Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

līdumnieks

08.01.2021. 19:38

Tevi, Kariņ, iesūtīja veikt Genocīdu pret Latviešiem? Kā nav kauna runāt par Latvijas valsti, kuras faktiski nav!Un kā var izsludināt komendanta stundas? Tovar darīt tikai ja Latvijas teritorija ir okupēta teritorija! Kā to veica Vācija 1942. gadā. Jautājums: kā rīkojumus Tu pildi? Un kas Tev deva tiesības ieņemt Ministru kabineta vadību ar ASV pilsonību?Jau kuro reizi ASV piekrāpj Latvijas Pamatiedzīvotājus!Jā Kariņ, grūti tev būs Dieva priekšā taisnoties, grūti...... Sveikā netiksi garām Pēterim, netiksi!

Atbildēt

Klaudija Kleina

23.12.2020. 15:05

Sezonas komplimenti !! Piesakies aizdevumam vietnē Spotlight Global Services ar procentu likmi 3%

* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?
* Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē?
* vai banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, mana firma var jums palīdzēt. Mēs piedāvājam labākos aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam lielisku iespēju iegūt izdevīgu finansējumu ar personīgo aizdevumu līdz 5 miljoniem eiro un biznesa aizdevumu līdz 15 miljoniem eiro. Līguma noteikumi ir skaidri un organizēti abās pusēs. Ikmēneša maksājumus un atmaksas periodus var pielāgot jūsu finansiālajām iespējām. Ņemot vērā individuālo pieeju individuālajām vajadzībām, gandrīz visi pretendenti var saņemt aizdevumu.

Ieinteresētajām personām vai uzņēmumiem jāraksta mums pa:
E-pasts: spotlightglobalservices(at)gmail.com |
WhatsApp: +4915758108767

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs esam kaislīgi, lai finanšu iekļaušana būtu svarīga. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

Atbildēt

interesanti

20.12.2020. 18:37

»

viedoklis

Man šie hameljoni vienkārši riebjas


Kas ir "hameljoni"?

Atbildēt

J.V.

20.12.2020. 15:08

Man vienkāršs priekšlikums - valsts nodrošina pabalstus, siltās pusdienas ārstiem medmāsām,no vardarbības cietušajiem, varbūt pat skolotājiem, savukārt tauta labdarības uzplūdos ziedo grimstošām bankām un bezcerīgām lidsabiedrībām.

Atbildēt

85

20.12.2020. 12:52

Reāllaika viltotā sociuma organizēto tēlotājākstu apvienība LZS, kā programmēšanas stulbreklāma masu dezinformācijas pārpiesārņotajā vidē, mēģina virspretlikumīgi kodēt uz ļaunpiedāvātām "grūtībām", "grūtā brīdī", "grūtā laikā", stulbreklamēt "ēšanu", "ziemassvētkus", manipulēt uz žēlumu un neeksistējošās žīdkrīzes kā melu afēras covid-19 apzinātās melu zombēšanas pieņemšanu, slimu bērnu un vardarbības pieņemšanu kā normu, dēmonkrātijas politikas pieņemšanu kā normu ( tēlojot kaut kādu cīņu par kaut kādām algām), tādējādi pašpierādot savu bezjēdzības apzinātu turpinātību nebūtībā zūdošajā parazītmehānismā kā reālvirzību ārā no būšanas.

Atbildēt

Būsim precīzi -tās nav algas!

20.12.2020. 12:22

Algu maksā par darbu, bet valdība savu darbu nedara!
Šajā gadījumā runa var būt tikai par nodokļu maksātāju naudas piesavināšanos lielos apmēros, t.i., atklātu zādzību.
Valdība pieņem debilus lēmumus, kas tikai pasliktina valsts ekonomisko un epidemioloģisko situāciju - tas ir kriminālnoziegums, bet ārkārtas apstākļos - kara noziegums!

Atbildēt

Biedrība “Sabiedriskie Satversmes Sargi”. Reģ. nr. 50008299541 ir pret

20.12.2020. 11:29

Eiropas Vatikāna elektronisko koncentrācijas nometni Latvijā. Rīgu jau kontrolē VDD droni, izsekojot un sociālā reitinga nolūkos kontrolējot, terorizējot un ievērojamiem naudas sodiem administratīvi sodot ar IT tehnoloģiju algoritmu starpniecību personas, kas pretojas šai elektroniskās koncentrācijas nometnes idejas pilnīgai ieviešanai Latvijā laikā, kad LV varas finanšu korporācija, sabiedrībai slēpjot, atteikusies no ANO cilvēktiesību ievērošanas Latvijā.


https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, " 9/dec/20 sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Atbildēt

fakts

20.12.2020. 11:18

»

Fēlis

Kas tā par tādu labdarību? Cik no ziedotās naudas nonāk pie mērķauditorijas? %30? Tā nauda jāatgriež budžetā, jo no tās "labdarības" tikai treknie runči- organizatori pierīsies


Rebas ir rebes,vispirms augļotāji paņem savu procentu,tālāk zog t.s. administrēsanas sistēma.
Ja vēlies ko ziedot,aizej pie konkrēta cilveka un iedod vinam rokās.

Atbildēt

viedoklis

20.12.2020. 09:55

Man šie hameljoni vienkārši riebjas.

Atbildēt

Fēlis

20.12.2020. 08:29

Kas tā par tādu labdarību? Cik no ziedotās naudas nonāk pie mērķauditorijas? %30? Tā nauda jāatgriež budžetā, jo no tās "labdarības" tikai treknie runči- organizatori pierīsies.

Atbildēt

fakts

20.12.2020. 03:10

»

Dolārs

Tikai pēc jums,pseidozaļie


Labi,pierunāji,kopā ar visiem partijniekiem.

Atbildēt

ha

19.12.2020. 21:30

Zaļā partija ir fikcija, nožēlojami, ka Latvijā īstu zaļo nav. VAK Ulme arī izgāzies...Patiešām nožēlojami.

Atbildēt

Spēlē , ko tu spēlē ...

19.12.2020. 21:03

Kur tad nu opozicionāri tik norūpējušies par tautas sērdieņiem? Kad paši gadu gadiem valdošajā koalīcijā atradās , tad bija pilnīgs sociālais aklums .

Atbildēt

sveiki, zaļie!

19.12.2020. 19:35

Uz skatuves parādās Zaļā partija - visu laiku bija ZZS satelīts. Tagad pamet grimstošo kuģi ar kuru tik droši un vareni zēģelēts n tos gadus? Interesanti, cik ZZS ministri ir ziedojuši labdarībai savas pastāvēšanas treknajos gados?

Atbildēt

vietējais

19.12.2020. 19:33

Ak dievs cik nu zaļie ir palikuši dāsni, ja būtu pie teikšanas sev pieliktu tūkstošus un bļautu ka patiesībā viņiem pienākas daudz vairāk.

Atbildēt

Kariņš

19.12.2020. 19:24

nesagaidīsiet, plebeji!

Atbildēt

fakts

19.12.2020. 19:05

Ministriem nepelnītās algas ir jāziedo labdarībai,kariņam jānošaujas,ja viņš ir vīrietis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: