Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tereza Mendoza

29.08.2018. 15:12

Neattīstītai tautai morālais garants nav vajadzīgs.

Atbildēt

nu un

28.08.2018. 11:44

»

Arnis

Kas teica, ka Latvija nav īsta valsts


Kas pierāda, ka šī pašreizējā muļķu zeme eurolatvānija ir īsta valsts?

Atbildēt

Jā!

26.08.2018. 18:07

»

Kundze

ne tikai dumji, bet grib parādīt, ka zina visu labāk par autoru. Bet tā ir tikai pie latviešiem komentāros, pie krieviem tā nav. Latvieši ir nekaunīgāki par krieviem komentāros. Ja netici, palasi pati. Tāpēc latviešus visi izsmej


Pilnīgi pareizi! Autors vienmēr visu zina labāk. Un apstrīdēt autora teikto ir liela nekaunība. Un par visiem tiem, kuri cenšas apstrīdēt autora teikto ir jāsmejas.

Atbildēt

Nekā nebija!

26.08.2018. 18:03

»

Nu gan sviestu sarakstīji!

Materiālisti, nemateriālizti


Ikvienu motivāciju kaut ko darīt nosaka divas lietas, kas ir pamatā. Gribēšana un varēšana. Citu vnk nav. Ha, ha, ha

Atbildēt

Kundze

26.08.2018. 11:16

»

Gita

Es nekādi nevaru saprast, kāpēc lielākie komentāru rakstītāji visos portālos ir dumji puiši kā šitais Žulis


ne tikai dumji, bet grib parādīt, ka zina visu labāk par autoru. Bet tā ir tikai pie latviešiem komentāros, pie krieviem tā nav. Latvieši ir nekaunīgāki par krieviem komentāros. Ja netici, palasi pati. Tāpēc latviešus visi izsmej.

Atbildēt

Nu gan sviestu sarakstīji!

26.08.2018. 10:31

»

Žulis

Cilvēka darbību nosaka tās vērtības, ko cilvēks ir ielicis savas apziņas goda krēslā. To var saukt arī par ideoloģiju, pēc kuras cilvēks savā dzīvē vadās. (Priedītis izvairās runāt par ideoloģijas lomu, tādēļ izlīdzas ar spriedelēšanu par "morālo garantu") Cilvēku - materiālistu darbību tiešām nosaka...


Materiālisti, nemateriālizti.

Pēc būtības nav tāda dalījuma, jo ikviena motivāciju kaut ko darīt noteic trīs lietas, kas ir pamatā.

Nozīmība, atzinība un profesionalitāte. Citu vnk nav.

Atbildēt

Vo

26.08.2018. 08:42

»

Gita

Es nekādi nevaru saprast, kāpēc lielākie komentāru rakstītāji visos portālos ir dumji puiši kā šitais Žulis


Varbūt pastāstīsi sīkāk, ko tas Žulis tādu dumju ir pateicis? Ja tu esi gudrāka par Žuli, tad tev tas nesagādās grūtības.

Atbildēt

Tereza Mendoza

26.08.2018. 07:14

Neattīstītai tautai nevar būt nekādas izpratnes par morālā garanta nepieciešamību.

Atbildēt

Žulis

26.08.2018. 06:57

»

Edge

Citi arī cenšas, par to jau A.god .Priedīša kungs arī nesen rakstīja:"....Bet varbūt viņš rakstīja muļķības tāpēc, ka bija lietas kursā par latviešu neprasmi lasīt grāmatas svešvalodās (angļu, franču, vācu, krievu val.)? Svešvalodās izdotajās grāmatās latvieši varēja gūt pilnvērtīgu informāciju pretstatā...


Cilvēka darbību nosaka tās vērtības, ko cilvēks ir ielicis savas apziņas goda krēslā. To var saukt arī par ideoloģiju, pēc kuras cilvēks savā dzīvē vadās. (Priedītis izvairās runāt par ideoloģijas lomu, tādēļ izlīdzas ar spriedelēšanu par "morālo garantu") Cilvēku - materiālistu darbību tiešām nosaka trīs faktori - nauda, vara, slava. Ar cilvēkiem - ideālistiem ir savādāk. Viņu darbību nosaka ideāli, kurus viņi pieņēmuši kā savu augstāko vērtību. Ar cilvēkiem - materiālistiem ir viegli manipulēt un viņu darbību viegli paredzēt.Tādēļ arī nākamais, globālais verdzības laikmets uz zemes tiek būvēts uz materiālisma ideoloģijas pamatiem.
Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

Edge

25.08.2018. 15:58

»

Vita Pētersone

Lasu vienmēr ar interesei, jo autors visādām sliktām darbībām piedod teorētisko izskaidrojumu, kas man visvairāk patīk, jo tā citi nedara, dod tikai slikto faktu aprakstu


Citi arī cenšas, par to jau A.god .Priedīša kungs arī nesen rakstīja:"....Bet varbūt viņš rakstīja muļķības tāpēc, ka bija lietas kursā par latviešu neprasmi lasīt grāmatas svešvalodās (angļu, franču, vācu, krievu val.)? Svešvalodās izdotajās grāmatās latvieši varēja gūt pilnvērtīgu informāciju pretstatā Vecā Stendera muļķībām. Vecais Stenders varbūt ņēma vērā latviešu nespēju pārbaudīt viņa grāmatā izklāstītās gudrības un tāpēc droši stāstīja pasakas bērnišķīgi didaktiskā stilā?
Vecā Stendera rīcības iemeslu nenoskaidrosim."
Tumsonības renesanse. (Pietiek, 02.03.2018.)
p.s. "Cilvēka darbību noteic viņa intereses (mērķis)" K.Markss. p.s.s. Rīcības iemesli esot trīs - nauda, vara, slava.

Atbildēt

Edge

25.08.2018. 15:13

»

A.P.

Reitingi ir ļoti jauna kultūras parādība. Tai ir transnacionāls vēriens – ar reitingiem aizraujas daudzas valstis. Reitingu sastādīšana sākās XX gs. beigās un strauji aptvēra cilvēku dzīves visas sfēras. XXI gs. sākumā reitingus sāka sastādīt arī augstākajā izglītībā. Droši var runāt par globālā mēroga...


"...Lai atmaskotu reitingmāniju,..." - ????
Vēl nesen akadēmiķi atmaskoja R.Reiganu un reiganekonomiku - tagad ķērušies pie reitingmānijas. Pastāvēs, kas mainīsies! Tā turēt, jo Rietumu civilizācija turpina savu evolūcijas procesu, tāpēc būs ko atmaskot vēl ilgi, ilgi.

Atbildēt

Vita Pētersone

25.08.2018. 13:23

Lasu vienmēr ar interesei, jo autors visādām sliktām darbībām piedod teorētisko izskaidrojumu, kas man visvairāk patīk, jo tā citi nedara, dod tikai slikto faktu aprakstu.

Atbildēt

Kaut kādi murgi!

24.08.2018. 22:01

Kas par velnu ir morālais garants? To pat izskaidrot nevar, jo tāda nav un nevar būt. Ir motivācija. Motivāciju nevar aistāt ar kožļājamo gumiju!

Solījumi nav motivēti, jo ir bezjēdzīgi meli!

Atbildēt

Sergejs Gr.

24.08.2018. 16:56

»

Pomeranču vainadziņš

Priedīšpaps rullē


Tā var teikt tikai pēdējais muļķis.

Atbildēt

A.P.

24.08.2018. 16:08

Politisko reitingu kontekstā nākas piebilst par vienu lokālo parādību. Sakarā ar 6.oktobra vēlēšanām ir pastiprinājusies dažādu reālu vai izfantazētu nebūšanu publiskā fiksēšana - sūdzību rakstīšana, atmaskojošu tekstu publicēšana, apsūdzot deputātu kandidātus dažādos nedarbos. To dara gan, piemēram, anonīmie „Pietiek lasītāji”, gan arī valdošās kliķes atsevišķi eksemplāri, tādējādi cenšoties elektorātam atgādināt par savu godīgumu, taisnīguma un tiesiskuma dievināšanu. Principā tam visam nav nekādas vērtības. Iemesli vairāki. Līdz galam vienalga netiks izmeklēta attiecīgā nebūšana. Bet pats galvenais ir tas, ka pret atsevišķām nebūšanām ir bezjēdzīgi vērsties, ja noziedzīgs ir pats valstiskums, tā institūtos rosās zagļi un LR valstiskuma veidotāji ir kolektīvie noziedznieki - tauta kā kolektīvais noziedznieks. Tauta masveidā atbalsta nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko valstiskumu ar noziegumu brīvību. Ja tā nebūtu un LR būtu īsta valsts, tad, pirmkārt, nebūšanu (noziegumu) apjoms nebūtu masveidīgs, un, otrkārt, katra nebūšana tiktu objektīvi izmeklēta un tiktu sodīti vainīgie. LR noziegumu brīvībā tas nav iespējams. Tāpēc tagad aktīvā nebūšanu atmaskošana var būt vienīgi zināms morālais gandarījums, morālā kompensācija tiem indivīdiem, kuri grib par kaut ko atriebties kādam citam tautietim un pirmsvēlēšanu kašķīgo atmosfēru enerģiski izmanto denunciāciju izplatīšanai un varbūt pat kaut kādā ziņā patiesu sliktu faktu uzrādīšanai, lai nomelnotu, nokauninātu, iebiedētu kādu deputātu kandidātu. Ja arī fakti ir patiesi, tad vienalga tos neizmeklēs. Dažkārt tikai tēlos izmeklēšanu. Noziedzīgs valstiskums ir sistēmisks veidojums. Tā pamatā ir noziedzības struktūra un tās elementu sakarības. Ja pilnā mērā atmasko vienu noziegumu, tad faktiski tiek atmaskoti arī citi noziegumi un visa strukturālajās sakarībās funkcionējošā noziedzīgā sistēma. Kā zināms, latviešu vairākums nevēlas sistēmas sabrukumu. Nebūšanu atmaskošana noteikti neatsaucas uz politiskajiem reitingiem. Nav ticams, ka to sameistarošanā tiek ņemtas vērā, teiksim, „Pietiek lasītāju” uzrādītās nebūšanas. Reitingus sameistaro varas inteliģence, kura nav ieinteresēta dievzemītē piedzīvot kardinālas politiskās pārmaiņas un 6.oktobra vakarā pacelt glāzes par beidzot sagaidīto cilvēcisko dzīvi.

Atbildēt

A.P.

24.08.2018. 16:07

Reitingi ir ļoti jauna kultūras parādība. Tai ir transnacionāls vēriens – ar reitingiem aizraujas daudzas valstis. Reitingu sastādīšana sākās XX gs. beigās un strauji aptvēra cilvēku dzīves visas sfēras. XXI gs. sākumā reitingus sāka sastādīt arī augstākajā izglītībā. Droši var runāt par globālā mēroga jaunu māniju – reitingmāniju. Tā ir eiropeīdu rases vispārējā pagrimuma spoža izpausme. Rietumu civilizācijā ir izveidojusies reitingu industrija. Diemžēl šī mānija netiek pilnā mērā atmaskota. Kritika eksistē, taču tā ir margināla – skar niecīgu sociuma daļu. Lai atmaskotu reitingmāniju, nepieciešams izprast tās būtību un lomu mūsdienu sabiedrībā, kultūrā. Reitingus var uzskatīt par masu kultūras attīstības noteiktu pakāpi, kad tiek tarificēti masu kultūras produkti, tiem piešķirta kvalifikācija un veidota masu kultūras produktu noteikta hierarhija. Reitingu veidošana ir masu kultūras panākums, masu kultūras industrijas panākums, jo reitingi visā sociumā nostiprina masu kultūras produktu reputāciju un autoritāti. Taču reitingiem ir arī fundamentāla ideoloģiskā loma. Tāpēc reitingmāniju nekādi neapklusina, neierobežo, nekritizē politiskā, ekonomiskā, finansiālā elite. Gluži pretēji. Elite izmanto reitingus savās interesēs. Pret reitingmāniju faktiski nākas izturēties kā pret ideoloģisko instrumentu, tautu pārvaldīšanas mehānismu, propagandas līdzekli, pasaules pārvaldīšanas formu. Reitingmānija ir kolonizācijas jauna sistēma, jo paver iespēju planētas iedzīvotāju apziņā iezombēt noteiktu hierarhiju – pasaules galveno valstu uzskaitījumu. Reitingi planētas iedzīvotājiem, piemēram, iestāsta, ka ASV ir pati labākā, spēcīgākā, varenākā valsts uz Zemes. Tās jebkura veida darbībai, preču produkcijai ir visaugstākie reitingi. To pasludina tādas reitingu firmas kā „Moody’s”, „Standart&Poor”, „Fitch”. 2016.g. „Moody’s” peļņa bija 3,6 miljardi dolāru. Reitingmānija nodara milzīgu ļaunumu, jo unificē ontoloģisko realitāti un reizē veido dažāda tipa pseidoharhijas masu apziņā. Reitingi vada tagadni un vada arī nākotni. Cilvēki zaudē intelektuālo patstāvību un sāk uzticēties tikai reitingiem, bet nevis paši savam saprātam, savām zināšanām, gaumei, pieredzei, kā arī patiesi profesionālam vērtējumam. Ar „partiju” reitingiem pirms 6.X jau tiek dullināts Latvijas elektorāts. Taču reitingiem nevar būt kaut kāda jēga. Neviena „partija” nesola aizslaucīt nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko valstiskumu ar tās noziedzniekiem. Tāpēc jebkurš reitings kalpo minētajam noziedzīgajam valstiskumam, un vēlēšanas ir pilnīgi bezjēdzīgas.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

24.08.2018. 16:01

Priedīšpaps rullē!
Marksa ierindošana vienā rindā ar ģēnijiem ir labs gājiens.

Atbildēt

Edge

24.08.2018. 15:35

"Morālais garants ir svētība."
To saprata jau Baumaņu Kārlis sen senajos laikos:„Dievs, svētī Latviju” ir vīru kora dziesma, kas rakstīta īpaši dziesmu svētkiem kā latviešu himna. Pirmo reizi tā izpildīta I Vispārējo latviešu dziesmu svētku svinīgajā atklāšanas aktā 1873. gada 26. jūnijā Rīgas Latviešu biedrības zālē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: