Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

eh

28.12.2010. 08:58

Vai dažiem komentētājiem un autoram neliekas, ka nelaimes sakne AIRBALTIC un LV attiecībās ir jāmeklē vairākus gadus atpakaļ? un ka tagad notiek tikai cīnā ar neizbēgamām sekām ???

Atbildēt

B.F.

25.12.2010. 20:45

Es jums jau kuro reizi saku - man ir apnicis runāt par šiem bezjēdzīgajiem jautājumiem. Paldies!

Atbildēt

ZZS uzticamie audžudēli

25.12.2010. 12:45

Tā valstij iet, ja nenobriedis pagastvecis vienā lēcienā tiek par deputātu, bet pēc neilga laiciņa - par ministru. Vai tad pat L.-Lapsai nav skaidrs, ka SM visu noteic nevis Augulis, bet gan Lembergs? Parlamentārā sekretāre-šahiste arī piemeklēta,lai šahu spēlētu sava saimnieka interesēs.NOZĒLOJAMI, ka šādiem cilvēciņiem nav savas pašcieņas.Taču vainīgi esam mēs paši, kas par tādiem balso.

Atbildēt

jurisx

24.12.2010. 21:22

Tomēr neviens nepārspēs slakteri kompetences trūkumā.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

24.12.2010. 15:28

**********************************
...tā teikt, isziņa no 22.decembra "Neatkarīgās" : "Vairāk nekā 62 000 dolāru lielu sodu nāksies samaksāt Ņujorkas gubernatoram Deividam Patersonam, kurš no beibola komandas New York Yankees vadibas PIEŅĒMIS PIECAS BRĪVBIĻETES UZ KOMANDAS SPĒLI. Štata komisija, kas uzrauga amatpersonu darbību, norādījusi, ka gubernators nav drīkstējis pieņemt dāvanas no organizācijas, kas reģistrējusies kā lobists. D.Patersons apgalvojis,ka spēli apmeklējis kā amatpersona, bet par pārējām četrām biļetēm norēķinājies."

Atbildēt

RD n VD sirdsdraudzenīte

24.12.2010. 15:15

>> "JANKAM"
*************************
...tas "Janka" tak tvnet klients ... tur nepastāv tradicija, komentējot, iepazities ar komentējamā materiāla resursiem ... tā teikt, kādi klienti - tāds tvnet ...un otrādi ...savlaik tvnet bija tāds rakkstiņš, kram virsrakstā bija teikts, ka,liekas, ka 80% iedzīvotāju (katrā ziņā tas cipars bija neadekvāti liels) vēloties par premjeru Lembergu ...pirmās tris komentu lapas bija "Ess", "Qwe", "Ce" un "Jankas" stilā - sak, kādas šausmas ... muļķi ...kas tā vispār par tādu par aptauju ...parastais, kā "Ce" žults izgāšana un "Kristapa" mūžīgā pamācība, kā rakstit ( kaut šo neviens neņem pierē), kas par to maksā ... un tikai jau pēc tam kāds komentātors ieteica : VAI JŪS TO RAKSTU VISPĀR IZLASĪJĀT ?! IZLASIET TAK !!!... aber, rakstā zem treknā virsraksta bija teikts, ka aptaujājamajiem piedāvats izvēlēties starp divām iespējām : Lembergu un šausmigo, pretigo recekļaino zirnekļveida būtni no bulabula-gulagula planētas ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

24.12.2010. 14:53

**************************
..."ESS" taktika diskusijās : tu apzodz valsti ! - ...a,tu ...a, tu ...a, tu ...zidaiņa vecumā bieži apvēmies un apčurājies ...un, vispār,tu esi muļķis - BĒĒĒĒĒĒĒĒ !!! ....

Atbildēt

AIR FLIK

23.12.2010. 22:08

HEIL FLIK

Atbildēt

To Ess

22.12.2010. 19:59

Paldies par acīgumu - kaut kā galīgi tā mīkstinājuma zīmes neesamība paspruka nepamanīta.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

ss

22.12.2010. 18:16

sākumā biju sadusmots par to ka šis raksts ir blefs, bet rūpīgi izlasot tomēr tas met ēnu uz MK locekļiem, kas skiet pat ļoti cienījami. Taču es tomēr uzreiz nevainotu ne Auguli ne Dombrovski, jo visdrīzāk pie vainas ir ierēdņu gājieni un ierēdņu varzas nelietība... Nu nekas - pavērosim kas tad īsti notiek.. Ja tā nava nelietīga attieksme pret valsti un mums visiem kā ras bija TP un viņu pakalpiņu gadījumā

Atbildēt

Joka

22.12.2010. 17:12

Ja nozagtās mantas saimnieks neiet un neatgūst savu mantu, bet vēl piesedz zagli,kā to dara Dombrovskis un Augulis, tad tas liek pamatoti domāt, ka viņi paši ir līdzdalībnieki šajā pļaumašīnas zagšanā.

