Menu
Pilnā versija
Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Viedais Manels · 13.01.2022. · Komentāri (92)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vērotājs

18.01.2022. 08:10

Skatos te trollēni ne tikai Viedo Manelu bez sāls cenšas noēst, bet arī Ati Priedīti. Par ļaužu bendēšanu ar potēm no pēdējā gan lasījis neko neesmu, taču lidojošai silei laikam krietni ieriebis, ja tā savus skrīverus uzsūta.

Atbildēt

Viedā Nameļa niku lieto

16.01.2022. 18:46

»

Gribu būt trollis

Tikko FB izlasīju Viedā Manela paziņojumu, ka viņš te nav uzrakstījis nevienu komentāru. Taču ar VM segvārdu te daudzi rakstījuši. Jums laikam labi maksā. Kur var pieteikties par trolli? Es arī varētu tā un baigi gribas kādu kapeiku nopelnīt


“rakstnieks“ un “rīkstnieks” Atis Priedītis, kas jauir pierādījies. Priedītis regulāri zog nikus - pēdējā laikā esmu panaījis - “kaķa smiekļi”, “Viedais.Manels” un Andris Marts, kovar atšifrēt pēcviņa pabeiktā stila.

Atbildēt

Viedais Mamels

15.01.2022. 23:05

»

Gribu būt trollis

Tikko FB izlasīju Viedā Manela paziņojumu, ka viņš te nav uzrakstījis nevienu komentāru. Taču ar VM segvārdu te daudzi rakstījuši. Jums laikam labi maksā. Kur var pieteikties par trolli? Es arī varētu tā un baigi gribas kādu kapeiku nopelnīt


Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Atbildēt

Gribu būt trollis

15.01.2022. 22:22

Tikko FB izlasīju Viedā Manela paziņojumu, ka viņš te nav uzrakstījis nevienu komentāru. Taču ar VM segvārdu te daudzi rakstījuši. Jums laikam labi maksā. Kur var pieteikties par trolli? Es arī varētu tā un baigi gribas kādu kapeiku nopelnīt...

Atbildēt

Idiot

15.01.2022. 20:45

»

Viedais Manels

...


Ej tūlīt uz mežu un nenāc vairs ārā. Apnicis jau esi.

Atbildēt

Viedais Manels

15.01.2022. 09:48

»

Viedais Manels

...


😀
Sveiks, cīņā pret huntu!

Ja “dziļā Latvijas valdība” teiks: “Celies, auj kājas un dodies uz pretrunu robežām!”, es to darīšu. Ja man teiks: “Jārok tranšejas!”, es rakšu. Ja būs skaidrs: “Jāiet mežā!”, tie, kas sevī jūt spēku un saprot, ka mežā labuma no viņiem būs vairāk, tur arī dosies. Piebildīšu: tāpat vien mežā iet nevajag, lai nekļūtu mežabrāļiem par lieku, apgrūtinošu nastu. Var izdomāt citu pretošanās veidu.

Mežabrāļi ir latviešu apzīmējums tiem cilvēkiem, kas dzīvoja mežā ar ieročiem, šis vārds “nāk” no 1905. gada notikumiem. Kopš Ziemeļu kara (1700-1721) mūsu teritorijā nekādi lieli kari piedzīvoti netika un, pēkšņi, ir sācies dumpis, ir cilvēki, kas ar ieročiem cīnās pret pastāvošo varu, kaut kā nācās viņus nodēvēt, tā ieviesās vārds “mežabrāļi”. Piebildīšu, ka “mežabrāļi” vairāk attiecas uz Kurzemi, Zemgali un Vidzemi, ne Latgali. Latgalē bija citāds 1905. gads un tur vairāk lieto vārdu “partizāni”.

Bet savukārt “partizāni” ieviesies no Brīvības cīņām (Latgales partizānu pulks).

Cilvēki, esiet modri! Sekojiet maniem unikālajiem komunikācijas kanāliem!

Atbildēt

Viedais Manels

15.01.2022. 09:06

😀

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību 13. Saeimas huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”, “Stabilitātei” un “Tautas kalpi”. Dialogs beidzot ir sācies, un, iespējams, organizāciju loks paplašināsies. Tā kā es neesmu “pirdis dīvānā” un tikai pagaidām driķējis rakstus, šai sakarā pilnīgi godīgi apsolu un garantēju beidzot beigt “laist muļķi” un “dzīt vieglu plezīri nedēļām ilgi”.

Atbildēt

Viedais Manmels

15.01.2022. 01:40

»

vēl vērtīgāka atziņa

Atšķirībā no cilvēkiem, dzīvnieki nepieļaus, ka tizlākais no bara nepārtraukti ries uz bara vadoni


Par to, ka jums sociopātiem "zemcilvēku" "nožēlojamās dzīves" ir kājas es nešaubos. Prieks vienīgi, ka pats noteikti esi nopotējies un skrien pēc busterīša. Gan jau sencīši un bērni, ja tādi ir, arī uzsēdināti uz adatas. Lai dzīvotu "apskaužamu dzīvi" esi labprātīgi to krietni saīsinājis sev un saviem tuvajiem. Tikai pilnīgs neprātis kā tu varēja labprātīgi ļaut sev un tuviniekiem injicēt šķīdumu, priekš kura pat vakcīnas un vakcinācijas definīciju izmainīja.

Atbildēt

Viedais Mamels

15.01.2022. 01:38

»

?

Kad Māliņš ir bijis normāls? Nesen vienā savā ķēpājumā, ko viņš pats lepni dēvē par literāru darbu, viņš sevi bija iecēlis par Teikas virsvadoni. Tā jau vairs nav tālu līdz pasaules valdniekam. Tvaika ielā jau viņam speciāls kabinets ir sagatavots, blakus Napoleonam un Puškinam...


Es, protams, neesmu Rainis vai Olivers Everts, taču man savs literārais pseidonīms patīk.

Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Atbildēt

14.01.2022. 21:13

»

vēl vērtīgāka atziņa

Atšķirībā no cilvēkiem, dzīvnieki nepieļaus, ka tizlākais no bara nepārtraukti ries uz bara vadoni


muļķības , bara vadonis pats visu atrisinās... t.i. pie dzīvniekiem ...

Atbildēt

Unvax

14.01.2022. 17:31

Es gan uzskatu, ka tieši kontrolēta revolūcija ir mērķis. Dmž 2 gadu laikā protests pret izvarošanu ar poti nav bijis pietiekami masveidīgs un vardarbīgs, tāpēc sitīs pa maku, sitīs tā, lai tomēr sāktos nemieri. Tad varēs ieviest nopietnākus pasākumus.
Lai nu ko, lai kas, es uz gobzema, šlesera u. tml. ğirğenu akcijām neietu, nekad. Kontrolēta opozīcija un pērkamas šĺuras.

Atbildēt

Vienotā dūre ir uz pussešiem

14.01.2022. 17:01

»

Mjā

30 valstu alianse beidzot saprata, kas patiesībā ir 140 miljonu lielā CCCP barbaru orda un savilkās vienotā dūrē. Sarkanajā laukumā pie neapglabātā līķa būšot athodņaka rituāls


Athodņaka rituāls tiks noturēts Jēkaba ielā, tad , kad virs Rīgas karāsies Putina desantnieki.Bet yanki draudēs ar to, ka pārtrauks kožļeņu piegādi uz krieviju.

Atbildēt

Pažarnieks

14.01.2022. 16:57

Laiks liet benzīnu pudelēs! Rīga jau ir mūsu.Bariņš Nato kretīnu Ādažos baidīsies pat ārā izlīst, jo latvieši ir mednieku tauta un karabīne saiga ir daudziem.Paralēli var nolikt pases galdā un atteikties no pilsonības, tāda valsts vairs nedrīkst pastāvēt. Partiju saindētais projekts ir sevi izsmēlis. Amerikāņi atkāpjas no visurienes un kariņa laiks strauji beidzas.

Atbildēt

mika

14.01.2022. 16:38

to Žulis 11:46
Dzīvnieki, atšķirībā no cilvēkiem, nekad nemelo. Kā anekdotē-saimnieks spēlē kārtis ar savu suni un vienmēr uzvar.Ja sunim iedalās labas kārtis,tas vienmēr izkar mēli un luncina asti.

Atbildēt

iespējams

14.01.2022. 16:35

autoram ir personības dubultošanās un viņš sevi izjūt kā Ļeņinu, tāpēc tas virsraksts tāds.

Ļeņins "Ko darīt?"

Miedais Vanels "Ko darīt?"

Atbildēt

?

14.01.2022. 16:19

»

Autoram

Izlasīju līdz vārdiem "cienījamie opozīcijas līderi" un nekādi nespēju pat piefiksēt kaut vienu reālu cilvēku.Tapa skaidrs, ka murgojuma autors ir vai nu ļoti slims, vai ļoti slikts cilvēks, kuru arī komentāros atbalsta ļoti slimi vai ļoti slikti cilvēki...


Kad Māliņš ir bijis normāls? Nesen vienā savā ķēpājumā, ko viņš pats lepni dēvē par literāru darbu, viņš sevi bija iecēlis par Teikas virsvadoni. Tā jau vairs nav tālu līdz pasaules valdniekam. Tvaika ielā jau viņam speciāls kabinets ir sagatavots, blakus Napoleonam un Puškinam.

Atbildēt

Autoram

14.01.2022. 15:55

Izlasīju līdz vārdiem "cienījamie opozīcijas līderi" un nekādi nespēju pat piefiksēt kaut vienu reālu cilvēku.Tapa skaidrs, ka murgojuma autors ir vai nu ļoti slims, vai ļoti slikts cilvēks, kuru arī komentāros atbalsta ļoti slimi vai ļoti slikti cilvēki.
Teikšu vienu, beidziet muldēt un ejiet vakcinēties!

Atbildēt

Viedais Manels

14.01.2022. 15:14

»

Viedais Manels

Huntai nav iemesla krist, pat tās izredzes iekļūt 14. Saeimā ir lieliskas, jo vēlēšanu kampaņā aktīvi izmantos huntai pieejamos administratīvos resursus “uz pilnu klapi...


Valsts nozadzēju un tautas zūmētāju troļļi neizpratnē kauc – kā tā var būt, ka esu ar godprātīgu ietekmes aģenta darbu sev stukača pensiju nopelnījis. Tfu uz jums, varmāku varnešu dienderi!

Es, protams, neesmu Rainis vai Olivers Everts, taču man savs literārais pseidonīms patīk.

Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Atbildēt

Viedais Manels

14.01.2022. 15:12

»

Viedais Manels

Vārdam ir liels spēks. To zinu no savas darba un dzīves pieredzes kā bijušais cietuma uzraugs, cietumsargs, inspektors


Atkal troļļi skribelē manā vārdā.

Reāli ņirdzu kā man perdeklis piededzis. Es esu patiess sava talanta cienītājs. Kaut arī tikai galīgu huiņu rakstu. Jo esu tikai apmāts dunduciņš.

Es kā varas bļodlaiža lecu no biksēm laukā kad mēģināt mani kaut kā aizskart un novirzīt zombētos lasītājus no raksta tēmas.

Atbildēt

manel

14.01.2022. 15:04

uzmodelē situāciju un uzdriķē rakstiņu, ka tevi iebāž aiz restēm. Tev kā bijušajam cietuma uzraugam sēdēšana varētu būt ļoti nepatīkams piedzīvojums. Un ja vēl tevi iebāž kopējā kamerā...pirdiens pēc nedēļas būs kļuvis par toni zemāks..

Atbildēt

Skolnieciņš

14.01.2022. 14:26

»

Оппозиционер Алексей Навальный дал второе интервью за время домашнего ареста - радиостанции "Эхо Москвы". Интервью вызвало большой скандал среди сторонников оппозиционера, в основном из-за слов Навального о Крыме...


Lūdzu, hipersaiti! Citādi sanāk, ka Tu pārpublicē RIA Novostji ziņu sižetu. Video ar interviju! Hipersaiti! 2014. gadā Alekseja Navaļnija brālis sēdēja cietumā safabricēto krimināllietu dēl. Varasiestāžu spiediens varēja izdarīt savu. Par to, ka FSBešņiķi piš zekus anālā, bāž zekiem mietus dirsā un liek čamdīt pimjus, to jau to zini. Pa GULAGU.NET to rādija. Es visu to FSBešņiku hardcore extreme BDSM geju porņiku redzēju. Drošībnieki Krievijas federācijā ir psihiski slimi sadisti, kas gatavi cilvēkiem kropļot dzimumorgānus sadistisko velmju dēļ.

Atbildēt

Pavpļūtis, Mariņš un Plēvīts

14.01.2022. 14:10

Mēs esam vareni, jo jūs esat duraki!

Atbildēt

O bladi oblada

14.01.2022. 13:47

Covid-19 ⟩ ASV Augstākā tiesa apstādina Baidena rīkojumu par lielo uzņēmumu darbinieku obligātu vakcināciju vai testēšanu
Autors
LETA

Atbildēt

ukdyti7r

14.01.2022. 13:36

Верховный суд США отменил указ Джо Байдена об обязательной вакцинации

Atbildēt

14.01.2022. 13:04

»

Skolnieciņš

https://youtu.be/9p9p9Ctwmq8 Алексей Навальный о том, как победить Лукашенко - YouTube NEXTA - YouTube...


Оппозиционер Алексей Навальный дал второе интервью за время домашнего ареста - радиостанции "Эхо Москвы". Интервью вызвало большой скандал среди сторонников оппозиционера, в основном из-за слов Навального о Крыме.

На вопрос "Крым наш?" оппозиционер ответил, что "Крым - тех людей, кто живет в Крыму".

Навальный добавил, что полуостров "был захвачен с вопиющим нарушением всех международных норм", но сейчас является частью России.

Украинцам политик посоветовал не обманывать себя: Крым "останется частью России и больше никогда в обозримом будущем не станет частью Украины".

Atbildēt

Vakcinētais

14.01.2022. 12:25

Latvijā viens bomzis arī esot saņēmis padsmit devas un dzīvs un vesels, bet te daži mīkstpēdiņi no pirmās baidās.

Atbildēt

Vakcinētais

14.01.2022. 12:24

Kamēr daudzviet pasaulē ļaudis baidās no trešās balstvakcīnas saņemšanas, tikmēr Bihārā dzīvojošais indietis Brahmdeo Mandals apgalvo, ka saņēmis 12 vakcīnu devas pret Covid-19 un vēloties vēl, vēsta "The New York Times".
Kā skaidro pensijas vecuma kungs, pirmo poti viņš saņēmis pērnā gada 13. februārī vietējā klīnikā, un kopš tā laika regulāri devies pēc balstvakcīnas. Katru saņemto devu viņš ierakstījis savā personīgajā piezīmju grāmatiņā.

"Es jutu, ka tas palīdz manai vispārējai veselībai. Man sāka izzust muguras sāpes, vispārējais vājums un mana apetīte uzlabojās. Es vienmēr meklēju jaunas vakcīnu nometnes un devos uz tām, lai neviens mani neatpazītu," skaidro Mandals, kurš tik daudz balstvakcīnas, protams, saņēmis nelegāli.

Atbildēt

Žulis

14.01.2022. 11:46

Ko darīt, visi ļoti labi zin, Tikai nevienam nav dūšas ne atklāti to pateikt, ne darīt. F-bukā bija ierakstīta tāda vērtīga atziņa: "Atšķirībā no cilvēkiem, dzīvnieki nekad nepieļaus, ka baru vada pats tizlākais no viņu vidus".

Atbildēt

Skolnieciņš

14.01.2022. 11:44

»

Krievmīlim

Kārtējam krievam tērēt laiku nav jēgas. Viņu neviens neprasa tēlot disidentu. Tas nav obligāti


https://youtu.be/9p9p9Ctwmq8 Алексей Навальный о том, как победить Лукашенко - YouTube NEXTA - YouTube
https://youtu.be/0LAdAV-jHhw Крымский мост. Украдено с любовью! - YouTube Алексей Навальный - YouTube
https://youtu.be/6woV-rhc3tw Обыски у крымских татар - YouTube Навальный LIVE - YouTube
https://youtu.be/5ewHIdXoL4U Показ «Крыма» в день тишины - YouTube Навальный LIVE - YouTube
https://youtu.be/ebcuEFr4rTc Навальный об украинских выборах - YouTube Навальный LIVE - YouTube
https://youtu.be/6nhNs8cB7ck Крымский референдум. 4 года спустя - YouTube Навальный LIVE - YouTube

Atbildēt

Manel

14.01.2022. 11:16

»

Viedais Manels

Vārdam ir liels spēks. To zinu no savas darba un dzīves pieredzes kā bijušais cietuma uzraugs, cietumsargs, inspektors


Cietumnieku acīs tieši jūs bijāt tā hunta. Tāpēc jau jūs pēc darba formā nekur nestaigajāt, jo bija iespēja dabūt pa galvu.

Atbildēt

Atis Priedītis

14.01.2022. 10:48

Nākamā Atmoda sāksies ar psiholoģiskā terora metodes Zersetzung atzīšanu.

Iepriekšēja Atmoda sākās ar Latvijas okupācijas fakta un Molotova – Ribentropa pakta esamības atzīšanu. Šobrīd ar tikpat lielu spēku ir informācija par Zersetzung metodes izmantošanu cilvēku vajāšanās un diemžēl, arī slepkavošanās.

Neviens Latvijas lielais masu medijs nav ne reizi pat nosaucis šo vārdu Zersetzung. Diezgan regulāri gan tiek publicēti raksti par mazāk iespaidīgām vajāšanām – mobingu un bosingu. Šie abi vajāšanu tipi patiesībā ir Zersetzung sastāvdaļas. Pati galvenā atšķirība ir tā, ka Zersetzung sevī ietver arī nesankcionētu iekļūšanu vajātā cilvēka dzīvoklī, viltus medikamentu izrakstīšanu, transporta līdzekļu bojāšanu (pārgriežot bremžu sistēmas trosīti) un citas mobingam un bosingam neraksturīgas izdarības.

Par Zersetzung vajāšanām ar konkrētiem vajāšanu faktiem šobrīd Googlē var atrast apmēram 3 miljoni publikācijas vācu valodā. Latviešu valodā lielajos masu medijos vienīgā publikācija ir mans raksts portālā ir.lv. Rakstot šo rakstu es vēl neko nezināju par publikācijām vācu valodā un šķiet, ka ja es būtu to zinājis un pieminējis savā rakstā, arī šis mans raksts publicēts netiktu.

Tātad atliek tikai gaidīt kad uzradīsies kāds lielais masu medijs, kurš uzdrošināsies kļūt par nākamās Atmodas celmlauzi.

https://ir.lv/2018/08/08/vdk-istenotas-cilveku-vajasanas-metodes-1980-gados/

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:29

»

Lauku Pele

Man arī šķiet, ka skaļiem protestiem šobrīd nav jēgas, un pat ja tos pēc tam atspoguļos kādu citu valstu TV, labuma no tā nebūs - "Eiropa mūs nesapratīs", katras valsts iedzīvotāji aizņemti paši ar savām problēmām. Partiju sistēma sevi ir izsmēlusi - to pierāda smieklīgi mazais biedru skaits pat tā ...


Līdz tam laikam tev un citiem no kaut kurienes būs jāapmaksā rēķini par gāzi un elektrību. Pašvaldībām atbalsta pasākumiem naudas neesot.

Tas noteikti radīs rūgšanu un protestus. Tieši tā, kā prognozēja Aldis.

Atbildēt

Pavpļūtis, Mariņš un Plēvīts

14.01.2022. 10:18

Mums patīk Skolnieciņš!

Atbildēt

fakts

14.01.2022. 10:02

»

asd1231

Es gan uzskatu, ka tirāniem nav nekā 'nepatīkamāka' kā vienā dienā pamosties un saprast, ka mežšs tiešām ir jau atnācīs līdz durvīm


Pieprasi lai vēlēšanu komisija izņem tevi no vēlētāju sarakstiem.Piedaloties sistēmas pasākumos tu pieņem sistēmas noteikumus un atbalsti tos.
Man ir tiesības pilnībā ignorēt visus kam neesmu deleģējis pārstāvēt manu brīvo gribu.

Atbildēt

Мда

14.01.2022. 09:36

Пройдясь по коментам (поверхностно) приходится осознать -, к сожалению, тут уже больше нет тех людей, с кем можно было-бы идти на общее дело, а по точнее их дико мало осталось.

Atbildēt

Lauku Pele

14.01.2022. 09:27

»

qwe

Parasti piekrītu šim autoram, šoreiz ne. Šī Latvija (kā režīms) ir bezcerīga. C19 to parāda. Godman no ekonomikas, visticamāk, saprata tik pat daudz, kā Pļūts no medicīnas. Tāpat visi pārējie - zagļi mūs mācīja, kā godīgi pelnīt. Valstis ar vairāku simtu gadu vēsturi varbūt ir vērts mēģināt "glābt" - ...


Man arī šķiet, ka skaļiem protestiem šobrīd nav jēgas, un pat ja tos pēc tam atspoguļos kādu citu valstu TV, labuma no tā nebūs - "Eiropa mūs nesapratīs", katras valsts iedzīvotāji aizņemti paši ar savām problēmām. Partiju sistēma sevi ir izsmēlusi - to pierāda smieklīgi mazais biedru skaits pat tā sauktajās "lielajās partijās". Vienkārši pamazām jāveido domubiedru grupas - kopienas, tā teikt, no apakšas, maksimāli viens otram palīdzot un atbalstot, un informējot tos, kuri vēl nesaprot, par to, kas patiesībā šobrīd pasaulē notiek. Ar laiku tad varētu veidot alternatīvas pārvaldes struktūras un visu sagatavot tā, lai ir skaidrs rīcības plāns tad, kad būs pienācis īstais brīdis. Un tāds noteikti pienāks, mēs visi to vienkārši sajutīsim! Būs labi.

Atbildēt

Viedais Manels

14.01.2022. 08:35

»

asd1231

Es gan uzskatu, ka tirāniem nav nekā 'nepatīkamāka' kā vienā dienā pamosties un saprast, ka mežšs tiešām ir jau atnācīs līdz durvīm


Vārdam ir liels spēks. To zinu no savas darba un dzīves pieredzes kā bijušais cietuma uzraugs, cietumsargs, inspektors.

Ja salīdzinu cietumniekus ar huntas politiķiem, lielu šķirbu neredzu.

Atbildēt

asd1231

14.01.2022. 08:26

Es gan uzskatu, ka tirāniem nav nekā 'nepatīkamāka' kā vienā dienā pamosties un saprast, ka mežšs tiešām ir jau atnācīs līdz durvīm.

Balsojiet ar bojātu biļetenu. Jums ir tiesības neizvēlēties NEVIENU no ļaunumiem.

Atbildēt

modrais cilvēks

14.01.2022. 08:00

»

"Pat Viedā Manela viltvārži manu rakstu komentāros apklusuši, jo nokaunējušies par savu mazdūšību. Cilvēki, esiet modri


Man prieks, krievi zaudē miljardus.biržās krahs.ruzskijiem nekas neatliks kā spert pēdējo soli un iegāzties bezdibenī.sāciet spicēt nagus, dzīz jums izdzimteņi vajadzēs alas rakt.

Atbildēt

14.01.2022. 07:51

»

Viedais Manels

Huntai nav iemesla krist, pat tās izredzes iekļūt 14. Saeimā ir lieliskas, jo vēlēšanu kampaņā aktīvi izmantos huntai pieejamos administratīvos resursus “uz pilnu klapi...


"Pat Viedā Manela viltvārži manu rakstu komentāros apklusuši, jo nokaunējušies par savu mazdūšību. Cilvēki, esiet modri!"

Tu vienkārši esi noriebies visiem ar ar savu murgošanu. To pasaku par ganu, kurš aiz gara laika sauca:"vilks aitās", zini?

Atbildēt

Krievmīlim

14.01.2022. 07:47

»

Skolnieciņš

Konkrēti pierādījumi ir? Lūdzu, hipersaiti uz viņa veidoto video! Tu runā savas subjektīvās domas. Kur fakti? Lūdzu, konkrētus video no viņa oficiālā vidobloga! Citādi, Kremļa aģent, Tu apmelo Alekseju Navaļniju


Kārtējam krievam tērēt laiku nav jēgas. Viņu neviens neprasa tēlot disidentu. Tas nav obligāti.
Un neko arī nedod. Atsēdēs no zvana līdz zvanam bez zvaniem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: