pie kāda mākslinieka koncerta reklāmas.

Lotāram gan ir dziļi pajāt, ka kultūras nozare vairāk nekā gadu ir uz pauzes. Viņš uzskata, ka māksliniekiem, producentiem, tehniķiem, koncertzāļu īpašniekiem un visiem pārējiem no kultūras nozares vajag turpināt nestrādāt un labāk iziet ubagot uz ielas, nevis piedalīties šajā naidīgajā tautas dalīšanā. Lotāram ir arī pilnīgi vienalga, ka lēmumus par ierobežojumiem pieņem valdība, tāpēc visu vainu viņš noveļ uz tiem, kuri priecājas, ka beidzot varētu tā kā sākt atkal satikt savus skatītājus un vēl bonusā nomaksāt visus tekošos, kā arī iekavētos rēķinus.

Papildus komentāriem Lotārs dalās arī ar video un virsrakstu skrīnšotiem (jo pašus rakstus lasa tikai aitas), kur tiek iesmiets par visiem vakcinētajiem un pateikts, ka vakcinācija ir piespiedu. Lai arī otrai daļai pāris Lotāra paziņas piekrita, Lotārs pārtrauca ar viņām komunicēt, kad šīs paziņas pavaicāja: “Ok, bet kāds ir Tavs piedāvājums tikšanai galā ar pandēmiju? Lotār, ja Tev ir idejas, tad mēs nešaubāmies, ka jau rīt spiedīsi ASV prezidenta roku un saņemsi Nobela prēmiju!” Lai nosistu dusmas, Lotārs šo sarunu pameta, veikliem soļiem rikšojot mājās.

“Feisbuks, feisbuks būs glābiņš, kur es tiem kovidiotiem tagad parādīšu!” nosprieda Lotārs un aši devās uz savas vecmātes dzīvokli, kurā, lai arī Lotāram jau sen ir pāri 30, viņš joprojām ar vecmāmiņu kopā dzīvo. Lotāra vecā māte gan ir kurla, tādēļ tai nabaga sievietei nav ikdienā jāklusās tā ateja, kas pa Lotāra muti laukā tek. Tā teikt – katram mākonim zelta maliņa!

Piesēdies pie datora, Lotārs atrod internetā savu jauno upuri, kurš ir pilnīgs uzbraucienu “džekpots” – vakcinējies mākslinieks, kurš pat rīko pasākumu sertificētajiem – Ralfs Eilands. Lai arī Lotārs nespēja atrast nevienu ierakstu, kur Ralfs kādu ir aicinājis vakcinēties, gluži pretēji, pie savas potes saņemšanas bildes Ralfs pat bija pierakstījis, ka tā ir katra cilvēka brīva izvēle, kā arī Ralfam ir pāris nevakcinēti paziņas, ar kuriem Ralfs tāpat mierīgi var pavadīt laiku, jo viņi ar savu viedokli neuzbāžas, Lotārs sāka drukāt Eilandam naidīgu vēstuli. “Tu karinja nopirktaa fakcinaacijas aita!!! Patiik diskrimineet citus, koa??!!”

Nospiedis pogu “sūtīt”, Lotāram garastāvoklis manāmi uzlabojās, un viņš, iebraucot ar roku savos speķainajos matos, pat sāka viegli ķiķināt, un Lotāra mollīgo ķermeni pārņēma vieglas vibrācijas, kā rezultātā Lotārs pat izskatījās pēc tāda mīlīga flabera. Bet kas tad tas? Lotāram par pārsteigumu, viņš saņēma no mākslinieka atbildi! Lai arī lasīšana nav Lotāra lielākā aizraušanās, un aitu viedoklis Lotāram neinteresē, šo nevarēja neizlasīt. Melns uz balta bija rakstīts: “Mīļo Lotār! Sveicieni Tavai mammai, un diskriminē, lūdzu, d...st! Cieņā Ralfs Eilands”

Šeit Tev ir iespēja atnākt uz kaut ko, kur Lotārs točna nebūs: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/99993

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

23
73