Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ministram būtu jābūt uzmanīgam ar vainīgo meklēšanu. Atradīs un pēc tam nezinās, ko ar to visu darīt.

Galu galā pats taču no 2021. gada beigām līdz ievēlēšanai Saeimā bija AS "Pasažieru vilciens" padomes loceklis. Tieši tajā laikā, kad vajadzēja kādu reizi pajautāt valdei, kā tur veicas ar jauno vilcienu apkalpes vietu sagatavošanu un personāla apmācību. Turklāt tas bija tiešais pienākums – pakontrolēt valdi šādos būtiskos jautājumos.

Varbūt viss ir stipri vienkāršāk? Ne valdē, ne „Pasažieru vilciena” padomē nav neviena cilvēka, kam būtu kaut kāda izglītība vai pieredze dzelzceļa pasažieru un ritošā sastāva ekspluatācijā. No kurienes viņiem varētu rasties domas par to, ka elektrotīkliem var būt dažādi standarti vai ka apkopes vietām ir jābūt apsildāmām. Arī nepieciešamība apmācīt jauno vilcienu mašīnistus varēja likties tāda lieka tērēšanās.

No malas viss taču izskatās vienkārši - piešķil un brauc. Turklāt pa sliedēm. Kas var būt vēl vienkāršāk? Akcionārs Satiksmes ministrijas personā taču regulāri prasīja samazināt izmaksas. Nu un nomazināja inženiertehnisko personālu kā nevajadzīgus. Kā redzam, tad "ieekonomēja" krietni.

Novērtē šo rakstu:

161
0