Atbildēt

Ess

22.12.2010. 15:27

Latiņš aizmirsa pieminēt apakšvariantiņu nepatikšanu priekšā gļēvi notīties uz ārzemēm, atstājot mīļos radiņus tikt ar visu galā pašiem, ja nu kas.

Tā nedaudz psihoanalītiski paraugoties, Latiņa rakstiņos tādi vārdi kā "nekompetence", "gļēvums", "muļķība" atkārtojas tik bieži, ka - būtībā par Latiņu viss kļūst skaidrs... :)

P.S. Ak jā, izlabojiet taču kļūdaino virsrakstu.

Atbildēt

Kristaps

[R] 22.12.2010. 13:26

-> Skaidrojums lasītājam "ce"

Protams, bezdarbībai no premjera un attiecīgā ministra puses var un vajag pievērst uzmanību, bet ja jau savos vērtējumos esam tik kategoriski, tad būtu labi, ja rakstā būtu vairāk argumentu (piemēram, atsauces uz attiecīgajām likumu normām) un mazāk žults.

Vai arī šāds stils ir izmisīga vēlme pievērst uzmanību? Domāju, ka šis portāls jau ir pietiekami atpazīstams lai nebūtu nepieciešamības pēc šādām primitīvām attention whore metodēm.

Atbildēt

atis

22.12.2010. 13:12

Aizmirsu parakstīties. Mani sauc Bertolts.

Atbildēt

atis

22.12.2010. 12:58

Reti stulbs raksts

Atbildēt

Juris

22.12.2010. 12:54

Kāpēc "zelta" puisēnam neiet labi? Viss notiekās, ministrija arī tiek vilkta. Uz Ventspils pusi. Un puisēns drīz būs jau "dimantiņš".:)

Atbildēt

kika

22.12.2010. 12:44

Lemberga "zelta" puisēnam vairs neiet tik spoži kā iepriekš? Vai tad nebija jau iepriekš skaidrs, ka maigais zēns šo ministriju nepavilks?

Atbildēt

andreiko

22.12.2010. 12:37

Par Auguli iepriekšējās Saeimas laikā bija radies tas vislabākais iespaids - sakarīgs, nekad negvelž tukšu un pietiekami enerģisks. Arī kā labklājības ministrs darbojās normāli (sevišķi, salīdzinot ar Purni, kura krīzes laikā grieza vaļā tādus nozares banketus, ka zemeņu tortītes autorei skaudībā uz kājām sāktu dīgt vismaz sarkanas spalvas), un īpaši nevienam necēlās ķepa viņu kritizēt. Tomēr Satiksmes ministrija ir vistīrākais mīnu lauks, ir jābūt baigam stalkeram, lai tur izdzīvotu, ja pirms tevis tur rotaļājušies tādi tipiņi kā Šlesers un tēvzemiešu banda, bet Ilmārs šajā izklaides jomā ir iesācējs. Kāpēc Dombrovskis tur muti ciet un rokas kabatā - tas ir cits jautājums, šķiet, ka savas varas noturēšana Lācītim ir svarīgāka par valsts glābšanu.
Turklāt pavisam skaidri noprotams, ka Hūtes Aivaram dzimusi kaut kāda savējā interese saistībā ar lidostu un Eirbaltiku, tāpēc jau Augulis izskatās tik nevarīgs (nevar taču kost Lielā Papus rokā). Ceru, ka Lato iedziļināsies šajā Gordija shēmā, kuras atslēgas vārds varētu būt - Bertolds Fliks. Šitas (no vārda - šit) kundziņš, starp citu, pirms vairākiem gadiem bija Latvijas valsts pilnvarnieks kādā (vairs neatminu kurā) valsts uzņēmumā. Kā Vācijas pilsonis var būt Latvijas valsts pilnvarnieks kādā Latvijas valsts uzņēmumā? Vai Latvijas pilsonis varētu pārstāvēt Vācijas valsts intereses kādā Vācijas valsts uzņēmumā? Domāju, ka tas būtu absurdi un absolūti neiespējami! Fliks tiešām ir tāds zirneklis, kura kājas ir sapinušās ne tikai ar Šleseru un dīvaniem krievu naudasmaisiem, bet arī ar Šķēli un tagad laikam arī ar Ventspils Huseiniņu.
P.S. Ceru, Lato, ka viens no taviem nākamajiem varoņeposiem tiks nosaukts par "Flikiādi" vai "Mestrs Bertolds jaunā lomā" (vāciski "flick" nozīmē - kinoizrāde).

Atbildēt

Jankam

22.12.2010. 12:34

Līgums tepat Pietiek jau pirms pāris mēnešiem bija publicēts.:)

Atbildēt

DeDe

22.12.2010. 11:57

.....KUR NEO.....savādāk jau to līgumu nevar atrast!

Atbildēt

Skaidrojums lasītājam "ce"

22.12.2010. 11:16

Izlasiet likuma "Par preču zīmēm un ģeogrāfiskās izcelsmes norādēm" 25.1. pantu:

25.1 pants. Preču zīme komercsabiedrības tiesiskās aizsardzības procesā, maksātnespējas procesā un preču zīme kā ķīlas tiesības priekšmets

(1) Ja reģistrēta preču zīme ir iesaistīta komercsabiedrības tiesiskās aizsardzības procesā vai maksātnespējas procesā, kā arī tad, ja tā ar tiesas lēmumu apķīlāta, Patentu valde saskaņā ar tiesas lēmumu izdara attiecīgu atzīmi Reģistrā. Ziņas par izdarīto atzīmi rakstveidā paziņo iesniedzējam un publicē Patentu valdes oficiālajā izdevumā.

(2) Ja attiecībā uz reģistrētu preču zīmi ir nodibināta ķīlas tiesība un Patentu valde ir saņēmusi no ieinteresētās personas iesniegumu par ķīlas tiesības ierakstīšanu, dokumentu, kas apliecina ķīlas tiesību, kā arī dokumentu, kas apliecina nodevas samaksu par grozījumu izdarīšanu Reģistrā, Patentu valde izdara attiecīgu grozījumu Reģistrā. Ziņas par izdarīto atzīmi rakstveidā paziņo iesniedzējam un preču zīmes īpašniekam un publicē Patentu valdes oficiālajā izdevumā.


Kas no tā izriet? Ka tad, ja ķīlātājs aizsūta Patentu valdei dokumentus, tā izdara grozījumus reģistrā. Bet neaatkarīgi no šī reģistra ieķīlāšana var notikt un notiek bez kādas Patentu valdes piekrišanas vai zināšanas.

Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

juris

22.12.2010. 11:11

Nožēlojami, ka Dombrovskim nav juristu - vai arī viņš tajos neieklausās.
Jā, tiešām, Patentu likumā rakstīts:
(3) Ar patentu saistītie darījumi trešajām personām kļūst saistoši pēc to reģistrācijas Patentu valdē un publikācijas Patentu valdes oficiālajā izdevumā.

Taču nekur nav rakstīts, ka būtu vajadzīga kāda patentu valdes atļauja vai reģistrācija, lai patentu/preču zīmi ieķīlātu. Tur Fliks ir tiesīgs darīt, ko vien grib - kamēr valsts viņam atļauj. Un, kā redzams, atļauj.

Atbildēt

TO ce:

22.12.2010. 11:07

Patentu likums:
(1) Tiesības uz izgudrojumu, kuras pamatojas uz patentu vai tā pieteikumu, tiesiskā režīma ziņā pielīdzināmas tiesībām uz kustamu mantu Civillikuma izpratnē. Uz minētajām tiesībām attiecināmas vispārīgās normas par kustamu mantu un mantiskajiem darījumiem, ciktāl šis likums neparedz citādi. Ar patentiem un patentu pieteikumiem saistītās mantiskās tiesības var pārdot, dāvināt vai citādi iekļaut privāttiesiskajā apgrozībā, tās var mantot vai iegūt tiesību pēctecības kārtībā, tās var būt par ķīlas priekšmetu vai citādi pakļautas lietu tiesībām un uz tām var vērst piedziņu saskaņā ar tiesas izpildrakstu maksātnespējas gadījumā un citos gadījumos.
Atbildēt

Juljetta

22.12.2010. 11:06

Tiešam labs stasts

Atbildēt

qwe > Vecais

22.12.2010. 11:00

Trāpīgs aiz savas puskompetences? Nav jau grūti būt baigi trāpīgam un asam, pavirši neiedziļinoties jautājumos. Vari aiziet painteresēties, ko par to domā tantes tirgū, arī būs trāpīgi un asi.

Atbildēt

Janka

22.12.2010. 10:54

Nu, ja nopublicētu slepeno AirBaltic līgumu, tas arī izskaidrotu kaut ko no šī visa, bet pašlaik ir tikai taustīšanās un neziņa, cik tajā Šlesera, cik Gerharda atbildība...
līdz tam viennozīmīgi vainot pašreizējos ministrus ir nedaudz lēti.

Atbildēt

hahaha

22.12.2010. 09:58

Izskatās, ka Valdiņš šorīt izlasījis Pietiek.com un nokaunējies:

Premjers pieļauj iespēju tiesāties par "airBaltic" ieķīlātajām preču zīmēm
RĪGA, DEC 22, BNS - Ministru prezidents Valdis Dombrovskis pieļauj iespēju tiesāties par Latvijas aviokompānijas "airBaltic" ieķīlātajām preču zīmēm.

"Satiksmes ministrija (SM) jau ir vērsusies Patentu valdē, lai izvērtētu situāciju un savāktu nepieciešamo informāciju. Ja būs pamats, tad valsts kā akcionārs SM personā var vēsties Administratīvajā tiesā," trešdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" teica premjers.

Pēc Dombrovska teiktā, satiksmes ministrs Uldis Augulis ir "apņēmības pilns situāciju risināt un virzīties uz priekšu".

Atbildēt

jānis

22.12.2010. 09:54

Mūsu valstī visas darbības notiek caur pakaļu jau 20 gadus.Tajā skaitā žurnālistu sniegtās ziņas.Ceru,ka vismaz šajā portālā kāds var atbildēt par transporta nodevām,un uzņēmuma transporta nodevām.KO nozīmē reģitrēts autombīlis pēc 2005 gada?Vai tā ir transporta pirmā reģistrācija vai pirmā reģistrācija Latvijā.Tas jāzina lai varētu optimizēt uzņēmumā transportu,jo par 1998 gada golfu nevaru valstij samaksāt 360 Ls gadā.,jo pati mašīna nav vairāk kā 500 LS vērta.

Atbildēt

obzis >ce

22.12.2010. 09:42

Ķīlas Latvijā reģistrē komercķīlu reģistrā, nevis patentu valdē, draugs.:)

Atbildēt

Karo

22.12.2010. 01:47

Labs!:)Kas savdabīgi, par šo sāgu nezinīšus spēlē vairums LV mediju.Pietiek, škiet ne velti comā piereģistrējies .Tālredzīgi,respect! :)

Atbildēt

Agriiis

22.12.2010. 01:17

Ja,divaini,divaini..ar to valsts vadītaju rīcību..Valdis ar Uldi ta nedarītu,ka viņu darbības rezultata valstij rastos zaudejumi

Atbildēt

Rukopļaska

22.12.2010. 00:34

Rokas nost no Kristovska visvisvisVIS
VISPĀRĀKĀ [kabineta]locekļa statusa!

Atbildēt

ce

22.12.2010. 00:27

Ja Tu Lato nodarbotos ar žurnālistiku nevis ar tukšu žults izgāzšanu, tad būtu laiks painteresēties vai bez Patentu valdes preču zīmes vispār var ieķīlāt?
Cita starpā Tavs portāls zaudē savu asumu tieši tādu līdz galam nenostrādātu jautājumu dēļ.

Atbildēt

laps salīdzinājums

22.12.2010. 00:06

:))))))))))

Atbildēt

asdgfh

21.12.2010. 23:47

nu augulis ir taads pats kaa kristovskis, tikai kreisajai kaajai. :))))

Atbildēt

Vecais

21.12.2010. 22:52

Lato, kā vienmēr ir trāpīgs, jautājums paliek klasiskais - kam tas ir izdevīgi? Vajadzētu papurināt MP biroju, tur ir tāda aktīva dāma Augustovska, kas vienmēr par visu ir lietas kursā un kas faktiski, kā runā, arī Lāčuku bīda un stumda, kādēļ tas tā, ka nekas nenotiek..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: