Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

27.03.2019. 21:23

»

par bidļjaķinu

Sauc jūs, sadistu un pederastu sugu, tūkstots gadu verdzības un negatīvās selekcijas laikā izveidojušos atšķirīgu antropoloģisko tipu, homo russicus


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Uldis

26.03.2019. 20:57

»

rīdzinieks

Protams, ka tas staļiniskais kroplis, rusists Ušakovs, neuzskaita katru nozagto ceineri, tomēr summas no 100 000 nepazūd bez viņa ziņas...


"bidljakina" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi koprofili homo pederastus sūdabrāļi, kā tu.

Atbildēt

Trans nac

26.03.2019. 18:50

»

Ir ir

žīdsātanisti ari amerikāņus iznīcina. Amerikāņiem nav tautības, dzimuma utt. hibrīdcilvēki, kuru vērtība ir USD daudzums


Tā ar ir, beztautības alkatīgus klaidoņus ir visvieglāk pakljaut naudas mānijai, amerikanji arī ir visdziļākajos parādos iedzīti un tagad jādancjo pēc augļotāju stabulītes, kam tie pat īsti nepretojas. Tāda pat ar krievija,ar hibrīdtautu čelovek i ņe naši.

Atbildēt

Ir ir

26.03.2019. 15:19

»

sapratu

Žīdi vainīgi par krievu ģenētiski iemantoto un ieaudzināto asinskāri. Nez kāpēc viņi vēl arī amerikāņus, angļus un francūžus nav padarījuši par bezsmadzenu monstriem


žīdsātanisti ari amerikāņus iznīcina. Amerikāņiem nav tautības, dzimuma utt. hibrīdcilvēki, kuru vērtība ir USD daudzums.

Atbildēt

sapratu

26.03.2019. 14:55

»

Hmm

Protams, ka russista Ušakova Latvijas pārkrievošana turpinās ar čekistu- komunistu gādību un Latvijas brīvība ir teorētiska, jo Satversmē noteiktās tiesības mīda kājām. Protams, ka politiski, izmantojot RD budžetu, Ušakovs atbalsta 9. maija "padomju Tēvijas šovinistus...


Žīdi vainīgi par krievu ģenētiski iemantoto un ieaudzināto asinskāri. Nez kāpēc viņi vēl arī amerikāņus, angļus un francūžus nav padarījuši par bezsmadzenu monstriem?

Atbildēt

Sveši zābaki mīda mūsu zemi

26.03.2019. 12:02

Ja Latvijas valstiskums 91.gadā būtu atjaunots uz tiesiskuma pamatiem un atbilstoši Satversmei, tad tādi zaglēni un nodevēji sen būtu apcietināti, bet valstij nepiederošie izraidīti uz roģinu.

Atbildēt

Hmm

26.03.2019. 10:01

»

rīdzinieks

Protams, ka tas staļiniskais kroplis, rusists Ušakovs, neuzskaita katru nozagto ceineri, tomēr summas no 100 000 nepazūd bez viņa ziņas...


Protams, ka russista Ušakova Latvijas pārkrievošana turpinās ar čekistu- komunistu gādību un Latvijas brīvība ir teorētiska, jo Satversmē noteiktās tiesības mīda kājām. Protams, ka politiski, izmantojot RD budžetu, Ušakovs atbalsta 9. maija "padomju Tēvijas šovinistus".

Tomēr pāri visam specdienesti un slepenība. Esam bij. PSRS teritorija- Rietumu interešu sfēra. LV un Krieviju šodien pārvalda žīdsātanisti no ASV un latvieši viņu ieskatā ar parādos iedzīto Latviju ne ar ko neatšķiras no Krievijas. Romas kluba postulātu vērtībās par zelta miljardu, žīdu sātanisti ar prieku pārvieto lielus naudas līdzekļus visās sfērās, sējot naidu un iznīcību. Viņi ar prieku noskatās uz savu darbu augļiem.

Atbildēt

rīdzinieks

26.03.2019. 09:26

»

Hmm

Būtu naivi domāt, a Ušakovs zin katru sīkumu par kukuļošanu "Rīgas satiksmē". Esmu pārliecināts, ka slepenie dienesti Operatīvās darbības likuma ietvaros tieši tāpat kā PSRS gadis tika organizēti noziegumi un reizē kontrolēti, lai VDK izrēķinātos ar politiski nevēlamām personām. Tā tas, pat vēl rafinētāk...


Protams, ka tas staļiniskais kroplis, rusists Ušakovs, neuzskaita katru nozagto ceineri, tomēr summas no 100 000 nepazūd bez viņa ziņas.
Ne "ASV žīdsātanistiem", ne kādam citam, izņemot fašistisko lopu Krieviju un šeit ievazāto bidļjakinu, tas NKVDešņiku pēctecis nav vajadzīgs un tāpēc ir laižams uz pārstrādi.

Atbildēt

bratka

26.03.2019. 08:04

Ko viņš muld šis krievijas spiegs.

Atbildēt

Abi karļiki

26.03.2019. 07:11

»

Starpcitu

Žīdsātanists Putins taja brandžā ir tikai peramais puika,galvenais belcebuls ir Ārons Mendels (Dmitrijs Medvedevs


Putins un Medvedevs ir sapuvis žīdsātanistu divgalvainais ērglis. Vienoti Krievijai partija un arī Ušakovs, kas izlikās, ka Saskaņa pārtrauc sadarbību ar Vienoti Krievijai cionistisko partiju, ASV žīdsātanistiem ir izstrādāts politisks materiāls. Var pat simtprocentīgi teikt, ka Ušakovu neievēlēs eiroparlamentā. Bet žīdsātanistu plāni ir nekontrolējami...

Atbildēt

Hmm

26.03.2019. 07:07

»

netēlo idiotu!

"vienlaikus ASV slepenajiem dienestiem kontrolējot un organizējot noziegumus "Rīgas satiksmē...


Būtu naivi domāt, a Ušakovs zin katru sīkumu par kukuļošanu "Rīgas satiksmē". Esmu pārliecināts, ka slepenie dienesti Operatīvās darbības likuma ietvaros tieši tāpat kā PSRS gadis tika organizēti noziegumi un reizē kontrolēti, lai VDK izrēķinātos ar politiski nevēlamām personām. Tā tas, pat vēl rafinētāk, turpinās šodien.

Domāju, ka ASV žīdsātanistiem nav vairs vajadzīgs politiķis Ušakovs, kurš jau ir izstrādāts materiāls. Ļoti noderīgs idiots pašlaik ir Pūce un citi - Kaimiņš, Ģirģens, Reirs, Maizītis utt. Idiotu bars.

Atbildēt

Pašlaik ASV žīdsātanisti

26.03.2019. 06:59

»

Starpcitu

Žīdsātanists Putins taja brandžā ir tikai peramais puika,galvenais belcebuls ir Ārons Mendels (Dmitrijs Medvedevs


uzdevuši Trampam ar Kongresa starpniecību izvest jaunas sankcijas pret Krieviju. Bet! Pats interesantākais, ka žīdsātanisti no ASV imitē iluminātu garā sankcijas pret pašu žīdsātanistu Putinu, it kā meklējot viņa slepenos kontus ofšoros utt, lai varot konfiscēt vai iesaldēt, apsūdzot, kā parasti citus oligarhus, naudas atmazgāšanā, terorisma finansēšanā, narkotiku kotrabandā utt.

Kāpēc žīdsātanisti to it kā dara pret žīdsātanistuPutinu? Lai celtu viņa reitingus Krievijā, kas nokrities uz trīsdesmit procentiem, lai, kā parasti, žīdsātans Putins ar saviem maija kārtējiem ukaziem konceptuālu Krievijas ekonomikas plānu Izstātu ar prognozēm. Melīgām prognozēm, jo nev ne plānu, ne atskaišu par padarīto.

Tā ar ukazu bija jāuzceļ 5 000 000 jaunu dzīvokļu, bet bija 100 000 utt. Tāpat solīja nepalielināt pensionēšanās vecumu. Sešus gadus pēc kārtas Krievijā krīt dzīves līmenis, kaut Krievijai nav vajadzīgi nekādi "investori", jo Krievijai nekā pašai netrūkst.

Atbildēt

netēlo idiotu!

26.03.2019. 06:58

»

Hmm

SIA "Rīgas satiksme" un viss ap iepirkumuem, amatpersonu aizturēšanām, Cakares un Pūces darbības, auditorkompānijas ziņojums, Ušakova jautājums par Cakares interešu konfliktu ir vienas ķēdes dažādi posmu...


"vienlaikus ASV slepenajiem dienestiem kontrolējot un organizējot noziegumus "Rīgas satiksmē"
---------------------------
Ko lieto un kur dabūji tādu mantu? Ušakovs netraucēts izzaga Rīgas kasi, jo IeM vadīja viņa koalīcijas partneris Kozlovskis, bet KNAB darbu sabotēja Strīķe ar Jurašu.

Atbildēt

beidz

26.03.2019. 06:47

»

OIK krusttēvs

Pūce viņam atriebjas par lēmumu slēgt aptuveni 200 azartspēļu vietas Rīgā, tādējādi nodarot kaitējumu arī Pūces atbalstītāja Jāņa Zuzāna biznesam


Nekāda lēmuma nav. Staļiniskam verplim tas ir priekšvēlēšanu gājiens. Pats taču visus gadus barojās no spēļu zālēm.

Atbildēt

Starpcitu

26.03.2019. 06:16

»

Hmm

Azartspēļu biznesa sašaurināšana rada zaudējumus RD. Palielināsies RD parāds bankām...


Žīdsātanists Putins taja brandžā ir tikai peramais puika,galvenais belcebuls ir Ārons Mendels (Dmitrijs Medvedevs).

Atbildēt

Hmm

26.03.2019. 04:18

Azartspēļu biznesa sašaurināšana rada zaudējumus RD. Palielināsies RD parāds bankām.

Vienotā Krievija un Ušakovs vairs nespēj izpildīt žīdsātanista Putina rīkojumus.

SAB dod pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadītājai. Balsis EP vēlēšanām skaitīs saskaņā ar valsts noslēpumu. Ušakovs netiks uz eiroparlamentu - viņu neievēlēs. Tāds ir ASV plāniņš. Tādēļ Ušakovs tālredzīgi sagatavojis vēl vienu vicemēra amatu. Sev.

Atbildēt

Hmm

26.03.2019. 04:11

SIA "Rīgas satiksme" un viss ap iepirkumuem, amatpersonu aizturēšanām, Cakares un Pūces darbības, auditorkompānijas ziņojums, Ušakova jautājums par Cakares interešu konfliktu ir vienas ķēdes dažādi posmu.

Visi notikumi, tostarp amatpersonu ievilināšana kukuļdošanā, aizturēšanas, politiskās partijas "Larvijas attīstībai" attīstība ar slepeno dienestu SAB un DP starpniecību ir reāli radītā haosa aina. personīgi nekur nesaskatu tiešu Ušakova un Amerika pierādāmu vainu.

Šī Ušakova vēstule atklāj tiešu ieskatu sazvērestībā un diversijā pret Rīgas Domi manā skatījumā. Lai kā man nepatiktu Ušakovs un Ameriks, lietas runā pašas par sevi.

Kas gan ir šie gudrinieki un stratēģi, kas to visu noorganizēja? ASV un LV slepenie dienesti, tie paši, kuros, visticamāk, strādā, vai ar tiem sastrādājas, Cakare un Pūce, kurus politikā, vērtējot viņu straujo karjeru un "Latvijas attīstībai" vēlēšanās gūtos "panākumus", virzīja un virza SAB un DP sadarbībā ar ASV ...

Bet viss sākas ar "Ernst & Young Baltic", kas ir daļa no ASV "Ernst & Young" kompānijas. Ar ko gan šī kompānija iegūst uzmanību? Ar to, ka tā ebreju žīdmasonu impērijā pārstāv SVF/PB/ASV Federālo rezervju intereses.

Visi notikumi ap "Rīgas satiksmi" nav naivu puslohu krievu darbības, bet ļoti smalki organizētas diversijas pret Latvijas ekonomiku, ar noteiktu mērķi radit haosu Rīgas domē un ap Rīgas domi, gadiem summējot "visatļautību", vienlaikus ASV slepenajiem dienestiem kontrolējot un organizējot noziegumus "Rīgas satiksmē". Jo, vai tad LV nestrādā KNAB un VP, ka tik ilgstoši varēja nepamanītas notikt noziedzīgas darbības "Rigas satiksmē"? Nekādi citādi tas neizskatās, kā rūpīgi drošības dienestu organizētas un uzraudzītas.

Haosa tiešais mērķis ir pazemināt ilgtermiņā kredītreitingus, palielinot aizdevuma procenrus

Atbildēt

ha-ha

25.03.2019. 21:06

Puguļa miesassargs atbild uz jautājumiem!!

Atbildēt

Bijušais zemessargs

25.03.2019. 19:07

Visu ušakova bandu dzīt ārā no Rīgas Domes !!!

Atbildēt

OIK krusttēvs

25.03.2019. 18:07

Pūce viņam atriebjas par lēmumu slēgt aptuveni 200 azartspēļu vietas Rīgā, tādējādi nodarot kaitējumu arī Pūces atbalstītāja Jāņa Zuzāna biznesam.

Atbildēt

to voila

25.03.2019. 16:56

»

voila

RD lietu sakarā klausos "krustpunktus", kā viens žurnālists "drātē" SD Kozlovski, faktiski vīru ar smadzenēm un abi pūlas izlikties, ka karalis nav pliks! Tas sen jau nav vairs nekāds noslēpums, ka Latvijā nevalda ne saeima, ne valdība, pat ne partijas, te sen visu nosaka tikai un vienīgi ekonomiski...


"Drātē"??? Brīnums vēl, ka pederastu - pedofīlu atbalstītājs, krievmīlis Tomsons, neprasīja, kāpēc Kozlovskis ir tik gudrs, vai kāpēc viņš ir tik labā formā? Tomsonam no Putina propagandoniem vēl mācīties un mācīties. Loģiski, ka nebija ielūgti zurnālisti, kas tam kroplim uzdotu arī nepatīkamus jautājumus un nedeva klausītājiem uzdot jautājumus.

Atbildēt

Zinošais

25.03.2019. 16:26

Neesmu kūdītājs, bet acīmredzot veids kā kaut ko mainīt ir paretināt "saskaņas balsošanas mašīnas" rindas !
Un jāsāk ar "pelēkajām pelēm" lai mazāk būtu iemesls klaigāt par politisko izrēķināšanos

Atbildēt

voila

25.03.2019. 15:54

RD lietu sakarā klausos "krustpunktus", kā viens žurnālists "drātē" SD Kozlovski, faktiski vīru ar smadzenēm un abi pūlas izlikties, ka karalis nav pliks! Tas sen jau nav vairs nekāds noslēpums, ka Latvijā nevalda ne saeima, ne valdība, pat ne partijas, te sen visu nosaka tikai un vienīgi ekonomiski grupējumi, kuri tālu pārsniedz politpartiju robežas. Un par to viņu priekšā cepuri nost, jo salīdzinoši neilgā laikā noaust tik necaursitamu tīklu un tā nostiprināties nav nieka lieta. Pārējais viss, kas te notiek, ir teātris, darbības imitācija, ludziņa izspēlēta uz tautu, ka mēs rosāmies taču ..... Un tā nabadzīte arī notic, ka varbūt...tomēr.... kaut kad...

Atbildēt

KNAB

25.03.2019. 15:52

Nil, mēs tevi vērojam, kratījām un pakratīsim vēl!

Atbildēt

Alexa

25.03.2019. 15:29

Interesanti, tad kad ir jāsamazina tēriņi, jāretina rindas birokrātiskās, te pēkšņi veidos vēl vienu darbavietu. Kāds te ir pamats? Cien.Lapsas kungs nevarat uzdot viņiem jautājumus? Kāds pamats? Darba apjoms pieaudzis? Vai kas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: